Nemanja Vidic przed meczem z Arsenalem

Nemanja Vidic przed meczem z Arsenalem 25.04.2009, 16:29, Michał Wojciechowski 21 komentarzy

Już w najbliższą środę odbędzie się pierwszy półfinałowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Arsenalem oraz Manchesterem United. Spotkanie to zapowiada się niezwykle ciekawie, a piłkarze obu drużyn co jakiś czas wypowiadają się jego temat zapowiadając walkę i wspaniałe widowisko.

Tym razem o nadchodzącym spotkaniu z 'Kanonierami' wypowiedział się Nemanja Vidic, który jest pewny tego, że 'Czerwone Diabły' są wystarczająco silne, żeby pokonać podopiecznych Arsene Wengera. Vidic stwierdził również, że duże znaczenie dla Manchesteru United może mieć powrót do zdrowia Rio Ferdinanda.

- Wiemy wszystko o Arsenalu. Nie sądzę, żebyśmy byli świadkami wielu niespodzianek w wykonaniu którejś ze stron. To powinno być ciekawe spotkanie, a my chcemy je wygrać.

- Potrzebujemy teraz Rio. Jesteśmy w takim punkcie sezonu, kiedy każdy mecz może być decydujący. Przed nami półfinał Ligi Mistrzów i musimy dać z siebie wszystko co najlepsze.

- Arsenal ma w swoich szeregach kilku światowej klasy piłkarzy i zaczęli zdobywać ostatnio wiele bramek. Szanujemy ich, ale zagramy w naszym stylu i jesteśmy pewni, że osiągniemy pozytywny rezultat - powiedział Nemanja Vidic.

Liga MistrzówManchester UnitedNemanja Vidic autor: Michał Wojciechowski źrodło: Sky Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
krzykus1990 komentarzy: 279128.04.2009, 19:45

Nie ukrywam, że będzie to spodkanie bardzo trudne ale Vidic lepiej niech skupi się na treningach a nie gada głupoty, że mają zespół wystarczająco silny. To się jeszcze okaże...

waldek_89 komentarzy: 573526.04.2009, 07:45

trudne spotkanie.. mam nadzieję na remis w tym spotkaniu na OT, jednak wolałbym wygraną.

EkEl komentarzy: 298925.04.2009, 23:02

Ponieważ mecz pokazuje TVP2 Kanonierzy nie mogą dać plamy. Będą oglądać miliony polaków, a chyba nie chcemy się skompromitować. DLATEGO powinniśmy wygrać BĄDŹ zremisować.

crisadus komentarzy: 842625.04.2009, 21:40

Będzie to trudne spotkanie...:) Ale myślę że wywalczymy przynajmniej remis na OT

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223725.04.2009, 20:45

Bardzo madrze powiedziane , mecze beda bardzo wyrownane i zadecyduja szczegoly , np. takie , jak to ze Rewanz jest na ES

Danielo_Gunners komentarzy: 252625.04.2009, 20:20

zobaczymy... kto wygra mi zależy na remisie.. a ne Emirates sami sobie dopiszcie ;)

CF4 komentarzy: 138325.04.2009, 20:20

na pozytywny rezultat liczy tylko Arsenal ;P

Szef komentarzy: 1303525.04.2009, 19:22

ahh szkoda ze Arshavin nie moze grac w LM bo pokazalby Vidicowi jak sie slalomuje miedzy obroncami

leon31 komentarzy: 125825.04.2009, 19:04

Nie ma co za dużo krakać. Po prostu wierzyć że uda się ! Mają statystyczną przewagę... Ale my lubimy rozczarowywać ;]

Arsenal1994 komentarzy: 749725.04.2009, 18:34

maya - dokladnie! Nasri moze ostatnio czegos wielkiego nie pokazuje, ale na wazny mecz z Liverpoolem byl jednym z nie wielu ktorzy cos w tym spotakniu pokazali. Prawa pomoc to - Walcott ktory ostatnio gra bardzo dobrze. Mam nadzieje ze nasza Formuła 1 bedzie ciagle uprzykrzac zycie obronie MU ;)

maya komentarzy: 43725.04.2009, 18:08

Nie ma co płakać, że nie zagra Arshavin bo mamy Nasriego!

maciekkk komentarzy: 44425.04.2009, 17:52

mają osłabioną obronę, lecz gdy wróci RIO to będzie to dla nich duży plus... zobaczcie jak wyglądała gra manu w pierwszym meczu z porto a w drugim :)

Zero92 komentarzy: 2425.04.2009, 17:47

Nie zdziwią się aż tak, bo to bardzo prawdopodobny scenariusz jest. Obie drużyny prezentują podobny poziom więc o awansie może zadecydować jedna akcja. Arsenal wraca na właściwy dla siebie tor, czyli zaczyna grać ładnie dla oka i skutecznie, Manchester również odzyskuje świeżość, odpowiedni rytm. Ale do tego meczu pozostało jeszcze kilka dni, a teraz trzeba się skupić na Premiership.
W jutrzejszym meczu trzymam kciuki za Arsenal, obyście wygrali jak najwyżej i ukończyli ligę tak wysoko jak tylko możecie.
I co do Arshavina... Nie tylko on u Was gra i nawet bez niego jesteście strasznie groźną drużyną.
Tak więc pozdrawiam, sukcesów życzę :)

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 325.04.2009, 17:11

Nie mów hop póki nie przeskoczysz!
Jeszcze się zdziwią, jak odpadną :P

Merowingster komentarzy: 74625.04.2009, 17:10

Najbardziej z Mułów nie lubię jego i Rooneya jeszcze. Damy radę, ale musimy w 100% wykorzystać nasze siły. A bez Arszawina będzie się ciężej grało, bo nie ma ofensywnego pomocnika :/.

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 325.04.2009, 17:07

HWDP> a widziałeś ich obronę? Chyba nie...;]

Caroline komentarzy: 48525.04.2009, 17:01

no to ich rozczarujemy. Jaka szkoda że Arszawin nie moze grać LM ;(

HWDP komentarzy: 85725.04.2009, 16:52

boję się o obronę.... bo przez to mogą nas rozjechać :/

Arsenal1994 komentarzy: 749725.04.2009, 16:42

Tak tak, bo nazywaja sie Manchester United to juz na pewno wygraja :/
To nasza ostatnia szansa na sukces, trzeba dac z siebie wszystko, i wykorzystac to ze MU mimo ze nadal wygrywa to juz nie ta sama druzyna co na poczatku sezonu. Zmeczenie im doskwiera, trzeba ich zagonic na boisku a nie beda mieli szans.
Wierze w was Kanonierzy
Go Go The Gunners!!!

leon31 komentarzy: 125825.04.2009, 16:39

Bać się ich należy. Ale ale myślę , że wyrwiemy im ten awans.
Troszkę frustruje mnie ich pewność siebie "zagramy w naszym stylu i jesteśmy pewni, że osiągniemy pozytywny rezultat "

Malina komentarzy: 82825.04.2009, 16:36

MUły boją się, oj boją.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Leicester - Arsenal 28.04.2019 - godzina 13:00
? : ?
Wolves - Arsenal 24.04.2019 - godzina 20:45
0 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool35277188
2. Man City34282486
3. Tottenham352311170
4. Chelsea35207867
5. Arsenal34206866
6. Man United34197864
7. Watford351481350
8. Everton351471449
9. Leicester351461548
10. Wolves341391248
11. West Ham351271643
12. Crystal Palace351261742
13. Newcastle351181641
14. Bournemouth351251841
15. Burnley351171740
16. Southampton359101637
17. Brighton35971934
18. Cardiff35942231
19. Fulham35652423
20. Huddersfield Town35352714
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero198
Mohamed Salah197
Pierre-Emerick Aubameyang195
Sadio Mané181
Raheem Sterling179
Harry Kane174
Eden Hazard1613
Jamie Vardy164
Paul Pogba139
Alexandre Lacazette138
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Henrich Mchitarian
Henrich Mchitarian
8.46
Gracz marca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna