Nasri przejdzie testy przed meczem z Barcą

Nasri przejdzie testy przed meczem z Barcą 14.02.2011, 11:00, Jakub Tesluk 59 komentarzy

Samir Nasri przejdzie testy sprawnościowe pozwalające wykazać, czy jest zdolny do występu na Emirates Stadium w środowym szlagierze przeciwko FC Barcelonie.

2 tygodnie temu Francuz doznał kontuzji ścięgna udowego. Dzisiejszy test wykaże, czy zawodnik może wrócić do gry już w środę. Kanonier ma nadzieję na to, że będzie zdolny do gry przeciwko Barcelonie.

Menedżer Arsenalu - Arsene Wenger - powiedział:

- Fizycznie Nasri jest gotów na powrót, musimy się jedynie upewnić, czy nie ma żadnego ryzyka wynikającego z wcześniejszego niż początkowo zakładano powrotu. Samir jest bardzo zdeterminowany, żeby wystąpić. Mamy jednak jeszcze przed sobą bardzo dużo meczów i nierozsądnym byłoby ryzykować.

Arsene WengerSamir Nasri autor: Jakub Tesluk źrodło: Mirrorfootball.co.uk
poprzednia12następna
Kondzior12 komentarzy: 490015.02.2011, 15:58

Mam nadzieję , że da rade zagrać to wtedy byśmy wyszli najsilniejszym składem :D

damian199656 komentarzy: 762614.02.2011, 19:04

na ławce powinien być

wicek_12 komentarzy: 33914.02.2011, 18:25

jak nie wychodziło ? a wpuszczenie fabregasa rok temu z aston villa u siebie przy stanie 0:0 po czym fabri strzelił 2 gole i wygraliśmy w sumie 3:0

fabregas1987 komentarzy: 2577014.02.2011, 18:01

dokladnie ...
Wenger juz kilka razy ryzykowal ze zdrowiem zawodnikow i nigdy to nie wychodzilo na nasze dobro, mam nadzieje, ze tym razem bedzie inaczej ;pp

aRamsey komentarzy: 948614.02.2011, 17:39

Oby zdążył. żeby był chociaż na ławce. W takim starciu nie może go zabraknąć

Ciasteck2 komentarzy: 446714.02.2011, 17:23

Oby było wszystko ok! Chciałbym zobaczyć Samira kręcącego obroną Barcy ;)

dicpauca komentarzy: 296614.02.2011, 17:22

ja tam dalej licze no to ze w 2 polowie zmieni (przupuszczam) Arszawina:) chyba byloby to najlepsze rozwiazanie.

Kaziu09 komentarzy: 325314.02.2011, 17:12

Mam nadzieję, że wróci, ale i tak raczej zobaczymy w pierwszej połowie Arszawina :)

Geistinho komentarzy: 506 newsów: 114.02.2011, 17:09

Tak k*rwa je je! Samir ich tam pokręci! AVE!

szynka410 komentarzy: 3414.02.2011, 17:06

oby mugł zagrać i jak bedzie miał szczęście to strzeli gola

mitmichael komentarzy: 4924314.02.2011, 16:39

Juz sa nowe informacje na oficjalnej klubu odnosnie Nasriego - Samir psychicznie jest gotowy na mecz, zostały mu jeszcze testy sprawnosciowe - jest coraz wieksza szansa na, ze jednak jutro go zobaczymy.

Gunner_995 komentarzy: 655014.02.2011, 16:08

Świetna wiadomość ;) Mam nadzieję, że Samir zagra a jednocześnie nie ponowi mu się uraz noi oczywiście, że wszyscy nasi Kanonierzy będą cali i zdrowi :))

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16814.02.2011, 16:06

Jestem prawie pewien, że na skrzydłach ujrzymy Andrieja i Theo. Jeżeli Samir zagra, to wejdzie w drugiej połowie.

cescfabregas1991 komentarzy: 136614.02.2011, 15:54

nie!
mozna zrobić zasłonę dymną, ale nasri powinien pojawić się w 1składzie!!!

henry147 komentarzy: 136614.02.2011, 15:44

lepiej niech usiądzie na ławce
i jak coś niech wejdzie w drugiej połowie

madjer komentarzy: 553414.02.2011, 14:54

... Wolałbym aby nie zagrał w meczu z FCB ... Lepiej niech będzie gotów na Ligę :)

IwoSzymon komentarzy: 60914.02.2011, 14:54

Znając życie to Nasri zagra w tym meczu, choćby miał to zrobić na jednej nodze ;]

Owenoo komentarzy: 26614.02.2011, 14:51

ostriket, dzisiaj ? xd

ArsenalArshawin komentarzy: 2024 newsów: 714.02.2011, 14:43

Dobrze byłoby jakby wrócił. Mam mieszane uczucia, bo głupio byłoby go stracić na jeszcze dłużej.

ostriket komentarzy: 658814.02.2011, 14:30

myślę że Samir może dzisiaj wejść na ostanie 30 minut jeśli wynik byłby niekorzystny ;P

HellSpawn komentarzy: 618514.02.2011, 14:06

Niech zagra w rewanżu, albo połowę na Emirates. Od początku to chyba za duże ryzyko, a do końca sezonu się bardzo przyda. Chyba, że badania wykażą, że nie ma obaw o jego zdrowie to wtedy chciałbym go zobaczyć w 11 :]

Gunner48 komentarzy: 792914.02.2011, 13:45

Ja bym nie ryzykował...Nasri będzie nam cholernie przydatny w lidze. Przy naszym szczęściu przegramy z Barcą, a Samirowi odnowi się kontuzja i nie zagra bardzo długo...to mój czarny scenariusz. Chciałbym się mylić> Najlepszą opcją byłoby pozostawienie Francuza na ławce i wpuszczenie go na ostatnie 35 minut gry ;)

CITY89 komentarzy: 34714.02.2011, 13:36

GO GO NASRI !!!!

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26414.02.2011, 13:32

Jego powrót byłby dla nas ogromnym wzmocnieniem, oczywiście o ile nic mu się nie odnowi i nie będzie musiał pauzować kolejnych tygodni. Może ryzyko się opłaci i dzięki temu wygramy z barcą, ale może też być tak, że ten występ przyniesie tylko kolejny uraz.

mitmichael komentarzy: 4924314.02.2011, 13:30

Mam nadzieje, ze testy przejdzie pozytywnie i przynajmniej na ławce zasiadzie. Arshavin radzi sobie coraz lepiej wiec moze z Barca zagra dobre spotkanie. Jezeli jednak miałby zagrac Samir to na pewno Boss nie zdejmie Walcotta - to byłby grzech z jego strony.

Mosiek komentarzy: 10714.02.2011, 13:16

Mam nadzieję że będzie w kadrze meczowej.. ale jakoś nie chce by wszedł od razu i "poprawił" to co wyleczył.

Liczymy na Ciebie Samir, ja liczę na to, że wejdziesz na ostatnie 25/30 min.. Jeśli zacznie wcześniej mecz to będzie oznaczało, że albo AW liczy na dobrą grę Samir i na to, że poprawi naszą grę, lub że lubi ryzykować.

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 214.02.2011, 12:51

Powrót na boisko po dwóch tygodniach od kontuzji dwugłowego to jest możliwy chyba tylko w MilanLab.
Lepiej niech Samir sobie jeszcze odpocznie.

pHunt komentarzy: 59614.02.2011, 12:50

Będziemy mieć silna kadrę na meczyk ;D Andrzej ostatnio pokazuje ze wraca do formy. Wiec Samir mógłby zagrać z ławki ( W zasadzie zabraknie tylko TV) Niestety tylko Bac nie zagra ;/

arthas74 komentarzy: 234314.02.2011, 12:50

chyba lepiej za Arszawina, Theo jest szybszy i może sie przydać przy kontratakach;)

cobretti komentarzy: 4214.02.2011, 12:50

Super !!!

carlota4 komentarzy: 53614.02.2011, 12:31

za Arshavina niech wchodzi:D

Aaarsenal komentarzy: 305714.02.2011, 12:24

No to za Arshavin czy Walcotta ? Wenga bedzie miał wielki ból glowy.

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4814.02.2011, 12:24

@14henry14

Tylko jeden mecz. W rewanżu na Camp Nou Bac już będzie mógł zagrać ;)

W sumie, to jesteśmy w komfortowej sytuacji, wiadomo, że brak Samira to duże osłabienie, ale Boss ma rację: Wiele ciężkich meczów przed nami i nie można ryzykować. Rozsądnym posunięciem byłoby posadzenie Samira na ławce i wpuszczenie na ostatnie 30~ minut, a jeżeli faktycznie jest w świetnej formie fizycznej, to niech gra nawet i 90 minut (oszczędzi się go wtedy na weekend), bo nieoceniony jest jego wkład w naszą grę ;)

HusarzAFC komentarzy: 150214.02.2011, 12:22

Chyba lepiej byłoby nieryzykować, jest przecież jeszcze rewanż, a Arszawin coraz lepiej gra i brak Nasriego może nie będzie, aż tak odczówalny.

kamil_malin komentarzy: 933214.02.2011, 12:16

@ obserwator
Myślę, że te sytuacje są tylko teoretycznie podobne do siebie. Wtedy nie mieliśmy kim zastąpić Fabregasa i Gallasa. Teraz ewentualny brak Nasriego mimo wszystko będzie sporym osłabieniem, jednak jest Arszawin.
Teraz zresztą widzimy w wypowiedzi Wengera, że nie będzie ryzykował zdrowia Francuza jeśli nie będzie 100% przekonany o tym, że jest gotowy do gry. :)

Jestem za ale pod jednym warunkiem, jeśli ryzyko odnowienia się urazu będzie jak najmniejsze.

14henry14 komentarzy: 14514.02.2011, 12:10

sagna... mysle ze to jest najwieksze oslabienie przed srodowym meczem.. szkoda mi nasriego ale wierze ze arshavin da rade.. ostatnie mecze pokazaly ze wraca do formy a mecz z barca moze byc przelomowy dla niego. Eboue z cala sympatia dla niego bo bardzo go lubie ale bedzie mial problem bo nie jest tak zgrany z obrona jak bac.
Wie ktos ile bedzie musial pauzowac Sagna?

tunio1927 komentarzy: 13414.02.2011, 12:04

Według mnie nawet jeśli Nasri przejdzie super pozytywnie te testy nie powinien wychodzić w tym meczu. Powinien zagrać dopiero w rewanżu, wiemy jak to jest z mięśniami niby zaleczone ale lekkie obciążenie czasem wystarczy aby uraz został odnowiony. Niech zagra Arshavin w obecnej formie to nie to co Nasri ale przynajmniej zdrowy, ewentualnie jakby mu szło fatalnie a Nasri jak już wspomniałem na początku przeszedł dobrze testy niech wejdzie na te 25-30 ostatnich minut. Oby tylko Eboue dał radę, może być mu ciężko oby Teo mu pomagał !

obserwator komentarzy: 16214.02.2011, 11:59

Analogiczna sytuacja jak w minionym sezonie. Arsenal gra z Barceloną, Wenger ryzykuje zdrowie piłkarzy i wystawia kontuzjowanego Gallasa i Fabregasa. Skutek jest taki że do końca sezonu traci dwóch kluczowych piłkarzy i co za tym idzie szansę na zwycięstwo w PL. Ciekawe czy Wenger wyciągnie jakieś wnioski?

aguero10 komentarzy: 854714.02.2011, 11:50

Na pewno nie w pierwszej '11' ,nie warto ryzykować zdrowia.

crisadus komentarzy: 850714.02.2011, 11:50

To byłaby świetna wiadomość gdyby Samir mógł wystąpić w spotkaniu z Barceloną. Czekamy, czekamy...
Ważniejsze jednak jest, aby nie odniósł kolejnej kontuzji.

darq komentarzy: 143214.02.2011, 11:49

concrete -->
o , może być właśnie tak jak mówisz . Theo .. to zabójczy gracz dla przeciwnika ,zwłaszcza jak jest zmęczony spotkaniem . Chciałbym zobaczyć Chamakha na początek a później ,żeby Robin wszedł .

concrete13 komentarzy: 869814.02.2011, 11:46

najlepiej to by było jakby zaczęli Andrzej z Samirem..a Theo wszedł na przemęczonych rywali..

darq komentarzy: 143214.02.2011, 11:35

Niech wejdzie na ostatnie 20 minut i pokaże rzeźnie w wykonaniu Samira ;P .

ES_Asnl komentarzy: 51514.02.2011, 11:35

Jeżeli będzie w 100% sprawny to niech zagra ale jeżeli kontuzja ma się odnowić to niech lepiej nie wychodzi , ważniejsza jest PL .

wLO komentarzy: 18614.02.2011, 11:30

Lepiej zeby nie gral wogole bo tylko ryzyko.

AlexVanPersie komentarzy: 806414.02.2011, 11:24