Mirror: Özil przejdzie do Manchesteru United

Mirror: Özil przejdzie do Manchesteru United 20.10.2017, 00:51, Mateusz Michalowski 43 komentarzy Mesut Özil zostanie zawodnikiem Czerwonych Diabłów, taka informacja pojawi się w porannym wydaniu Daily Mirror. Niemiec jest pewny transferu i poinformował już kolegów z zespołu o swojej decyzji.



Brytyjska gazeta podejrzewa, że klub będzie usilnie próbować sprzedać Niemca zimą. O takiej możliwości mówił tydzień temu Arsene Wenger podczas konferencji prasowej. Będzie to ostatnia okazja do zarobienia jakichkolwiek pieniędzy na wygasającym w 2018 roku kontrakcie Özila.

Wszystko wskazuje na to, że Özil stanie się bohaterem najbardziej kontrowersyjnego ruchu transferowego od czasów odejścia Robina Van Persie'go. Niemiec pragnie przejść do Manchesteru United głównie ze względu na menedżera Diabłów, z którym łączą go bardzo dobre relacje. Jose Mourinho wielokrotnie podkreślał, że 29-letni pomocnik jest jego zdaniem najlepszą 10-tką na świecie.

Przypomnijmy, Arsenal próbował namówić swojego pomocnika do pozostania w zespole. Kanonierzy oferowali kontrakt z zarobkami wysokości 275,000 funtów tygodniowo, jednak Mesut oczekiwał kwoty rzędu 350,000 funtów.

Manchester UnitedMesut OezilMesut OzilPamiątki kibica Arsenalu autor: Mateusz Michalowski źrodło: Mirror
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
nexetpl komentarzy: 4 21.10.2017, 10:26

Ozil to niech już lepiej spieprza. Nie ma z niego żadnego pożytku na boisku, za to ma siłę walczyć o wyższą pensję.

shubert komentarzy: 87 20.10.2017, 20:04

Poczekamy, zobaczymy ...

Argudo komentarzy: 4658 newsów: 3 20.10.2017, 19:19

Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Wątpię, by Mourinho chciał sięgnąć po Mesuta w obecnej dyspozycji. Poza tym, mieli spinę w Realu i nie wiem, czy po tym chcieliby jeszcze ze sobą współpracować.
Dla mnie to zwykła plota i nie ma co sobie nią zawracać głowy.
Oby Ozil podpisał nowy kontrakt.

barthezz84 komentarzy: 134 20.10.2017, 18:14

No w końcu odchodzi! Krzyżyk na drogę, nie pasujesz do arsenalu jesteś miękkim robiony

Marioht komentarzy: 3139 20.10.2017, 18:14

"...wielokrotnie podkreślał, że 29-letni pomocnik jest jego zdaniem najlepszą 10-tką na świecie"

Co takiego?
Jeśli ten leń bez charakteru jest najlepszą dziesiątką świata to kim jest De Bruyne? Chyba wszechświata.

mercol7 komentarzy: 2558 20.10.2017, 16:55

powodzenia Mesut :D nigdy nie zapomne tego szalonego okienka
w sumie było to jedno z najlepszych okienek transferowych jakie mieliśmy

Fozzie komentarzy: 57 20.10.2017, 16:39

A więc żegnamy Judasza tradycyjnym: penis ci w tylną cześć ciała

PrzeArs komentarzy: 659 20.10.2017, 16:32

I niech spada jeśli to prawda , swoją drogą w ManU na pewno mu nie dadzą wiecej niż te 275 tys funtów ......

silvano95 komentarzy: 118 20.10.2017, 16:08

w MU zginie watpie zeby sobier poradzil jescze jakbysmy wzieli martiala i sprzedali alexisa to by bylo genialnie

Czeczenia komentarzy: 8567 20.10.2017, 15:37

Ozil out. Nawet do Tottenhamu.

MuodyWenger komentarzy: 141 newsów: 10 20.10.2017, 15:32

wymiana za Martiala w zimie byłaby świetnym rozwiązaniem. Nie wiem jednak jak Mesut miałby odnaleźć się w obecnym systemie United. Oby jeszcze Alexisa udało się wypchnąć w styczniu to może powalczymy o TOP4.

Szebson komentarzy: 1603 20.10.2017, 15:19

Ludzie, Wenger nie ma jaj przeniesc ktoras z naszych gwiazd do rezerw, to dla nich jest dobry wujek. iecie, poklepie po pleckach jak cos nie wyjdzie, powie nic sie nie stalo i po sprawie.

Dominik11 komentarzy: 10266 20.10.2017, 15:18

Ok Ozil do nich Martial do nas

losnumeros komentarzy: 2254 20.10.2017, 13:23

Arsenal i Wenger mistrz transferów, trzeba go było sprzedać latem razem z Sanchezem, a tak odejdą za darmo. I tak ci 2 panowie mają już gdzieś ten klub, w innych klubach będą grać zdecydowanie lepiej. Ja na miejscu Wengera przeniósł bym ich do rezerw, może to by ich czegoś nauczyło.

IAlwaysTrust komentarzy: 1205 20.10.2017, 13:15

Mam do tego prioretatywny stosunek. Mesut nie gra jak za czasów w Realu, ale nie ma też takich partnerów. Mimo to prawie pobił rekord Titiego dwa lata temu.

RoMbi komentarzy: 541 20.10.2017, 13:06

I tak zostanie :)

12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4081 newsów: 182 20.10.2017, 13:02

@lordoftheboard: Jeżeli stać ich było na zatrzymanie latem dwóch kluczowych gwiazd to musi też ich stać na kupno zastępstwa. W takim klubie jak Arsenal, to jest obowiązek.

ZielonyLisc komentarzy: 5667 20.10.2017, 12:57

Frajerstwo. Można sprzedać go bylo w lato i zarobić, poza tym oddajemy go do jednego z naszych głównych rywali i to kolejny raz, a zresztą brak mi słów na ten cały burdel. Arsenal Loosers Club.

n0thing komentarzy: 2866 newsów: 360 20.10.2017, 12:54

Sprzedać go i nawet się nie zastanawiać

lordoftheboard komentarzy: 1845 20.10.2017, 12:48

@12Titi14: kto ma przyjść jak kasy nie ma? ;)

baranek19 komentarzy: 1044 20.10.2017, 12:44

Krzyżyk na droge

michalal komentarzy: 6336 20.10.2017, 12:04

@pauleta19: pewnie nikt go nie chciał.

dudekns komentarzy: 4858 20.10.2017, 12:03

Niech idzie, przynajmniej osłabimy muły...

Craz komentarzy: 1094 20.10.2017, 11:54

Jesli takie cos powiedzial to jest tylko jedna mozliwosc - do rezerw z nim razem z ta druga gwiazdeczka.

D14 (zawieszony) komentarzy: 1851 20.10.2017, 11:50

Poki co nie nakrecam sie, ale ilosc plotek na temat odejscia Ozila jest coraz wieksza wiec zaczyna mnie to niepokoic. Fakt, Ozil jest jaki jest, malo pracuje w obronie, ale kreuje gre bardzo dobrze i nam trzeba wlasnie takich pilkarzy. Bardzo bym chcial go zobaczyc u boku Wilshere'a i Coq(tego z najlepszej formy) bo to by byla konkretna mieszanka. Jezeli okaze sie jednak, ze Ozil odejdzie to jedyne co mozemy zrobic to podziekowac i zyczyc zdrowia i tyle. Sukcesow nie bede zyczyl z wiadomych wzgledow ;)

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39211 newsów: 1 20.10.2017, 11:49

No i na co było go zatrzymywać latem? ?\_(?)_/?

michalal komentarzy: 6336 20.10.2017, 11:48

Za Martiala.

12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4081 newsów: 182 20.10.2017, 11:41

@mezisto: To byłaby bardzo ciekawa opcja. Przywitałbym Matę z otwartymi ramionami. Özila pożegnałbym z szacunkiem, ale bez większego żalu.

Btw: Odejście Özila i Sancheza nie jest niczym tragicznym, pod warunkiem, że przyjdzie Draxler i Lemar. Natomiast sprzedanie obu i nie kupienie zastępstwa, to strzał w obie stopy oraz odmówienie noszenia kuli ortopedycznej.

D_S komentarzy: 239 20.10.2017, 11:35

Z Bogiem cipo.

Sztofort komentarzy: 1954 20.10.2017, 11:32

Mówiłem od początku jak do nas przechodził że to najemnik i był takim od zawsze :) Jak widać się nie myliłem

entap komentarzy: 1071 20.10.2017, 11:26

przestał być gwarantem czegokolwiek. bramek nigdy duzo nie strzelał, brak asyst, kreatywność gdzieś zatracił. NIe tworzy też jakiegos super klimatu w drużynie. A hiperaktywość na insta i fb w niczym nie pomaga ;] Genarlanie to wcale nie jest taka zla wiadomości o ile.... przyjedzie Ktoś typu np Draxler.

mezisto komentarzy: 32 20.10.2017, 11:13

Ja bym próbował wymienić go w zimie za Mate.

simson16 komentarzy: 1649 20.10.2017, 08:01

Sprzedac jak Najszybciej sie da!!!!Facet bez jaj;D

DexteR_000 komentarzy: 3605 20.10.2017, 07:43

Nie wierze w info od Mirror.
Jakie dobre relacje z Mourinho? z tego co pamietam to nie najlepsze byly :)

Jacek1s komentarzy: 65 20.10.2017, 07:29

Jeśli będzie takim samym osłabieniem rywala jak Ox w Liverpoolu, to chętnie.

Ovenoo komentarzy: 648 20.10.2017, 07:26

Wiadomo, że to plotki tylko i wyłącznie. Ozil jest zawodnikiem, którego trzeba wziąć "za mordę" i wycisnąć z niego to co najlepsze. Założę się, ze u SAF'a chodziłby jak w zegarku. No ale nasz starzec nie powie złego słowa na Ozil'ka, więc jest tak jak jest. Czy sprzedamy, czy nie, zarówno Ozila jak i Sancheza, to tak czy siak nic sie nie zmieni... No, moze ewentualnie będzie jeszcze gorzej. Będzie zmiana na ogarniętego trenera, dopiero wtedy cos sie ruszy w dobrym kierunku :) Nie ma co sie łudzić...

GKS_AFC komentarzy: 6348 20.10.2017, 07:11

Ci co piszą żeby spadał, niech się pukną w głowę, zobaczycie że w MU będzie grał bardzo dobrze, on specjalnie gra tak żeby go sprzedać, jak już to wolałbym go za granicę oddać niż mułom.
Ozil to dalej świetny pomocnik, ale nie ma motywacji u nas grać i gra na odwal się. Jak Mesut i Sanchez odejdą to ciekawe kto będzie za nich grał..

f4bregas komentarzy: 363 20.10.2017, 06:02

Nie wydaje mi sie. Pisali, pisza i beda pisac.

luis008 komentarzy: 82 20.10.2017, 02:32

Z nami nic oprócz FA Cup nie zdobędzie

SoulStorm komentarzy: 1956 20.10.2017, 02:24

On nigdzie nie odchodzi a wy łykacie to jak pelikany.
Mirror i wszystko jasne.

depu komentarzy: 29 20.10.2017, 02:05

Najdelikatniej! Niech spierdala. 2 lata temu sie skończył

tomczyslaw komentarzy: 30 20.10.2017, 01:05

A niech idzie. Myślałem że Sancho i Ozil będą grali na 100% a wyszła marna d.... lepiej niech przynajmniej jeden z nich odejdzie już zimą a drugi latem. Mają po 28 zaraz 29 lat i nie można na takich ludziach opierać drużyny, w tym momencie priorytetem jest zawodnik klasowy ale w wieku 22-25 lat. Trzeba budować zespół wokól Laci i kogoś nowego. Z jednej strony szkoda że nie wykorzystaliśmy potencjału ozila i alexisa ale z drugiej 3 puchary Anglii też nie są bez znaczenia. Za kilkanaście lat jak w końcu wrócimy do prawidziwej elity i będziemy sobie przypominać że w gorszych czasach byli tacy dobrzy gracze i pozwolili nam sięgnąć po ważne krajowe rozgrywki.

mistiqueAFC komentarzy: 22297 20.10.2017, 00:57

Hahahahahahahah :D Ya Gunners Ya!

Jeśli to prawda to oddać w zimę nawet za pół darmo.Jeśli chce zostać do końca umowy to wywalić lenia na trybuny lub na ławkę.Broniłem długo Ozila ale pałka się przeginała ostatnimi czasy, a w tym momencie się przegła do końca.Auf wiedersehen her Ozil

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 26.11.2017 - godzina 15:00
? : ?