Oceny Kanonierzy.com: Newcastle 0-1 Arsenal

Oceny Kanonierzy.com: Newcastle 0-1 Arsenal 29.08.2015, 20:24, Michał Korżak 105 komentarzy

Poniżej prezentujemy oceny poszczególnych zawodników przygotowane przez redakcję serwisu kanonierzy.com. Tym razem wzięliśmy pod lupę spotkanie rozegrane na St James’ Park przeciwko Newcastle United.

Warto wspomnieć o nowej formule w jakiej od tej kolejki oceniani będą przez nas zawodnicy Arsenalu. Zdecydowaliśmy się zrezygnować z krótkich opisów dotyczących występu każdego gracza z osobna. Stwierdziliśmy także, że noty będą bardziej obiektywne, jeśli zostaną wyciągnięte ze średniej ocen wystawionych przez każdą osobę w redakcji, a nie tylko przez jednego redaktora. Skalę ocen pozostawiliśmy bez zmian - od 0 do 10, wraz z uwzględnieniem połówek.

Newcastle UnitedOceny autor: Michał Korżak źrodło: Własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123następna
IAlwaysTrust komentarzy: 135231.08.2015, 09:31

Słaby mecz, jak na Arsenal to zaczyna poważnie martwić bardzo niska skuteczność. Nasze strzeły zwyczajnie nie powalają... Są spóźnione i zbyt klasyczne, żeby robić na jakimkolwiek bramkarzu w PM wrażenie. Jedyny na 360 minut, to strzał Żiru z nożycoprzewrotki.

Mało, mało i puki co strach patrzeć na różnice między ARS a CITY :/

maciekgunner komentarzy: 50531.08.2015, 08:50

Cech 6,5
Monreal 7
Koscielny 7
Gabriel 7,5
Bellerin 7,5
Coq 8
Santi 6
Alexis 6
Ramsey 6,5
Ox 4 max mimo gola
Theo 4
Tyle ode mnie

rayuuuu komentarzy: 307031.08.2015, 03:01

@19TOMEK91: z tego, co widzę, to różnica wielkości czcionek jest sprowokowana tym, ile miejsca zabierają. 7.5 w tej samej wielkości, co 4, nie mieściłoby się w kwadracie.

rayuuuu komentarzy: 307031.08.2015, 02:58

Bardzo ładnie to teraz wygląda :) Wcześniejsze kebabowe menu było do odstrzału, więc jestem miło zaskoczony, że edycja szaty graficznej nastąpiła jeszcze przy tych samych ocenach!

Bolek komentarzy: 423231.08.2015, 02:23

Ooo! Okazuje się, że cała redakcja nie ma zielonego pojęcia o futbolu :)

Verminator97 komentarzy: 1483230.08.2015, 23:57

Fanatic > To jest świetny pomysł. Tylko mogą się znaleźć jajcarze co powystawiają oceny "dla beki".

Stanek komentarzy: 745 newsów: 33930.08.2015, 20:38

@19TOMEK91
Dzięki za rady. Zawsze dobrze posłuchać ludzi, którzy lepiej znają się na rzeczy. Poszła wiadomość na priv.

19TOMEK91 komentarzy: 150930.08.2015, 20:09

Autorze grafiki -> zaufaj mi jestem inz. arch. więc jakiś zmysł estetyczny mam ;) Wszystko dla dobra naszej stronki ;)

Też jestem zdania, że ta grafika mogłaby być ta sama co w zapowiedzi meczu. Mniej roboty, a ta z zapowiedzi bardzo dobrze wyglada i jest czytelniejsza, przez większą czcionkę i mniej pstrokate kolory (bo flagi są mocno kolorowe jakby nie patrzeć :P - można spróbować je "wybielić")

Dodatkowo, ocena moglaby byc po prawej stronie belki z nazwiskiem (tak jak ta z numerem) w innym kształcie niż ta z numerem ( albo kwadrat jak w tej wersji, albo w kółku) Albo może bardziej dizajnersko -> pionowa podziałka, coś a\la wskaźnik naładowania baterii, np w kolorze białym na czerwonym, albo czarnym. Dodatkowo MVP można wyróżnić na złoto, bądź własnie gwiazdką ;)

Co ważne w jednym rozmiarze czcionki te oceny ;) obecnie wyglądają na rózne. ( chyba że takie założenie, a'la whoscored ale 4 jest większa niż 7,5 np :P )

Wrzuciłbym tu, albo do autora na PW szybki szkic, ale to najwyżej jutro, bo teraz niestety nie mam jak.

PW mile widziane ;)

Gofer999 komentarzy: 939930.08.2015, 19:43

@!Fanatic; No wiem wiem o co ci chodzi. :)

Fanatic komentarzy: 578430.08.2015, 19:38

Gofer999

Po co jawne? jak ty sobie to wyobrażasz? heheh jawne to są jak ktoś po tym newsem zdecyduje się pochwalić własnymi ocenami a mi chodzi o taką ankietkę, w której każdy chętny user wystawiłby swoje własne oceny a średia byłaby umieszczona w newsie ;)

Sparku komentarzy: 338230.08.2015, 19:38

Gofer999
Dokladnie uwazam tak samo zamienic Ramseya z Cazorla swietna sprawa co do ocen to wszystko pieknie tylko Ramsey 6,5 Ox 6,5 Alexis 6 Theo 4,5 i Giroud 5

illpadrino komentarzy: 8213 newsów: 330.08.2015, 19:35

Dajcie to samo co dajecie do newsa przed meczowego i dodajcie oceny i bedzie ok. Zrobicie jedno a bedziecie mieli na 2 razy.

Gofer999 komentarzy: 939930.08.2015, 19:34

@Fanatic; Tylko musiałyby być jawne, żeby nie było że ktoś daje 10 za to że lubi tego i tego grajka. ;)

Gofer999 komentarzy: 939930.08.2015, 19:32

@kawa07; Albo po prostu zamienić Ramseya i Cazorlę jak nie ma Ozila. Rambo obok Coq'a a Santi na dyszce. ;)

Fanatic komentarzy: 578430.08.2015, 19:32

ciekawy pomysł byłby na oceny dawane przez userów

MaciekGoooner komentarzy: 27105 newsów: 530.08.2015, 19:31

kawa07

Nie żeby coś ale ostatnio Cazorla gra znacznie gorzej niż Aaron.

kawa07 komentarzy: 43330.08.2015, 19:30

@adrian12543

Tak jest to sprawiedliwe, bo kiedy cały atak gra totalny piach, a Ramsey i Walcott w szczególności, to trzeba to wyróżnić niską oceną. Dlatego ocenia się graczy indywidualnie a nie formacjami.

Jak dla mnie gra Ramseya ostatnimi czasy jest kompletnym nieporozumieniem, o ile słabszą dyspozycję Alexisa można zrozumieć (Copa America) to Ramseya juz kompletnie nie. Nie wiem czy jest to spowodowane rzucaniem go z pozycji na pozycję przez Wengera, ale Aaron nie może grać tylko dlatego, ze 2 sezony temu ciągnał swoja grą Arsenal. Idąc tym tokiem myślenia Drogba powinien grać w Chelsea do 40 a Henry w Arsenalu do 50...

Ramsey na ławke, Cazorla na "10" i spróbować Artete w pierwszym składzie z Coquelinem. Co jak co, ale Mikel nawet podając piłkę tylko do tyłu wprowadza ogromny spokój w grę Arsenalu (chyba, ze daje zapalniki, z których idą kontry jak sezon temu, ale to raczej Flamini był mistrzem podań do napastników przeciwnych drużyn).

gooner1992 komentarzy: 57730.08.2015, 19:27

za kolorowo moim zdaniem. Wywal flagi i bedzie ok :D wiekszoc pewnie i tak wie kto skad pochodzi ;)

Hans_Zimmer komentarzy: 518030.08.2015, 19:26

Wow fajnie to teraz wygląda.

illpadrino komentarzy: 8213 newsów: 330.08.2015, 16:47

adrian

już drugi dzień broni Ramseya po tym meczu...

Nawet pauleta, kóry ma w avatarze Ramseya w koronie go tak nie broni... :(

pauleta19 komentarzy: 40841 newsów: 130.08.2015, 16:24

erykgunner, ślepi raczej nie jesteście skoro reszta ocen jest okej

Akcje Ramsey'a:
arsenalist.com/f/2015-16/newcastle-vs-arsenal/goal-alex-oxlade-chamberlain-all-the-angles.html

arsenalist.com/f/2015-16/newcastle-vs-arsenal/chance-sanchez-denied-from-close-range-by-krul.html

arsenalist.com/f/2015-16/newcastle-vs-arsenal/some-great-play-from-arsenal-but-giroud-misses-great-chance.html

Gofer999 komentarzy: 939930.08.2015, 15:34

@arsenal159; Well, nikt nie chciał Ramesya w miejsce Ozila... Ramsey nie posiada takiego przeglądu pola, każdy chce żeby on grał obok DM'a, bo tam jest najbardziej efektywny. W miejscu Ozila powinien znaleźć się Cazorla, ale Wenga ma swój świat.

Gofer999 komentarzy: 939930.08.2015, 15:24

Oceny mogłyby być średnią wystawionych ocen poszczególnych zawodników przez użytkowników. Tylko ze takie coś musiałby być jawne, żeby ktoś sztucznie za zawyżał i nie dawał 10 swoim ulubieńcom nawet jak grają piach. ;)

Adrian12543 (zawieszony) komentarzy: 15882 newsów: 230.08.2015, 15:15

arsenal159
Tak, Alexis nie zagrał od niego lepiej. Kieruję się własnym odczuciem i statystykami. Większość meczu błąkał się w środku pola nie stwarzając żadnego zagrożenia. Nawet Nahorny to przyznał podczas meczu. Już nie wspomnę o Chamberlainie, który przez cały mecz zajmował się traceniem piłki.
Zrozum, nie miałbym nic przeciwko ocenie Ramseya, gdyby nie reszta. Najchętniej wszystkim dałbym po 5, a Walcottowi 3. Cała ofensywa to było jedno wielkie G z wykrzyknikiem, a dostaje się tylko jednemu zawodnikowi. To jest według Ciebie (Was) sprawiedliwe?

NeverLie2Me komentarzy: 26030.08.2015, 14:16

Hmm... Jak wygrywamy mecz 0-1 po samobóju i grając 11 przeciw 10 od 16 minuty, to moim zdaniem nikt z formacji atakującej nie powinien mieć oceny wyższej niż 5...

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14734 newsów: 29530.08.2015, 14:06

adrian

Nie za nazwisko. Tylko Ramsey zagrał po prostu mega słabo, co to dużo gadać. Jeśli według Ciebie Alexis nie zagrał od niego lepiej, to nie wiem czym ty się kierujesz. Był moment, że Walijczyka przez jakiś czas w ogóle nie było widać przy piłce. Jeśli my oceniamy po nazwiskach, to wy chyba kochacie Ramseya też za to samo i jego jeden wyśmienity sezon. Kiedy Ozil "znika" to większość użytkowników krytykuje. Po tym jak Mesut doznał kontuzji, wiele osób cieszyło się, że zagra na ŚPO właśnie Aaron, a tak naprawdę się nie spisał, stąd taka ocena, a nie inna. Każdy ma własne zdanie, ale jeśli większość redakcji się z taką oceną zgadza, to chyba coś jest na rzeczy. Podczas meczu również wielu użytkowników nie było zachwyconych z jego gry. Ale cóż, wszystkim nie dogodzisz. Pozdro :)

magic10rm komentarzy: 3530.08.2015, 13:48

jak dla mnie pomysł chybiony.
ktoś kto nie oglądał meczu nie wie, ze Walcott zmarnował 2 czy 3 akcje sam na sam i że stąd taka nota. Poprzedni system był imho lepszy. Mam nadzieję, że to jeszcze przemyślicie.

Kowal96 komentarzy: 1221830.08.2015, 12:47

Imo dobre oceny, Coq zasłużył na MOTM

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18439 newsów: 11630.08.2015, 12:16

Słuchajcie, a raczej czytajcie.
To są oceny nasze, redakcyjne. Po to jest ten temat, żebyście również wy się mogli wypowiedzieć. A to, że ktoś ma inne zdanie niż wszyscy - bez tego świat byłby nudny przecież.

Adrian12543 (zawieszony) komentarzy: 15882 newsów: 230.08.2015, 12:01

erykgunner
To wygląda na to, że cały, pożal się Boże, zespół redaktorski daje oceny za nazwisko. Inaczej tego wytłumaczyć się nie da. A takim śmieszkowaniem udowadniasz/udowadniacie, że nie potraficie nawet normalnie uzasadnić swojej oceny. Bo przecie średnia jest, nie? Nie można kwestionować, bo średnia.

erykgunner (administrator) komentarzy: 1907 newsów: 125530.08.2015, 11:43

@pauleta

To wygląda na to, że mamy 13 ślepych redaktorów :)

@adrian12543

Zgadza się, tak naprawdę nie wyliczaliśmy średniej. Po następnym meczu oceny będą takie same - Ramsey słabo, a Santi i Alexis za nazwisko.

@wszyscy

Zostaniemy przy średniej ocen redaktorów (nie mówcie adrianowi12543), ale powrócą opisy. Zobaczymy jak to się sprawdzi.

Coq został MOTM według kibiców Arsenalu.

Adrian12543 (zawieszony) komentarzy: 15882 newsów: 230.08.2015, 11:17

Ramsey zagrał dokładnie tak samo słabo jak Sanchez czy Cazorla, cała ofensywa zagrała kupę, a ma ocenę o 1 słabszą. Za co? Oceny są tu ewidentnie dawane za nazwisko.

Czeczenia komentarzy: 992630.08.2015, 10:34

Najwyższe oceny dla graczy formacji defensywnych? Obrona nie miała cały mecz NIC do roboty. Źle to świadczy o napastnikach i kreatorach gry.

FabsFAN komentarzy: 1771530.08.2015, 10:31

Heh, nie rozumiem obroncow Ramseya. Walijczyk zagral slabo, a wszyscy sugeruja sie jakims motm danym przez bpl.

MaciekGoooner komentarzy: 27105 newsów: 530.08.2015, 10:28

Szacunek za pracę się należy oczywiście i staram się respektować i doceniać pracę redaktorów ale niektóre oceny są z dupy wzięte za przeproszeniem. Ramsey - znaleźliście sobie kozła ofiarnego. Santi i Alexis dostają zawyżone oceny za poprzedni sezon chyba.

Każdy może sobie powiedzieć że czekolada jest kwaśna i to jest jego zdanie. Debilizm zarazem.

gloomy komentarzy: 21730.08.2015, 09:53

Ludzie, to są ich oceny i ich zdanie. To ze oni tak uważają nie znaczy że 100% populacji tej strony musi mieć takie same zdanie.. Weźcie się ogarnijcie bo oni odwalaja kawał dobrej roboty, a wy potraficie tylko hejtowac.

Wybaczcie za poprzedni komentarz, przypadkiem się dodał za wcześnie.

gloomy komentarzy: 21730.08.2015, 09:51

Ludzie..
To są ich oceny i ich zdanie. To

reje216 komentarzy: 1630.08.2015, 09:40

haahhaha żenada żenada..

Cech 6,5 ?
Ramsey 5,5?
z oceną dla oxa też się nie zgodzę mimo ze gral troche chaotycznie to wypracował nam zwycięstwo

bialysul komentarzy: 369930.08.2015, 09:37

agher

no pewnie z szacunku do Theo nie zmienial go tak szybko...

faktcznie byl do zmiany motal sie strasznie ale...

gdy juz strzelilismy gola... i rywal zaczal sie odslaniac Theo zabraklo w kilku sytuacjach gdzie Giroud zabraklo dynamiki i szybkosci...

Agher komentarzy: 278430.08.2015, 09:19

Grafika do poprawy, wygląda mało profesjonalnie. Na pewno jest w redakcji ktoś kto potrafi sprawnie obsługiwać programy graficzne i zaprojektuje schludną, czytelną i profesjonalną tabelkę na oceny.

Co do samych ocen... 7 dla Wengera? Ciekawe za co... Za trzymanie Walcotta bez sensu na boisku, gdzie sam po meczu zauważył, że Theo miał mało miejsca i ciężko mu się grało. Aż się prosiło o wystawienie szybciej Giroud, na pewno byśmy wbili więcej bramek. No ale Wengera taktyka zmian po 65 minucie wiecznie żywa.

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30930.08.2015, 09:09

Ramsey zagrał wczoraj słabiutko. Gorszy był chyba tylko Walcott, nie rozumiem Waszych reakcji.

Redzik (redaktor) komentarzy: 14122 newsów: 8030.08.2015, 08:16

Coq dostaje MotM'y jak leci. Nie ważne jak zagrał :P

Pauleta19

+1

wojt3q komentarzy: 183230.08.2015, 05:17

Kto do cholery wybrał Ramseya jako motma? Motmem po dzisiejszym meczu może zostać tylko i wyłącznie Coq lub Gabriel. Aaron nie zagral tragedii. Ale również nie wyróżnial się.

pauleta19 komentarzy: 40841 newsów: 130.08.2015, 03:54

Ten kto dał Ramseyowi 5.5 to zasługuje na miano największego hejtera Walijczyka w Europie Środkowej ... ewentualnie jest ślepy.

NineBiteWolf komentarzy: 9894 newsów: 4730.08.2015, 02:45

Opisy były świetne, zachęcały do dyskusji.

Fabi44 komentarzy: 111830.08.2015, 01:31

Brakuje opisów.

Adrian12543 (zawieszony) komentarzy: 15882 newsów: 230.08.2015, 01:26

Pitu88
Tak, oglądam. Nie mówię, że Ramsey zagrał dobrze. Zagrał słabo, jak zresztą cała drużyna poza obroną. Ale niesprawiedliwe jest dla mnie robienie z niego kozła ofiarnego. Ma mocno obniżoną ocenę w stosunku do innych, a nie był najgorszy. Można rzec, że rownal do kolegów.

Gozdzik komentarzy: 3531 newsów: 2230.08.2015, 01:13

12Titi14
To raczej niemożliwe do zrealizowania. Widać po wyborze Motma, że trolle czuwają.

Pitu88 komentarzy: 56330.08.2015, 01:11

czemu wy się tak podniecacie ramseyem? gość nie zrobił dziś nic, ale uznany nie wiedzieć czemu za motm teraz przez was od razu uznawany za najlepszego. oglądacie czasem mecze, szanowni kibice? ramsey dzisiaj słabiutko i nie zmieni to wasze przywiązanie do jego nazwiska

rayuuuu komentarzy: 307030.08.2015, 01:06

Brak opisów i ta czcionka... Moje oczy :

poprzednia123następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 12.05.2019 - godzina 16:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City38322498
2. Liverpool38307197
3. Chelsea38219872
4. Tottenham382321371
5. Arsenal382171070
6. Man United381991066
7. Wolves381691357
8. Leicester381571652
9. West Ham381571652
10. Everton371491451
11. Watford381481650
12. Crystal Palace381471749
13. Newcastle381291745
14. Bournemouth381361945
15. Burnley371171940
16. Southampton389121739
17. Brighton38992036
18. Cardiff381042434
19. Fulham38752626
20. Huddersfield Town38372816
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.5
Gracz maja wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
6.5
Gracz maja wybór użytkowników Mohamed Elneny
Mohamed Elneny
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna