Monreal: Nie mogę się doczekać powrotu na Wembley

Monreal: Nie mogę się doczekać powrotu na Wembley 25.01.2018, 19:44, Maciej Szymkowiak 17 komentarzy

Nacho Monreal pomógł Arsenalowi w zeszłym sezonie podczas zdobycia Pucharu Anglii. Wczoraj grał przeciwko Chelsea i to po jego strzale piłka trafiła w obrońców, co poskutkowało samobójczym golem na korzyść Kanonierów. Hiszpan nie może się doczekać momentu, w którym Arsenal podejmie na Wembley zespół Pepa Guardioli.

O grze na Wembley...

To bardzo miłe dla nas, ponieważ mamy stamtąd dobre wspomnienia. Graliśmy sześć razy na Wembley i zawsze zdobywaliśmy trofeum, więc wrócimy to powtórzyć. Mamy okazję zagrać w finale i musimy się skupić na kolejnym spotkaniu. Będziemy gotowi.

O tym, czy Arsenal polepszył swoją grę w drugiej połowie...

Oczywiście. Myślę, że w pierwszej połowie grali od nas lepiej. Zagraliśmy za głęboko, przez co mieli piłkę, a my nie mieliśmy szans. Szczęściarze z nas, ponieważ przegrywaliśmy, ale zdobyliśmy bramkę po rzucie rożnym. W drugiej połowie podeszliśmy wyżej i zagraliśmy lepiej, aniżeli w pierwszej połowie. To był dobry mecz. Mieli swoje okazje, ale byliśmy lepsi i dlatego zagramy w finale.

O swoim występie...

Jestem bardzo zadowolony, ponieważ nie grałem przez sześć spotkań. Zawsze trudno mi wrócić, ponieważ tracę rytm rywalizacji, ale w obu meczach czułem się dobrze. Nie tylko ja, ale cały zespół zagrał bardzo dobrze. Zamierzamy to kontynuować.

Carabao CupNacho MonrealWembley autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
mitmichael komentarzy: 4924326.01.2018, 16:06

I znowu Monreal jest naszym najlepszym obronca. Kiedys tez Koscielny mial przestoje a to wlasnie Nacho przejal po nim paleczke i gral bardzo dobrze. M.in wlasnie dlatego on zostal w lubie a pozbyto sie Gibbsa. Oby tak dalej

Lukas1134 komentarzy: 48126.01.2018, 08:35

Właściwie to na Wembley w ostatnich kilku latach graliśmy 9 razy :D

dudekns komentarzy: 605026.01.2018, 08:34

Co ten Monreal ostatnio gra to nie mam pytań - oby tak dalej !

Forever_gunner komentarzy: 255525.01.2018, 22:59

Nacho naprawdę ostatnio bryluje. Tylko powrócił do składu i już zalicza profesorskiej odbiory, bramki, asysty. Jestem pod wrażeniem tego jak rozwinął się ten gracz.

PIORUN85 komentarzy: 10425.01.2018, 22:46

oby

stahustaszku komentarzy: 66525.01.2018, 22:03

@kruper: no to Krychowiak już nie ma się co ludzic że jeszcze będzie w Paryżu potrzebny. Ja bym na miejscu Papcia złożył za niego ofertę. Przydałby się taki przecinak u nas :)

AlexVanPersie komentarzy: 806425.01.2018, 21:00

Koks.

Nasz najniebezpieczniejszy skrzydłowy, wahadłowy i obrońca w jednym.

Jego wejścia z boku często są jedynym sposobem dla nas by przedrzeć się przez obronę przeciwnika.

Zjada Oxa, Welbecka i Theo na śniadanie bez popitki, techniką i skutecznością wejść.

Talizman.

W czasie meczu nic taki mi nie pasuje do piwa jak Nachos i jego akcje.

kruper komentarzy: 26425.01.2018, 20:34

Lass Diarra w PSG

lordoftheboard komentarzy: 822625.01.2018, 20:33

Derby Kairu? Musiałem to przegapić :O

Ktoś rozwinie?

lu_kier komentarzy: 17225.01.2018, 20:32

Monreal to piłkarski wzór. Siedział na ławie jakieś dwa sezony kosztem Gibbsa, ale został i teraz jest wysoko cenionym zawodnikiem.

Leehu komentarzy: 1049625.01.2018, 20:28

@Sathiss: Ja już nie mam ulubionych zawodników bo zaraz dostają oni oferty z City i United lepiej tego nie przerabiać raz jeszcze ale Monreala to ja szanuję. :)

lordoftheboard komentarzy: 822625.01.2018, 20:26

Pomyśleć, że dwa lata temu spora część k.com chciała się go pozbyć a zostawić Gibona.

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 202325.01.2018, 20:24

w klasowym klubie by siedział na ławie i tu się wszyscy chyba zgodzimy, ale u nas bryluje w tym towarzystwie jako naprawdę dobry boczny obrońca...
jedno jest pewne: póki nie zbudujemy 3 linii na takim poziomie żeby taki Monreal wchodził z ławki w 70 minucie to nigdy nie odzyskamy mistrza kraju,
czyli nigdy pewno go nie odzyskamy bo brakuje nam 4-5 klasowych obrońców a takich kupujemy w tempie jeden na 4-5 lat :/

macc komentarzy: 472825.01.2018, 20:07

Monreal powinien jak najwięcej grać na wahadle lub lewej obronie, jest świetny w ofensywie i solidny w obronie.

Sathiss komentarzy: 195125.01.2018, 20:03

Monreal to skarb, drugi albo trzeci sezon z rzędu gra konsekwentnie na wysokim poziomie i można liczyć, że w polu karnym nie dostanie popularnego wśród naszych obrońców "wylewu". Do tego teraz zaczął jeszcze dorzucać bramki i asysty. Obecnie mój ulubiony zawodnik Arsenalu.

Czeczenia komentarzy: 1247525.01.2018, 19:55

10.02.2018 13:30

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9225.01.2018, 19:48

Lubię go. Spoko z niego gość. Nie narzeka w wywiadach, ciężko pracuje i ostatnio strzela dużo goli. Do tego pamiętam jego reakcję jak sędzia przyznał rywalom rzut karny a on nagle rzucił się na murawę w geście niezadowolenia :D