Mustafi o swoim rozwoju w Premier League

Mustafi o swoim rozwoju w Premier League 22.02.2018, 16:52, 17 komentarzy

Shkodran Mustafi, obecny gracz Arsenalu, w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat swojego rozwoju w angielskiej ekstraklasie.

- Premier League to najintensywniejsza liga w Europie, a nawet na świecie. Zdawałem sobie z tego sprawę już wcześniej, ale teraz, kiedy jestem graczem Arsenalu, poczułem to na własnej skórze. Twoje ciało odczuwa zmęczenie, ponieważ masz do rozegrania bardzo dużo spotkań. Nie jest przyzwyczajone do takiej intensywności.

- Myślę, że każdy z nas dorasta. Kiedy grałem we Włoszech i Hiszpanii, wszyscy mówili, że to przychodzi z doświadczeniem. Zadajmy sobie jednak pytanie - czym jest to doświadczenie? Dlaczego wszyscy o tym mówią? Kiedy znajdujesz się na boiskach Premier League, grasz przeciwko świetnym graczom, którzy w swojej karierze wygrali wiele ważnych trofeów. To właśnie daje ci doświadczenie. Zaczynasz popełniać mniej błędów, reagujesz zupełnie inaczej w niektórych sytuacjach. Mogę śmiało powiedzieć, że podczas poprzedniej kampanii zdobyłem sporo doświadczenia.

- Będąc obrońcą, ciężko jest wykonywać ci swoją pracę w stu procentach, ponieważ oznacza to, że musisz robić wszystko dobrze. Jeśli pomylisz się, drugi zespół może to wykorzystać i zdobyć bramkę. Cały czas pracuję nad tym, aby być lepszym obrońcą i wykonywać w odpowiedni sposób swoją robotę.

Shkodran Mustafi autor: źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 486201.03.2018, 15:58

Mustafi gra strasznie w kratkę, ale myślę, że poradzi sobie jeszcze. Młody jest.

dudekns komentarzy: 605027.02.2018, 08:21

Szkoda, że czasami zdarzają mu się tak nieprzyzwoite błędy, które nas słono kosztują...

Sakahai komentarzy: 205423.02.2018, 00:43

Klub od wewnątrz wygląda troszeczkę inaczej niż nam się może wydawać. Wenger jest odpowiedzialny za cały trening, on ustala wszystko a ludzie tacy jak Bould są potrzebni do wykonywania zadań przez niego nakreślonych. Oczywiście Steve przekazuje chłopakom jakieś instrukcje i daje porady czy też konsultuję się z papciem, ale jako taki nie odpowiada za żadną formę ''taktyczną'', która miałaby usprawnić grę defensywną Arsenalu.

Bez spiny chłopaki, napisałem tylko, żeby was uświadomić

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232322.02.2018, 20:30

@Sakahai:

Nie napisałem tego. Aczkolwiek powinien skoro to jego pozycja. O tym napisałem między innymi..

Skoro my mama poczytać tak jak ty kolego to lepiej nie czytać. Rozumiesz (?)

gary komentarzy: 1222.02.2018, 20:30

Fajna strona do namerzania numeru telefonu :)

--> lnk.direct/gonamierz --
***************************
Wystarczy znac nr, Zobacz jakie to proste i przydatne

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3381 newsów: 7222.02.2018, 20:28

Jeśli liga angielska jest najbardziej intensywna w Europie, to na logikę przecież i na świecie. Na żadnym innym kontynencie przecież nie ma nawet porównywalnego poziomu ligowego do europejskiego.

Zawsze mnie śmieszą takie wypowiedzi typu "to najlepszy napastnik w Europie, a może i na świecie" :D No normalnie "no shit sherlock". Jeśli ktoś jest najlepszy w piłkę w Europie, to jest na świecie :D

dominrr komentarzy: 52522.02.2018, 20:06

@Sakahai: Jest asystentem Pana Wengera i byłym obrońcą.
To za co niby jest odpowiedzialny asystent Wengera Pan Bould ??

Sakahai komentarzy: 205422.02.2018, 19:18

Panowie pode mną, poczytajcie troszkę. Bould w żadnym stopniu nie jest odpowiedzialny za grę obronną Arsenalu, tym zajmuje się Wenger ;)

dominrr komentarzy: 52522.02.2018, 18:21

@Nomad: Za dobry to on nie jest ale wole widzieć Mustafiego w obronie jak tych młodzików których mamy.

Być może w lecie czeka nas rewolucja i budowa "Nowego" Arsenalu bez Wengera. (Chociaż Wenger wcale takim złym trenerem nie jest, zarząd go zawsze hamował i pewnie dlatego nie mógł on nigdy skompletować swojej ekipy)
Wszystko się okaże i wydaje mi się że awans do Ligi Mistrzów bądź też jego brak będzie kluczowy w tym rozrachunku :)

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232322.02.2018, 18:14

Nie wiem kto to ma udźwignąć ale po odejściu Per'a, którego ja osobiście nigdy za dobrego gracza nie uważałem i zawsze myślałem iż powinien grać typowego DMa..

Kosa - rocznik 85
Mustafi - 92
Monreal - 86

i sami gówniarze. A teraz mamy nowego z Grecji.

Tutaj powinno się stać wielkie BOOOOM !!! i rozpierd...... to wszystko..!

Wenger to jest mistrz w budowaniu drużyn, które nigdy nie są kompletne. Gdy mieliśmy Alexisa w pierwszych dwóch sezonach to tak po prawdzie brakowało nam jedynie konkretnego napastnika do rywalizacji z Giroud.
Zawsze brakuje 1-3 elementów tej układanki...

@dominrr:

Ten koleś to jest kolejny żart. Zupełnie nie wiem jak mógł trafić na tą posadę. Od początku.. samego początku wyglądał jak z pośredniaka i tylko dlatego, że miał w CV taką część historii (w dobrym dla niego czasie) udało mu się usadzić "dóp3"' na tym wygodnym fotelu

dominrr komentarzy: 52522.02.2018, 18:04

@Nomad: zgadzam się i popieram, w dużej mierze za naszą "super obronę" powinien i JEST odpowiedzialny Bould.

dominrr komentarzy: 52522.02.2018, 18:02

No Shkodran musisz się jeszcze trochę rozwinąć i nabyć więcej doświadczenia jeśli chcesz zostać liderem defensywy po odejściu Kościelnego i Pera.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232322.02.2018, 18:00

Nie jest ścisłą czołówką obrońców ale Koscielny też nie jest. Jeśli mamy rozliczać jednego to i drugiego. Kosa jest u nas już tak długo, że powinien być ikoną naszej ekipy a wiadomo jak jest.
Miał kiepskie początki i teraz też jest gorzej... W dodatku poza Nachosem to oni mają wokół siebie jeden wielki żart:

- Chambers
- Holding
- Jenkinson (wypożyczony)
- Bramall?!!! (bez komentarza)

Hector i Kolasinac wyraźny regres..

Razem z Wenger'em na zbity pysk wymienić Bould'a. Ten koleś chyba ani razu nie wstał z ławki podczas jakiegokolwiek meczu i wygląda/zachowuje się jak najdroższy statysta w każdym jednym.
Koleś, który powinien o obronie wiedzieć niemal wszystko. Jego pozycja!

Nie obwiniał bym tylko jednego piłkarza, który grał niemal pierwsze skrzypce u Los Ches, w wcale nie takiej złej lidze. Świetnej taktycznie i technicznie jak na ich warunki finansowe

wenger2345 komentarzy: 55822.02.2018, 17:46

Może się rozwinie i w końcu nauczy się przyjmować piłkę, a nie wybijać na oślep

Reucik komentarzy: 80722.02.2018, 17:13

Zamiast się rozwijac, to on się cofa i popełnia jeszcze więcej rażących błędów. Widzialbym go na rezerwie w nastepnym sezonie, bo za duzo pktow pogubimy z takim defensorem

adamkanonier komentarzy: 86022.02.2018, 17:11

Pracuj, pracuj ;)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.5
Gracz maja wybór użytkowników Mohamed Elneny
Mohamed Elneny
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna