Mourinho: Zawodnicy Arsenalu lubią kłaść się na murawie

Mourinho: Zawodnicy Arsenalu lubią kłaść się na murawie 03.12.2017, 12:04, Mateusz Szyller 61 komentarzy Jose Mourinho na pomeczowej konferencji prasowej wypowiedział się na temat czerwonej kartki dla Paula Pogby.

- Paul może czuć się nieco sfrustrowany i rozczarowany reakcją swojego kolegi, czyli Koscielnego. Każdy wie, że Pogba gra czysto i nie miał zamiaru faulować.

- Zostawię mediom ocenę sytuacji z Romelu Lukaku i Koscielnym. Zostawię także niektórym ocenę zawodników Arsenalu, którzy cały czas leżeli na boisku. Pewnie robiłbym to samo, gdyż na tym stadionie trawa jest piękna. Uważam, że oni po prostu kochają kłaść się na murawie.

Jose MourinhoPaul PogbaSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: manutd.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
navy komentarzy: 154304.12.2017, 20:42

Zero taktu u tego Pana.

dudekns komentarzy: 604904.12.2017, 12:13

No comment...

Deiigloo komentarzy: 97804.12.2017, 11:17

jaki on jest głupi

tyson880 komentarzy: 837004.12.2017, 08:05

A to bezczelny cham! Niech lepiej ogarnie swojego pupila, bo śmieć Pogba uczy się tego chamstwa własnej od Mourinho. Jednak Portugalczyk się nigdy nie zmieni.

bayakus komentarzy: 93503.12.2017, 22:04

@Marioht: Lepsze to niż nic. Wierzę w ten zespół, bo tkwi w nim wielki potencjał. Od kilku spotkań gramy zupełnie inaczej. Dziwi mnie tylko co przyczyniło się do tej dużej zmiany. Teraz nasza gra wygląda świetnie. Walczymy, stosujemy wysoki pressing, gramy efektownie. Brakuje jedynie efektywności. Przecież jeszcze parę kolejek temu nie było w nas niczego co wymieniłem. Może to tymczasowe, ale wreszcie coś ruszyło.

haczker komentarzy: 115703.12.2017, 21:57

Parę jego wcześniejszych wypowiedzi było jeszcze w miarę na poziomie, myślałem, że się ogarnął, ale nie... nadal jest burakiem. Nawet niektórzy kibice Manchesteru United za nim nie przepadają. Kuzyn, który kibicuje ManU uważa, że zagrali padakę i dopisało im sporo szczęścia, a raczej nasza głupia gra w obronie i świetny De Gea w bramce.

Marioht komentarzy: 518203.12.2017, 21:56

@bayakus: Chwała im za to. Derby najważniejszym meczem sezonu.
Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni.

bayakus komentarzy: 93503.12.2017, 21:54

@Marioht: Przypomnę, że Tottenham nie jest beniaminkiem ;)

Marioht komentarzy: 518203.12.2017, 21:41

@bayakus: No, zajefajny progres. Ten progres to trwa od 15 lat i jakoś zawsze czegoś Wengerowi brakuje. Zawsze ktoś jest winny, tylko nie wielki Arsene W.

"Rezultaty jeszcze przyjdą."

Na pewno. Z beniaminkiem u siebie.

PrzeArs komentarzy: 94003.12.2017, 20:58

Ja tam widziałem że jego zawodnicy to wczoraj się kładli na murawie i nie wiedzieli co się dzieje , gdyby nie jeden z nich ( De gea ) i nie błędy sędziego to wczoraj schodzili by z DWUCYFRÓWKĄ w plecy !!!!

maniek56 komentarzy: 255103.12.2017, 20:32

Najgorsze w Mourinho nie jest jego, chamstwo, nie jego brak obiektywizmu, nie jego wielkie ego. Najgorsza jest jego inteligencja. Co by nie mówić to potrafi on wbić szpilę tak umiejętnie, tam gdzie przeciwnika będzie najbardziej bolało i w taki sposób że ciężko znaleźć jakąś dobrą ripostę.

Ranczomen komentarzy: 467703.12.2017, 20:27

A Mourinho nie lubi chodzić do okulisty.

Gość pewnie jak idzie przez miasto i mu ktoś walnie w ryj to mówi, że jakaś duża kropla deszczu musiała mu spaść.

darobos komentarzy: 75203.12.2017, 19:39

brawa dla mou jest jaki jest ale wengera zjada na sniadanie

czarnykruk komentarzy: 42903.12.2017, 19:24

Kościelny powinien wylecieć. Lukaku wychodził na czystą pozycję bo Kosa leżał na Ziemii, a jeden piłkarz był parę metrów za Lukaku. Jedyna obrona sędziego to fakt, że sytuacja działa się dobre 50m od naszej bramki.

Pogba zasłużył na czerwo. Bardzo brutalne wejście i podziwiam Bellerina, że nic mu nie jest... Takie wejścia kończą piłkarskie kariery i nie jest to istotne czy chciał, czy nie chciał. Zachowanie Pogby po czerwieni to również nieporozumienie...

Co do sytuacji "leżenia na murawie" to średnio zgodzę się. Owszem było parę sytuacji, ale bez przesady. Za co MU NIE grał na czas ostatnie 25min... Czysta prowokacja z czego Mou jest znany :)

Miszhka komentarzy: 27603.12.2017, 18:58

miało być 0 a nie )

Ech0z komentarzy: 55103.12.2017, 18:57

A Twoi zawodnicy wyszli już z bramki czy dalej tam stoją osrani jeszcze ?

Miszhka komentarzy: 27603.12.2017, 18:57

Może i pajac, ale co nam po 33 strzałach i 15 celnych skoro mamy ) punktów za ten mecz, a jego autobus ma 3 punkty.

Artu komentarzy: 36003.12.2017, 18:11

Stary głupi pajac, błazen

depu komentarzy: 13203.12.2017, 17:16

Pajac

malina110xd komentarzy: 92303.12.2017, 17:02

E tam, żarciki

jinks komentarzy: 68503.12.2017, 16:29

oj Mourinho tylko tak się z wami droczy :) Kto się czubi ten się lubi :)

bayakus komentarzy: 93503.12.2017, 16:02

@GallAnonim: Ale ja nie ;)

GallAnonim komentarzy: 30803.12.2017, 15:54

@bayakus: Futbol zapamiętuje tylko zwycięzców.

schnor25 komentarzy: 1472803.12.2017, 15:50

Może pier... największej kocopoły, bo wygrywa. Może wbijać szpilki i guzik możemy z tym zrobić, jak wiecznie w czapę od Murarza.

bayakus komentarzy: 93503.12.2017, 14:59

@Marioht: Lepiej jednak czyta się wiersze poetów niż grafomanów. Tak jak większą przyjemność sprawia oglądanie odmienionego Arsenalu. W piłce nie chodzi jedynie o wyniki. Kiedy widziało się grę Ronaldinho człowiek był zachwycony. Wenger nie powiedział ostatniego słowa. Każdy kibic pragnie zwycięstw, ale należy docenić progres jaki dokonał się w tak krótkim czasie. Rezultaty jeszcze przyjdą. Widać, że gramy zupełnie inaczej od meczu z Watford i przede wszystkim o wiele lepiej.

kanonier34 komentarzy: 1103.12.2017, 14:56

marioht przed tobą też wiele życia

Blacharz komentarzy: 43603.12.2017, 14:32

Wie, że zagrali słabo i nie ma o czym mówić

Arsenal2004 komentarzy: 18103.12.2017, 14:31

A poza tym jestem ciekaw jak jego zawodnicy będą leżeć na murawie jak będą grać z Manchesterem city

Marioht komentarzy: 518203.12.2017, 14:31

@Arsenal2004: Oj chłopcze, chłopcze... jeszcze wiele życia przed Tobą. Tego futbolowego jak i poza nim...

Lepiej sobie zobacz jaki bilans ma Twój lepszy menadżer z Portugalczykiem bo zwyczajnie ośmieszasz siebie i naszą stronę.

Marioht komentarzy: 518203.12.2017, 14:29

@varosso: A już rozumiem. Dzięki kolego. Nie zauważyłem, ze Kościelny poszedł na skargi nawet. Chyba za duże emocje mi towarzyszyły wtedy.

@Arsenal2004: No, chyba "Tobą" jak już.

"Wenger to poeta, a Mourinho grafoman."
To jest chyba najlepszy kwiatek tej całej otoczki.

To niech idzie pisać wiersze specjalista od porażek, a trenerkę niech zostawi takim fachowcom jak Mourinho. ;-)

Arsenal2004 komentarzy: 18103.12.2017, 14:28

Jeśli ktoś chciał żeby Wengera wywalili to lepiej żeby zmienili zdanie bo on napewno jest lepszy od tego bezmózgiego mourinho

pawlo12 komentarzy: 106103.12.2017, 14:27

nie wiem czemu ale ten pajac tak mnie denerwuje,bardziej niż kurczaki:( masakra!!

Arsenal2004 komentarzy: 18103.12.2017, 14:25

A tak przy okazi sxkoda że De Gea musi grać dla tak słabego menadżera jakim jest Mourinho

Arsenal2004 komentarzy: 18103.12.2017, 14:22

@bayakus:Zgadzam się z tobom w stu procentach

bayakus komentarzy: 93503.12.2017, 14:05

W pewnym sensie Mourinho zniszczył United, a już z pewnością coś nadszarpnął. Żeby zostali tak zdominowani... Rozumiem, wynik jest, ale na miejscu takiego Fergusona miałbym mieszane uczucia. Niestety stylem się nie wygrywa, brakło jedynie efektywności. Jose po raz kolejny udowadnia, że nieważne kim się jest, ważne jakim się jest. Nawet wygrywając prowokuje, wstrętny człowiek. Kto by pomyślał, że pewnego dnia United będzie przez nas tak miażdżone, to nie przystoi takiemu klubowi. Zagrali jak beniaminek. Wstyd! Po prostu przyjechali, zrobili swoje i nic więcej. Wenger to poeta, a Mourinho grafoman. Niestety w piłce jak i w życiu zazwyczaj wygrywają pragmatyczne beztalencia.

Argudo komentarzy: 6782 newsów: 603.12.2017, 13:52

Co za debil.
Napisałbym coś więcej, ale ręka mnie boli po zrobieniu facepalma.

Arsenal2004 komentarzy: 18103.12.2017, 13:49

Każdy uważa że jest głupi , zawsze znajdzie wymówke a jak mu nie idzie to stawia autobus i psuje widowisko

Leehu komentarzy: 909703.12.2017, 13:47

Jak dla mnie to może się położyć a Xhaka może mu wjechać w nogę tak samo jak Pogba w wszedł w Hectora, to że zawodnik gra czysto wcale nie ma nic do rzeczy, Mane za wejście w Edersona dostał czerwoną i to wejście było podobne, mogę ze 100% pewnością powiedzieć że gdyby to Bellerin wszedł tak w Pogbę to Mourinho teraz skamlałby coś o 10 meczach zawieszenia dla Hiszpana, ale że było na odwrót to paple tylko coś o murawie i leżeniu na niej przez naszych zawodników.

ProroK komentarzy: 30903.12.2017, 13:42

Szydzi z nas i z Wengera. Prosiłbym tylko Administracje o zmianę zdjęcia pod głównym newsem bo nie mogę patrzeć na jego face .

rosiu71 komentarzy: 36103.12.2017, 13:39

kur* jak ja go nie lubię ! :) mam nadzieję że go wypier* z roboty ! :)

Gunnerrsaurus komentarzy: 951303.12.2017, 13:34

Gość widzi, że opłaca mu się denerwować kanonierów, więc będzie to robił cały czas.

Przyjeżdżają do nas, grają tragicznie, Arsenal ich niszczy pod każdym względem i... wywożą 3 punkty.

PIORUN85 komentarzy: 9103.12.2017, 13:34

Śmieć zawsze bedzie śmieciem , gburem brak klasy kultury i wogóle nawet wygrywać już nie umi w dobrym stylu ciekaw jestem tylko ile ugra na koniec sezonu a wydał masę kasy na te drużynę w ciągu 2 ostatnich lat wenger za to kase to by z 4 drużyny zbudował które by w top 6 skończyły

cutler komentarzy: 77803.12.2017, 13:12

oczywiscie o 30 strzalach Arsenalu do 5 czy 6 man utd nie wspoicmnial oraz , ze nie istnieli przez ok 75 min meczu oraz o ewidentym karnym na Welbecku i tym , ze AFC zmarnowalo w tym meczu wiecej setek niz man utd strzelilo bramek a to co zmarnowal Alexis strzelilbym i ja w gimbazie gdy nie potrafilem podbic 10 razy pilki robiac zonglerki kapiac przed siebie z calej pety z tzw "kajora" a nie poziemi w lezacego De Gea

Nomad komentarzy: 147603.12.2017, 13:08

W końcu ktoś wyciągnął ten argument.. Najgorsze jest to, że im większa gwiazda tym bardziej korzysta ze swoich unikatowych umiejętności.................... do dramatycznego wywracania się. My rozmawiamy o jajach, honorze.. i czego to jeszcze temu składowi nie brakuje ale może tak wypadało by zacząć od braku wstydu..?

Alexis czy Aguero, Diego Costa.. dla mnie ten sam temat

Castillo komentarzy: 77403.12.2017, 13:05

Oj ty pajacu... szkoda na niego ryja strzępić

Archiwald komentarzy: 99203.12.2017, 13:00

To czy Pogba miał zamiar faulować czy nie, nie ma znaczenie, bo faul był na czerwo i koniec tematu, po za tym nie ma zawodnika który by grał zawsze w 100% czysto... no ale Manchester wygrał więc Mourinho ma swój czas żeby po dogryzać...

varosso komentarzy: 85503.12.2017, 12:52

@Marioht: Kościelnego, bo pierwszy poszedł podkablować do sędziego jak swego czasu CR na Rooneyu w ME gdzie Roo dostał czerwień.

FabsFAN komentarzy: 1363903.12.2017, 12:49

Mówi to człowiek, który trenuje Herrere.

RuteQ komentarzy: 88003.12.2017, 12:48

czy jest mozliwosc przesuniecia tego newsa na dół strony? Nie mam ochoty patrzeć od razu po wejsciu na główna na jego zdjecie a co gorsza na komentarz który ma na celu tylko podniesienie ciśnienia.

bayakus komentarzy: 93503.12.2017, 12:42

Znowu w swoim świecie.

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 18.08.2018 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Man City 12.08.2018 - godzina 17:00
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool11003
2. Chelsea11003
3. Bournemouth11003
4. Crystal Palace11003
5. Man City11003
6. Watford11003
7. Man United11003
8. Tottenham11003
9. Everton10101
10. Wolves10101
11. Burnley10101
12. Southampton10101
13. Leicester10010
14. Newcastle10010
15. Arsenal10010
16. Brighton10010
17. Cardiff10010
18. Fulham10010
19. Huddersfield Town10010
20. West Ham10010
ZawodnikBramkiAsysty
Sadio Mané20
Richarlison20
Roberto Pereyra20
Callum Wilson11
Rúben Neves11
Daniel Sturridge10
Jamie Vardy10
Joselu10
Dele Alli10
Pedro10
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.6
Gracz sierpnia wybór redaktorów Stephan Lichtsteiner
Stephan Lichtsteiner
6.36
Gracz sierpnia wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna