Oficjalnie: Raul Sanllehi wzmocni Arsenal

Oficjalnie: Raul Sanllehi wzmocni Arsenal 28.11.2017, 15:58, Mateusz Szyller 56 komentarzy Oficjalna strona Arsenalu poinformowała, że Arsenal zatrudnił dyrektora sportowego FC Barcelony - Raula Sanllehiego.

Hiszpan przez 14 lat pracował w FC Barcelonie gdzie udało mu się zdobyć cenne doświadczenie i wypromować swoją markę.

Sanllehi zacznie swoją prace dopiero od lutego, a na razie klub z północnego Londynu pozostanie bez dyrektora sportowego. 48-latek ma za zadanie reprezentować ekipę z Emirates Stadium w międzynarodowych i krajowych organach zarządzających, a także będzie odpowiedzialny za pomoc w negocjacjach transferowych, współpracując z Arsenem Wengerem.

Raul SanllehiSklep kibica Arsenalu autor: Mateusz Szyller źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
EpidemicKraX komentarzy: 326 30.11.2017, 12:36

To ja do zestawu dorzucilbym trenera z Juventusu lub Atletico w przyszlym sezonie :)

navy komentarzy: 1525 29.11.2017, 19:52

Jeśli ktoś przychodzi z takiego klubu jak FC Barcelona to musi nam to przynieść jakieś korzyści.

Czeczenia komentarzy: 9003 29.11.2017, 14:53

Skaut z Borussi, dyrektor z Barcelony, tylko niestety piłkarze z Arsenalu.

Leehu komentarzy: 8878 29.11.2017, 13:47

@Gunner012: Marzenia ściętej głowy. Wenger podpisał kontrakt na 2 lata i na pewno go wypełni. Jest jedna opcja w której Wenger kończy swoją przygodę z Arsenalem wcześniej ale chyba nikt mu tego nie życzy.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 3891 newsów: 2 29.11.2017, 12:27

Tak na serio to jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że to zaplanowana strategia Gazidisa na obalenie Wengera i po sezonie pożegnamy się z Francuzem.

Womanizer komentarzy: 5401 29.11.2017, 12:25

To też ten od Alexisa, Neymara, Davida Villi, Ibrahimovica, Daniego Alvesa, Rakitica i Alby :)

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 3891 newsów: 2 29.11.2017, 12:21

To ten od Gomesa, Paulinho i całej reszty?
Jeśli tak to podziękuję. Wolę naszego Mr Wenga jako szefa wszystkich szefów ;)

imprecis komentarzy: 17492 newsów: 21 29.11.2017, 10:57

@Elastico07: on był odpowiedzialny za sprowadzenie Chilijczyka do Barcelony, tak więc z nim akurat nie musi się oswajać.

Mihex komentarzy: 18013 29.11.2017, 10:50

Ściągnięcie speca od transferów Barcelony i najlepszego skauta BvB? Chyba faktycznie za jakiś czas pożegnamy się z Bossem, bo tu buduje się jakaś poważniejsza infrastruktura nie oparta na jednym gościu ;P

IAlwaysTrust komentarzy: 1263 29.11.2017, 10:05

nie mam zdania.

JessyJames7 komentarzy: 162 29.11.2017, 09:54

A ja im wtedy mówię "Weź zatrudnij tego Raula, to dobry piłkarz."

Nomad komentarzy: 1330 29.11.2017, 01:26

@drewniane_krzeslo:

Ależ ja nie jestem z tych , którzy potrzebują tego typu iluzji. Nie twierdzę, że odrazu ma to odmienić oblicze drużyny. My 'wszyscy' wiemy co z miejsca zmieni to oblicze...
Myślę jednak, że temu klubowi trzeba zmian. Trzeba mocniejszych zmian niż te w sztabie. Od czegoś jednak trzeba zacząć pewną taktykę... ale być otwartym na to co się wokół dzieje. Być może ta taktyka już została wdrożona ale reakcje na otaczający nas półświatek piłkarski ten klub miał głęboko w poważaniu. Jeśli nie mają nic lepszego w planie to zatrudnienie dyrektora sportowego (z niekiepską historią) nie zaszkodzi temu klubowi. Nie będzie tu już drugiego za wszystko odpowiedzialnego manager'a przez długi, długi okres po Wengerze i wydaje mi się, że to są już zmierzające ku temu kroki (oby!!!) ...

drewniane_krzeslo komentarzy: 1309 28.11.2017, 22:31

@Nomad: Nie chce mi się wierzyć, że przyjście Hiszpana nagle zmieni oblicze drużyny która nie miała jak dotąd dyrektora sportowego, po drugie dyrektor sportowy nie będzie remedium na wszystkie bolączki Arsenalu

PrzeArs komentarzy: 927 28.11.2017, 22:16

Dzieje się coraz lepiej u nas w klubie!! :) COYG

AlexVanPersie komentarzy: 6660 28.11.2017, 22:06

Koleś ma wspomagać negocjacje transferowe, to dobrze, bo jesteśmy kalekami przy kupowaniu i sprzedawaniu zawodników. RVP za 20 milionów? Suarez za +1 funt?

Na początek sprowadzenie jakichś turbo talentów z Minslatem, potem namówienie Ozila, Sancheza. Jak nie będą chcieli to sprowadzenie następnych perełek.

Tych dwóch ziomeczków może zmienić układ sił i nastroje w Arsenalu.

Na LEPSZE.

Co do Arsena to chyba zrozumiał, że SAM nie wygra PL. Musi mieć wokół siebie koksów-pomocników, którzy pomogą mu w kluczowych momentach, negocjacji, przedłużania kontraktów i i transferów.

Dobór pomocników BARDZO trafny.

DexteR_000 komentarzy: 5154 28.11.2017, 21:49

Mimo wszystko ida jakies zmiany.

n0thing komentarzy: 3318 newsów: 362 28.11.2017, 21:47

Dopóki wenger jest trenerem to nic się nie zmieni. Francuz nigdy nie da żadnego dyrektorowi swobody, wszystko będzie pod jego dyktando. Zostaną mu sprawy reprezentacyjne

pumeks komentarzy: 17057 28.11.2017, 21:25

Co ten jang wyrabia? Dzień konia...

thide (redaktor) komentarzy: 26197 newsów: 199 28.11.2017, 21:21

Nara wenger

Ja14 komentarzy: 66 28.11.2017, 21:09

Ciekawe.... coś to zmieni póki AW tu jest? Tak czy siak coś nowego.

Dewry komentarzy: 6554 newsów: 2 28.11.2017, 20:39

@pauleta19: No moim zdaniem to wyjdziemy na tym dobrze, ale tylko w krótkim okresie. Kominy płacowe (pewnie dostaliby pensje z 2x większe niż kolejny zawodnik) dla 30-latków, po których już widać, że ich poziom spada, powoli, ale jednak. Inna sprawa to to, że w zgodzie z moim poglądem to powinniśmy już w zeszłe lato odświeżyć kadrę o tą dwójkę, by nie odeszli za darmo.
No... ewentualnie można przedłużyć po to, by sprzedać.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39739 newsów: 1 28.11.2017, 20:31

@Dewry: Przedłużenie umowy z Sanchezem i Ozilem to chyba najlepsze co mógłby zrobić.

Poprawiłem.

Dewry komentarzy: 6554 newsów: 2 28.11.2017, 20:27

Przedłużenie umowy z Sanchezem i Ozilem to chyba najgorsze co mógłby zrobić.

enrique komentarzy: 3636 28.11.2017, 19:59

@Ranczomen:
Wiek robi swoje, jest też życie, jest rodzina.
Swoje zrobił i swoje zarobił.

Ferguson też to w końcu zrozumiał...

Tevez komentarzy: 1248 28.11.2017, 19:46

A co to da?

Marioht komentarzy: 4796 28.11.2017, 19:44

Dla mnie jeden wielki znak zapytania.
Tak jak kierunek w którym zmierza Arsenal pod wodzą Wengera.

Elastico07 komentarzy: 3312 28.11.2017, 19:43

@imprecis: Zanim on zacznie prace i oswoi sie ze wszystkim to Sanchez i Ozil a napewno Sanchez juz bedzie dogadany z kims innym

Elastico07 komentarzy: 3312 28.11.2017, 19:37

Co z tego jak z Wengerem i Kroenke nie za wiele sie zmieni.

imprecis komentarzy: 17492 newsów: 21 28.11.2017, 19:34

Podobno gość ma bardzo rozbudowaną sieć kontaktów na całym świecie, a do tego jest świetnym negocjatorem. Widziałem, że niektórzy nazywają go młodym Deinem. Wygląda to obiecująco. Ciekawe czemu wybrał AFC. Nowe wyzwanie? Kasa? Kto wie, może gość dokona cudu i Sanchez z Ozilem przedłużą umowę.

lordoftheboard komentarzy: 2448 28.11.2017, 19:15

Dawać tego skauta z bvb to może coś będzie z tego klubu.
Przepekac sezon bez ozil i Sanchez, a potem ktoś się powinien wykryć.

Gerwciu komentarzy: 3150 28.11.2017, 19:14

Ciekawe czy Wenger wie :D

szyszak komentarzy: 589 28.11.2017, 19:06

Powyższy opis tego stanowiska wskazuje na to że gość będzie pacynką. I to wszystko.

beyker komentarzy: 9 newsów: 1 28.11.2017, 19:02

Pomijając kwestia związane z okolicznościami powstania takiego stanowiska w klubie, to jest to świetna informacja, bo nie dość, że rozkuwany jest powoli beton struktur. Jeszcze nie tak dawno sam Wenger powiedział: "To ja jestem menadżerem Arsenalu i, tak długo jak nim pozostanę, to ja będę decydował, co się dzieje w klubie na poziomie technicznym". Jak widać albo stary się trochę przebudził albo ktoś go zaczyna ustawiać do pionu...

Ranczomen komentarzy: 3625 28.11.2017, 18:40

@enrique: Jeszcze 10 da radę :P

Leehu komentarzy: 8878 28.11.2017, 18:34

@Topek: Taką osobę zatrudnia się po to aby zapewnić klubowi stabilność w budowaniu zespołu, myślę że póki jest tu Wenger, to ten pan będzie się zajmował raczej tym żeby nie dopuszczać do takich sytuacji jaka ma miejsce w tym sezonie gdzie 2 (a z Chamberlainem 3) ważnych zawodników ma kontrakt do tego samego dnia i nie widać możliwości na ich renegocjacje, a Wenger dalej będzie odpowiadał za transfery, a przynajmniej do niego będzie należała ostateczna decyzja.

mikowhy komentarzy: 459 newsów: 7 28.11.2017, 18:26

To ciekawe czy Wenger w końcu chciał tego dyrektora sportowego czy też sprowadzono go wbrew jego woli.

SoulStorm komentarzy: 3818 28.11.2017, 17:53

Kolejna świetna informacja. ;)

domino178 komentarzy: 574 28.11.2017, 17:47

Dyrektor Sportowy w Arsenalu - koniec świata.... To kiedy oficjalne info Wenger zwolniony?

enrique komentarzy: 3636 28.11.2017, 17:31

Idą zmiany.
Jeszcze nie dziś i nie jutro, ale widać że klub powoli przygotowuje się na odejście Wengera.
Ludzie nie oszukujmy się, on ma 68 lat.

Topek komentarzy: 12820 newsów: 125 28.11.2017, 17:15

Zobaczymy, na razie mam stanowisko, które może mieć różny zakres obowiązków. Bould też miał stawiać się Papie, a został stłamszony i wysłany do kąta by żuć gumy. Na pewno przydałaby się Wengerowi pomoc, pytanie na ile ją zaakceptuje.

mitmichael komentarzy: 43426 28.11.2017, 17:13

No prosze co za transfery :)

COYG19 komentarzy: 1052 28.11.2017, 17:13

Jego zasługą było sprowadzenie Neymara, Alexisa i Suareza do FCB.

Rosomak komentarzy: 1877 28.11.2017, 17:09

Czyżby Gazidis szykował się do odejścia Wengera? Koniec władzy absolutnej w rękach Francuza? Koniec wapniaków Wengera w sztabie utrzymujących swoje miejsca tylko i wyłącznie przez zasiedzenie? Zaczyna to wyglądać obiecująco :).

Argudo komentarzy: 6164 newsów: 6 28.11.2017, 17:09

Skaut z Borussi, dyrektor sportowy z Barcelony. Jak już tak idziemy w kierunku zmian, to przydaliby się jeszcze trener i prezes z jakichś mocnych klubów.

mallen komentarzy: 13785 28.11.2017, 16:58

I co na to Papa? Jeszcze nie dawno w wywiadzie mówił, że dyrektora za jego kadencji nie będzie...

pawciunio komentarzy: 955 28.11.2017, 16:54

Brawo, katalizator dla zmian. Klub zmienia struktury i to zasluguje na pochwale.

Rowerinho komentarzy: 278 28.11.2017, 16:50

No to prawie oficjalnie, Messi w Arsenalu

Forever_gunner komentarzy: 1744 28.11.2017, 16:49

Co ja płaczę, ktoś poszedł po rozum do głowy. Najpierw Mislintat, teraz ten koleś. Może w końcu przełamiemy tę indolencję i brak kompetencji w kwestii transferów i nie damy się więcej zrobić w bambuko.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 3891 newsów: 2 28.11.2017, 16:18

Bardzo dobrze, że Gazidis coś działa. Podoba mi się to.

Nomad komentarzy: 1330 28.11.2017, 16:16

@drewniane_krzeslo:

Hiszpanie w City też nie znali realiów Machesteru i ligi.... To nie są argumenty

Nie wiem do końca czym taki dyrektor się zajmuje ale u nas go nigdy nie było. A skoro jest na to budżet to jak najbardziej trzeba próbować...

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz