Oficjalnie: Van Persie nie przedłuży kontraktu!

Oficjalnie: Van Persie nie przedłuży kontraktu! 04.07.2012, 18:32, IceMan 2451 komentarzy Dosłownie przed chwilą na oficjalnej stronie Robina van Persiego pojawił się taki oto komunikat:

Przeczytaj odpowiedź klubu na oświadczenie Holendra

"Chciałbym poinformować fanów o mojej obecnej sytuacji. Ze względu na prośbę Pana Wengera oraz Pana Gazidisa przez wiele tygodni nie komentowałem sprawy negocjacji swojego kontraktu, ale doszedłem do wniosku, że wy, kibice, macie prawo wiedzieć co tak naprawdę się dzieje.

Tak jak zapewne wiecie, odbyłem po minionym sezonie rozmowę z Gazidisem oraz Wengerem. Dyskutowaliśmy o klubowej strategii i celach na przyszłość. Finansowy aspekt kontraktu nie został nawet poruszony, ponieważ nie jest on moim priorytetem.

Osobiście mam za sobą świetne rozgrywki, ale moim największym celem było zdobywanie trofeów i przywrócenie Arsenalu dawnego blasku. Ze względu na wielki szacunek wobec osoby Arsene'a Wengera nie będę zdradzał szczegółów, ale podczas tej rozmowy po raz kolejny przekonałem się, że niestety nasza wizja przyszłości znacznie się różni.

Długo się nad tym zastanawiałem, ale w końcu zdecydowałem się nie przedłużać swojej umowy z Arsenalem. Wy, kibice, macie jednak oczywiście prawo nie zgadzać się z moimi decyzjami oraz poglądami, a ja wasze zdanie zawsze będę szanował.

Bez względu na to co przyniesie przyszłość kocham ten klub. Podczas pobytu w Arsenalu stałem się lepszym piłkarzem i człowiekiem, a wszyscy ludzie wewnątrz drużyny zawsze mnie wspierali. Ja starałem się odwdzięczyć jak najlepszą postawą na boisku. Fakt, że byłem członkiem zespołu przez ostatnich osiem lat napawa mnie dumą. Jak tylko Pan Gazidis wróci z dwutygodniowego urlopu i usiądę z nim do kolejnych rozmów, poinformuję was o dalszym przebiegu wydarzeń."

KontraktyRobin van PersieTransferySklep z gadżetami Arsenalu autor: IceMan źrodło: robinvanpersie.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
bobocian komentarzy: 1235 06.07.2012, 22:05

soccer-memes.tumblr.com/
link odnośnie transferu RvP

spinson komentarzy: 695 06.07.2012, 21:58

Wszyscy wieszacie na Robinie psy. Ale ostatnie zdanie daje jednak nadzieje. Moze te slowa sa poprostu proba zmuszenia zarzadu do powaznych wzmocnien? Pewnie to jest tylko moje zaslepienie w AFC. Ale dopoki Robin nie odejdzie bede wierzyl ze tym oswiadczeniem pokazal on to czego braklo innym kapitanom. A mianowicie----JAJA

aaron komentarzy: 2071 06.07.2012, 18:59

nie ważne co się stanie i tak na zawsze za ARSENALEM

mikros7 komentarzy: 1140 06.07.2012, 12:33

Co za chory klub... rok rocznie odchodzą najlepsi zawodnicy a ci idioci z zarządu jeszcze się nie nauczyli.

jkrzemin komentarzy: 28 06.07.2012, 02:20

spoko Robin zostanie to tylko kombinacje jaki kiedyś z runejem

henry1996 komentarzy: 774 06.07.2012, 01:18

midgardsorm - jak co rok zostają tylko
prawdziwi" fani

nurmi15 komentarzy: 359 06.07.2012, 01:05

Jak Fabregas tak RvP ... Następnym kapitanem Verma

arsen1 (zawieszony) komentarzy: 1078 05.07.2012, 23:18

Mam nadzieje że odejdzie i pociagnie za sobą Innych ... Jestesmy beznadziejnym Klubem !!!

al_jazeera1 komentarzy: 240 05.07.2012, 21:06

ja bym go posadził na ławe na cały sezon i nich potem szuka klubu

Leehu komentarzy: 8294 05.07.2012, 19:08

@fristyl3: Decyzje podjął przed ME więc pewnie żadną

@Midgardsorm: Pewnie Vermaelen tylko kto będzie vice, Song? Arteta? Rosa? Wilshere?

Szkoda ale byłem na to gotowy mam nadzieje że pójdzie grać do Hiszpanii.

fristyl3 komentarzy: 69 05.07.2012, 16:52

Ciekawe, jak bardzo jego występ na ME,
był uzależniony od tej decyzji...
Swoją drogą dobrze że już z nami, dwa nowe nazwiska

syneusz komentarzy: 1119 newsów: 3 05.07.2012, 16:38

BYE BYE THEO

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 412 05.07.2012, 14:42

krakuus

Ja pozytywu w odejściu Robina dopatruję się w fakcie kto teraz będzie kapitanem Arsenalu :]

KuNA89 komentarzy: 614 05.07.2012, 14:37

@miki9971
Jacek na tę chwile pod względem techniki to nie ma co się równać z RvP obiektywnie patrząc... Te przyjęcia piłki, strzały z woleja z pierwszej piłki, nadawanie takiej rotacji piłce, "gaszenie" itd., itd.

Jak powiedział @Rafson95
Tylku kilku graczy w tej chwili ma taką technikę w BPL i także po za nią...
Kończy się jakiś etap... Ale i tak ciesze się, że było mi dane oglądać RvP w trykocie Arsenalu... Dał nam tyle szczęścia w ostatnim sezonie... Ehh..

@michalal
mam 23 lata, a szczerze mówiac, łezka się w oku kręci jak tak o tym wszystkim myślę... Po prostu aż się przykro robi... Skoro On, piłkarz, który siedzi w tym klubie, kapitan, nie wierzy w to, że Arsenal stać na zdobywanie trofeów to jakie to daje nam światło na przyszłość i jakie nadzieje? Smutne to wszystko... Dawno nie ceniłem tak piłkarza jak RvP a on odchodzi... Historia zatacza krąg... No ale cóż. Trzeba żyć dalej

krakuus komentarzy: 1829 05.07.2012, 14:35

@Midgardsorm i to jest pozytywna strona tego odejścia.

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 412 05.07.2012, 14:33

Boss22

Jeśli straci to "podszywanych" fanów - ci prawdziwi zostaną.

Boss22 komentarzy: 103 05.07.2012, 14:25

hmm Siema wszystkim Zastanawia mnie teraz jedna rzecz ciekawe ile fanow Arsenal starci jak RvP odejdzie?:D

miki9971 komentarzy: 2010 newsów: 2 05.07.2012, 14:24

Gdyby nie bajeczna technika Songa, nie strzeliłby kilku bajecznych bramek :) Nie twierdzę, że Song ma lepszą, broń boże. No ale np. taki Jacek ;) Co prawda, kontuzja. No ale... ;)

milosz_ns komentarzy: 89 05.07.2012, 14:24

szkoda robina ale swiat sie nie konczy, zegna sie lepiej niz nasri przynajmniej. gdzie indziej nie bedzie tak dobry jak u Nas.

mysle ze dobrym transferem byłby sturridge. mowił kiedys ze chce grac na szpicy, z giroud by sie uzupełniali. i daje nam duzo kombinacji w ataku:)

SzczecinWGrze90 komentarzy: 1489 05.07.2012, 14:23

Najlepszy technik to przecież Squillaci.

radzio_TRN (zawieszony) komentarzy: 1567 newsów: 13 05.07.2012, 14:23

Jeśli jakieś kluby mają być sponsorowane przez miliardera, to właśnie takie jak Arsenal - z historią i tradycją.. nie jakieś sztuczne twory. Jestem za Usmanovem, nie sądzę, by wpierniczał się w sprawy Wengera.. da mu za to wolną rękę i odpowiednie środki.

RvPersie (zawieszony) komentarzy: 11458 05.07.2012, 14:22

Nasz najlepszy technik Diaby leży w szpitalu niestety xc

miki9971 komentarzy: 2010 newsów: 2 05.07.2012, 14:21

KuNA89 @ Ale , że kto technikę? Robin!? :D

michalal komentarzy: 6136 05.07.2012, 14:20

@KuNA89

Nie becz :)

KuNA89 komentarzy: 614 05.07.2012, 14:19

Powiedzmy sobie szczerze... Przez najbliższych kilka lat a może już nawet nie za naszego życia w Arsenalu nie będzie piłkarza z taką techniką... Cieszy mnie, że za mojej kadencji miałem szanse oglądać takich piłkarzy jak Bergmakp, Henry, RvP... Szkoda, że odchodzi :(

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 168 05.07.2012, 14:19

michalal

Związał się z BATE, lae pewnie tam jeszcze nawet treningów nie zaczął. Ostatnio grał w Rosji.

michalal komentarzy: 6136 05.07.2012, 14:18

@FabsAFC

wydawało mi się że gdzieś na Białoruś wrócił. A tu rosja, walczy chłopak o swoją karierę :D

KuNA89 komentarzy: 614 05.07.2012, 14:16

ww-w.youtube.com/watch?v=FoKK6G0sZaU skasujcie - w www

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 168 05.07.2012, 14:15

michalal

Ostatnio to raczej z Rosji ;))

KuNA89 komentarzy: 614 05.07.2012, 14:15

http://www.youtube.com/watch?v=FoKK6G0sZaU
tutaj filmik przy, którym łezka się kreci w oczku :( Nie sądziłem, że któregoś dnia pokocham piłkarza tak bardzo jak Henry'ego... A jednak. A on odchodzi... Historia się powtarza...

michalal komentarzy: 6136 05.07.2012, 14:14

@aher

Zapomniałeś dodać ''Z Białorusi''. ;D

Agher komentarzy: 2784 05.07.2012, 14:13


vPersie10vPersie - Jeśli odejdzie do city,barcelony albo united straci u mnie cały szacunek.

A niech sobie odchodzi do Barsy i Realu, nie ma sprawy. Odejście gdziekolwiek do Premier League = strata szacunku, a do barsy czy realu? Droga wolna, Hleb pozdrawia.

michalal komentarzy: 6136 05.07.2012, 14:07

@Mid

Za to Kreonke i Gazidis mają ich kompletnie w dupie :)

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 412 05.07.2012, 14:06

RvPersie

Usmanov równie dobrze mógł mówić, że kocha klub tylko po to, by zyskać przychylność fanów.

Kikut123 komentarzy: 1249 05.07.2012, 14:05

Dawać Lewego i szlus.

vPersie10vPersie komentarzy: 107 05.07.2012, 14:05

@leoal
Jeśli przejdzie do city to city nie będzie cierpliwe
mają Teveza,Aguero,Dżeko,Balotellego, a o ile się nie mylę to grają 1 napastnikiem.jeśli robin złapie u nich kontuzję to bardzo trudno będzie mu wrócić.

bozinov komentarzy: 280 05.07.2012, 14:05

Wczoraj jeszcze wierzyłem,że to jakaś wkrętka lecz z biegiem czasu nadzieja mija...
Przy takim rozwoju sprawy musimy zdecydowac sie na 3-4transfery. Transfer m'vili jest nieoceniony, bo wszystko wskazuje, że za rok odejdzie Song. Oprócz Songa w tym okienki przewiduje że Theo też odpusci szeregi bo mówił ze uzaleznia swoja sytuacje od RVP...( hmm, a miałby w końcu szanse grac na szpicy)
Obrońca, jak dla mnie jest nieoceniony. Myśle,że z tych realnych to Yanga-Mbiwa byłby w sam raz, bo może grac na centrze i boku. I nie zapominajmy o załataniu dziury po Cescu ktorej dalej nie załataliśmy. Wszyscy skupiacie wzor na Belhandzie ktory jest przyszłościowy, ale nie zapominajmy o Eriksenie ktorego jestem wielkim zwolennikiem:)
Ciężkie jest życie kanonierów-co okienko to samo;)

michalal komentarzy: 6136 05.07.2012, 14:05

Conrado888

12 to za mało :D

Conrado888 komentarzy: 4055 newsów: 9 05.07.2012, 14:04

FreshFootball

Latest rumours are that an unnamed club have tabled a £12million bid for Walcott. Thought to be Liverpool or Chelsea

mskafc (zawieszony) komentarzy: 5796 05.07.2012, 14:03

Rafson95

serio uwazasz, ze moze byc gorzej, niz aktualnie jest ?

miki9971 komentarzy: 2010 newsów: 2 05.07.2012, 14:02

Rafson95 @ Tyle, że Usmanov nie daje kasy bo oni nie chcą. A ma jej bardzo dużo, głównie dzięki inwestycji w Facebooka.

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 2 05.07.2012, 14:01

dzisiaj czytałem na gazeta.pl , ale fakt nie spojrzałem na datę :). Chodzi mi tylko oto, że gość robi to dla biznesu nic więcej !!!

leoal komentarzy: 10 05.07.2012, 14:01

tyle lat w klubie tak na prawdę pierwszy sezon na światowym poziomie pozostałe sezony dobre ale przeplatane ciągłymi kontuzjami mam nadzieje że następny klub będzie również cierpliwy w ciężkich chwilach.

Ars3n komentarzy: 12352 05.07.2012, 14:01

Rafson
Juz gorzej byc nie moze, a to jedyne nasze wyjscie z tego shitu.

RvPersie (zawieszony) komentarzy: 11458 05.07.2012, 14:00

Maikelosik@
Ta.. to było jakies pół roku temu.

Matiiii13 komentarzy: 485 05.07.2012, 13:59

Czyżby sieć telefoniczna z Rosji chciała nas sponsorować?

vPersie10vPersie komentarzy: 107 05.07.2012, 13:59

www .youtube. com / watch?v=gAa7CENtbEg&list=UUpHOss53fUPxf8Q_GCBj1_Q&index=4&feature =plcp

Filmik o robinie.jeśli odejdzie do city,barcelony albo united straci u mnie cały szacunek.

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 2 05.07.2012, 13:59

kroenke właśnie przegrał przetarg na kupno klubu KOLEJNEGO MBL. Wygrał Magic Johnson

IPiotrek komentarzy: 1367 05.07.2012, 13:59

Hohoho, to się Usmanow rozpisał, ciekawe jaki ma w tym cel?

Przedstawili swoją wizję rozwoju Arsenalu jaką zapewne większość ludzi tu na forum by poparła.

W sumie podobało mi się stwierdzenie, że obecne działania zarządu są "dołujące" dla naszego menadżera.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 2 05.07.2012, 13:59

dailymail.co.uk/i/pix/2012/07/05/article-2169165-0B92FED900000578-60_634x451.jpg

Czy ja na lewo widzę Roberto Martineza :D ?

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - West Bromwich Albion 25.09.2017 - godzina 21:00
? : ?