Oficjalnie: Wilshere w West Hamie

Oficjalnie: Wilshere w West Hamie 09.07.2018, 16:07, Eryk Szczepański 498 komentarzy

West Ham United poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Jack Wilshere został ich nowym piłkarzem. Anglik związał się z Młotami po tym, jak wygasła jego umowa z Arsenalem.

26-letni Anglik 30 czerwca zakończył swoją przygodę z Kanonierami, która trwała aż od 2001 roku. Wilshere z młodego talentu akademii, z czasem stał się zawodnikiem pierwszego zespołu, lecz liczne kontuzje i następująca po nich słabsza forma, nie pozwoliły w pełni rozwinąć jego talentu. Nowy trener Arsenalu - Unai Emery - po objęciu zespołu, stwierdził, że nie widzi Jacka w swoich planach i postanowił nie przedłużać wygasającej umowy.

Wilshere podpisał 3-letni kontrakt z West Hamem, a wszyscy w klubie życzą mu powodzenia w dalszej karierze.

Jack WilshereWest Ham United autor: Eryk Szczepański źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
michalal komentarzy: 872210.07.2018, 13:39

@mallen:

a na jakiej podstawie wybierasz swojego ulubionego gracza w danym sezonie? :D

kamilo_oo komentarzy: 2004710.07.2018, 13:38

Francja dzisiaj na spokojnie. Szkoda, że nie obejrzę ;/

Damaks komentarzy: 55110.07.2018, 13:36

Miał być Arsenal potem Chelsea, a skończyło się na Fulham :D

Marcinafc93 komentarzy: 1757410.07.2018, 13:35

Breaking | Fulham have completed a deal to sign OGC Nice midfielder Jean-Michaël Seri, according to @DiMarzio.

Xd no to wybrał

Damaks komentarzy: 55110.07.2018, 13:34

Seri w Fulham XD

mistiqueAFC komentarzy: 2549810.07.2018, 13:34

Ja na każdym turnieju kibicuję Francji.Moja druga reprezentacja.

3-2 i finał będzie tylko formalnością

mallen komentarzy: 1431510.07.2018, 13:31

Laca na dam jeszcze dużo pożytku. Jego współpraca z Aubą wyglądała bardzo fajnie. Nawet jak (mam nadzieję, że nie) wyląduje na ławce to będziemy mieli super zmiennika.

Filip151 komentarzy: 1868 newsów: 210.07.2018, 13:31

Kto dzis za Francja? Jak myslicie, wygra w regulaminowym czasie gry.

Placio komentarzy: 61310.07.2018, 13:27

@FabsFAN
to byś oglądał Welbecka. Mógłbyś skończyć z jechaniem po Alexandrze? 14 goli to według Ciebie mało?

Chopinno komentarzy: 263410.07.2018, 13:26

ja za to myślę, że dzięki temu, że Laca nie wypalił od razu to Arsenal ma dwóch napastników z górnej półki, więc ta jego posucha może wyjść nam na dobre patrząc długofalowo :D

FabsFAN komentarzy: 1499910.07.2018, 13:22

@erykgunner:
Brak Laki akurat by mnie nie zasmucił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mallen komentarzy: 1431510.07.2018, 13:18

Ja już czuję w kościach, że Torreira to będzie mój ulubiony grajek w tym sezonie :D

Jacek1s komentarzy: 109810.07.2018, 13:17

Jak się wam podoba mój nowy avatar, ziomeczki? :v

pumeks komentarzy: 1786810.07.2018, 13:14

@Sobieski14:

:)
Ja bym przygarnął każdego gracza, byle dawał chociaż cień nadziei na zaskoczenie rywala jakimś superzagraniem ( i to nie jednym na kilka meczów jak to Ozil robi)

Sobieski14 komentarzy: 280310.07.2018, 13:12

@pumeks: Aaa to czaje, dlatego dopytałem ;P
No to się zgadzam, tych Panów wymienionych przez Ciebie to bym chętnie sprzedał nawet, na pewno pierwszych dwóch
Takiego jak Cazorla nawet podobnego to kompletnie nie widzę dzisiaj... może Isco gra podobnie ale to niemożliwe.

michalal komentarzy: 872210.07.2018, 13:11

@KingOfLoyal:

lol, ciekawe skąd masz takie info.

erykgunner (administrator) komentarzy: 1771 newsów: 119410.07.2018, 13:11

@FabsFAN:

Myślę, że to akurat dobrze, bo byśmy nie mieli teraz Lacy i Auby :D

pumeks komentarzy: 1786810.07.2018, 13:07

@Sobieski14:

Ale ja słowem nie powiedziałem o kupowaniu gwiazd.......
Rzemieślnicy wg mojej oceny to gracze solidnie grający, dający pewność swojej gry ale nie mający elementu wirtuozerii, zaskoczenia.
Do nich zaliczają się
Xhaka, Mustafi, Chambers, Iwobi (wszyscy z formą i motywacją z zeszłego sezonu). Życzę Emerytowi, żeby znalazł tą iskrę.

pierre_afc komentarzy: 950810.07.2018, 13:05

@Redzik: On już od dawana obserwuje Arsenal, ponadto również obserwuje chociażby Inter, Juventus, Real, Manchester City czy Manchester United.

mallen komentarzy: 1431510.07.2018, 13:05

Spurs podobno ruszają po N'Zonziego, który ma zastąpić Dembele.

mistiqueAFC komentarzy: 2549810.07.2018, 13:04

@KingOfLoyal: Gdzie to wyczytałeś?

KingOfLoyal komentarzy: 12448 newsów: 110.07.2018, 13:03

Arsenal ma niby wszystko dzisiaj ogłosić i skupić się na sprzedaży, Mustafy, elnenego i iwobiego, może welbecka, wtedy ruszy po Soyuncu i skrzydłowego... Ciekawe

FabsFAN komentarzy: 1499910.07.2018, 13:01

@Sobieski14:
Rzemieślnik to ktoś bardziej fizyczny niz techniczny, wirtuoz. O to koledze chodziło.

FabsFAN komentarzy: 1499910.07.2018, 13:00

@erykgunner:
Podobnie jak Wenger w przypadku Dannego :/

ArsenalChampion komentarzy: 186310.07.2018, 12:59

Felipe Anderson jest jeszcze dość młody ale jakiś wybitny to on nigdy nie był , tymbardziej ze miał odejść z tego lazio dawno temu a cały czas w nim siedział , oglądałem trochę lazio w zeszłym sezonie i dużo większe wrazenie na mnie zrobił Luis Alberto

Wojakus komentarzy: 5466 newsów: 310.07.2018, 12:59

@Redzik

Prawie jak oficjalka

erykgunner (administrator) komentarzy: 1771 newsów: 119410.07.2018, 12:58

Ciekawa wypowiedź Carlo Ancelottiego o swoich dwóch największych błędach w karierze:

"Nie chciałem Roberto Baggio w Parmie, ale to jeszcze nie jest najgorsze. W Juventusie nie dostrzegłem, że Thierry Henry… nie jest skrzydłowym"

Sobieski14 komentarzy: 280310.07.2018, 12:58

@pumeks: Co to znaczy rzemieślnicy?
Arsenal to nie City czy Real żeby największe gwiazdy kupować.
Jedyna słuszna droga to branie talentów, które mogą rozkwitnąć jak debilne komentarze oldfaszona i branie doświadczonych, ogranych zawodników jak Sokratis.

FabsFAN komentarzy: 1499910.07.2018, 12:56

@Wojakus:
Spaść raczej nie, ale nie przeceniAlbym ich transferów, bo nazwiska nie grają:P

Redzik komentarzy: 12216 newsów: 4210.07.2018, 12:55

Torreira obserwuje Arsenal na Instagramie.

Wojakus komentarzy: 5466 newsów: 310.07.2018, 12:52

@FabsFAN: myslisz ze WHU spadnie?

pumeks komentarzy: 1786810.07.2018, 12:48

Cały czas w składzie Arsenalu brakuje mi następcy Cazorli......
Bez tej różnicy w pomocy będzie ciężko, bo sami rzemieślnicy nie wystarczą.

Placio komentarzy: 61310.07.2018, 12:46

@FabsFAN
Lacazette najgorszym transferem Wengera.. ja bym sie pod ziemie zapadł chyba..

FabsFAN komentarzy: 1499910.07.2018, 12:44

@lays:
Hull tez mialo byc super, kiedy kupili Gastona i inne gwiazdy xD

Wojakus komentarzy: 5466 newsów: 310.07.2018, 12:42

@lays: w ogóle teraz jak dla mnie duzo bedzie takich ekip na których gre swietnie sie bedzie spogladac

lays komentarzy: 3452010.07.2018, 12:40

West Ham będzie fajnym do oglądania klubem. Oby tylko zamiast Yarmolenki kupili tego Felipe Andersona.

Do tego Jack, Fabian, Arnautovic itp

lays komentarzy: 3452010.07.2018, 12:38

Transfery spoko, ale Premier League to taka liga, gdzie jeśli chcesz być w topie to musisz mieć skrzydła.. Są mega ciężkie mecze, gdzie nie da się rozerwać rywala od środka, szczególnie gdy rywal przyjezdza na Emirates, albo Etihad i muruje w 11. Dlatego brakuje mi tu skrzydłowego z dyblingiem, który potrafiłby zrobić wiaterek i zakręcić rywala na jakiegośkarnego, wolnego, kartkę.

pumeks komentarzy: 1786810.07.2018, 12:37

No to dziś Giroud kontra cała Anglia!
:)

Ranczomen komentarzy: 569210.07.2018, 12:36

@Redzik: Do swojej mamusi chodzę na obiadek, a jak nie to sobie robie domowy rosołek prosto z torebki.

Redzik komentarzy: 12216 newsów: 4210.07.2018, 12:26

@Ranczomen: to kto Ci kurrła somsiad gotuje jak ty masz dwie lewe ręce?

Chopinno komentarzy: 263410.07.2018, 12:26

mam propozycję: olejmy oldfasziona to może mu się znudzi te robienie laski każdemu transferowi live i krzyczenie, że Arsenal do średniak i ściąga samych ogórków i sobie sam pójdzie na lfc.pl, gdzie jego miejsce

filo94 komentarzy: 4851 newsów: 210.07.2018, 12:24

Na sell na pewno:
Ospina, Jenkinson, Campbell, Akpom i pewnie jakiś wynalazek sie jeszcze znajdziec

FabsFAN komentarzy: 1499910.07.2018, 12:15

Sprawdzilem z ciekawosci klasyfikacje strzelcow z sezonu 2001/2002 i tam to dopiero istnial kryzys.

1. Diego Tristan 21 bramek ( Hiszpania )
2. Henry, Shearer 24 gole ( Anglia )
3. Hubner, Trezegeut 24 gole ( Włochy )
4. Amoroso, Max 18!!!! goli ( Niemcy )
Straszna posuche mieli pare lat temu. Kryzys napastnikow to nie iluzja.

ArsenalChampion komentarzy: 186310.07.2018, 12:13

@OldFashion: człowieku jak się przejrzy twoje komentarze gdzie podawałes się za kibica Arsenalu i się z nim utożsamiałeś cały czas mu umniejszając a liverpool gloryfikowałeś , to jest żalosne i idz sobie na lfc.pl i tam się ośmieszaj

Ranczomen komentarzy: 569210.07.2018, 12:10

@Redzik: Moja to po ostatniej zabawie jeszcze do domu od mamusi nie wróciła, jakżem w swoje rece sprawy wychowawcze zaczął brać hehehehe.

Forever_gunner komentarzy: 233010.07.2018, 12:10

Dziwnie wygląda Jack w trykocie West Hamu, ale widocznie tak miało być. Powodzenia w dalszej karierze.

Argudo komentarzy: 7548 newsów: 610.07.2018, 12:08

Strzelam, że sprzedamy w tym okienku jeszcze Ospinę i Campbella. Czyli dostaniemy góra 10 milionów, nie poszalejemy za to.

mistiqueAFC komentarzy: 2549810.07.2018, 12:07

@pierre_afc: Ja nie bardzo wiem o tobie chodzi.Nie można wiązać nadziei w człowieku który zrobił wrażenie na wszystkich łącznie z ekspertami?Ja wiem, że czujesz się lepszy od reszty, bo człowieka znałeś wcześniej, pisałeś o nim w kontekście ewentualnego wzmocnienia AFC, i bardziej od transferu Torreiry cieszy ciebie właśnie to, ale daj sobie troszeczkę na wstrzymanie :D
Sam chłopaka widziała w kilku meczach Sampy i w pamięci mi jego gra została ale to może przez to, że skupiałem się na Polakach.Po mistrzostwach jaram się nim jak wiedźma na stosie ale chyba ku temu powody są.Na siłe doszukujesz się tutaj problemu :D

Redzik komentarzy: 12216 newsów: 4210.07.2018, 12:07

@Ranczomen: Harnasie. Żubry. Tatry. Nawet Radlerka kupiłem Pjoterkowi :) a moja pojechała do mamusi więc kurrła będzie, bedzie zabawa będzie się działo i znowu nocy będzie mało...

Er4s komentarzy: 32810.07.2018, 12:06

@Topek:
Mi pachnie jeszcze jednym wzmocnieniem do srodka pola w zwiazku z odejsciem Jackiego. Nie zadna bomba, promocja typu N'Zonzi za jakies 15 mln ktore powinny sie znalezc jesli uda sie sprzedac Cambella, Welbecka i ktoregos GK bo w odroznieniu od Pereza nie wyobrazam sobie zeby Emery mial ich w planie. Mustafi zdaje sie po pierwszych treningach zapadla decyzja ze zostaje i dostanie szanse na pokazanie swojej jakosci, ktora zdecydowanie ma kiedy uzywa na boisku mozgu co pokazal w kilku przeplatanych z tragedia spotkaniach, w ktorych byl najlepszym graczem na boisku. Do wyjasnienia jest tez sprawa Holding/Mavrapanos - obaj na pewno nie zostana zeby grzac lawe nawet w pucharach bo wiadomo ze zostaje Chambers z nowym kontraktem. No i wisienka na torcie - Iwobi. Moim zdaniem jak wroci zz wakacji i Emery ktoremu ufam zobaczy tego klowna na pierwszym treningu to chlopak poleci na liste transferowa. Jakiegos frajera z ligue1 czy serieA pewnie sie za 10 - 15 baniek na niego znajdzie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Southampton - Arsenal 16.12.2018 - godzina 14:30
? : ?
Arsenal - Huddersfield Town 8.12.2018 - godzina 16:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool16133042
2. Man City16132141
3. Tottenham16120436
4. Chelsea16104234
5. Arsenal16104234
6. Man United1675426
7. Everton1666424
8. Bournemouth1672723
9. Leicester1664622
10. Wolves1664622
11. West Ham1663721
12. Watford1663721
13. Brighton1663721
14. Cardiff16421014
15. Newcastle1634913
16. Crystal Palace16331012
17. Burnley16331012
18. Huddersfield Town16241010
19. Southampton161699
20. Fulham1623119
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah104
Pierre-Emerick Aubameyang103
Harry Kane92
Raheem Sterling86
Callum Wilson85
Sergio Agüero84
Glenn Murray80
Richarlison80
Eden Hazard78
Aleksandar Mitrovic72
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.91
Gracz listopada wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
8.06
Gracz listopada wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna