Nketiah: Jestem gotów na regularną grę

Nketiah: Jestem gotów na regularną grę 22.07.2019, 19:43, Tomasz Kochański 14 komentarzy

Eddie Nketiah to jeden z największych talentów młodzieżowych drużyn Arsenalu. Pomimo tego, że w przeszłości przez 7 lat bronił barw Chelsea, przyznaje, że wzoruje się na Thierrym Henrym i Ianie Wrighcie.

Anglik i Francuz zdobyli łącznie aż 413 goli i od dawna należą do grona legend Kanonierów. Oto, co na ich temat powiedział 20-latek:

- W barwach Arsenalu mogliśmy podziwiać wielu genialnych napastników. Od razu przychodzi mi do głowy Ian Wright i Thierry Henry. Niedawno spotkałem się z tym pierwszym i uzyskałem od niego kilka rad. To świetne uczucie, gdy możesz porozmawiać z zawodnikami, którzy są twoimi idolami. Pracowałem też z Thierrym i on również udzielał mi wskazówek dotyczących mojej gry.

- Staram uczyć się jak najwięcej i wykorzystywać zdobytą wiedzę w moich występach. Thierry to bardzo miły i uprzejmy facet, bardzo kontaktowy, dzięki czemu dobrze się z nim współpracuje. Nasi obecni topowi strzelcy również zachowują się bardzo dobrze. Czuję, że nawiązałem z nimi swojego rodzaju więź, a ostatnio Laca asystował przy mojej bramce z Fiorentiną za co jestem wdzięczny.

Nketiah ma przed sobą całą karierę, aczkolwiek jest już znany z powodu swojego zabójczego wykończenia. 20-latek zdobył trzy bramki podczas pobytu Arsenalu w USA, włączając w to zwycięskiego gola w meczu z Bayernem:

- Pracowałem bardzo ciężko w przerwie między zakończeniem sezonu, a przygotowaniami do kolejnego, aby być w formie i myślę, że efekty widać na boisku. Poprawiałem swoją tężyznę, chcąc stać się silniejszym.

- Podczas tego pobytu chcę pokazać, że rozwinąłem się piłkarsko i jestem w stanie zaprezentować co umiem. Jestem gotów na regularną grę. Wciąż chcę zaliczać progres i ciężko pracować, bo wiem, że nadal masa pracy przede mną. Chcę iść dalej, aby zobaczyć, jak wysoko jestem w stanie się wspiąć.

Eddie Nketiah autor: Tomasz Kochański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Pampiszon komentarzy: 27523.07.2019, 10:32

Eddie to petarda. Z niecierpliwością czekam aż pokaże na co go stać

Gryzek komentarzy: 311323.07.2019, 09:56

Musi dostawać szansę

kuzguwu komentarzy: 205522.07.2019, 23:46

Naturalna kandydatura na trzeciego napadziora.

tyson880 komentarzy: 987722.07.2019, 22:46

Trzeci napastnik Arsenalu. Ma potencjał i już prześladuje Welbecka. Napad mamy świetnie obsadzony. Jest dobrze na tej pozycji. Każda inna pozycja wymaga wzmocnienia.

ProroK komentarzy: 62822.07.2019, 22:11

Dać mu z 15 meczy w sezonie niech pokaże .
Ja nie chce chwalenia jak to ładnie nie podał jak ładnie nie dograł.
Jesteśmy Arsenalem a tu każdy musi wznieść się na najwyższy poziom .
Zobaczymy statystyki po 15 meczach .

Kris3Tears komentarzy: 51322.07.2019, 22:06

Dobry jest. Powinien zostac naszym trzecim napastnikiem. Przyda sie.

metjuAFC komentarzy: 3428 newsów: 122.07.2019, 21:49

Chłodna głowa, ciągłe samodoskonalenie i będzie dobrym zmiennikiem. On i Martinelli, w pierwszym Auba, Laca i daj Boże Zaha i możemy wzmacniać środek i tyły.

kkam195 komentarzy: 72222.07.2019, 21:06

Welbeck w poprzednim sezonie rozegrał coś koło 15 meczy - 8 w PL, 4 w LE, lecz niestety miał kontuzję przez większość sezonu, więc można wnioskować, że dostałby dużo więcej minut. Jeżeli Eddie będzie mieć szczęście i obejdzie mu się bez kontuzji, to czuję, że Emery da mu dużo czasu, a nasza przyszła gwiazda wykorzysta tę szansę.

D14 (zawieszony) komentarzy: 300622.07.2019, 21:06

Czuć pokorę na kilometr, oby tak dalej.

Simao12 komentarzy: 538322.07.2019, 20:51

To zdanie brzmi jakby obaj strzelili po 400 goli,a nie osobno

gunners007 komentarzy: 952722.07.2019, 20:38

4-4-2 byłoby największą szansą dla niego.

Forever4 komentarzy: 70422.07.2019, 20:31

Jesteś naszym Jokerem w tym sezonie! :) Wchodzisz w końcówce i robisz sieczkę ;) Wierzę w chłopaka!

Argudo komentarzy: 10696 newsów: 622.07.2019, 20:02

Nketiah jako trzeci napastnik to bardzo dobra opcja. Czuję że nastuka trochę goli w LE, a może w lidze też coś wpadnie.

KapitanJack10 komentarzy: 240522.07.2019, 19:51

Skoro Welbeck odszedł to Nketiah powinien być naturalnym zawodnikiem na puchary i LE, przynajmniej w grupie.
Żadnych wypożyczeń.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool21201061
2. Man City23163451
3. Leicester21133542
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves22710531
7. Newcastle2286830
8. Arsenal23611629
9. Man United2177728
10. Tottenham2176827
11. Burnley21831027
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham2065923
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich21441316
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Mohamed Salah115
Harry Kane112
Raheem Sterling111
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl