Oficjalnie: Henry menedżerem Monaco

Oficjalnie: Henry menedżerem Monaco 13.10.2018, 11:10, MVTI 2529 komentarzy

Thierry Henry za pośrednictwem serwisu Instagram oficjalnie potwierdził, że został nowym menedżerem AS Monaco.

Legenda Arsenalu w swoim oświadczeniu napisała:

- Z wielką dumą ogłaszam, że zostałem dziś nowym menedżerem AS Monaco. Otrzymałem wiele atrakcyjnych ofert w ciągu ostatnich miesięcy, ale Les Rouge et Blanc zawsze będą bliscy mojemu sercu. Rozpoczynałem swoją karierę piłkarską w tym świetnym klubie i nie inaczej jest z trenerską. Jestem niesamowicie podekscytowany możliwością prowadzenia takiego zespołu, ale jesteśmy zobowiązani do tego, by ciężko pracować i powrócić na właściwe tory. Nie mogę się doczekać.

Henry przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję asystenta Roberto Martineza w reprezentacji Belgii, a od dziś zaczyna samodzielną karierę menedżerską.

Thierry Henry autor: MVTI źrodło: Instagram
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
czarny1000 komentarzy: 13923.10.2018, 23:31

Dzisiaj pierwszy I ostatni raz oglądałem studio polsatu po meczach ligi mistrzow. Nie chce stracić wszystkich szarych komórek

super_frog komentarzy: 40520.10.2018, 21:36

memy-pilkarskie.pl/img/24811/alexis-chcialby-wrocic-d/

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 120.10.2018, 21:09

Milik ma szczęście - powinien wylecieć z boiska.
Niemal wyprostowaną nogą wjechał na pełnej w de Paula.

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 120.10.2018, 21:04

Patrząc na poczynania Lasagni zastanawiam się w jakiej formie musi być Teodorczyk, skoro grzeje ławkę?

grzegorz1211 komentarzy: 639320.10.2018, 20:49

To jeszcze pozostałości starego systemu, gdzie wydawano prawko bezterminowo, teraz trzeba robić badania.

Alonso komentarzy: 1139020.10.2018, 20:45

@RIVALDO700 A co, popuszczasz mocz gdy wgniata cie w fotel? Wystarczyłoby robić okresowe badania starszym ludziom tak jak w USA(chyba) i jak się nadaje to niech będzie kierowcą jak najdłużej.

TheBestGooner komentarzy: 318420.10.2018, 20:41

@RIVALDO700: mnie już w kolanie coś strzyka jak chce depnąć w pedał w moim Laborghini Gallardo.

RIVALDO700 komentarzy: 3297320.10.2018, 20:40

@TheBestGooner: gdy jeżdżę moim Porsche 911 Carrera po Wąchocku, to czuje ze zdrowie juz nie te.

TheBestGooner komentarzy: 318420.10.2018, 20:39

@RIVALDO700: Dla mnie to trudna sprawa. Nie mam aż tak wyklarowanych poglądów żeby jednoznacznie powiedzieć w jakim wieku/ czy powinno być odbierane. Widzę tylko, że dziadek dziadkowi nierówny i tak jak jeden w wieku 60+ lat już ledwo zipie tak inny 90letni potrafi się przebiec kawałek.

Starość jest straszna. Przeraża mnie chyba bardziej niż perspektywa gry Iwobiego na skrzydle...

RIVALDO700 komentarzy: 3297320.10.2018, 20:35

@TheBestGooner: Imo w wieku 70-80 lat powinno byc odbierane prawo jazdy i zakaz jeżdżenia /przepraszam Korwinie/ .

TheBestGooner komentarzy: 318420.10.2018, 20:32

@gunners007 napisał: "Zgadzam się, ale sam wiek jest złym wyznacznikiem. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś mógł zakazać jazdy np takiemu Sir Jackiemu Stewartowi. Nawet w wieku 80 lat będzie milion razy lepszym kierowcą niż 99% pozostałych uczestników ruchu."

Wyścigi a ulica to dwie różne sprawy. To, że ktoś jest świetnym kierowcą sportowym nie oznacza, że automatycznie jest mistrzem kierownicy w mieście i na autostradzie.

Na torze są sami zawodowcy, których zachowania są do przewidzenia. Mimo wszystko to bezpieczny sport ze ścisłymi regułami, kontrolowaną nawierzchnią i znanym każdym centymetrem toru. Autostrada czy zwykła ulica to mimo wszystko bardzo trudny teren.

A co do samego faktu staruszków za kierownicą. Nie chodzi umiejętności a o zdrowie, który szybko tracą i są to sytuacje nie do przewidzenia. Kierowca może być wzorowy, codziennie wszystko elegancko ale jak się ma 80+ to nie jest trudno o jakiś mocny ból w klatce, zawał, serce i wiele wiele innych tego typu sytuacji uniemożliwiających prowadzenie auta.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 220.10.2018, 20:32

Ajax dużo lepszy zespół niż PSV.

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 120.10.2018, 20:27

@Diam51: A gdzie tam! Ajax lubi grać na Heerenveen, Mazraoui na ławce, trio Dolber, Tadić i Ziyech z przodu. Będzie strzelanina.

MaciekGoooner komentarzy: 28106 newsów: 520.10.2018, 20:26

8 punktów Salaha, do przebolenia. Mogło być o wiele gorzej.

rreddevilss komentarzy: 413820.10.2018, 20:25

@Womanizer:

Wporzadku

RIVALDO700 komentarzy: 3297320.10.2018, 20:24

dobra spadam na FCB-Sevilla. Naszły fajne czasy w PD era CR7 I mesjasza sie kończy i te mecze juz nie sa do 1 bramki, gdy jak sie oglądało Barce prime to po pierwszej połowie było 3-0. Teraz takie Levante sobie zjeżdża na SB i na luzie pyka Real.

Argudo komentarzy: 10771 newsów: 620.10.2018, 20:24

To niezłe 30 punktów w Typerze.

Diam51 komentarzy: 3140 newsów: 18220.10.2018, 20:23

@Witowo95: Zdrajca! A dziś szansa, że Ajax wtopi.

Diam51 komentarzy: 3140 newsów: 18220.10.2018, 20:23

PSV w kryzysie, wygrali tylko 6-0 z Emmen.
Bilans po 9. kolejkach: 36-3.

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 120.10.2018, 20:22

Odpuszczam Ajax na rzecz Arka i Ziela.
@Diam51: 0-7 nie ma, ale tez elegancki wpierdziel.

Deiigloo (zawieszony) komentarzy: 144820.10.2018, 20:20

Ja p*******. Van dijk if i Dybala w jednej paczce. 600k na +

NaliniAFC komentarzy: 45520.10.2018, 20:20

Nieźle Henry zaczął z Monaco

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 220.10.2018, 20:16

Tak się gra. Trzeba punktować nawet w słabszych meczach, kiedy gra się nie układa. Jak my ledwo co wygrywaliśmy w beznadziejnym stylu, jak np. z Cardiff, to nie narzekaliście. Trochę konsekwencji, Panowie.

Womanizer komentarzy: 767620.10.2018, 20:16

@rreddevils

Tyle że Arsenal nie wydał 170 mln funtów na transfery. I Emery pracuje 4 miechy a Klopp 3 lata.

RIVALDO700 komentarzy: 3297320.10.2018, 20:15

Mam takie pytanie, bo często jak czytam k.com to widzę tekst ,,psg leje tych ogórków we Francji ''

Czy PL tez jest liga ogórków skoro City leje praktycznie tabele od miejsca 7-20 co tydzień 3-0,5-0?

arsenallord komentarzy: 18979 newsów: 11720.10.2018, 20:13

@rreddevilss: Tylko o Arsenalu się mówi zaledwie w kontekście walki o TOP4. Liverpool to dla wielu faworyt do wygrania ligi - taka różnica.

rreddevilss komentarzy: 413820.10.2018, 20:11

@Womanizer:

A Arsenal w ilu? Też w 3, przecież mecze z Chelsea, City, West Ham em, Watfordem Evertonem i Cardiff to napewno nie jest poziom jakiego sobie życzysz w wykonaniu Arsenalu

gunners007 komentarzy: 952720.10.2018, 20:09

@RIVALDO700:
Zgadzam się, ale sam wiek jest złym wyznacznikiem. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś mógł zakazać jazdy np takiemu Sir Jackiemu Stewartowi. Nawet w wieku 80 lat będzie milion razy lepszym kierowcą niż 99% pozostałych uczestników ruchu.
Trzeba by jakieś testy oceniające zdolność do jazdy robić, podobne do tych co się przechodzi na badaniach na kierowcę zawodowego, tylko oczywiście mniej wymagające.

ZelGrey komentarzy: 232720.10.2018, 20:07

West Ham nie wcisnelo Kurczakom, to moze chociaz Huddersfield sie uda...?

Womanizer komentarzy: 767620.10.2018, 20:04

Liverpool na 9 kolejek, to może w 3 zagrał tak że oczy nie bolały. KFC zresztą to samo.

To dla tych których nasz styl uwiera.

RIVALDO700 komentarzy: 3297320.10.2018, 20:01

@Diam51: ja juz w tv z 3 razy słyszałem tego typu teksty, ale k.com prawdę ci powie i to sa bzdury.

TheBestGooner komentarzy: 318420.10.2018, 20:00

@RIVALDO700 napisał: "Czytaliście? Wczoraj w Wawie...101 latek był za kółkiem samochodu i wjechał w barierki. Powinien być zakaz jeżdżenia w pewnym wieku."

I dla niektórych inżynierów i lekarzy na zachodzie.

Redzik komentarzy: 15380 newsów: 9220.10.2018, 19:59

Trener Charltonu o Bieliku: Krystian raised the game so well for someone so young. He doesn’t panic. He makes me panic at times because he dribbles past people and I’m thinking “don’t do that!” but he does it and that’s the confidence of the lad.

He got cramp at the end. We’ve got to be careful with him. That’s what he did first time he started playing for us – got cramp, cramp, cramp and then he pulled his calf. We’re going to have to watch him. I thought he was outstanding.

#UwolnicBielika

Diam51 komentarzy: 3140 newsów: 18220.10.2018, 19:57

Lol, akurat Czarek Kowalski mówi na meczu, że nie ma na rynku dostępnych środkowych napastników, którzy by zagwarantowali kilkadziesiąt bramek w sezonie, rotfl.

RIVALDO700 komentarzy: 3297320.10.2018, 19:57

@arsenallord: Gdybym to był ja uszkodzone barierki utworzyłyby napis- kryzys napastników, wiec to nie ja.

arsenallord komentarzy: 18979 newsów: 11720.10.2018, 19:55

@RIVALDO700: To nie byłeś Ty?

RIVALDO700 komentarzy: 3297320.10.2018, 19:47

Czytaliście? Wczoraj w Wawie...101 latek był za kółkiem samochodu i wjechał w barierki. Powinien być zakaz jeżdżenia w pewnym wieku.

kylo100 komentarzy: 103620.10.2018, 19:39

@michal192837465:

No zaspali, popełnili babola. Do zapomnienia

michal192837465 komentarzy: 765420.10.2018, 19:37

@kylo100:
A postawa obrony jak sobie czekają aż piłka wyjdzie? Pierwszy raz coś takiego widziałem i to jeszcze w wykonaniu Juve. Allegri to ich pozabija za takie coś :D

kylo100 komentarzy: 103620.10.2018, 19:36

@Gunnerrsaurus:

Zdecydowanie sprawa dla prokuratora

Gunnerrsaurus komentarzy: 1093420.10.2018, 19:34

Genoa strzela bramkę, ale jej autorem nie jest Piątek. Czyżby się kończył? Czyżby kryzys napastników był rzeczywistością?

kylo100 komentarzy: 103620.10.2018, 19:33

@michal192837465:

Gol jak Gol ?!?

WilSHARE komentarzy: 17905 newsów: 820.10.2018, 19:33

Czekamy na zwycięską bramkę Piątka w doliczonym czasie gry.

michal192837465 komentarzy: 765420.10.2018, 19:31

Widzieliście tego gola dla Genoi? xD

WilSHARE komentarzy: 17905 newsów: 820.10.2018, 19:29

Szkoda, że Hogg z woleja albo Billing po wolnym tego nie zmieścili. Póki co Huddersfield niezasłużenie przegrywa. Liverpool gra na 50% dzisiaj, bo już w tygodniu strasznie ciężki rywal. Crvena Zvezda.

MaciekGoooner komentarzy: 28106 newsów: 520.10.2018, 19:23

Szykuje się dziś 30, max 41 za typer i pikowanie w rankingu. Dramat.

@Adrian12543: gdybym miał Salaha i bez Aguero to dałbym mu C bez większego zastanowienia. Zobaczymy czy Ci się to opłaci.

arsenallord komentarzy: 18979 newsów: 11720.10.2018, 19:16

Zdecydowałem się jednak obejrzeć pierwszą połowię LFC i nie zasługują na prowadzenie. Mam nadzieję, że w takiej formie przyjadą do nas to nie będzie co zbierać.

TheBestGooner komentarzy: 318420.10.2018, 19:14

@MVTI napisał: "Nie powinien. Wenger to odzwierciedlenie klasy i przedstawienie odpowiednich wartości. Kompletna odmienność względem Mourinho."

Zgadzam się z tym, że Wenger to odzwierciedlenie klasy. Jednak można pocisnąć z klasą. Teraz jest idealna sytuacja, zwłaszcza że pewnie okazji do tego ma milion. Jest bez pracy, a TV pewnie się biją o niego.

W zasadzie to nie musi cisnąć, wystarczy powiedzieć w jakiej sytuacji jest United i Jose.

mar12301 komentarzy: 2160720.10.2018, 19:13

Karny? Jak myślicie?

MVTI komentarzy: 1854 newsów: 57320.10.2018, 19:12

@TheBestGooner napisał: "Nasz Siwy powinien teraz pocisnąć w jakimś wywiadzie Siwemu z United. Dobra okazja do tego."

Nie powinien. Wenger to odzwierciedlenie klasy i przedstawienie odpowiednich wartości. Kompletna odmienność względem Mourinho.

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz marca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.13
Gracz marca wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl