Obejrzyj dokument o Koscielnym

Obejrzyj dokument o Koscielnym 15.12.2018, 10:21, Tomasz Kochański 14 komentarzy

Laurent Koscielny wyleczył poważną kontuzję i powrócił do gry po siedmiu miesiącach przerwy w meczu Ligi Europy z Qarabagiem.

Nasz kapitan otrzymał wzruszające przywitanie przez fanów Kanonierów, kiedy wystąpił po raz pierwszy od feralnego półfinałowego meczu z Atletico Madryt w maju.

Szef sztabu medycznego - Gary O'Driscoll oraz dyrektor fitness - Darren Burgess pracowali z Laurentem przez cały jego okres rekonwalescencji i wspólnie podzielili się tą historią w trwającym prawie 30 minut dokumencie.

Aby obejrzeć dokument za darmo, należy kliknąć w poniższy odnośnik:

Laurent Koscielny autor: Tomasz Kochański źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Mats komentarzy: 45316.12.2018, 05:20

@Pampiszon:

I przecież nosi...

To nasz jeden z najlepszych kapitanów od dwóch dekad. Dziwnie to brzmi bo Kosa zawsze był vice, a kapitanem jest od niedawna to myślę, że całą pewnością może usiąść w gronie najlepszych w tej funkcji czyli obok Vieiry, Henrego czy Adamsa.

Być może nie słusznie nie uwzględniłem Pera w tym gronie, ale nie umiejszam go też jednocześnie w żaden sposób. Po prostu zawsze to francuz z polskimi korzeniami miał ten instynkt wojownika który mają kapitanowie. Nie zapomnę debiutu z Liverpoolem i tej czerwonej kartki - nie wiem czemu ale nie byłem na niego zły i od wtedy go polubiłem..

Myślę, że sam Laurent obroni moją tezę swoją postawą na boisku po powrocie w tym sezonie.

Pampiszon komentarzy: 20115.12.2018, 17:00

Taki człowiek powinien nosić opaskę. Myślę że możemy dużo zyskać na jego dojrzałości i profesjonalizmie.

alexis1908 komentarzy: 107415.12.2018, 14:12

Mam nadzieję że Kosa skończy kariere w Arsenalu :)

Redzik (redaktor) komentarzy: 14504 newsów: 8715.12.2018, 12:41

Dobrze zrealizowane, podobały mi się w szczególności te medyczne zawiłości i obrazki o których opowiadał doktor.

thide (redaktor) komentarzy: 29551 newsów: 84715.12.2018, 12:38

macie możliwość włączenia napisów, które będą automatycznie przetłumaczone na język polski

praptak (zawieszony) komentarzy: 668415.12.2018, 12:37

Dzięki za wstawkę, bardzo przyjemnie się oglądało.
PS Koszulki Atletico sfinansował nasz rząd?

eisz komentarzy: 32715.12.2018, 12:25

Niesamowity gość! Mam nadzieję że w przyszłym sezonie zdobędzie z Arsenalem mistrzostwo :)

Marioht komentarzy: 589315.12.2018, 11:37

@Dominik11: Mam tak samo. Szkoda.

DoomSlayer komentarzy: 178115.12.2018, 11:26

Obejrzałem i myśle że, jednak będzie naszym Liderem. W tym filmiku wszystko można zobaczyć: Determinację, silną psychikę, ambicje i lidera zespołu. Dobrze że wrócił, licze że pogra z Sokratisem w środku i zrobią duet nie do przejścia!

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232315.12.2018, 11:15

Szkoda tego finału Francji bez niego.. Ominęło go coś na co zapewne bardzo liczył.
Taka niesprawiedliwość życiowa....

fabregas1987 komentarzy: 2024615.12.2018, 11:14

Nie bez przyczyny jest nazywany Bossem, bardzo silny mentalnie i skoncentrowany na swoim zadaniu. Oby pograł jeszcze długo dla nas, chociaż obecny kontrakt kończy mu się w 2020, ale jeśli będzie dobrze grał to nie widzę przeszkód żeby dostał przedłużenie o rok/dwa.

Danielo_Gunners komentarzy: 254415.12.2018, 11:02

Bosscielny he came back!

ProroK komentarzy: 48715.12.2018, 10:50

Achilles i wiązadła w kolanie to moim zdaniem dwie zajcięższe kontuzje.. Poza złamaniami oczywiście .

Dominik11 komentarzy: 1577515.12.2018, 10:38

Fajne szkoda że nie ma polskiego tłumaczenia , bo mój angielski jest na poziomie strzałów Iwobiego.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Liverpool - Arsenal 24.08.2019 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Burnley 17.08.2019 - godzina 13:30
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22006
2. Arsenal22006
3. Man City21104
4. Man United21104
5. Brighton21104
6. Tottenham21104
7. Bournemouth21104
8. Sheffield United21104
9. Everton21104
10. Burnley21013
11. Norwich21013
12. Leicester20202
13. Wolves20202
14. Crystal Palace20111
15. Chelsea20111
16. West Ham20111
17. Aston Villa20020
18. Newcastle20020
19. Southampton20020
20. Watford20020
ZawodnikBramkiAsysty
Teemu Pukki40
Raheem Sterling40
Ashley Barnes30
Marcus Rashford21
Sergio Agüero20
Pierre-Emerick Aubameyang20
Harry Kane20
Anthony Martial20
Sadio Mané11
Lucas Moura11
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz lipca wybór redaktorów
0
Gracz lipca wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna