Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 3-0 Stoke

Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 3-0 Stoke 02.04.2018, 22:21, Kamil Garczorz 18 komentarzy

Poniżej prezentujemy oceny spotkania przygotowane przez redakcję oraz użytkowników Kanonierzy.com. Tym razem ocenione zostało domowe spotkanie ze Stoke City.

Oceny zostały wyciągnięte ze średniej głosów 3 redaktorów i 90 użytkowników.

David Ospina

Robił to, co należało do jego obowiązków, ale musimy sobie szczerze przyznać, że nie musiał się mocno napracować. Głównie zajmował się wyłapywaniem dośrodkowań, a uderzenia, który trafiały w światło jego bramki nie mogły mu zagrozić.redakcja: 6.0użytkownicy: 6.9

Hector Bellerin

Przyzwoicie, ale bez fajerwerków. Często zmuszany do pracy w obronie przez Ramadana Sobhiego.redakcja: 6.2użytkownicy: 6.2

Shkodran Mustafi

Lider defensywy Kanonierów. 4 odbiory, 3 przechwyty, 3 wybicia- nie trzeba niczego dodawać do tych statystyk. Bardzo dobry mecz Niemca.redakcja: 6.5użytkownicy: 7.6

Calum Chambers

Anglik zagrał na dobrym poziomie, świetnie współpracując z Mustafim. Zanotował w tym meczu 4 przechwyty, nikt nie może pochwalić się takim wynikiem.redakcja: 6.0użytkownicy: 6.5

Nacho Monreal

Zagrał na bardzo podobnym poziomie do Bellerina. Bez zbędnego ryzyka i odpowiedzialnie w obronie.redakcja: 6.2użytkownicy: 6.6

Mohamed Elneny

Jeśli chodzi o bezpieczne rozgrywanie można na niego liczyć. Zanotował 81 podań z 88% dokładnością. Był też blisko zdobycia bramki, ale jego uderzenie zostało zablokowane.redakcja: 6.0użytkownicy: 6.2

Aaron Ramsey

Pierwszy, który poważnie zagroził bramce rywali, ale jego uderzenie trafiło w poprzeczkę. Jego współpraca z Wilsherem dobrze się układa. W jego najbardziej w oczy rzuciło się to, z czego słynie- pełne zaangażowanie.redakcja: 6.7użytkownicy: 6.7

Jack Wilshere

To nie był najlepszy dzień Wilshere'a. Ze środkowych pomocnik zdecydowanie najmniej widoczny, nie wziął gry na swoje barki.redakcja: 5.5użytkownicy: 5.9

Danny Welbeck

Przed przerwą reprezentacyjną mogliśmy chwalić Anglika, pokazywał się z dobrej strony. Ale w spotkaniu ze Stoke wrócił stary nie-dobry Welbeck. W jego grze było sporo niezdarności oraz niechlujności.redakcja: 4.2użytkownicy: 4.5

Mesut Özil

W dużej mierze niewidoczny, ale gdy już się przebudzał pokazywał swój kunszt. Zakończył mecz z sześcioma kluczowymi podaniami, co było zdecydowanie najlepszym wynikiem spośród wszystkich na boisku. Pomimo największej liczby kluczowych podań nie zaliczył asysty, ale wywalczył rzut karny, który dał Arsenalowi prowadzenie.redakcja: 6.2użytkownicy: 6.8

Pierre-Emerick Aubameyang

Gabończyk dobrze wprowadził się w zespół. W meczu ze Stoke zdobył kolejne dwie bramki. Aubameyang, tak jak cały Arsenal, pokazał dwie osobowości. W pierwszej połowie niewidoczny, a gdy już był przy piłce, to na flankach, ale jego dośrodkowania były niecelne. W drugiej połowie po wejściu Lacazette'a już nominalnie zajął miejsce skrzydłowego.redakcja: 7.3użytkownicy: 8.2

Alexandre Lacazette

W bardzo dobrym stylu wrócił po kontuzji. Pokazał ogromny głód gry, walczył w ofensywie i wywalczył rzut karny, a dzięki altruizmowi Aubameyanga mógł zamienić go na bramkę.redakcja: 7.3użytkownicy: 8.0

Granit Xhaka

Grał zbyt krótko.redakcja: -użytkownicy: -

Henricj Mchitarian

OcenyPremier LeagueStoke City autor: Kamil Garczorz źrodło: własne
dudekns komentarzy: 605009.04.2018, 11:34

Ewidentnie Laca powinien grać z Aubą w pierwszym składzie.

zly_kanonier komentarzy: 511103.04.2018, 15:03

Coraz mniejsze różnice w ocenach Jacka hmmm

JonDahlT komentarzy: 34303.04.2018, 12:13

Mamamija, opis/komentarze ocen ktoś chyba pisał w dużym pośpiechu albo na kacu. Aż ciężko się czyta. Czy tylko ja to widzę? :)

Nie oglądałem meczu i miałem nadzieję, że wywnioskuje coś z ocen i opisów, ale jak zawsze opisy są na 9, a oceny lecą z przedziału 5.5-7 :D

AlexVanPersie komentarzy: 806403.04.2018, 10:26

No te podania Mustafiego to był dramat.
Nie tyle, że niecelne, tylko nie za bardzo wiadomo do kogo tak daleko od wszystkich tę piłkę podawał.

stahustaszku komentarzy: 66503.04.2018, 08:52

Ani słowa o kolejnej zmarnowanej przez Aube sytuacji sam na sam?

Er4s komentarzy: 310903.04.2018, 07:42

Mustafi bezbłędny mecz jezeli chodzi o destrukcję natomiast kilka gaf przy wyprwoadzaniu piłki - mimo wszystko jest stoperem i minimum 7 za ten mecz mu się należy.
Środkowi pomocnicy wszyscy powinni dostać poniżej 6, Bóg niech się śmieje ale dopiero po wejsciu Xhaki zaczęła wygladać jakoś nasza gra. Ramsey 6,7, Elneny 6,2 - prawie najlepsze oceny w zespole a przez godzinę gry nie potrafiliśmy wyprowadzić choćby prostego ataku pozycyjnego. Środek pola zagrał beznadziejne, karygodne 60 minut i takie sobie 30 po wejściu Szwajcara więc oceny z czapy. Lobik w poprzeczkę i zablokowany strzał nie ratują tu sytuacji. W topowych klubach środkowi pomocnicy oddają po 5/6 strzałów na mecz a my w ógole wspominamy jakiś jeden zablokowany i jedna przypadkowa podrzutke walijczyka. Ludzie....
Welebeck - niechlujność? On nie potrafi przyjąc prostej piłki po ziemi kiedy nie dostaje jej przed nos i kiedy ma przy sobie kryjącego przeciwnika. To podstawy pilki nożnej nawet na poziomie amatorskim. Moja Ocena międze 1-2 maksymalnie i myślę ze mocno obiektywnie.

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041303.04.2018, 07:24

Bellerin przyzwoity mecz 6.2, Mustafi bardzo dobry mecz 6.5...

Armata500 komentarzy: 4359 newsów: 13003.04.2018, 07:24

Bardzo dobry mecz Mustafiego i 6,5? Coś ta ocena kompletnie nie współgra z opisem.

Womanizer komentarzy: 990703.04.2018, 00:20

Mustafi w pierwszej połowie ze 3 razy fatalnie wyprowadził piłke. Lepszy rywal mógłby nas wypunktować przez coś takiego. IMO na więcej niż 7,0 nie zasłużył.

SoulStorm komentarzy: 743003.04.2018, 00:09

Mustafi zasłużył na co najmniej notę 7,9...

Hans_Zimmer komentarzy: 594502.04.2018, 23:39

Boniu dydy Wenger Aubameyanga będzie rzucał na skrzydło ;p

Arsenal2004 komentarzy: 369102.04.2018, 23:35

Tak słabe oceny. Szczególnie dla Mustafiego przecież on grał od początku bardzo dobrze . Był pewny w odbiorach ,i w ślizgach. Według mnie to jego nalepszy mecz w tym sezonie. No i przecież on grał od początku a nie jak reszta od 2 połowy.

mistiqueAFC komentarzy: 2676902.04.2018, 22:59