Oficjalnie: Gnabry zawodnikiem Werderu

Oficjalnie: Gnabry zawodnikiem Werderu 31.08.2016, 16:48, Bogusz Napierała 50 komentarzy Serge Gnabry opuścił Arsenal i zasilił szeregi Werderu Brema. Kwota transferu nie została oficjalnie ujawniona, jednak telewizja Sky Sports donosi, że na konto Kanonierów wpłynie ok. 8 milionów funtów.

Gnabry zadebiutował w pierwszej drużynie Arsenalu w 2012 roku. Od tego czasu wystąpił w 14 spotkaniach strzelając 1 gola.

Tego lata przykuł uwagę kibiców swoją świetną postawą na Igrzyskach Olimpijskich, w których zdobył 6 bramek (najwięcej w turnieju) i pomógł reprezentacji Niemiec zdobyć srebrne medale.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że dołączyłem do tego klubu. Przyszedłem do Werderu, by móc regularnie grać i rozwijać swoje umiejętności - powiedział Gnabry na konferencji prasowej.

Serge GnabryTransferyWerder BremaSklep z gadżetami Arsenalu autor: Bogusz Napierała źrodło: Twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kanonier21afc komentarzy: 2216 02.09.2016, 12:54

Mam nadzieję że Wenger nie sprzedał go dlatego że chciał aby zwróciła mu się jakaś część którą wydał na Mustafiego i Pereza.

tyson880 komentarzy: 7437 01.09.2016, 09:17

Wielka szkoda. Bardzo liczyłem na tego chłopaka w Arsenalu. 8 mln funtów... Myślę, że można było wyciągnąć więcej. Mam nadzieje, że jest wpisana podobna klauzula jak w przypadku Veli.

dudekns komentarzy: 5561 01.09.2016, 08:58

Trochę mi go szkoda, ale co zrobić taka jest niestety piłka. Miejmy nadzieję, że w razie czego Wenger się jakoś zabezpieczył.

KedaR87 komentarzy: 57 01.09.2016, 08:02

Myślę, że Papcio się zabezpieczył w razie wystrzelenia talentu SG i jakaś klauzula pierwokupu widnieje w umowie. ..

smakosz2016 komentarzy: 99 01.09.2016, 00:12

Jeszcze Papciowi czkawką się odbije ten trsnsfer

maciek4646 komentarzy: 485 31.08.2016, 23:39

Nie rozumiem decyzji trenera odnosnie naszych skrzydel, pozbycie sie Joela ktory po Sanchezie to nasz najlepszy nominalny skrzydlowy, pozbycie sie Gnabriego po udanych igrzyskach , pozostawienie Theo ktory miewa przeblyski ale ogolnie to przecietny zawodnik, no a Ox sami widzieliscie ostatnio co tu duzo mowic ladnie sie zapowiadal a potem regress to samo co z Theo czy Gibbsem , ogolnie nie oplaca sie inwestowac w angoli, a trzymanie na sile gosci ktorzy mieli juz wystarczajaco duzo szans na pokazanie sie to strata czasu, niepotrzebnie Wenger oslabil nam skrzydla ktore i tak nie byly az tak mocne

Lipton525 komentarzy: 42 31.08.2016, 22:08

szkoda... pamiętam jak zagrał pare razy w BPL i nawet strzlelił gola ale kariera u nas mu sie srednio potoczyła

IlPadrino komentarzy: 400 31.08.2016, 21:35

Coś wiadomo o możliwości odkupienia tego zawodnika przez Arsenal za określoną kwotę, zawartą w umowie ?

AlexVanPersie komentarzy: 6383 31.08.2016, 20:50

Koleś jest Niemcem i moze go ciagneło do Heimatu?

Na moje oko zagrał troche nieczysto, biorac pod uwage jak Arsenal go wspierał.

AaronLieber27 komentarzy: 6016 31.08.2016, 20:48

Nie wiem dlaczego nagle zdecydował sie na taki ruch. Wenger dawał mu szanse gdy był zdrowy. Wypożyczenie byłoby ok, ale transfer definitywny?

Rafson95 (zawieszony) komentarzy: 4288 31.08.2016, 19:59

8 mln funtów za Gnabryego, który w swojej karierze tylko 483 minuty na poziomie Premier League i ma tyko rok ważnego kontraktu to dobra cena.

atemisan komentarzy: 1308 31.08.2016, 19:56

Bez jaj. No nie gadajcie,że transfer definitywny.
Bardzo mi żal .... no chyba,że mamy klauzule odkupienia za niedużą kasę.

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 1 31.08.2016, 19:29

Mam nadzieje ,że mamy opcje pierwokupu. Bardzo dobry zawodnik. Troszkę stracił przez kontuzje ale trzeba przyznać u nas nie grałby w 1 skladze ;/

daras3991 komentarzy: 145 31.08.2016, 19:27

Papcio biznesmen na pewno zadbał żeby w kontrakcie znalazła się opcja pierwokupu i jakieś bonusy za osiągnięcia ;)
Jest to też znak ,że może ktoś jeszcze do nas dziś zawita na 5 min przed końcem skoro Wilshere idzie na wypożyczenie. Przydał by się jakiś skrzydłowy z szybką nogą :)

Gunnerrsaurus komentarzy: 8676 31.08.2016, 19:20

To nie w stylu Arsenalu pozbywać się takich młodych zawodników.

Gunnerrsaurus komentarzy: 8676 31.08.2016, 19:19

Nie chciał podpisać nowego kontraktu? A to z jakiego powodu? Czyja to wina?

arsenallord (redaktor) komentarzy: 14426 newsów: 108 31.08.2016, 19:19

Tego to ci Wenger nie wybaczę.

Powodzenia Serge i wróć za rok jak dojdzie Simeone!

Gunnerrsaurus komentarzy: 8676 31.08.2016, 19:18

Tak szczerze mówiąc, to tego nie rozumiem. Wenger chyba oszalał, chce odzyskać część pieniędzy, którą stracił, ale Gnabry za 8 mln? Ibe poszedł za 20

Arcz komentarzy: 121 31.08.2016, 19:11

Jeśli Wenger nie dawał mu szans, to dobrze że go sprzedaliśmy. Szkoda tylko że 8 milionów, można było wycisnąć za niego więcej po takim turnieju jaki zagrał w Rio.

lukaskol komentarzy: 339 31.08.2016, 18:53

dziękuję dobranoc Panie Wenger, ile pozostało skrzydłowych? a ilu z tych jest w formie? opieszalstwo Wengera może się zemścić już niedługo, bo coraz bliżej do końca umów Kościelnego, Oezila, Alexisa, ...Sanogo-joke. Życzę, żeby Serge rozwinął się jak Pogba w Juve i był wart wielką kasę!

koczan_4 komentarzy: 3297 31.08.2016, 18:40

Modlę się o jakąś klauzulę odkupu, bo myślę że w Werderze Serge odpali.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39435 newsów: 1 31.08.2016, 18:39

Marioht, jasne, ale im nie przemówisz do rozsądku. Na najwierniejszego temu klubowi człowieka zwalają wszystkie winy, a wybielają tych piłkarzy którzy odchodzą.

thide (redaktor) komentarzy: 25687 newsów: 129 31.08.2016, 18:37

to Wenger go wyrolował

stahustaszku komentarzy: 394 31.08.2016, 18:35

A mi się wydaje ze Wenger powinien sprowadzic kogoś na skrzydło/atak. Na skrzydłach zostaliśmy z 4 graczami z których jeden ma kontuzje (Iwobi).

Podobnie rzecz ma się z Środkowym pomocnikami jeśli wypożyczymy Wilshera czego do.końca nie rozumiem. Mamy 6 graczy na 3 pozycję z czego jeden ma kontuzje a 3 jest usposobionych raczej defensywnie. A kto wejdzie w trakcie meczu jak trzeba będzie odmienić jego losy ? A co jak przyjdą kontuzje (będą na bank - juz jest ich sporo) ? Przypominam że gramy ma 4 frontach...

Wg. mnie niebezpiecznie kurczy nam się kadra...

Po wypożyczeniu Campbella, sprzedaży Gnabryego, kontuzji Welbecka,Iwobiego i Ramseya uważam ze Wenger powinien kogoś kupić. A z tym wypożyczeniem Wilshera tez nie jestem na tak bo uważam ze nie mamy aż tak dużo kreatywnych grajkow teraz a okazji do gry na bank nie zabraknie sczegolnie po kontuzjach.

Pozdrawiam :)

ultra15 komentarzy: 266 31.08.2016, 18:30

Bardzo dobrze, pozbyc sie zbędnego balastu, kasa przyda sie.

Marioht komentarzy: 3988 31.08.2016, 18:17

pauleta - Niestety, przeciwnicy Wengera będą mieli kolejny pretekst na lata, nie uwzględniając drugiej strony medalu.
Jak to Francuz się nie poznał na wielkim talencie i puścił go za jedyne 8 milionów euro.
Chyba, że mu się nie powiedzie, że się połamie.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39435 newsów: 1 31.08.2016, 18:14

Dla mnie największy talent w akademii od czasu Wilshere\'a. Odchodzi, bo nie chce podpisać nowego kontraktu, a za rok opuściłby nas za darmo. Kwota oczywiście nieadekwatna do potencjału, ale w profesjonalnej piłce przez wypożyczenie do WBA i kontuzje prawie w ogóle nie grał, więc ciężko oczekiwać, żeby Werder pobił swój rekord transferowy

Młody nas wyrolował i trzeba pogodzić się z tym, że wyjdziemy na tym na niekorzystnie.

Marioht komentarzy: 3988 31.08.2016, 18:05

Powoli formuje się kadra na nadchodzący sezon.
Konkretni ludzie na konkretnych pozycjach.

thide (redaktor) komentarzy: 25687 newsów: 129 31.08.2016, 18:03

MASAKRA

wierzyłem w tego gościa, zauważyłem go pierwszy raz w rezerwach, obserwowałem, oglądałem mecze rezerw, ktore były, czytałem raporty Jeorge\'a Birda, oglądałem skróty z rezerw. Wenger dał mu szansę raz, bo w 13/14, gdzie zagrał ZNAKOMICIE kilka spotkań i został POSADZONY przez Wengera. dziś gościu śmigałby na prawym skrzydle, a tak został sprzedany i dobrze dla niego, bo zauważył, co tu się dzieje. pupilki grają, prawdziwi skrzydłowi spierdzielają. Gnabry może nie wypalić w Werderze, ale życzę mu eksplozji talentu z całego serca, bo wiem na co go stać i wiem, że powinien za 2 lata wkurzyć Wengera i przejść za 60 milionów do Chelsea

bialysul (zawieszony) komentarzy: 3699 31.08.2016, 18:02

odkupimy za 3 lata za 120mln ;)

Fabri4 komentarzy: 5903 newsów: 47 31.08.2016, 17:56

Jak można za takie grosze

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 31.08.2016, 17:56

Czy naprawdę turniej olimpijski was przekonuje? Może i ma talent, ale przez 4 lata się nie sprawdził w Anglii i nie ma co go trzymać bez sensu w rezerwach. 8 mln. zawsze się przyda.

emelkan99 komentarzy: 994 newsów: 28 31.08.2016, 17:51

Jest jakaś klauzula odkupu?

COYG19 komentarzy: 1040 31.08.2016, 17:41

Nie popisaliśmy się jeśli chodzi o kwotę transferu w, koncu rewelacja IO ;D

Myślałem,że troche wiecej za niego dostaniemy a oddaliśmy za tyle co nic.

OkHaj komentarzy: 64 31.08.2016, 17:34

Szkoda :( Powodzenia :)

mitmichael komentarzy: 42480 31.08.2016, 17:28

I tak by od Wengera szansy nie dostał wiec nie ma co płakac. Poza tym kontuzje go lubia wiec nie wiadomo ile pogra w tym Werderze.

@Verminator97
Ale wtedy bysmy na nim nie zarobili bo kontrakt miał do konca czerwca 2017 roku a tak wpadła kasa za niego.

Verminator97 komentarzy: 14806 31.08.2016, 17:22

Jestem wkurzony bo ja w chłopaka wierzyłem nadal. Zrozumiałbym wypożyczenie na rok do Werderu gdzie chłopak pokazałby na co go stać. Wiadomo jakby zaliczył słaby sezon to można wtedy się pożegnać, ale według mnie Gnabry odpali i będziemy jeszcze płakać, że sprzedaliśmy go do tego Werderu.

Jednak sama cena, a więc 8 mln funtów naprawdę mnie zaskoczyła. Byłem pewien, że transfer zamknie się na pewno w 5 mln funtów, a tu taka kwota. Może chociaż będzie klauzula wykupu? Na pewno przydałaby się bo jak Gnabry odpali to chętnych będzie sporo a jak będziemy mieli opcję odkupu to skorzystamy i znów będzie u nas.

eriko komentarzy: 865 31.08.2016, 17:15

Kurcze, byłem pewien, że go wypozyczymy. Szkoda, bo z niego może być świetny piłkarz. Mam nadzieję, ze jest opcja wykupu.

altraz (redaktor) komentarzy: 280 newsów: 95 31.08.2016, 17:09

Sky podaje, że 8mln funtów

Adrian12543 komentarzy: 14287 newsów: 2 31.08.2016, 17:09

Szkoda, ale może przynajmniej jest jakaś klauzula wykupu.

lordoftheboard komentarzy: 2179 31.08.2016, 17:06

Trochę mało. Myślałem, że 6 wyciągną.

SuPeL komentarzy: 10 31.08.2016, 17:03

i w pizdu kolejny talent arsenalu najpierw cambel tera gnabry ale i tak mamy iwobiego wiec

Orandzo komentarzy: 3330 31.08.2016, 16:59

Szkoda, bardzo liczyłem na niego

Gunner18AFC komentarzy: 753 31.08.2016, 16:56

A mi sie cos wydaje że to nie taka perła na jaką go malujecie. Poki co mial dobre tylko igrzyska. Na wypożyczeniach sobie nie radził wiec dobre i kilka funtów za niego.

Review komentarzy: 132 31.08.2016, 16:55

Arsenal od zawsze potrafi kupować rozsądnie i okazyjnie. Jednocześnie, ten sam Arsenal, tworzy promocje innym.

Szkoda chłopaka, ale z drugiej strony niczym specjalnie nie zachwycał. Oczywiście ma potencjał, ale to za mało. Jedyne do czego można się przyczepić to śmiesznie niska cena, jak na dzisiejsze czasy, no i zapewne brak klauzuli wykupu ze strony Kanonierów.

fizjo_afc komentarzy: 1148 31.08.2016, 16:55

Nie ma co się dziwić że Gnabry nie chciał przedłużyć kontraktu patrząc na to jak traktowany jest Joel przez Wengera.

arsenal159 (redaktor) komentarzy: 14129 newsów: 292 31.08.2016, 16:54

No ale jak Gnabry nie chciał, to nic się nie poradzi na to.

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 15172 newsów: 7 31.08.2016, 16:53

Bardzo dobrze. Pozbyć się zbędnego balastu.

12Titi14 (redaktor) komentarzy: 4144 newsów: 297 31.08.2016, 16:51

www.kanonierzy.com/shownews_id-40949_Wenger-o-przedluzeniu-kontraktu-Gnabry-ego.shtml