Oceny Kanonierzy.com: Tottenham 2-2 Arsenal

Oceny Kanonierzy.com: Tottenham 2-2 Arsenal 06.03.2016, 18:06, Jakub Knapik 45 komentarzy

Poniżej prezentujemy oceny spotkania przygotowane przez redakcję kanonierzy.com. Tym razem ocenione zostało wyjazdowe spotkanie z Tottenhamem w Premier League..

Oceny zostały wyciągnięte ze średniej głosów 11 redaktorów.

oceny

userów

oceny

redakcji

David Ospina

Popisał się aż 9 interwencjami, z których kilka było najwyższej, światowej klasy. Przy drugiej straconej bramce był bez szans. 7.76.7

Hector Bellerin

2 wspaniałe asysty i solidna gra w obronie (nie licząc kilku chwil słabości, za które mógł wylecieć z boiska).7.76.7

Gabriel

Popełnił kilka błędów, ale miał też swoje chwile chwały. Pod koniec był bliski wpisania się na listę strzelców po niewłaściwej stronie.5.8

Per Mertesacker

Po niemrawym początku, Niemiec z minuty na minutę wyglądał coraz lepiej. W pewnym momencie czuł się tak pewnie, że z powodzeniem dryblował piłkarzy Tottenhamu. Szok, niedowierzanie i konsternacja.6.7

Kieran Gibbs

Ma na sumieniu parę drobnych błędów, ale summa summarum rozegrał dobre spotkanie.6.8

Francis Coquelin

Spisywał się znakomicie, ale dwie przerwy w dostawie prądu do mózgu Francuza spowodowały, że Arsenal musiał kończyć mecz o jednego piłkarza mniej.1.8

Mohamed Elneny

Bardzo mądrze rozprowadzał futbolówkę w środku pola. Nie zrobił niczego widowiskowego, ale też nie zszedł poniżej pewnego poziomu.6.5

Mesut Özil

Niemiec przeplatał dobre momenty z tymi słabszymi, w których całkowicie znikał z radarów. Z pewnością nie był to najlepszy występ Özila.6.0

Alexis Sánchez

Chilijczyk w końcu zagrał na miarę oczekiwań. Wyglądał na faceta, któremu wczorajszego popołudnia najbardziej zależało na zwycięstwie. Arcyważny gol, mnóstwo powrotów pod własne pole karne i świetne rozprowadzanie akcji to część tego, co pokazał i co wciąż może pokazać nam Alexis w formie. Miejmy nadzieję, że nie był to jednorazowy przebłysk, a moment, w którym Sánchez na dobre powróci na najwyższe obroty.7.4

Aaron Ramsey

Ciężko jednoznacznie ocenić występ Walijczyka. Z jednej strony zaliczył sporo prostych strat, a z drugiej walczył przez pełne 90min, zdobył pięknego gola, miał duży udział przy trafieniu Alexisa i był bliski dołożenia kolejnej, tym razem zwycięskiej bramki w ostatnich minutach. 6.3

Danny Welbeck

Choć w pewnych sytuacjach mógł się lepiej zachować, przez cały swój pobyt na boisku był bardzo aktywny i przyprawiał obrońców Tottenhamu o niemały ból głowy.6.8

Mathieu Flamini

Grał zbyt krótko, by go ocenić.-

Joel Campbell

Olivier Giroud

OcenyTottenham Hotspur autor: Jakub Knapik źrodło: własne
alvin9705 komentarzy: 707.03.2016, 21:45

Z tyłu pozytywnie zaskoczył mnie Per i Gibbs. Per ostatnio grał sam piach a tutaj troche zdziałał. Po Gibbsie spodziewałem się czegoś gorszego ale chyba pomogło mu to że Papcio wpuszczał go na chwile na skrzydło w poprzednich meczach :D

kawa07 komentarzy: 45007.03.2016, 15:30

Prawda jest taka, że gdyby od występu Ramseya odjąć strzeloną bramkę, to nie zasłużył nawet na 3...

Gunnerrsaurus komentarzy: 1187407.03.2016, 12:22

Co do Coquelina, to tylko on odbierał piłki, nic dziwnego że zakończyło się to czerwem. Za duża różnica w ocenie między nim, a Elnenym

Gunnerrsaurus komentarzy: 1187407.03.2016, 12:19

Wiedziałem że bramka Ramseya podniesienie mu ocenę. Prawda jest taka, że zagrał tragicznie. Nie wiem czy nie najgorzej, zresztą i ta bramka ledwo wpadła

AaronLieber27 komentarzy: 612707.03.2016, 12:16

Ramsey oprócz bramki nic nie pokazał. Jeszcze dodatkowo nie wykorzystał kapitalnego podania Sancheza w końcówce meczu.

AaronLieber27 komentarzy: 612707.03.2016, 12:13

Elneny 6,5 ?

Pitu88 komentarzy: 216307.03.2016, 09:49

wg mnie ramsey znowu najgorszy. z jednej strony to źle,że strzelił takiego gola piętką, bo już komentatorzy się nad nim rozpływają i mowią,że barca się nim interesuje. facet nic szczególnego nie pokazuje,zaliczył tyle strat,że aż strach, żadnego dobrego ładnego podania do przodu, a idź pan w ... z takim pomocnikiem. A Chambers i Joel siedzą na ławce kosztem ramseya i pera

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 107.03.2016, 01:32

A w meczu z Tottenhamem miał udział przy dwóch bramkach. Przy pierwszej bramce wyprzedził go Lamela, który dograł piłkę do Alderweirelda, a przy drugiej nie podbiegł do Kane i w dodatku utrudnił interwencję Ospinie robiąc za żywą zasłonę.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 107.03.2016, 01:29

Oceny zawodników z czerwonymi kartkami w tym sezonie:

1.0 Giroud vs Dinamo - czerwo w 40 min za głupotę, mecz przegrany
1.8 Coquelin vs Tottenham - czerwo w 55 min za niepotrzebny faul taktyczny, mecz zremisowany
2.1 Mertesacker vs Chelsea - czerwo w 18 min za faul taktyczny, mecz przegrany
5.7 Gabriel vs Chelsea - czerwo w 45 min za głupotę, mecz przegrany

Gabriel to taki pupil redaktorów.

Ordzik komentarzy: 79507.03.2016, 01:05

Co do komentarzu o Ramseyu Dla mnie jest
"Lepiej mądrze stać niż głupio biegac" :)

Welbeck - 6

Obawiam się, że Wenger z Elneny'ego zrobi młodszego Artetę... choć może to dobrze, do pewnego czasu Hiszpan był naszym Generałem.

Lucas6Z komentarzy: 182207.03.2016, 00:39

Prawda jest ze Ci którzy bronią Ramseya mówiąc ze przez 90 minut biega po całym boisku nie maja pojęcia o co chodzi w tym sporcie. Z tego jego biegania nie ma żadnego pożytku, obejrzyjcie sobie powtórki i zobaczcie o czym mowię, tragiczne straty, wszystkie piłki albo do tylu albo do kolegi przy którym jest zawodnik byle siebie uwolnić od piłki. Nie wiem jak można tego nie widzieć :/ To nie maraton tylko futbol. Fajnie ze biega jak pies reksio za szynka ale musi sie to na coś przekładać. Mertesacker po cichu zawala nam kolejny mecz jak z labedziami a najlepszy na boisku w pucharowych meczach Chambers grzeje dalej ostro ławę. WengerWorld

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 106.03.2016, 23:21

simple

Ta piłka powinna być Niemca, więc można to nazwać stratą.

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52406.03.2016, 23:18

Jaka strata Mertesackera? Po prostu zawodnik Tottenhamu go wyprzedził.

marimoshi komentarzy: 472206.03.2016, 23:03

To nie okręgówka,że Ramsey może biegać po całym boisku. Przez coś takiego dubluje pozycje i odsłania stronę na której powinien grać.

Kyrtap komentarzy: 4860 newsów: 106.03.2016, 22:59

Bronienie Ramseya statystykami i tym, że dużo biega - odcinek 1117.

Walijczyk zagrał taką tragedię w 1. połowie (poza bramką), że zbliżył się poziomem do Walcotta. Druga połowa nieznacznie lepsza, ale za to zmarnowana setka. Jak dla mnie 1 punkt do dołu.

Najbardziej jednak śmieszy ocena Mertesackera. Pierwszą bramkę strzelił zawodnik kryty przez niego, a druga padła po jego żałosnej stracie piłki na rzecz Alliego. Dla mnie 2 pkt w dół.

Reszta ocen ok.

zuczek1987 komentarzy: 640306.03.2016, 22:15

campbell tyle by nie pracował co ramsey on biegał i do przodu i do tyłu i wszerz często był nawet na drugim skrzydle i pomagał. Campbell by tego nie dał a graliśmy na wyjeździe. Dla mnie decyzja o wystawieniu ramsey w pierwszej 11 i na skrzydle w pełni zrozumiała. Fakt trochę mu nie wychodziło ale wkład w gre obronną miał olbrzymi. Graliśmy na wyjeździe a strata gola miała olbrzymie znaczenie dla nas.

Gonzo1214 komentarzy: 30206.03.2016, 21:28

ok Ramsey nic szczególnego nie pokazał kilka głupich strat ale piękny gol i walka na całej lini boiska daje prawo do tego żeby dać mu ocene trochę wyższą tym bardziej że Mesut który nic kompletnie nic nie pokazał jest jak w dziecko we mgle dostaje 6 nazwisko to nie wszystko liczy sie gra Panowie

Gofer999 komentarzy: 1462206.03.2016, 21:12

@FabsFAN; Co ty gadasz? KFC nie miało sytuacji bramkowych przy pełnych składach? To chyba inny mecz oglądałem.

tyson880 komentarzy: 1049606.03.2016, 21:02

Zapewne Wenger chciał ustabilizować środek pola wystawiając tam Egipcjanina, zamiast Ramseya, który zalicza dość sporo strat a więc z braku miejsca na środku dla Walijczyka, Wenger posłał go na skrzydło, bo Aaron po prostu musi grać. Na to przynajmniej wychodzi. Szkoda tylko, że brakuje miejsca w składzie dla jednego z najlepszych w tym sezonie Campbella. Nie rozumiem tego.

Verminator97 komentarzy: 1490006.03.2016, 20:47

Super, że w końcu Alexis się przebudził. W pierwszej połowie grał przeciętnie, ale w drugiej Chilijczyk grał świetnie. Bramka, dobrze wykonany wolny, kilka dobrych dryblingów, podanie do Aarona w 93 minucie. Naprawdę w drugiej połowie to już był ten Alexis na jakiego czekamy. Szkoda, że zmarnował jedną kontrą, którą pięknie rozpoczął Welbz. Gdyby tam lepiej opanował piłkę to mógłby wywalczyć dla nas trzy punkty. Co jak co, ale taki mecz w wykonaniu Alexisa napawa optymizmem na następne starcia.

FabsFAN komentarzy: 25239 newsów: 306.03.2016, 20:34

Bez czerwonej, bylaby wygrana. JEstem pewien. Tottenham prawie nie mial sytuacji w pelnych skladach. Wielka szkoda.

adrianpilsczek2000 komentarzy: 154206.03.2016, 19:56

Moim zdaniem ocena dla Coqa jednak trochę za niska.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 106.03.2016, 19:32

Bez Aarona nie byłoby nawet tego jednego punktu. Natomiast wkład Elnenyego w ten mecz był niemalże zerowy.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 106.03.2016, 19:30

Widocznie ja wolę Ramsey,który zepsuje 1 na 2 piłki, ale gdy mu wyjdzie to ręce składają się do oklasków, a wy wolicie Elnenyego, który "artetuje" przez cały mecz podaniami wszerz i do tyłu odbijając się od rywali.

Czeczenia komentarzy: 1247506.03.2016, 19:22

Przecież Ramsey grał takie gówno do momentu gola, że powinien zostać zawieszony dyscyplinarnie za sabotaż. Ale okej, miłość jest ślepa. Rozumiem.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 306.03.2016, 19:15

* ale bledy - od Ramseya wymagam wiecej niz od Egipcjanina, ktory przyszedl do nowej ligi i chyba pierwszy raz gra w podstawie w lidze

A Ramsey zamiast ciagnac, to co mecz marnuje patelnie, a akcje ofensywne to najczesciej hamuje a nie napedza.
Na dzien dzisiejszy to Ramsey by walczyl o miejsce w skladzie w druzynach z dolnej polowy tabeli

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 306.03.2016, 19:12

pauleta
moze zacznijmy od tego, ze po ostatnich meczach Ramseya w ogolnie powinno byc w pierwszej jedenastce, a na pewno nie kosztem Campbella,
po drugie nie wiem jak Ty ale ja od Ramseya wymagam nieco wiecej niz od kolesia, ktory jest Brytyjczykiem i jest przez czesc kibicow i Wengera uwazany jako filar Arsenalu

Po 3 co najmniej 2 z tych 4 odbiorow zaliczyl Ramsey chyba tuz po swojej stracie, gdzie powalczyl i jeszcze odebral ta pilke

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 106.03.2016, 19:07

Oceny Ramsey'a na tej stronie jak zawsze przezabawne.

Ramsey 6.3. Gol, podanie poprzedzające asystę, cztery odbiory, najaktywniejszy piłkarz na boisku (80 kontaktów z piłką). Elneny 6.5, a gówno robił.

Czeczenia komentarzy: 1247506.03.2016, 19:07

Oh, Ospina tak nisko? Zresztą oceny jak zawsze - dyskusyjne. Do zapomnienia.

sprynio komentarzy: 2606.03.2016, 19:01

Przecież Mertesacker zawinil przy jednej bramce, a Gibbs przy drugiej. Stracilismy 2 bramki - nie wazne czy w 10 czy 11 to spada na obrone. Za wysokie noty dla nich... Natomiast Welbz cholernie bal sie strzalu z lewej nogi(?) bo w sytuacjach w których powinien juz konczyc strzalem to za bardzo kombinowal. Ospina zasluzenie MOTM

Patrick1610 komentarzy: 45406.03.2016, 18:57

Wengera nie idzie zrozumieć. We wcześniejszym spotkaniu Campbell najlepszy na boisku a ten (juz sam nie wiem jak go określić) ... go sadza na ławie.

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52406.03.2016, 18:50

Ashburton
Czerwona kartka w tak ważnym momencie przekreśla szanse na dobrą notę. Nawet jeśli wcześniej prezentował się nieźle.

fabregas1987 komentarzy: 2577006.03.2016, 18:48

A ocena dla Wengera ? Dlaczego Campbell zaczął na ławce ? I tym bardziej dlaczego wstał z niej dopiero w 88 minucie ?! Trzeba jednak docenić zaangażowanie drużyny, bo w meczach z United i Swansea nie było widać tej woli walki...

zuczek1987 komentarzy: 640306.03.2016, 18:41

przecież za samo to że ramsey wychodzi grać na skrzydle to jeszcze przed meczem to - 2.0 do oceny

Patrick1610 komentarzy: 45406.03.2016, 18:38

Ramseya w tym meczu uratowała tylko bramka. Sporo niedokładnej gry, podań, strat. W dodatku zmarnował w 92 minucie 100% okazje.

Radek97 komentarzy: 138106.03.2016, 18:34

Gabriel i Aaron za nisko.

Ashburton komentarzy: 450106.03.2016, 18:32

Rozumiem że czerwona kartka, ale jednak tak zjechać w dół z tego powodu to przesada. Do tego momentu grał całkiem nieźle.

Bramka Ramseya to gol sezonu. Cudo.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 306.03.2016, 18:29

szyszak - do momentu strzelenia przez Ramseya gola, to tracil pilke w newraligcznych czesciach boiska lub hamowal nasze ataki

rayuuuu komentarzy: 313206.03.2016, 18:26

Ospina by bez szans przy drugiej, ale gdyby był tam Cech...

szyszak komentarzy: 94406.03.2016, 18:22

ramsey musi strzelić 3 bramki stojąc na rzęsach żeby dostać wkońcu 7 na k.com?