Oficjalnie: Gabriel Martinelli Kanonierem!

Oficjalnie: Gabriel Martinelli Kanonierem! 02.07.2019, 15:30, Michał Lis 1853 komentarzy

Pierwszy transfer Arsenalu stał się faktem. Do zespołu Kanonierów dołącza 18-letni brazylijski napastnik Gabriel Martinelli. Nowy nabytek The Gunners grał dotychczas w czwartej lidze brazylijskiej, gdzie w ciągu 34 spotkań strzelił 10 bramek. Gabriel zadebiutował w Ituano już w wieku 16 lat i 9 miesięcy, a swoje pierwsze powołanie na zgrupowanie przed Copa America do dorosłej reprezentacji Brazylii otrzymał w maju tego roku.

Gabriel został wybrany do najlepszej jedenastki turnieju Campeonato Paulista oraz dostał nagrodę Best Newcomer 2019. Zawodnik już niebawem dołączy do zespołu, aby przygotować się do nadchodzącego sezonu!

Gabriel MartinelliTransfery autor: Michał Lis źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
iluzbg komentarzy: 25105.07.2019, 13:43

@SoulStorm: Modrić ma już swoje lata, w tamtym sezonie był cieniem samego siebie, to samo Kross. Myśle że Eriksen wniosł by wiele świeżości, chociaż wolałbym Pogbe. Jedno jest pewne albo Mordić albo Niemiec zasiądzie na ławce w przyszłym sezonie.Poza tym jeszcze nic nie jest pewne Zidane nie jest przekonany do duńczyka i wolałby ściągnąć do Madrytu swojego rodaka.

Sobieski14 komentarzy: 465905.07.2019, 13:39

@mallen: Oby nie.

Ciagle tylko plotki o drogich odpadach z Realu i Barcy..

Takie kontakty to niech sobie Raul wsadzi

GKS_AFC komentarzy: 836105.07.2019, 13:38

Jokero Blanco ktos kojarzy?

SzopenWWA komentarzy: 62205.07.2019, 13:38

@mallen: Noe wiem czy się cieszyć czy nie. Rok temu bym się cieszył.. :P

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492505.07.2019, 13:34

Andrey Arshavin in the TV studio, discussing the Brazil v Argentina game: "I could tell you more if I woke up at 3:25 to watch the match. But I turned off the alarm."

Zawsze wiedziałem, że Arshavin to człowiek z którym mogę się utożsamiać.

SoulStorm komentarzy: 658105.07.2019, 13:34

@fabregas1987: Z perspektywy samych zawodników na dobre wyjdzie Ceballosowi,który pragnie regularnej gry a w związku z odejściem Eriksena z marszu będzie miał ją zagwarantowaną zajmując jego miejsce w składzie z kolei Duńczyk przechodzi do Realu aby grzać ławkę.Wątpię by z przodu stawiano na niego gdy Królewscy na tych pozycjach mają takich grajków jak Hazard,Kroos, czy Modrić.

mallen komentarzy: 1780605.07.2019, 13:29

W Arsenalu doszło do przełomu, gdzie bardzo prężnie rozwija się sytuacja Malcoma. Jutro delegacja ma pojawić się w Barcelonie, gdzie zostaną dopięte ostatnie szczegóły transferu.

Matteo Moretto pracownik biura Di Marzio

Tevez komentarzy: 377705.07.2019, 13:28

Nawet Chelsea co ma ponoć bana zrobiło transfer a Arsenal dalej nic xD

Thrall komentarzy: 56405.07.2019, 13:28

@patryksz
No, nie dodałem, że chodzi o Arsenal. I tak wiem właśnie piszę pod oficjalka Martinelliego no ale prosze...

patryksz komentarzy: 301205.07.2019, 13:25

@Thrall: było już pare oficjalek

call_me komentarzy: 119105.07.2019, 13:20

A ja mam takie przeczucie, że Kroenke ulegnie pod naciskami zarządu i dojdzie do transferu Zaha/y. Niestety będzie to miało wpływ na pozostałe wzmocnienia.:)

Thrall komentarzy: 56405.07.2019, 13:20

Czuję się jak w dniu świstaka. Codziennie siedzę na tej stronie i liczę, że zaraz wpadnie jakaś oficjalka albo poważna plotka a tu nic. I jutro będzie to samo, i pojutrze również...

mallen komentarzy: 1780605.07.2019, 13:18

No to dawać tutaj Isco!

mikowhy komentarzy: 1385 newsów: 1005.07.2019, 13:17

Charly Musonda decyzją Lamparda kolejny sezon spędzi w Vittese na wypożyczeniu. On nie zapowiadał się przypadkiem jako mega talent?

miki9971 komentarzy: 2962 newsów: 205.07.2019, 13:12

@GKS_AFC: Dobrze, że Ty tak wszystko rozkładasz na czynniki pierwsze, analizy. Bo bym nie wiedział :D

pumeks komentarzy: 2076205.07.2019, 13:11

@filo94:

Ja chcę Zaha.

filo94 komentarzy: 6130 newsów: 205.07.2019, 13:10

jest Fekir, Zyiech a my chcemy Vasqueza....

fabregas1987 komentarzy: 2097505.07.2019, 13:09

@kamilo_oo: @SoulStorm: niby dobry grajek, ale jego przyjście praktycznie zonacza odejście Eriksena, więc jakoś znacząco poziom drużyny się nie podniesie. Jedynie przy Ndombele Alli pewnie dostanie więcej swobody z przodu

pumeks komentarzy: 2076205.07.2019, 13:07

Arsenal przedstawił ofertę wartą około 31 milionów funtów dla skrzydłowego Realu Madryt Lucas Vazqueza, a umowa może zostać przedstawiona na początku przyszłego tygodnia, jak twierdzi hiszpańskie źródło.

GKS_AFC komentarzy: 836105.07.2019, 13:06

Zidane zdecydowal sie sprzedac LV aby pozyskac brakukace srodki na Paula Pogbe za ktorego Mu zada 160 mln euro.
Perez nie jest chetny placic takich pieniedzy za pomocnika.
Elberanbeudigital

No to teraz by do siebie pasowalo skad ta plota o sprzedazy LV.
Perez nir chce Pogby a juz napewno nie za tyle. Stad Zidane zdecydował poswiecic pilkarza zeby zdobyc twgo ktorwgo chce.
Widze ze uparl sie na tego Pogbe.
Mu nie interesuje oferta z Balem plus kasa. Tylko chca 160 mln.
Real niby jest sklonny dac 130 i stad te 30 mln z LV sie wzielo imo.
Tak sie narodzila ta plotka Asa.

pumeks komentarzy: 2076205.07.2019, 13:01

Dodajmy, że Słownik języka polskiego mówi:

pajac

1. potocznie: osoba zachowująca się lub ubrana niepoważnie, dziwacznie; błazen;

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492505.07.2019, 13:01

Ciekawe czy Tottki zdołają się włączyć w wyścig o mistrzostwo. Może ławka dalej za krótka, ale niezłego kopa powinny dać takie wzmocnienia po transferowej przerwie. Ndombele oficjalnie, a przewija się jeszcze kilka ciekawych nazwisk. Kane zdrowy i w dobrej formie przez cały sezon = wszystko się może zdarzyć.

kamilo_oo komentarzy: 2283105.07.2019, 12:59

Łooo kur... Ndombele, może Ceballos, a my to pewnie jedynie wypożyczymy jakiegoś rezerwowego ogórka typu Denis Suarez

SoulStorm komentarzy: 658105.07.2019, 12:54

Dani Ceballos zostanie piłkarzem Tottenhamu Hotspur - donosi "AS".

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492505.07.2019, 12:50

@Sobieski14

Warto podkreślić, że żaden nie jest za obrażanie innych.

pumeks komentarzy: 2076205.07.2019, 12:47

@djmacius:

Ja mam np. warna za taki tekst :D

"Iwobi tez klocek....patelnia, a ten ostrego kąta strzela....pajac. "

Womanizer komentarzy: 767505.07.2019, 12:47

@Tevez:

Jak wyjdziesz Mustafim, Xhaką i Ozilem to nawet Smuda na ławce w Bayernie nie pomoże.

iluzbg komentarzy: 25105.07.2019, 12:46

@Elastico07: Czyli wychodzi na to że ten nieszczęsny Vasquez nie trafi ani do Bayernu ani do Arsenalu :D

Tevez komentarzy: 377705.07.2019, 12:45

Wiecie co mi się marzy? Zemsta Arsenalu na Bayernie! Może skończą rozgrywki LM na trzecim miejscu w grupie i wtedy cyk losujemy ich w 1/8 Ligi Europy. Bez Riberego, Robbena, Lahma. Z trenerem amatorem na ławce. Lepszej okazji nie będzie!

Sobieski14 komentarzy: 465905.07.2019, 12:43

@ChatCrapGetBanged: Hah Straznik kultury z 4/5 xd

KingOfLoyal komentarzy: 12568 newsów: 105.07.2019, 12:43

Ciekawe na ile teraz WHU wycenia Andersona?

D14 komentarzy: 303105.07.2019, 12:35

Wie ktoś z was jak zmienić język na polski w mi band 3? :d

ChatCrapGetBanged komentarzy: 492505.07.2019, 12:34

Jeśli przez warny przestaniecie tak beztrosko obrażać ludzi to ja jestem na tak.

Garfield_pl komentarzy: 343905.07.2019, 12:25

Oj przydałyby się tutaj emoty wyrażające emocje, w reakcji na komentarze użytkowników :D działo by się :) i info kto je dał :)

djmacius komentarzy: 177005.07.2019, 12:24

Ostatnio zauważyłem, że rozdawane są tu dość dziwne warny, ale naprawdę kolega @michalal dostał warna za napisanie "Hajto to pajac"??? To tak jak dostać warna za napisanie, że trawa jest zielona.

JanikK komentarzy: 16577 newsów: 205.07.2019, 12:21

Niech ten Lucas do nas nie przychodzi.

ZielonyLisc (zawieszony) komentarzy: 1424305.07.2019, 12:13

Wczoraj typ wygrał na fortunie 150 tyś na Wimbledonie.

Heh.

Matelko komentarzy: 140805.07.2019, 12:12

Następnie Vasqueza sprzedać do Bayernu za 30 mln i wtedy ruszyć po Zahę:)

Matelko komentarzy: 140805.07.2019, 12:11

a może by tak Vasqueza wymienić na Ozila?

Elastico07 komentarzy: 768205.07.2019, 12:11

@iluzbg: To że są zainteresowani to nie znaczy że kupią.My się każdym interesujemy A nie kupujemy nikogo.

miki9971 komentarzy: 2962 newsów: 205.07.2019, 12:05

Chciałbym , żeby Arsenal miał taki regres jak Bayern :D

miki9971 komentarzy: 2962 newsów: 205.07.2019, 12:04

@iluzbg: A my w ogóle :D

gunner1990 komentarzy: 187305.07.2019, 12:02

Jak już ktoś napisal transfery na miarę Arsenalu. Po znajomości ochlapy z innych lig

iluzbg komentarzy: 25105.07.2019, 12:01

Christian Falk, niemiecki dziennikarz dobrze poinformowany w sprawach Bayernu, poinformował, że mistrzowie Niemiec są zainteresowani Lucasem Vazquzem, jednak nie złożyli jeszcze oficjalnej oferty transferowej.
Miał być Sane, Pepe, a skończy się na Vazquezie.
Dla mnie Bayern z roku na rok zalicza regres.

Mariusz28 komentarzy: 463805.07.2019, 11:58

@mallen: Odbędzie się po kupnie misia Vazqueza. https://www.youtube.com/watch?v=uPZj1p_smCA
I tak będzie przebiegać rozmowa na tym spotkaniu.

mallen komentarzy: 1780605.07.2019, 11:51

Ciekawe czy to spotkanie z Kroenke się odbędzie.

SoulStorm komentarzy: 658105.07.2019, 11:50

@Koksal: Dokładnie.

SzopenWWA komentarzy: 62205.07.2019, 11:50

@Skotii: wbiłem!;) H2H najfajniejsze są

mallen komentarzy: 1780605.07.2019, 11:47

Może jakiemuś redaktorowi będzie się chciało przetłumaczyć artykuł o nas z magazynu FourFourTwo. Laca, Guendo i Auba na okładce.

Koksal komentarzy: 6905.07.2019, 11:45

@SoulStorm:
Razem z Denisem stworzyli by zabójczy duet Denis-Łukasz

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz marca wybór redaktorów
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl