Młodzi Kanonierzy pewnie pokonują Sunderland 4-0!

Młodzi Kanonierzy pewnie pokonują Sunderland 4-0! 31.01.2009, 12:12, Patryk Bielski 13 komentarzy

Wczorajszego wieczoru odbył się mecz piątej rundy FA Youth Cup między młodzieżowymi zespołami Arsenalu i Sunderlandu. Tak jak przewidywano przed spotkaniem, zwycięsko z pojedynku wyszli piłkarze Steve'a Boulda, którzy pewnie pokonali przeciwnika 4-0.

Pierwsze dwie bramki dla Arsenalu z rzutów karnych zdobył Henri Lansbury, który dwukrotnie bezbłędnie wykonał jedenastki, w 5. i 38. minucie meczu. Kolejne trafienia dołożyli Emmanuel-Thomas (65) oraz wprowadzony na boisko w 73. minucie Benik Afobe. Dzięki zwycięstwu młodzi Kanonierzy awansowali do ćwierćfinału rozgrywek.

Arsenalu U18: James Shea, Craig Eastmond, Thomas Cruise (82), Emmanuel Frimpong, Kyle Bartley, Luke Ayling, Henri Lansbury, Francis Coquelin, Gilles Sunu (73), Jack Wilshere (73), Jay Emmanuel-Thomas

Ławka rezerwowych: Harry Lee, Cedric Evina (82), Sanchez Watt (73), Oguzhan Ozyakup, Benik Afobe (73).

Arsenal U18FA Youth Cup autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223731.01.2009, 19:50

Racja Fierce i Olo , niestety tak nie jest . Gratuluje mlodzikom wygranej :D

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1131.01.2009, 15:47

KubaCr7 - skąd wiedziałeś ?? i minuty i strzelców ty jasnowidz jesteś;D ile my wygramy wywróż mi ;P, a co do drużyny to pięknie mam nadzieję że chociaż połową tego wyniku wygramy z WHU ;)

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 231.01.2009, 14:37

Jeśli ta drużyna wygra w tym roku FA Youth Cup to będzie to dobry prognostyk za kilka lat. Może kiedyś ta młodzież wygra jeszcze FA Cup albo z czego bardziej bym się cieszył EPL

KuBaJo komentarzy: 217431.01.2009, 13:23