Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 3-1 Milan

Oceny Kanonierzy.com: Arsenal 3-1 Milan 17.03.2018, 02:17, Kamil Garczorz 17 komentarzy

Poniżej prezentujemy oceny spotkania przygotowane przez redakcję oraz użytkowników Kanonierzy.com. Tym razem ocenione zostało domowe spotkanie z Milanem.

Oceny zostały wyciągnięte ze średniej głosów 8 redaktorów i 76 użytkowników.

David Ospina

Nie mógł zrobić zbyt wiele przy precyzyjnym uderzeniu Hakana Calhanoglu,a to co powinien obronić, obronił.redakcja: 6.3użytkownicy: 6.8

Hector Bellerin

Nie był to najgorszy występ Hiszpana. Pierwsza połowa zdecydowanie gorsza od drugiej. Wywiązywał się z obowiązków obronnych oraz dobrze wspomagał akcje ofensywne.redakcja: 6.4użytkownicy: 6.8

Shkodran Mustafi

Po zejściu Koscielnego musiał stać się liderem defensywy i to zadanie go nie przerosło. Podejmował odpowiednie decyzje i, co najważniejsze, nie popełniał rażących błędów.redakcja: 7.3użytkownicy: 7.3

Laurent Koscielny

Po upływie zaledwie 10. minut musiał opuścić plac gry z powodu kontuzji.redakcja: -użytkownicy: -

Nacho Monreal

Solidny występ wracającego po urazie Monreala, ale czasem zbyt łatwo dawał ograć się Suso.redakcja: 6.4użytkownicy: 7.0

Granit Xhaka

W 71. minucie zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości, które z dużą dozą szczęścia wpadła do bramki dając Arsenalowi prowadzenie. Szwajcar był często pod grą, znów był w czołówce podających w tym meczu.redakcja: 7.9użytkownicy: 7.8

Aaron Ramsey

Po każdym meczu Ramseya jak mantrę można powtarzać, że był bardzo aktywny, tak było i tym razem, na boisku był dosłownie wszędzie.redakcja: 6.5użytkownicy: 7.0

Jack Wilshere

Po zejściu Koscielnego przejął opaskę kapitana. W spotkaniu z Milanem Anglik zaimponował przede wszystkim dokładnością podań- aż 95% jego zagrań dochodziło do adresata. Miał też duży wpływ na trzeciego gola, kiedy to znalazł się w polu karnym mediolańczyków i zagrał piłkę w okolice bramki.redakcja: 5.8użytkownicy: 7.0

Mesut Özil

Nie zaliczył w tym meczu asysty, ale miał sześć kluczowych podań. Jedyne, co można Özilowi zarzucić to zaangażowanie w defensywę.redakcja: 6.1użytkownicy: 6.9

Henrich Mchitarian

Mchitarian pokazał się dobrej strony w... obronie, nawet obrońcy nie zaliczali tylu odbiorów. Pod bramką rywala również był aktywny, próbował stwarzać okazje strzeleckie oraz sam oddał kilka uderzeń na bramkę.redakcja: 7.0użytkownicy: 7.1

Danny Welbeck

Niektórzy Welbecka po tym meczu potępiają za sytuację z rzutem karnym, ale należy go chwalić za cały mecz. Anglik oddał trzy strzały na bramkę z czego dwa znalazły do niej drogę. Anglik w ostatnim czasie spisuje się dobrze i widać, że stopniowo odzyskuje pewność siebie.redakcja: 8.3użytkownicy: 7.9

Calum Chambers

Chyba sam się nie spodziewał, że dostanie tyle czasu na grę, a tymczasem już w 11 minucie pojawił się na placu gry zmieniając kontuzjowanego Koscielnego. Anglik sprostał wyzwaniu i był równorzędnym partnerem dla Mustafiego.redakcja: 7.0użytkownicy: 7.0

Mohamed Elneny

Pojawił się na boisku w 68. minucie, więc nie miał zbyt dużo czasu na zaprezentowanie swoich umiejętności, ale pokazał, że znajduje się w dobrej formie.redakcja: 7.0użytkownicy: 7.1

A co odwalił, można wiedzieć?
Był kontakt, poczuł, poleciał na ziemię. Jak to napastnik.
Przynajmniej nie wytarzał całego boiska ściskając się za twarz jak jakiś Alba, Hazard czy inny Busquets.

Marcel90 komentarzy: 800017.03.2018, 18:44

Wybaczcie nie ten news, co do ocen to uwazam, ze za duzo uzytkownikow daje wyzsza note Jackowi za jego charakter zamiast za gre stad taka roznica w ocenach a samemu Chambersowi dalbym 0.5 oceny w dol bo po jego rece Milan mogl (powinien?) miec karnego

Marcel90 komentarzy: 800017.03.2018, 18:41

z 69 goli Liv w tym sezonie w PL Salah bezposrednio bral udzial przy zdobyciu 33 z nich - dobry ma pierwszy sezon :P

emelkan99 komentarzy: 1404 newsów: 10917.03.2018, 15:40

"Nie mógł zrobić zbyt wiele przy precyzyjnym uderzeniu Hakana Calhanoglu" - nie zgodzę się z tym

zly_kanonier komentarzy: 511117.03.2018, 15:34

Z Jackiem to tak jest, że jedni go przeceniają, a drudzy na siłę próbują pokazać tym pierwszym, że się mylą. Typowe.

Dla mnie Chambers mógłby mieć te 0.5 oceny wyżej.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36217.03.2018, 15:23

welbz motm, to byl swietny wystep XD

wenger2345 komentarzy: 55817.03.2018, 13:59

@hodor: Gdyby nie to to może Milan by awansował

TomekO komentarzy: 274617.03.2018, 12:13

W pierwszy meczu z Milanem jak Turek się nie wywrocil w polu karnym po interwencji Ospiny Gattuso darl się na niego ze się nie położył. Danny się położył i co z tego ile razy ktoś odwołał cos takiego przeciw nam i było - ile bramek że spalonego po dziwacznych karnych raz się szczęście uśmiechnęła do nas. Nasza wina i wina rannego że sedzie ślepy był ? Nie to jest cześć futbolu bez Vatu i tyle.
Kompletnie nie rozumiem jak mozna go demonizowac.

hodor komentarzy: 67517.03.2018, 10:39

Może i Welbeck zagrał dobry mecz ale za to co odwalił przy karnym nie można dać mu wyższej oceny niż 1

Placio komentarzy: 254417.03.2018, 10:14

Ramsey za nisko. W porównaniu do Wilsher"a był dużo lepszy. Elneny dał bardzo dobrą zmiane :)

filo94 (miłośnik bułeczek) komentarzy: 8349 newsów: 217.03.2018, 10:02

Maciej Tarlecki MOTM

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 317.03.2018, 09:42

@Gunner18AFC: jak Wilshere dostal 3, to z ciekawosci zapytam o ocene Ozila i Ramseya

Gunner18AFC komentarzy: 3425 newsów: 317.03.2018, 08:47

@Master10: Ja mu dałem 3 właśnie. Dla mnie kompletnie niewidoczny był. Przypominałem sobie ze gra po strzale w pierwszej połowie.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 317.03.2018, 08:27

Hehe. Wg redakcji Wilshere zdecydowanie najslabszy mimo udzialu w golu i mnostwa celnych podan. Jakby Arsenal zremisowal to Wilshere pewnie 3.0 by nie przekroczyl...

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041317.03.2018, 07:45