Oficjalnie: Stephan Lichtsteiner Kanonierem!

Oficjalnie: Stephan Lichtsteiner Kanonierem! 05.06.2018, 15:25, Dawid Wieczorek 4852 komentarzy Arsenal Football Club ma zaszczyt poinformować, iż nowym zawodnikiem tego klubu został 34-letni Stephan Lichtsteiner.

Szwajcar dołącza do Arsenalu po wieloletniej przygodzie z Juventusem, w którym grał od 2011 roku i wywalczył 14 trofeów. W tym czasie zdobył on siedmiokrotnie Mistrzostwo Włoch, trzy razy triumfował w Superpucharze Włoch, a także czterokrotnie wznosił w górę Puchar Włoch. Lichtsteiner zasili ekipę Kanonierów za darmo, gdyż 30 czerwca wygasa jego umowa z Juve.

Stephan to bardzo doświadczony prawy obrońca, który w samym Juventusie wystąpił w 250 spotkaniach, do tego w reprezentacji narodowej zanotował 99 występów i obecnie jest jej kapitanem.

O Szwajcarze wypowiedział się nowy menadżer Arsenalu, Unai Emery:

- Stephan wznosi wiele doświadczenia do naszego zespołu. Prezentuje on ogromną jakość, a cechuje go bardzo pozytywna i zdeterminowana postawa. Stephan udoskonali naszą drużynę zarówno na boisku, jak i poza nim.

34-letni Szwajcar profesjonalną karierę rozpoczął w 2001 roku w barwach Grasshopper Zurich, z którym wygrał rodzimą ligę w 2003 roku. Później trzy lata występował na boiskach Ligue 1 w barwach Lille, a w 2008 roku trafił do Lazio, gdzie udało mu się tryumfować w rozgrywkach Coppa Italia i Supercoppa Italiana. Po trzech latach zasilił on szeregi wspomnianego wcześniej Juventusu.

Lichtsteiner będzie reprezentował barwy Arsenalu z numerem "12" na plecach.

Stephan LichtsteinerTransferyUnai EmerySklep kibica Arsenalu autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
mar12301 komentarzy: 1843615.06.2018, 12:28

@FabsFAN: @lukasz845: w sumie logiczne, dzięki.

Kaczaza komentarzy: 470815.06.2018, 12:25

"Brytyjski dziennik "Metro" poinformował, że West Ham United jest poważnie zainteresowany pozyskaniem Chrisa Smallinga.
28-latek w minionym sezonie wystąpił w 29 macach angielskiej ekstraklasy i strzelił cztery gole. Jego aktualną wartość rynkową wycenia się na 18 milionów euro."

Redzik komentarzy: 11678 newsów: 3315.06.2018, 12:24

@WilkSzary: panie jako praca? mówie temu prywaciarzowi, że wychodzę o 13 i nawet niech mnie nie zatrzymuje. Uruchamiam Passata i cyk do biedronki po Harnasia i jeszcze zdążę na pierwszą połowę Egipt - Urugwaj.

FabsFAN komentarzy: 1425815.06.2018, 12:22

Ja wczoraj poczatek Rosji ogladalem w aucie na telefonie poprzez sport.tvp.pl . Dobrze smiga bez zadnych apek.

filo94 komentarzy: 4357 newsów: 215.06.2018, 12:22

Na towarzyski mecz Arsenal - Chelsea w Dublinie bilety kosztują po 300 zł na nasze... 70 euro z jakimiś opłatami. To już lepiej na Emirates. To samo wyjdzie

lukasz845 komentarzy: 274515.06.2018, 12:20

@mar12301: tvp sport chyba najlepiej

mar12301 komentarzy: 1843615.06.2018, 12:20

Panowie, na smartfonie najlepsza apka do oglądania meczów? Bo jutro bym francuzów luknął, ale będę w szkole o tej porze. ;c

ZelGrey komentarzy: 161915.06.2018, 12:18

@Szebson: No Arabia ponoć też nie wygrała Mundialu w Cheetosah.

ZelGrey komentarzy: 161915.06.2018, 12:16

@songoku95: Spoko, mnie kiedyś gdzieś w marcu przysłali pismo z SGH, że z przykrością muszą mnie poinformować, że decyzją prodziekana skreślają mnie z listy studentów w związku z niezaliczoną sesją zimową...

...tylko cała zabawa polegała na tym, że oni finalnie nigdy ode mnie nawet nie dostali oryginału mojej matury,żeby mnie definitywnie zakwalifikować na studia tam :)

Szebson komentarzy: 346415.06.2018, 12:16

@ZelGrey: nie spisujmy nikogo na straty, w koncu Iranczycy nie wygrali Mundialu w Cheetosah - na pewno prezentuja jakis poziom, dlatego ja w nich wierze

bigMick komentarzy: 44815.06.2018, 12:14

Witam, jestem laikiem jesli chodzi o obstawianie meczow, ale chcialbym zagrac. Gdzie najlepiej kupic swoj pierwszy kupon? Fortuna?

Pozdrawiam

kamilo_oo komentarzy: 1939015.06.2018, 12:08

Jutro to dopiero uczta piłkarska czeka.

songoku95 komentarzy: 2081015.06.2018, 12:05

JA PIEEERDOLE CO TO ZA MASŁO MAŚLANE MI WYSZŁO.

Nie ma to jak zapisać się na dany przedmiot, iść raz, wypisać się i mimo wszystko dostać z niego 4,5

Barney komentarzy: 1180115.06.2018, 12:04

@mitmichael:

Na transfermarkt warci jakoś koło 190 baniek z czego 150 to Salah. Urugwaj to pewnie wygra

songoku95 komentarzy: 2081015.06.2018, 12:04

nie ma to jak nie być zapisać się na dany przedmiot, iść tam raz wypisać się z niego i zapisać się na inny a mimo wszystko dostać z niego 4,5 XDDDD

mar12301 komentarzy: 1843615.06.2018, 11:55

@Szebson: wiem, pomijam to, no ale cóż "dziennikarzyny z Polski" na propsie..

ZelGrey komentarzy: 161915.06.2018, 11:54

@Szebson: Z całym szacunkiem dla Iranu, ale każdy inny wynik niż zwycięstwo Maroka będzie sporym zaskoczeniem.
Zespół z Afryki jednak ma trochę niezłych grajków w swoich szeregach - Benatia, Ziyech, Belhanda, ale również Hakimi, El Ahmadi, Amrabat, czy Harit.

Szebson komentarzy: 346415.06.2018, 11:54

@mar12301: Arsenal Londyn? Nie znam.

FabsFAN komentarzy: 1425815.06.2018, 11:53

@WilkSzary:
Wywolales wilka z lasu. Jestem studentem prawa.

mar12301 komentarzy: 1843615.06.2018, 11:52

U mnie najlepiej ostatnio na zajęciach.

-Zdał pan egzamin?
-Tak
-Na ile?
-Na 4.
-"wpisane 4"

:D

filo94 komentarzy: 4357 newsów: 215.06.2018, 11:51

@Szebson: cygany zabrały

ZelGrey komentarzy: 161915.06.2018, 11:51

@grzegorz1211: Ciekawe czy Salah po latach odkryje w sobie DNA Barcy... :D

mar12301 komentarzy: 1843615.06.2018, 11:50

https://www.meczyki.pl/newsy/arsenal-londyn-zlozyl-oferte-za-davida-luiza-szybka-odpowiedz-ze-strony-the-blues/84116-n

co my klub emeryta otwieramy czy co?

Szebson komentarzy: 346415.06.2018, 11:47

@filo94: i prysznica...

filo94 komentarzy: 4357 newsów: 215.06.2018, 11:46

Gdy chcesz wziąć poranny prysznic i się okazuje, że nie ma wody...

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3147 newsów: 5815.06.2018, 11:36

@czarnykruk:

Laskowski wczoraj podał wyniki ankiety kibiców rosyjskich. Większość ankietowanych uważa, że Rosja nie wyjdzie z grupy. Ja kto ma być wiara w swój zespół, no to wiesz, słabo trochę. Chyba, że Laskowski ma jakieś dane z tyłka. Słowa "nikt" nie interpretuj dosłownie zresztą. Wiadomo, że zawsze się znajdzie się optymista.

Chopinno komentarzy: 191615.06.2018, 11:27

@lukasz845: po prostu przeczucia :D emocje rosną to i mówić o tym się chce

ares765 (redaktor) komentarzy: 6915 newsów: 6615.06.2018, 11:26

Nie ma to, jak dostać zaliczenie z kolokwium za twarzowe :D

lukasz845 komentarzy: 274515.06.2018, 11:18

Nie ma co się bawić w typowanie czy jakiś mecz rozczaruje czy nie. Może w Hiszpania vs Portugalia na dzień dobry wpadną 2,3 bramki i będzie mega widowisko? ;)

Chopinno komentarzy: 191615.06.2018, 11:11

Portugalia Hiszpania zapewne rozczaruje mocno

Piotrek95 komentarzy: 270915.06.2018, 11:09

Prezes Federacji Arabii Saudyjskiej chce ukarać trzech piłkarzy za słaba postawę w meczu z Rosją: bramkarza, napastnika ( który w eliminacjach walnął 16 bramek) i srodkowego obrońce ( ten środek obrony do dramat swoja drogą ). Po jednym meczu. Nie wiadomo o jakie kary chodzi ale pewnie jakies finansowe. Oni są niedorozwinięci w tej federacji. Życzę im 0:10 z Urugwajem, może wtedy szejk ogarnie że nie pomaga drużynie.

Szymon95snk komentarzy: 26515.06.2018, 11:09

ja bd w pracy po kryjomu bez głosu oglądać

mitmichael komentarzy: 4447715.06.2018, 11:05

Jeszcze niecale 3 godziny do meczu. Urugwaj wcale nie jest takim pewniakiem do zwyciestwa. Egipt to dobra druzyna i nie zdziwie sie przy zadnym wyniku dajacym im punkty. To bedzie fajny mecz

Szebson komentarzy: 346415.06.2018, 10:49

@Meirid: spotkanie Maroko-Iran jest najciekawsze, bo nie ma faworyta. Watpie, zeby ktos na biezaco sledzil wszystkich ich podstawowych reprezentantow, dlatego moze byc ciekawie
Zdecydowanie moj mecz dnia

filo94 komentarzy: 4357 newsów: 215.06.2018, 10:46

Wybiera się ktoś na mecz z Chelsea do Dublina? :D

RoMbi komentarzy: 923 newsów: 115.06.2018, 10:44

Niby w predictorze fify mam +16 pkt, a na boardach wszędzie 0 - lag, czy o czymś nie wiem??

lordoftheboard komentarzy: 302715.06.2018, 10:38

@praptak: Peszko to po flaszkę może pójść;)

Tak wiem, zgrany dowcip.

Dominik11 komentarzy: 1394615.06.2018, 10:37

@WilkSzary: Ja jestem na gospodarstwie, więc mam wolne co ma zrobić to zrobię do 13 a potem mam wolne.

