Oficjalnie: Arsenal opuszcza 7 zawodników

Oficjalnie: Arsenal opuszcza 7 zawodników 07.06.2019, 18:32, Eryk Szczepański 2257 komentarzy

Arsenal na swojej oficjalnej stronie opublikował listę piłkarzy, którzy opuszczą klub z dniem 30 czerwca. Z zespołem z Emirates Stadium pożegna się siedmiu zawodników.

Wraz z końcem miesiąca, następujący piłkarze przestaną grać w koszulkach z armatkami na piersi:

Cohen Bramall
Petr Cech
Charlie Gilmour
Stephan Lichtsteiner
Julio Pleguezuelo
Aaron Ramsey
Danny Welbeck

Klub i redakcja życzą wszystkim piłkarzom powodzenia w dalszych karierach.

Aaron RamseyDanny WelbeckPetr Cech autor: Eryk Szczepański źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Diam51 komentarzy: 2697 newsów: 14612.06.2019, 13:39

Ja bym kupił Tomę Lemara za 90 milionów.

AlexVanPersie komentarzy: 749212.06.2019, 13:39

@Redzik:

Właśnie to napisałem, ale jeśli pytasz o interpretację tych faktów, to dla mnie świadczą one o tym, iż Unai może być niezłym cymbałem, który ogląda w kółko powtórki swoich własnych meczów i który zna tylko zawodników, z którymi grał i na tej podstawie czuje się większą fachurą od transferów niż gość z Top3 skautów.

Jeśli to prawda, to odejście SVN spada też na jego konto i ma to, na co zasłużył, czyli granie jakimiś 25 latkami Sampdorii, po których jakoś nikt się zbytnio nie ustawia w kolejce.

No nic, pozostaje mieć nadzieję, że nasz hiszpański skaut od Mustafiego, Gabriela i Pereza, coś jednak się poduczył od tego czasu i coś z tych transferów będzie.

silvano95 komentarzy: 350312.06.2019, 13:38

@RIVALDO700 Betis chce 80 mln Tottki dawały 40 mln także jeszcze długa droga

kamo99111 komentarzy: 426612.06.2019, 13:37

Przepraszam, nie wszyscy - wiekszosc :-D

kamo99111 komentarzy: 426612.06.2019, 13:36

@RIVALDO700:

Nie wiem. Jeszcze do niedawna wszyscy twierdzili, ze Ozil nie ma szybkiego kocura w ataku do dogrywania pilek...

RIVALDO700 komentarzy: 2999412.06.2019, 13:35

Ogladam sobie Lo Celso w akcji, jesli trafi do Tottków, bo podobno najbliżej mu do nich to będzie świetny deal.

lays komentarzy: 3722312.06.2019, 13:35

Ponoć jakiś przeciek kalendarza poszedł i mozliwe, ze 1 mecz to wyjazd do Palace

call_me komentarzy: 76512.06.2019, 13:35

Szczerze mówiąc zabawne są te drobne złośliwości dotyczące odejścia Svena. Nie ukrywam również, że już dawno nie widziałem kogoś tak bardzo zapatrzonego w jedną osobę, a co więcej dowodzącego, że jedyną słuszną drogą do "sukcesów" było zatrzymanie Niemca.
Zwracam jedynie uwagę, że Ajax Amsterdam Svena nie posiadał i "znalazł" sobie kilku przyzwoitych grajków, których następnie wyszkolił, a dzisiaj może sprzedać za ciężkie pieniądze. Co więcej myślę, że można wymienić dziesiątki klubów i setki graczy dla których Sven jest totalnie anonimowy (przerysowuję) i nie jest im do niczego potrzebny.
Zakładanie, że Sven stanowi fundament całego środowiska, które zajmuje się wynajdowanie talentów jest komiczne.
Zapewniam świat poza Svenem istnieje i ma się całkiem dobrze.

Thrall komentarzy: 28812.06.2019, 13:31

Ludzie dajcie mnie już te transfery. W pracy siedzę i co chwile wchodzę na stronkę, żeby zobaczyć co tam piszecie o ploteczkach. Jeszcze prawie 2 miesiące do końca...

silvano95 komentarzy: 350312.06.2019, 13:31

Dzisiaj możliwa oficjalka

DavidSilva21 komentarzy: 208012.06.2019, 13:29

Pierwszy mecz w nowym sezonie przeciwko Kryształ Pałac, jak sprzedadzą Zahę i Wan-Bissakę to może nie przegramy na początek.

silvano95 komentarzy: 350312.06.2019, 13:29

Fornals blisko West Hamu

Marcinafc93 komentarzy: 1909212.06.2019, 13:26

Fornals blisko WHU

JanikK komentarzy: 1293912.06.2019, 13:23

Eugen Polański od przyszłego sezonu będzie w sztabie Borussii Moenchengladbach

RIVALDO700 komentarzy: 2999412.06.2019, 13:23

@Simpllemann: Jesli bedzie ban transferowy zachowany, na luziku stawiaj 3 domy. Tam nie bedzie kolesia od bramek.

JanikK komentarzy: 1293912.06.2019, 13:23

sven to sobie co najwyzej mogl chciec chcieć tego carrasco w zime. My mielismy problem z ffp i nawet nie byliśmy w stanie zakupic suareza, a co dopiero kupic carrasco z drugiego krańca świata. Powagi

Redzik (redaktor) komentarzy: 14386 newsów: 8612.06.2019, 13:22

@AlexVanPersie: słyszałeś o tym, że Sven nalegał na działaczy Arsenalu, żeby ściągnęli w styczniu Carrasco a nie Suareza, ale Raul i Emery byli bardziej przekonani do Hiszpana? Co o tym sądzisz?

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 47776 newsów: 34812.06.2019, 13:21

@RIVALDO700 napisał: "Na tt, niektórzy sie smieja ze buki daja 1 do 2000 ze chelsea spadnie z ligi, a na everton 40 do 1 , Whu 10 do 1 , Wolves 33 do 1 , a leicester 16 do 1.

Rozumiem ich, bo cała ta 4 będzie wyżej w następnym sezonie od smerfów.."


Stawiać domy na to?

Pawlikowy96 komentarzy: 8112.06.2019, 13:19

Carrasco, Praet/Vertout, Andersen, Tierney i będę spełniony ;)

AlexVanPersie komentarzy: 749212.06.2019, 13:18

@ZielonyLisc:

Ja nie przeżywam, ja zauważam pewne zależności, że trafne transfery zwracają się szybko i to piłkarsko i finansowo.

W styczniu było dużo mówione, iż nasz skaut chce Sarra za 16-18mln, do którego sam byłem średnio przekonany.

Dziś za Sarra cena to jakieś 44ml i jest podobno kilku zainteresowanych.

Ja piszę o TRAFNOŚCI transferów jako kluczu do sukcesu klubu w przyszłości.

A co do naszych obecnych transferów to podobno SVN chciał też Carasco w zimie, ale geniusz transferowy Unai namówił Raula na Suareza.
Nie do końca w to wierzę, ale to by dawało pewne nadzieje, ze ten cały Carasco coś jest jednak jeszcze wart.

JanikK komentarzy: 1293912.06.2019, 13:15

ja bym mając tego typa przy 65+ się zastanawiał

RIVALDO700 komentarzy: 2999412.06.2019, 13:12

Na tt, niektórzy sie smieja ze buki daja 1 do 2000 ze chelsea spadnie z ligi, a na everton 40 do 1 , Whu 10 do 1 , Wolves 33 do 1 , a leicester 16 do 1.

Rozumiem ich, bo cała ta 4 będzie wyżej w następnym sezonie od smerfów..

silvano95 komentarzy: 350312.06.2019, 13:12

Kai Havertz w leci to 40-50 mln co najmniej za niego , i do tego Bayer napewno by go nie puścił ,jak teraz za 90 mln nie chce go sprzedać także.........

ZielonyLisc komentarzy: 1093312.06.2019, 13:11

@AlexVanPersie: I tak byśmy ich nie kupili także nie przeżywaj ;)

JanikK komentarzy: 1293912.06.2019, 13:11

Il Messaggero [Roma based publication; usually well informed about local clubs]: Lazio are interested in #AFC defender Calum Chambers who has a price tag in the region of 14m euros.

Elastico07 komentarzy: 555012.06.2019, 13:09

https://www.youtube.com/watch?v=VuWvtgqi1uk

Dawać tego dzika,boki obrony Bellerin-Tierney to byłby sztos.

mallen komentarzy: 1622812.06.2019, 13:08

Kanał piłkarzyki o transferze Carrasco do AFC:

https://youtu.be/nZHPDkRL8pw?t=309

AlexVanPersie komentarzy: 749212.06.2019, 13:06

Kai Havertz wybrany najlepszym piłkarzem minionego sezonu Bundesligi w anonimowej ankiecie "Kickera."

We sierpniu, kiedy można było jeszcze dyskutować na temat jego talentu i ceny, był numerem jeden na liście SamiViecieNie kogo.

Dziś o talencie już nikt nie ma wątpliwości a cena też raczej z tych bezdyskusyjnych i nienegocjowalnych.

Co ciekawe na drugim miejscu Reuss a na trzecim Sancho, a więc Top3 to wszystko zawodnicy, którzy byli na radarze Niemca i tylko od decyzji klubu zależy czy mają tę wielką gwiazdę(BVB) czy jej nie mają(Arsenal).

call_me komentarzy: 76512.06.2019, 13:02

No. Carrasco! Teraz nic tylko oficjalka na k.com, a potem na arsenal.com:D

filo94 komentarzy: 5462 newsów: 212.06.2019, 12:58

Carrasco jak się patrzy :)

RIVALDO700 komentarzy: 2999412.06.2019, 12:58

@kamo99111 napisał: "Tak jak pieknie konczy pilki od Ozila?"

A to on w tym sezonie dawał ładne piłki?

SoulStorm komentarzy: 570012.06.2019, 12:57

@DoomSlayer: Przywracasz wiarę w ludzkość.

DoomSlayer komentarzy: 155712.06.2019, 12:55

@JanikK: Bardzo ciekawe. Na pewno trzeba zrobić przetasowanie wśród kapitanów i ustanowić coś nowego.

DoomSlayer komentarzy: 155712.06.2019, 12:54

@SoulStorm napisał: "Autentyczne zdjęcie Carrasco.Proszę nie mieć wątpliwości."

Ja tam Ci wierzę.

RIVALDO700 komentarzy: 2999412.06.2019, 12:52

@TlicTlac: w chelsea? Bardzo.

TlicTlac komentarzy: 243612.06.2019, 12:51

@RIVALDO700:

Co Ty gadasz, przecież Torres i Falcao to świetni napastnicy.

JanikK komentarzy: 1293912.06.2019, 12:49

https://www.football.london/arsenal-fc/players/hector-bellerin-man-captain-arsenal-16416944.amp#click=https://t.co/0urm3QDYtV

kamo99111 komentarzy: 426612.06.2019, 12:49

@RIVALDO700:

Tak jak pieknie konczy pilki od Ozila?

RIVALDO700 komentarzy: 2999412.06.2019, 12:49

@ZelGrey: Ale w porównaniu do smerfów duzo lepiej, oj duzo. Po erze Henrykowej - Adebayor,Eduardo, RVP, , Bendtner / którego ja ceniłem jako zmiennika, w tych czasach grałby w topie/ Giroud, Laca, Auba,Chamakh,
Chelsea po erze Drogbowej- Morata,Costa,Falcao, Demba Ba, Higuain, Giroud, Torres, Batshuai.

Dla mnie jakieś 7 do 1 dla AFC.

Ranczomen komentarzy: 736812.06.2019, 12:46

Zlituj się ktoś i wykup Elnenyego, jak najszybciej plx.

Vengerberg komentarzy: 11212.06.2019, 12:45

@Ech0z: i pomyslec, ze gdybys nie mial 20 iq, to bys nie pisal takich glupot

Danielo_Gunners komentarzy: 253912.06.2019, 12:45

kto pamieta jak na prima aprilis zrobili żarcik,że Seba Mila(fajnie) jest w Arsenalu..

SoulStorm komentarzy: 570012.06.2019, 12:42

Autentyczne zdjęcie Carrasco.Proszę nie mieć wątpliwości.

silvano95 komentarzy: 350312.06.2019, 12:41

@michalal Grosicki ma dobre staty xd

Ranczomen komentarzy: 736812.06.2019, 12:41

To jest Carrasco, no scum.

SoulStorm komentarzy: 570012.06.2019, 12:39

@Mihex: Za drogi na Arsenal.

Gunerxxx komentarzy: 139412.06.2019, 12:38

@ZelGrey: Trzeba jeszcze wspomnieć o Ade z bajora.

ZelGrey komentarzy: 211012.06.2019, 12:34

@RIVALDO700 napisał: "@TlicTlac: No po erze Drogby, jeden Costa. To duzo świetnych 9. Od groma. To tak jakbym po Henrym, wymienił tylko Aube teraz w AFC"
W sumie pomiedzy Henrym a Auba mielismy tylko jednego topowego napastnika - van Persiego (przez chwile jego topowej formy). Reszta to jednak byly wieksze lub mniejsze 'zamienniki'.

Jacek1s komentarzy: 212412.06.2019, 12:33

@SoulStorm napisał: "To Carrasco."

xDD

Mihex komentarzy: 2073412.06.2019, 12:32

@SoulStorm: już myślałem, że klasyka i jest to Foo Kin Nowan

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah228
Pierre-Emerick Aubameyang225
Sadio Mané221
Sergio Agüero218
Jamie Vardy184
Raheem Sterling1710
Harry Kane174
Eden Hazard1615
Callum Wilson149
Paul Pogba139
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz czerwca wybór redaktorów
7.67
Gracz czerwca wybór użytkowników Eddie Nketiah
Eddie Nketiah
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna