Młodzi Kanonierzy w reprezentacjach

Młodzi Kanonierzy w reprezentacjach 31.03.2015, 00:10, Michał Pałasz 8 komentarzy

W dniach 27-29 marca kilku graczy Arsenalu rozegrało spotkania w młodzieżowych reprezentacjach swoich krajów. Oto krótkie podsumowanie ich występów:

Chuba Akpom pojawił się na boisku w 79. minucie, a Anglia U20 pokonała 2:1 USA. Na bramki Johna Swifta oraz Kwame Thomasa odpowiedzieć potrafił jedynie Maki Tall i to on zdobył honorowego gola dla gości.

Glen Kamara przebywał na placu gry 85 minut i miał wpływ na wysokie zwycięstwo swojej reprezentacji nad kadrą Luksemburgu (U21, 4:1). Vashid Hambo i Dani Hatakka wyprowadzili Finów na dwubramkowe prowadzenie. Kontaktowe trafienie zaliczył Ricardo Pinto, lecz w drugiej połowie wynik podwyższyli Joel Mero oraz Moshtagh Yaghoubi.

Calum Chambers zagrał 61 minut i zanotował asystę przy bramce Toma Carrolla, a Anglia U21 pokonała reprezentację Czech 1:0. Co ciekawe, w drugiej połowie zmienił go Carl Jenkinson.

Serge Gnabry pojawił się na boisku w drugiej odsłonie, zaś spotkanie pomiędzy Niemcami i Włochami zakończyło się remisem 2-2 (U21). Marcello Trotta dał gościom prowadzenie, lecz stan meczu wyrównał zaraz po przerwie Leonardo Bittencourt. Ponownie Włochom przewagę dał Simone Verdi. 5 minut przed końcem z karnego wynik ustalił Moritz Leitner.

Calum ChambersCarl JenkinsonSerge Gnabry autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
Fabi44 komentarzy: 112131.03.2015, 19:37

Kto to ten Kamara ?

Verminator97 komentarzy: 1490031.03.2015, 18:09

janiu14 > Przecież Leitner i Bittencourt to nie są jakieś no namy... Obydwaj zaczynali kariery w BVB. Niestety nie powiodła im się tam i grają w innych klubach w Bundeslidze. Dokładnie nie pamiętam gdzie, ale Bittencourt chyba w Hannoverze, a Leitner nie pamiętam zupełnie. Trotte i Verdiego z repry Włoch kojarzę, więc nie są to jacyś zupełni anonimowi gracze.

Sable komentarzy: 143 newsów: 37231.03.2015, 11:22

Jak wyżej napisano, są to mecze sprzed kilku dni. Między innymi na te wczoraj też przyjdzie czas - oglądałem, Jenko zaprezentował się naprawdę bardzo dobrze.

mallen komentarzy: 2123931.03.2015, 10:57

Jenki został MOTM.

Gorrann komentarzy: 212831.03.2015, 10:19

Brakuje wpisu o wczorajszym meczu anglia niemcy u21, gdzie jenki mial genialny wystep, a chambers i gnabry tez grali.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185231.03.2015, 08:47