Chopinno komentarzy: 191615.06.2018, 10:28

@WilkSzary: ja akurat mam sesję w pełni i zaliczyłem wszystko co dało się wcześniej, jednak na przyszły tydzień mam jeszcze z 5 zaliczeń, ale w nocy meczy nie ma a uczyć się można :D

Szymon95snk komentarzy: 26515.06.2018, 10:27

Ja studiuje na UE Wrocław na 3 roku i sesje miałem kwiecień/maj także zdane już dawno wszystko, już od miesiąca nie mam zajęć i czekam na obronę, gdyby nie praca bo bym cały mundial oglądał

ArsenalArshawin komentarzy: 1707 newsów: 415.06.2018, 10:23

@WilkSzary: Najlepiej to mają studenci :p. Obecnie sesja, ja sobie pozdawałem wszystko w zerówkach, w tym miesiącu został mi tylko jeden egzamin więc czasu na oglądanie mundialu sporo :d

Meirid komentarzy: 48215.06.2018, 10:23

@WilkSzary:

Specjalnie sesję na studiach sobie tak zaplanowałem, że jedynie w poniedziałek rano jeszcze jeden stosunkowo lekki egzamin i w przyszłym tygodniu jedna prezentacja na zaliczenie :D.

helzing komentarzy: 277315.06.2018, 10:22

Z jakiej apki korzystacie do oglądania mundialu w tele? TVP stream, TVP sport ? Czy są jeszcze jakieś ? Najlepiej taka to ma opcję wyboru jakości transmisji ??

miki9971 komentarzy: 2135 newsów: 215.06.2018, 10:22

Najciekawsze spotkanie według mnie to Egipt z Urugwajem.
Maroko z Iranem też powinno być całkiem niezłe.

Najbardziej zawiedzie Hiszpania z Portugalia, tak czuje...

Meirid komentarzy: 48215.06.2018, 10:21

@Szebson:

Też czekam na Maroko - Iran, tradycji musi stać się zadość. Cztery lata temu obejrzałem calutkie Iran - Nigeria, to teraz zafunduję sobie taki "klasyczek".

Mam spore problemy jak typować Portugalia - Hiszpania. Jeszcze 3 dni temu stawiałbym na jednobramkowe zwycięstwo Hiszpanii (0:1), ale teraz po zamieszaniu z trenerem (idiotyzm RFEF) skłaniam się bardziej do 1:1 i czuję, że może ten mecz się dla mnie skończyć drżeniem o to, by ten remis na koniec jednak wyszedł.

Ciekawostka: Salah dzisiaj obchodzi urodziny. Podobno ma grać od pierwszej minuty z Urugwajem.

WilkSzary komentarzy: 5915.06.2018, 10:21

Ludzie czy wy chodzicie do pracy/szkoły że macie czas to wszystko oglądać? Ja na 14 idę do pracy i ominie mnie dzisiaj każdy mecz mundialu. :D

grzegorz1211 komentarzy: 511315.06.2018, 10:09

Po nieudanej próbie Barcelony zakupu Antka , Salah stał się ich głównym celem transferowym

Marcinafc93 komentarzy: 1693015.06.2018, 10:06

reszta*

Marcinafc93 komentarzy: 1693015.06.2018, 10:05

Torreira to już pewnik. Dogadać Leno a resta to dodatki

Szebson komentarzy: 346415.06.2018, 09:56

Nie wiem jak Wy, ale ja jednak czekam na Maroko-Iran. Cos innego, bez wiekszych gwiazd. Mozna popatrzec na zawodnikow z ligi holenderskiej nie ogladajac jej.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Watford 29.09.2018 - godzina 16:00
? : ?
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool660018
2. Man City651016
3. Chelsea651016
4. Watford641113
5. Tottenham640212
6. Arsenal640212
7. Man United631210
8. Bournemouth631210
9. Leicester63039
10. Wolves62319
11. Crystal Palace62137
12. Everton61326
13. Brighton61235
14. Southampton61235
15. Fulham61235
16. Burnley61144
17. West Ham61144
18. Newcastle60242
19. Cardiff60242
20. Huddersfield Town60242
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Aleksandar Mitrovic50
Sergio Agüero42
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Raheem Sterling31
James Maddison31
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.62
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.72
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna