Nowe stroje Arsenalu?

Nowe stroje Arsenalu? 22.05.2019, 23:43, Michał Kruczkowski 53 komentarzy

Ligowe rozgrywki w Europie dobiegają już końca. Powoli zaczyna się rozkręcać karuzela transferowa, plotki i domysły na temat następnego sezonu. Niektóre drużyny przedstawiły też już swoje oficjalne stroje na następną kampanię. Arsenal nie miał jeszcze swojej oficjalnej prezentacji, jednak w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać Pierre'a-Emericka Aubameyanga i Alexandre'a Lacazette'a w koszulkach The Gunners zaprojektowanych przez firmę Adidas.

Zdjęcie na swoim Twitterze zamieścił Ian Wright. Były napastnik Arsenalu szybko je usunął, jednak i tak fotografia zdążyła rozprzestrzenić się po wszelkich stronach internetowych. Oczywiście nie możemy potwierdzić, że widoczne na zdjęciu koszulki będą noszone przez naszych zawodników w przyszłym sezonie. Reakcje kibiców w internecie są jednak bardzo pozytywne. Przypomnimy, że Arsenal podpisał z Adidasem pięcioletni kontrakt, który będzie obowiązywał od następnego sezonu. Wielu fanów przyjęło tę informację z entuzjazmem, licząc nie tylko na większy zastrzyk gotówki, lecz także na sam aspekt wizualny. A co Wy sądzicie o, być może, nowych strojach Kanonierów?

Oryginalne koszulki Arsenalu znajdziecie w ISS-sport.pl

autor: Michał Kruczkowski źrodło: dailymail.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12 następna
mateusz19191010 komentarzy: 97222.05.2019, 23:55

Dla mnie sztos.

filo94 komentarzy: 5262 newsów: 222.05.2019, 23:50

Rewelka! ;-)

JanoAFC komentarzy: 24722.05.2019, 23:45

Fajne

poprzednia12 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.58
Gracz maja wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna