Oficjalnie: Lucas Perez odchodzi do West Hamu

Oficjalnie: Lucas Perez odchodzi do West Hamu 09.08.2018, 11:56, Adam Cygański 2774 komentarzy Arsenal Football Club oraz West Ham United potwierdziły, że Lucas Perez zamienił The Emirates na Stadion Olimpijski na zasadzie transferu definitywnego.

29-latek podpisał z Młotami 3-letni kontrakt, a według Transfermarkt.de kwota transferu wyniosła 4,4 miliona euro.

- Cieszę się, że trafiłem do klubu z taką historią oraz że nadal będę grał w Premier League. West Ham ma świetnych kibiców i występuje na wspaniałym stadionie, więc transfer tutaj to dla mnie wspaniała wiadomość - powiedział Hiszpan.

Perez trafił do Arsenalu w 2016 roku i od tamtego momentu rozegrał dla The Gunners 21 meczów, w których strzelił 7 goli, a ubiegłą kampanię spędził na wypożyczeniu w Deportivo La Coruna, skąd trafił na The Emirates.

Dołącz do ligi typerów Kanonierzy.com!

Lucas PerezTransferyWest Ham UnitedSklep kibica Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: whufc.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Mihex komentarzy: 1874011.08.2018, 12:16

@kanapka: Meh, moim zdaniem 1 punkt dla nich to będzie dobry wynik. Może kilku ważnych długo grało, ale dalej mają takich piłkarzy jak Son, Eriksen, Llorente, Lucas, więc to nie jest jakiś mega ogórkowy skład. Do tego patrząc po Pogbie wczoraj to nie wykluczone, że niektórzy z Anglików dzisiaj zagrają.

kanapka komentarzy: 2578 newsów: 611.08.2018, 12:14

Sądzicie ze Newcastle wywalczy dzisiaj 3pkt u siebie? Wiekszosc graczy Tottenhamu grała dosc długo na mundialu.

Redzik komentarzy: 11274 newsów: 2111.08.2018, 12:12

@DontCry: haha :D Jak obejrzysz całość to daj znać :P

@Kowal96: oby oby. Pamiętam jak oglądałem te mecze na żywo - o jaki ja wtedy byłem wkurzony, rozczarowany i zawiedziony.

DontCry komentarzy: 555611.08.2018, 12:11

@OldFashion: Trójca z przodu - Auba, Miki/Laca, Oezil?

Jakoś wątpię, że chłopy się tak szybko ogarną i będą niesamowicie bronić, pewnie więc Emery pójdzie na strzelaninę z Pepem i liczę na szczęśliwy remis.

WilSHARE komentarzy: 15260 newsów: 711.08.2018, 12:11

Ja się nie nadaję na typera. Zbyt bardzo jestem przeciwny antyfutbolowi, by typować za ich zwycięstwem.

Tevez komentarzy: 150711.08.2018, 12:11

@ZelGrey: Jeśli nie będziemy grać po ziemi to nie powąchamy w tym meczu piłki. Łysy ma w swoich szeregach twardych i agresywnych obrońców którzy zmiażdżą naszych ofensywnych piłkarzy w bezpośrednich pojedynkach. Długie piłki nie wchodzą w grę. Wysoki pressing w naszym wykonaniu jest mało skuteczny więc w ten sposób też nie możemy zagrać bo by nas pojechali z kontry. Stałe fragmenty też słabo. Także ja nie mam pojęcia jaką obierzemy taktykę i współczuję Emeremu że taki rywal mu się trafił na start.

Mihex komentarzy: 1874011.08.2018, 12:10

@Redzik: Dałem radę kilka minut, oczy krwawią...

Wojakus komentarzy: 5169 newsów: 211.08.2018, 12:10

@Redzik: Taki błąd jak w meczu ze Swansea może się jutro powtórzyć przy próbie gry od obrony :P

WilSHARE komentarzy: 15260 newsów: 711.08.2018, 12:09

@arsenal159: król parkietu, król miejskiej remizy, czołem!

Kowal96 komentarzy: 904611.08.2018, 12:09

@Redzik:

Moje serce krwawi :/ Obym nie miał zaszczytu oglądania takiej padaki w obronie w obecnym sezonie.

lukasz845 komentarzy: 269911.08.2018, 12:09

@OldFashion: przede wszystkim ofensywa, reszta to wielka niewiadoma

OldFashion komentarzy: 53811.08.2018, 12:07

Jakie, Waszym zdaniem, atuty ma Arsenal w jutrzejszym meczu?

DontCry komentarzy: 555611.08.2018, 12:06

@Redzik: Tej bramki Cleverley'a, gdy Xhaka sobie stoi i zastanawia się co dalej się wydarzy nigdy mu nie wybaczę, o czym on tam myślał?

Kowal96 komentarzy: 904611.08.2018, 12:03

Drodzy Admini, pewnie już ktoś to pisał, ale mogłem przeoczyć. Poprawcie ligową tabelę na stronie, bo jeszcze jest ta z zeszłego sezonu :P

Gunnerrsaurus komentarzy: 951311.08.2018, 12:03

176 użytkowników trafiło dokładny wynik :o nie wiedziałem, że tutaj w ogóle tylu jest

Redzik komentarzy: 11274 newsów: 2111.08.2018, 12:03

@Tevez: @Kowal96: @thide: @Topek: @DontCry: @Ranczomen:

https://www.youtube.com/watch?v=yaCvRcgrK2o

Musicie to obejrzeć :P

Wojakus komentarzy: 5169 newsów: 211.08.2018, 11:55

@Mihex: Ja już nie mówię o FPL :) Ale ciekawie dla Tottenhamu znów będzie. Mogli by się mocniej zaciąć ;)

SoulStorm komentarzy: 460411.08.2018, 11:55

Spec od szczania do szyi hahaha

Mihex komentarzy: 1874011.08.2018, 11:53

@Wojakus: Stare chińskie przysłowie mówi: Kane kupuj dopiero we wrześniu.

Wojakus komentarzy: 5169 newsów: 211.08.2018, 11:50

To co, Kane przez najbliższe kolejki się zacina? :P

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511611.08.2018, 11:50

To lycho.

Mihex komentarzy: 1874011.08.2018, 11:47

O 12 przedsmak Premier League. W Japonii Iniesta i Polder zagrają ze sobą po raz pierwszy xd Co więcej, będą grali na polskiego bramkarza! :P

DontCry komentarzy: 555611.08.2018, 11:46

@Niuchacz3: Nie.

Wojakus komentarzy: 5169 newsów: 211.08.2018, 11:46

@Niuchacz3: Zdziwię się, jeśli Leno od 1 kolejki wygryzie Cecha

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511611.08.2018, 11:45

To Leno nie zacznie jutro?

Topek komentarzy: 12969 newsów: 12611.08.2018, 11:44

Ja się o pozycję brakarza aż tak nie boję. Jasne, liczyłem, że Leno szybko wyrzuci Cecha na ławkę, ale Petr tym razem na pewno się nie utrzyma jak będzie odwalał taką manianę jak w zeszłym sezonie. Wcześniej był problem, bo Ospina nie był żadną alternatywą, teraz mamy opcje.

Bardziej obawiam się sytuacji na środku obrony. Jedna kontuzja i zaczyna wchodzić Holding albo inny eksperyment. Chambers na ewentualne wypożyczenie powinien pójść zimą, kiedy będzie wizja powrotu Kościelnego.

JanikK komentarzy: 683911.08.2018, 11:44

@ZelGrey:
Mnie tez mocno ciekawi występ wilczków:)

Kowal96 komentarzy: 904611.08.2018, 11:39

Coś ostatnio jest ze mną nie halo, bo bardziej się jaram ME w lekkiej niż PL :/ Ale jutro się to zmieni :D

Gunner012 komentarzy: 4086 newsów: 211.08.2018, 11:37

Popowy mainstreamowiec ten Ed.

mitmichael komentarzy: 4420211.08.2018, 11:36

@Arsenal4Ever14: od 21 sierpnia wchodza Polsat Sport Premium i bedzie powrot Ligi Mistrzow, jezeli masz pakiet C+ a raczej masz

ZelGrey komentarzy: 147111.08.2018, 11:36

@JanikK:
Szczerze powiedziawszy to z dzisiejszych spotkan ciekawi mnie tylko Wolves - Everton...

Wojakus komentarzy: 5169 newsów: 211.08.2018, 11:36

@ZelGrey: Mustafi będzie to robić zdecydowanie gorzej :P

ZelGrey komentarzy: 147111.08.2018, 11:34

@Tevez:
Do grania pilki po ziemi do obroncow pod pressingiem trzeba nie tylko bramkarza, ktory to umie, ale i obroncow.
Nawet zakladajac, ze Leno w debiucie w Premier League przeciwko City robilby to swietnie, to ja juz widze krotkie wybicie pod pressingiem do takiego Bellerina i jak szybko nasz Hiszpan by stracil wtedy pilke... ;)

JanikK komentarzy: 683911.08.2018, 11:31

Jak typujecie mecze dzisiaj?

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511611.08.2018, 11:31

kwiatinho to jest ten od szczania do szyi?

Wojakus komentarzy: 5169 newsów: 211.08.2018, 11:30

Dawajta już kolejne mecze tej PL :)

kwiatinho komentarzy: 352711.08.2018, 11:28

@n0thing:
Ja takie czegoś nie rozumiem. Gdyby piłkarz nie chciał podpisać nowego kontraktu to bym go na maxa eksploatował. Płacę mu to niech biega. Później odejdzie w styczniu za połowę ceny i jeszcze będzie wypoczęty. Dlaczego mam mu płacić za relaks na ławce. Kontrakt jest profesjonalny więc niech tak się zachowuje i robi swoją robotę bo pieniądze też są profi

JanikK komentarzy: 683911.08.2018, 11:26

@Niuchacz3:
Tak, w zupełności masz racje.
Ponadto Ed kiedyś mówił, że zawsze będzie wkładał do płyty z dwa kawałki które są takie catchy i fajne na pobudzenie publiczności(albo zdenerwowanie słuchaczy radia).
W poprzedniej płycie było to sing i dont

JanikK komentarzy: 683911.08.2018, 11:24

A i właściwie to zapomniałem dodac, ze przed wydaniem pierwszej płyty to robił za bezdomnego w Londynie, o czym jest piosenka homeless z jednej z epki. Gral na gitarze w klubach za jedzenie. Z ciekawostek to czasem nocował z chłopakami z polski co są dzisiaj supportem o 18.

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511611.08.2018, 11:24

@JanikK
Ale każdy wykonawca ma jakieś frontalne kawałki, które mają przyciągnąć nowego słuchacza. Większość ludzi zna po prostu tylko Szejp of ju i to drugie i nie ma ochoty na więcej. Zresztą uściślając - specjalnie się temu nie dziwię. (uśmiecha się)

Gunnerrsaurus komentarzy: 951311.08.2018, 11:20

"porwał mnie swoją rudoscia" xD

JanikK komentarzy: 683911.08.2018, 11:15

Ja eda znalazłem przy pierwszej płycie i porwał mnie głównie swoją rudoscia, osobowością i świetnymi show na liveach przy wykorzystaniu loop pedala, gdzie za pomocą gitary tworzy cały akompaniament.
Oczywiście Shape of you czy sing denerwują każdego, ale takie utwory jak the a team, new york czy nawet te co tworzył w wieku 12lat(nagrał wtedy plyte Orange EP) są naprawdę fajne.
Nie można patrzeć na niego przez pryzmat dwóch kawałkach z ostatniej płyty.
Tak czy siak jego występy na żywo są lepsze od tych studyjnych:)
Give me love bylo bardzo fajne na live i trwało u niego około 15minut, jednakże już nigdy go nie zagra bo lekarze mu zabronili ze względu na negatywny wpływ na zdrowie jego głosu.
Teraz chyba bloodstream robi za najbardziej ekspresyjny kawałek.

Ja osobiście najbardziej jego karierę śledziłem mniej więcej do wydania drugiej płyty. Potem niestety stał się za bardzo medialny i nie chciało mi się utożsamiać z grupą zapalonych fanek z całej polski a i piosenki już nie miały tego samego, wyjątkowego i dziecinnego charakteru

kepha komentarzy: 17711.08.2018, 11:14

@illpadrino: z doświadczenia wiem, że ja ze swoim 50d miałem problem, raczej nastawiałbym się na blokadę dla wszystkich lustrzanek w czasie koncertów takich zamkniętych.

Arsenal4Ever14 komentarzy: 45211.08.2018, 11:14

Co jak co, może i brak ligi mistrzów w C+, ale jest za to nasza liga. Z tymi komentatorami zawsze świetnie się ogląda :)

nicniewymysle komentarzy: 10611.08.2018, 11:12

No proszę, widzę że kilku Nas będzie na rudym dzisiaj. Nie spodziewał żem siem.

Arsenal4Ever14 komentarzy: 45211.08.2018, 11:10

@Arsenal4Ever14: nuż*

OldFashion komentarzy: 53811.08.2018, 11:08

@mitmichael: Dzięki. Poczytam.

lordoftheboard komentarzy: 284211.08.2018, 11:06

@marimoshi: Meyer nie zagra.

Jest not fit.

JanikK komentarzy: 683911.08.2018, 11:06

Nie można żadnego aparatu
https://www.pgenarodowy.pl/aktualnosci/9755,informator-przed-koncertami-eda-sheerana

Niuchacz3 (zawieszony) komentarzy: 511611.08.2018, 11:06

@thide
Też zupełnie nie kumam tego fenomenu. Gość wokalnym tuzem nie jest, a sama rytmika...no taka eskowa właśnie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 18.08.2018 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Man City 12.08.2018 - godzina 17:00
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool11003
2. Chelsea11003
3. Bournemouth11003
4. Crystal Palace11003
5. Man City11003
6. Watford11003
7. Man United11003
8. Tottenham11003
9. Everton10101
10. Wolves10101
11. Burnley10101
12. Southampton10101
13. Leicester10010
14. Newcastle10010
15. Arsenal10010
16. Brighton10010
17. Cardiff10010
18. Fulham10010
19. Huddersfield Town10010
20. West Ham10010
ZawodnikBramkiAsysty
Sadio Mané20
Richarlison20
Roberto Pereyra20
Callum Wilson11
Rúben Neves11
Daniel Sturridge10
Jamie Vardy10
Joselu10
Dele Alli10
Pedro10
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.6
Gracz sierpnia wybór redaktorów Stephan Lichtsteiner
Stephan Lichtsteiner
6.35
Gracz sierpnia wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna