Oceny Kanonierzy.com: Manchester City 3:1 Arsenal

Oceny Kanonierzy.com: Manchester City 3:1 Arsenal 06.11.2017, 17:58, Kamil Garczorz 20 komentarzy

Poniżej prezentujemy oceny spotkania przygotowane przez redakcję oraz użytkowników Kanonierzy.com. Tym razem ocenione zostało wyjazdowe spotkanie z Manchesterem City.

Oceny zostały wyciągnięte ze średniej głosów 5 redaktorów i 80 użytkowników.

Petr Cech

Trzy stracone bramki nie przynoszą bramkarzom chluby, jednak trudno winić Cecha za utratę tych goli, a w ciągu całego spotkania popisał się kilkoma dobrymi interwencjami.redakcja: 6.5użytkownicy: 6

Hector Bellerin

Bellerin robił to, do czego wszystich przyzwyczaił. Pracował na całej długości boiska oraz starał się pomagać drużynie w ofensywie, lecz nie przynosiło to rezultatów.redakcja: 4.3użytkownicy: 5.1

Laurent Koscielny

Najpewniejszy z defensorów, jednak kapitan Kanonierów również nie ustrzegł się błędu i tylko szczęściu zawdzięcza to, że Arsenal nie stracił gola z jego winy.redakcja: 4.5użytkownicy: 5.1

Francis Coquelin

Coquelin zagrał w tym meczu z konieczności, z powodu braku innych, lepszych rozwiązań. Francuz zaliczył bezbarwny występ. Kilkukrotnie udanie zatrzymywał rywali, ale w rozegraniu często był niedokładnyredakcja: 3.8użytkownicy: 4.1

Nacho Monreal

Hiszpan przyzwyczaił kibiców do dobrej gry, ale w spotkaniu z Manchesterem City obniżył poziom. Był niepewny w defensywie oraz sprokurował rzut karny, który zakończył się golem dla gospodarzy.redakcja: 4użytkownicy: 4.5

Sead Kolasinac

Długo nie było wiadomo, czy Kolasinac zagra w tym meczu. Bośniak zmagał się z drobnym urazem i chyba odbiło się to na jego dyspozycji.redakcja: 4.3użytkownicy: 5.3

Aaron Ramsey

Było widać u niego starania. Nie tracił głupio piłek oraz asystował przy golu Lacazette'a. W pierwszej połowie miał okazję wyrównać stan meczu, lecz jego uderzenie obronił Ederson.redakcja: 5użytkownicy: 4.6

Granit Xhaka

Xhaka swoją obecność na boisko zaznaczył żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.redakcja: 4użytkownicy: 4.3

Mesut Özil

O Özilu można powiedzieć tyle, że był na boisku.redakcja: 3.8użytkownicy: 3.8

Alex Iwobi

Nie najlepszy mecz w jego wykonaniu, był ciągle pod grą, ale podania do Iwobiego często kończyły się stratą piłki.redakcja: 4.4użytkownicy: 4.6

Alexis Sanchez

W pierwszej połowie był bardzo aktywny, dwoił się i troił w ofensywie, jednak w drugiej części już nie był tak energiczny.redakcja: 4.2użytkownicy: 4.4

Alexandre Lacazette

Wszedł z ławki rezerwowych i zrobił to, co do niego należało- zdobył kontaktowego gola.redakcja: 7użytkownicy: 6.8

Jack Wilshere

Grał zbyt krótko.redakcja: -użytkownicy: -

Olivier Giroud

Manchester CityOceny autor: Kamil Garczorz źrodło: własne
AFCris komentarzy: 8007.11.2017, 17:38

może i głupie pytanie ale gdzie mogę ocenić zawodników po meczu?
Klikam w oceny pomeczowe i nic...

Pitu88 komentarzy: 76507.11.2017, 14:58

@spazi_28: Nacho kaleczy jak zwykle, a Gibbsa Ci szkoda? Ty oglądasz w ogóle mecze? Monreal to teraz jeden z naszych najlepszych obrońców grający na równym poziomie, Gibbs to był zwykły średniak.

jurasmolas44 komentarzy: 93307.11.2017, 09:35

niech ten Mesut i Alexis już odejdą, ani jeden ani drugi nic nie wnosi w tym sezonie a tylko zamieszanie wokół ich kontraktów. Najbardziej wkurzyło mnie ich szukanie siebie na siłę , w pierwszej polowie miliśmy kontrę z dużą przewagą i cała prawa strona był wolna , nic tylko podac przyjac i oddac strzał ale alexis oczywiscie szukal mesutka który był pokryty i tyle było z kontry. Nie ma co tak krytykować naszych zawodników , grali u lidera który miażdży każdą drużynę a do tego jeba,,,,,ny sędzia gwizdał tylko w jedą stronę a ten karny to parodia. Nie ma co liczyć ,że będziemy wygrywac mecz za meczem bo niestety nie jesteśmy drużyna pokroju City

spazi_28 komentarzy: 55007.11.2017, 08:01

"Chcę, by Theo został" - jasne, że w tym klubie nic się nie zmieni - widać jak grają w wielkimi klubami, siwy wiecznie się szykuje na wygraną a w meczu z Live czy MCI wystawia jakieś komiczne składy. A co do Walcotta jak siwy dalej chce grać takimi personaliami jak Walcott - to bez komentarza w ogóle, a Laca na ławie po raz kolejny, zero ambicji, motywacji i tylko to nerwowe zacieranie rąk w trakcie meczu - przecież nasi piłkarze to widzą (!)

I jeszcze sprzedaje Gibbsa do WBA a Nacho kaleczy jak zwykle i jeszcze zero dryblingu i ogarnięcia

dudekns komentarzy: 605007.11.2017, 07:55

Ciekawe kiedy w końcu Cech obroni dla nas jakiegoś karnego...

DexteR_000 komentarzy: 608306.11.2017, 23:04

"Nie tracił głupio piłek "
Od samego czytania widze w glowie kilka glupich strat Ramseya w meczu z City...

FabsFAN komentarzy: 20855 newsów: 306.11.2017, 22:15

Alexis tak wysoko:D? Kto to ocenial?

n0thing komentarzy: 5062 newsów: 36206.11.2017, 21:15

Ramsey w pierwszej połowie wdał się oczywiście w drybling , stracił piłkę i poszła kontra po której sterling mógł idealnie dograć do sane i byłoby 2 0. Poza tym nic nie wniósł do środka pola, zmarnował dobra sytuacje, w drugiej połowie za wolno rozgrywał i poza kilkoma podaniami na 3 czy 5 metrów niczym się nie wyróżnił. Nie wydaje mi się zagrał lepiej niż taki xhaka który akurat nie tracił pilek, druga sprawa ze wgl nie był pod gra.

Topek komentarzy: 13593 newsów: 12606.11.2017, 20:49

Wenger mówił, że cały czas byliśmy w grze, a w ocenach mało kto przekracza 5. Różnica klas była i to znacząca. Rozczarowali mnie Ozil i Alexis. Niemiec był żałosny, a jego jedyny zryw to krzyczenie fak off w eter - brawo. Sanchez próbował, ale wynikały z tego tylko kontry dla City. Reszta bezbarwnie i nijako. Ramsey pewnego poziomu już raczej nie przeskoczy, ale tym razem ciężko jego samego winić. Niektórzy nawet do jego poziomu nie mogli doskoczyć.

AaronRambo komentarzy: 98506.11.2017, 20:38

Zgadzam się z Mariohtem dobre oceny i opisy piłkarzy. Wbiję małą szpileczkę, bo dopiero pierwsze od reaktywacji :/

Placio komentarzy: 108206.11.2017, 20:17

@zly_kanonier
Tak, Ramsey i Hector obok Seo i Sancheza to byli gracze którym zalezało , i biegali. Reszta się za przeproszeniem ob^^ała

kuwer komentarzy: 2606.11.2017, 20:02

według mnie to właśnie Ramsey był najgorszy na boisku - bardzo zwalniał tempo gry, po prostu to nie jest jego poziom grania

zly_kanonier komentarzy: 505906.11.2017, 19:49

Wiem, że to średnia i trudno mieć pretensje, ale czy wy jesteście poważni z tym Aaronem i Hectorem? Że niby zagrali lepiej niż Kosa i Seo?
Lolo znakomicie ustawiał się przy kontrach City i gdyby nie on to pewnie byśmy tych bramek więcej stracili. Jasne w ogólnym rozrachunku średnio zagrał, ale to nic przy biernym Ramseyu i Bellerinie ( wrzutki Sagna 2.0)

Marioht komentarzy: 599506.11.2017, 18:48

Dobre oceny i opis piłkarzy.

Argudo komentarzy: 10771 newsów: 606.11.2017, 18:40

@MVTI:

Tylko w stopniu równym - w stopniu wyższym i najwyższym osobno.
Ale widzę, że poprawione.

aikon90 komentarzy: 41906.11.2017, 18:36

Ramsey odpuścił krycie Debruyne przy pierwszej bramce. Poza tym prawie wszystkie jego podania do tyłu. W 45 minucie zamiast strzelać mógł podawać do Sancheza lub obiegającego Ozila. MIał też podobną akcję do tej z Lacazettem, już nie pamiętam w której minucie gdzie z lewej miał wolnego kolegę.
Wielki minus dla Cecha bo chociaż świetnie obronił np. strzał Jesusa to puścić strzał Debruyne z takiego kąta i mniej więcej 17-18 metrów to się nie mieści w głowie.

Szebson komentarzy: 351006.11.2017, 18:35

Widze, ze ocena u Ramseya i Xhaki ze strony uzytkownikow wciaz niezmienna.

MVTI komentarzy: 1854 newsów: 57306.11.2017, 18:24

@emelkan99: Nie z przymiotnikami piszemy razem.

mikowhy komentarzy: 1385 newsów: 1006.11.2017, 18:22

Niedokładne podanie to nie jest głupia strata piłki?

emelkan99 komentarzy: 1398 newsów: 10906.11.2017, 18:17