Neville krytykuje Kanonierów

Neville krytykuje Kanonierów 19.12.2016, 14:49, Adam Cygański 18 komentarzy

Arsenal we wczorajszym meczu z Manchesterem City już w 5. minucie objął prowadzenie za sprawą trafienia Theo Walcotta, jednak w drugiej połowie Kanonierzy całkowicie oddali inicjatywę swoim przeciwnikom, co ci skrzętnie wykorzystali i ostatecznie wygrali 2-1.

Były zawodnik Manchesteru United – Gary Neville – uważa, że przyczyną porażki The Gunners musiały być problemy fizyczne.

- Nie zgadzam się ze słowami Arsene’a Wengera, który na pomeczowej konferencji przyznał, że jego podopieczni byli w tym meczu mocni pod względem mentalnym – zaczął Neville.

- W drugiej części gry Kanonierzy bardzo osłabli pod względem fizycznym i nie wiem, co było tego przyczyną. To był naprawdę niezwykle ważny mecz, a oni byli zupełnie ospali i mozolnie poruszali się po boisku.

- Początkowo myślałem, że to taka taktyka, żeby za bardzo nie naciskać na przeciwnika, jednak oni w ogóle tego nie robili, więc ciężko to zrozumieć. Kanonierzy wiedzieli, że kolejne trzy punkty zdobyła Chelsea, a mimo to przeszli przez ten mecz na stojąco – zakończył.

Gary Neville autor: Adam Cygański źrodło: metro.co.uk
PawloPro komentarzy: 65820.12.2016, 16:56

I co najgorsze mamy już 9pkt straty do lidera :P.

kanonier21afc komentarzy: 225720.12.2016, 10:34

Może Wenger miał taki plan żeby zacząć mocno, strzelić bramkę a później bronić wyniku. Problem w tym że zapomniał że on wogóle nie umie się bronić

sector komentarzy: 129020.12.2016, 08:49

Od kilku lat jest tak, że jak przychodzi ważny mecz to nasi zawodnicy są "osrani" i nie potrafią dobrze grać. Wyjątkiem był mecz z Chelsea, ale może tylko dlatego, że oni byli wtedy w dołku.

Beliar84 komentarzy: 81220.12.2016, 08:28

Nie sądzę by tu chodziło o fizyczność. Niczym oni nie ustępują dajmy na to City, a przynajmniej nie mają powodów by być bardziej zmęczonymi, wyczerpanymi. Zresztą mamy dopiero połowę sezonu więc o czym tu mówić.
Wszystko siedzi w głowach piłkarzy.

tyson880 komentarzy: 1049620.12.2016, 07:45

Był moment w sezonie, kiedy mentalnie wyglądaliśmy bardzo dobrze. Teraz jakby sobie odpuścili ale Wenger powinien dopilnować, żeby wszystko grało w tej drużynie.

fabregas1987 komentarzy: 2577019.12.2016, 19:36

Dokładnie tak, czasami może nie iść, mogą się przytrafić proste straty i niedokładne podania, ale wtedy trzeba dać z siebie 110% fizycznie, nałożyć pressing itd. Takiego zaangażowania niestety nie było widać.

Marioht komentarzy: 611419.12.2016, 19:07

Zjednoczeni w interesie Arsenalu.

mitmichael komentarzy: 4924319.12.2016, 18:47

Teraz wszyscy moga byc w swoim zywiole bo maja podstawy by mowic jak Gary

domino178 komentarzy: 242119.12.2016, 17:51

w tym klubie nie ma komu zdrowo opier....lic zawodnikow, zwlaszcza Yzila...

kawa07 komentarzy: 45019.12.2016, 17:24

Niestety kazdy to widzi tylko nie nasz zapatrzony w siebie Wenger.

Tak193 komentarzy: 17619.12.2016, 17:02

To nie pierwszy taki mecz z United w tamtym sezonie też se chodzili czy z Bayernem w 90 minucie się budzili przy wynikach 3-1 i 5-0 więc c tu gadać

DontCry komentarzy: 760819.12.2016, 15:50

Sama prawda.

P29LJ komentarzy: 79819.12.2016, 15:49

Cała prawda. NIESTETY.

adaminho77 komentarzy: 332519.12.2016, 15:47

Nie! Uwaga ja wam powiem co jest najprawdziwszą prawdą o nas... My mamy problemy, ale... psychiczne.

Wenger nie potrafi drużyny nastawić mentalnie i w meczu z czołówką zazwyczaj sramy w gacie. Wyjątek 3:0 z Chelsea. Jak idzie to idzie, jak nie idzie to dupa po całości. Do tego gramy katastrofalnie z kontry przy grze defensywnej. 2 ostatnie mecze były żałosne, a Ozil to poniżej krytyki.

COYG!!!

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5019.12.2016, 15:24

Ameryki nie odkrył. Zagraliśmy katastrofalnie.

mikolaj_86 komentarzy: 12119.12.2016, 15:10

Niestety ale trzeba się zgodzić z Nevillem. Tylko Sanchez jak zwykle biegał za dwoch a wczoraj to chyba nawet za trzech, ciężko go będzie przekonać żeby został w Arsenalu dłużej.

sidtsw komentarzy: 307919.12.2016, 14:58

Znowu to samo. Jak co roku. Juz klilkanascie lat to trwa. Ale niektorzy dalej tego beda bronic. No coz. Jeszcze kilka lat damy rade :-((

Elastico07 komentarzy: 1250919.12.2016, 14:57