Oficjalnie: Wilshere w West Hamie

Oficjalnie: Wilshere w West Hamie 09.07.2018, 16:07, Eryk Szczepański 498 komentarzy West Ham United poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Jack Wilshere został ich nowym piłkarzem. Anglik związał się z Młotami po tym, jak wygasła jego umowa z Arsenalem.

26-letni Anglik 30 czerwca zakończył swoją przygodę z Kanonierami, która trwała aż od 2001 roku. Wilshere z młodego talentu akademii, z czasem stał się zawodnikiem pierwszego zespołu, lecz liczne kontuzje i następująca po nich słabsza forma, nie pozwoliły w pełni rozwinąć jego talentu. Nowy trener Arsenalu - Unai Emery - po objęciu zespołu, stwierdził, że nie widzi Jacka w swoich planach i postanowił nie przedłużać wygasającej umowy.

Wilshere podpisał 3-letni kontrakt z West Hamem, a wszyscy w klubie życzą mu powodzenia w dalszej karierze.

Jack WilshereWest Ham UnitedSklep kibica Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Ranczomen komentarzy: 499510.07.2018, 11:58

@Redzik: A somsiad na półfinał zaopatrzony? Dzisiaj kurła na krzywego ryja wbijam.

OldFashion (zawieszony) komentarzy: 73010.07.2018, 11:52

Mnie bardzo drażni pisanie oczywistych bzdur. Bez względu kto je pisze, gdzie i komu kibicuje. Jak widzę brednie to piszę, że się nie zgadzam i tyle. To, że są osoby, które dobierają to osobiście lub jako atak na Arsenal to ich sprawa.

Pierwsze z brzegu, ktoś pisze, że: "juz na ta chwile widac ze Torreira jest dwukrotnie ciekawszym i bardziej walecznym pilkarzem niz Fabinho czy Keita" lub "dlatego ten cały Kejta czy Fabinio mogą nie wypalić." to może powinien usłyszeć, że nie każdy zawodnik, który przychodzi do Arsenalu będzie bogiem futbolu a nie każdy kupiony przez rywala okaże się nieudacznikiem.
Żeby nie było. Torreira zagrał bardzo dobry turniej i ma papiery na granie w PL :).

pierre_afc komentarzy: 944310.07.2018, 11:51

@Marcinafc93: Chodzi mi o to, że pojechałeś po bandzie pisząc 'wiązane są z nim duże nadzieje' bo to brzmi jakby wszyscy tutaj tak robili, a przypomnę Ci, że gdy pojawiły się pierwsze informacje o naszym zainteresowaniu to tylko parę osób go kojarzyło/znało, a cała reszta pisała teksty w stylu:

1. Kto to?
2. Dobry jest?
3. Czemu my interesujemy się jakimś no name'em skoro rywale interesują się/ściągają głośne nazwiska.

Ale co ja w sumie się dziwie? Skoro tutaj ludzie zaczęli się jarać po obejrzeniu kompilacji na youtube (i nazywając go chociażby białym Kante) i jarali się tym, że Torreira miał mokrą koszulkę po kilkunastu minutach w meczu z Portugalią ('Ale on ciężko pracuje, zobaczcie jaką ma mokrą koszulkę! Przecież to KOT!'), a pomińmy fakt, że inni zawodnicy mieli podobnie..

Redzik komentarzy: 11678 newsów: 3310.07.2018, 11:50

@Ranczomen: a no chyba że tak. Mądrego to i dobrze posłuchać.

Kaczaza komentarzy: 470810.07.2018, 11:47

@Topek: młodych na przayszłość:
youtube.com/watch?v=AFDxOIv5qTI

Topek komentarzy: 13020 newsów: 12610.07.2018, 11:42

Torreira zakończył transfery do pierwszej drużyny, teraz szukamy młodych na przyszłość. Sytuację mogłoby zmienić odejście kogoś konkretnego.

Ranczomen komentarzy: 499510.07.2018, 11:41

@Marcinafc93: Przeciem ci już potwierdził. Się nie słuchaj kichś podejrzanych typów z tiltera, bo jeszcze pod mostem przez nich wylądujesz.

Nie stać go na tur po kolnej, bo Krentenke nałożył zaporowe ceny.

Dodatkowo on i jeszcze typiarz z barki są elementami mającymi wprowadzić trochę bieli w szeregi czarnoskórej akademii, bo tam sytuacja ma się tak jak w czrelsi i odwrotnie do 1 składu Arsenału.

Marcinafc93 komentarzy: 1693210.07.2018, 11:36

@Ranczomen: Somsiad, Greenwood wstawił zdjęcie z Colney, ale żadne dobre info nie potwierdziło czy On będzie u nas. Mógł tylko zwiedzać ośrodek treningowy i nic więcej

Ranczomen komentarzy: 499510.07.2018, 11:33

@Redzik: Kurła Zbyszek ki pijany? Jużem mówił, czemu Anglik z podejrzanie brzmiącym nazwyskiem fraudem jest.

No ale się kurła powtorzem specjalnie dla somsiada.

Miały być kurła 2 transfery. Miał być ten przystojny Urguruwajczyk i kuzyn Elnenego. Wzięliśmy jeszcze kurła jakiegoś młodego Angola z Sunterworldu. To już są 3 nie? A gdzie mówił typiarz o nowym fizjoperateucie? Ha?

I jeszcze bezczelnie mówi, że wincyj transferów ni będzie. G prawda, bo bedo.

Fraud i tyle kurła.

Redzik komentarzy: 11678 newsów: 3310.07.2018, 11:26

@Ranczomen: jest 11:26 a somsiad już pijany? xD

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 46179 newsów: 29410.07.2018, 11:22

Dziś w składzie Francji ma być jedna zmiana - Matuidi za Tolisso.

Ranczomen komentarzy: 499510.07.2018, 11:21

Ornstein to fraud już to wczoraj mówiłem i podtrzymuje.

Wojakus komentarzy: 5299 newsów: 310.07.2018, 11:14

ciekawe co ten trener zrobi z reprezentacją Hiszpanii i jak długo będzie selekcjonerem

Redzik komentarzy: 11678 newsów: 3310.07.2018, 11:11

Luis Enrique odrzucił 8 mln rocznie z Chelsea i 10 mln z Chin, by przejąć reprezentację Hiszpanii za 1,7 mln (El Periodico).

mar12301 komentarzy: 1843610.07.2018, 11:03

Macie problem do Ornsteina??

no :D Mam nadzieje. :D

filo94 komentarzy: 4358 newsów: 210.07.2018, 11:03

@tidzejjj: Sorki bro :D

Wojakus komentarzy: 5299 newsów: 310.07.2018, 10:58

a swoją drogą jak tam wasze składy w fpl? :D już gotowe?

tidzejjj komentarzy: 133310.07.2018, 10:57

@filo94

obleśny komentarz :D

filo94 komentarzy: 4358 newsów: 210.07.2018, 10:56

Ornstein robi gale Gazidisowi to potem ma takie info xd

Wojakus komentarzy: 5299 newsów: 310.07.2018, 10:54

to pozostaje cierpliwie czekać. A swoją drogą Ornstein jest nieźle poinformowany nt temat transferów i tego co się wydarzy w klubie

Marcinafc93 komentarzy: 1693210.07.2018, 10:50

@songoku95: Wiem xd

songoku95 komentarzy: 2081210.07.2018, 10:48

@Marcinafc93: David to dziennikarz BBC.

filo94 komentarzy: 4358 newsów: 210.07.2018, 10:47

Małomiasteczkowy styl tralala

Marcinafc93 komentarzy: 1693210.07.2018, 10:42

@FabsFAN

Ornstein też? xd

FabsFAN komentarzy: 1425910.07.2018, 10:41

Żaden z twitterowych guru nie jest wiarygodny.

Marcinafc93 komentarzy: 1693210.07.2018, 10:41

@Wojakus

Sądząc po obserwujących to ten sosa za wiarygodny chyba nie jest, trzeba czekać, ale powinien być dzisiaj bo na co mają nasi czekać

Dominik11 komentarzy: 1394910.07.2018, 10:40

@Wojakus: Podobno coś wie, ale wiadomo że idealne źródło to to nie jest.

Wojakus komentarzy: 5299 newsów: 310.07.2018, 10:38

@Dominik11: dobre źródło?

Dominik11 komentarzy: 1394910.07.2018, 10:36

Arsènic™


@MrArsenicTM
28 min.28 minut temu
Więcej Arsènic™ podał/a dalej gabriel sosa
From: Torreira will be announced as an Arsenal player today [Tuesday]

kwiatinho komentarzy: 360710.07.2018, 10:32

@Alonso:
Pewnie że to zabolało było aroganckie i pokazuje poziom ale nie kibiców i nie piłkarzy tylko właścicieli. Z ich transferu Carola śmiał się cały świat bez wyjątku. Czy zrobili to na trzeźwo?

FabsFAN komentarzy: 1425910.07.2018, 10:31

@praptak:
Bober z dobrymi tekstami od rana:D

FabsFAN komentarzy: 1425910.07.2018, 10:29

Duża kasa za zawodnika nie oznacza od razu dobrego transferu, dlatego ten cały Kejta czy Fabinio mogą nie wypalić. Jeśli chodzi o transfery Papcia, to najsłabszymi piłkarzami ostatnich lat są ci kupieni za grubą forsę ( krzaka,mustafa,lakazet ) , więc ja czekam na grę gościa a nie fajne nazwisko.

praptak komentarzy: 627210.07.2018, 10:29

@Master10:
A dziękuję, że pytasz. Masełko było na wykończeniu i musiałem cienko smarować :(

kwiatinho komentarzy: 360710.07.2018, 10:28

@michalal:
To że Auba strzeli w tym sezonie więcej niż Mo to jestem przekonany. Mam nadzieję że będzie w tym sezonie walczył o koronę króla strzelców. I to że Salah nie wykręci takich cyferek jak w tym sezonie też jestem przekonany. Nie ma takiej możliwości żeby znowu mu wszystko wpadalo. Tak jak Sterling nie powtórzy już takiego sezonu i Pep też o tym wie i stąd transfer Mahreza

Master10 komentarzy: 8939 newsów: 310.07.2018, 10:27

@praptak: jak tam dzisiaj smakowalo Ci sniadanko?

praptak komentarzy: 627210.07.2018, 10:25

Lubię Kloppa i grę jego drużyny, ale jej zarząd i kibice (poza jednym-dwoma wyjątkami) mam zwyczajnie gdzieś. Z LFC.pl nikt nie pytał mnie nigdy jak mi się spało albo czy dobrze podjadłem i nie zamierzam o tym zapominać

Marcinafc93 komentarzy: 1693210.07.2018, 10:25

@pierre_afc: No chyba nie liczysz, że Xhaka ogarnie w środku xd

darek250s komentarzy: 510310.07.2018, 10:22

@mallen:

Bylo.

Dewry komentarzy: 7069 newsów: 210.07.2018, 10:15

@kwiatinho: No jak 100% komentarzy gościa to jest dyskredytacja Arsenalu i próba sprowokowania kogoś na tej stronie to co, mam mu piatkę przybić bo kibicuje fajnej drużynie?

michalal komentarzy: 849410.07.2018, 10:13

@kwiatinho:

Kloppa chciałem jak najbardziej. Salah jest mega zawodnikiem, ale chce zobaczyć w jego wykonaniu drugi taki sezon. I osobiści uważam z Abuma strzeli w tym sezonie więcej bramek od Egipcjanina :)

schnor25 komentarzy: 1501010.07.2018, 10:11

@mar12301: No jestem ciekaw co pokażą z Cork, pewnie czeka ich ciężkie spotkanie, bo są przecież ogórami, z ogórkowej ligi (oczywiście mówię o Legii).

mar12301 komentarzy: 1843610.07.2018, 10:06

A dziś Legia zaczyna też bój o LM.

Eurowpier..ol czas zacząć :D

pierre_afc komentarzy: 944310.07.2018, 10:04

@Marcinafc93: Teraz pojechałeś po bandzie z Torreirą.

Alonso komentarzy: 910310.07.2018, 09:58

@kwiatinho: Uszczypliwości zaczęła strona LFC i to z samej góry. Ich właściciel na oferte transferową za ich piłkarza sugerował że Ci z Arsenalu są pod wpływem narkotyków.

Wole trzymać się z City.

Marcinafc93 komentarzy: 1693210.07.2018, 09:48

Nasz sezon będzie dużo zależał od tego jak Torreira się wkomponuje w zespół, nie oszukujmy się wiązane są z nim duże nadzieję i jak ogarnie środek pola to będzie z korzyścią dla ofensywy, Ozil będzie mógł się zająć tym co umie najlepiej asystami.

DanteZZ komentarzy: 106110.07.2018, 09:48

@Chopinno:
Dlatego sukces będzie smakował jeszcze lepiej;)

Chopinno komentarzy: 191710.07.2018, 09:45

@DanteZZ: chłopie to serwis kibiców Arsenalu. Rozczarowanie to chleb powszedni :D

kwiatinho komentarzy: 360710.07.2018, 09:44

Nie wiem skąd się bierze ta uszczypliwość w stosunku do fanów Liverpoolu... To jeden z nielicznych klubów z którymi powinniśmy się trzymać. Nie oszukujmy się ale póki co biją nas na głowę więc zaczepki są raczej nie na miejscu. Poza tym jeszcze jakiś czas temu każdy chciał tu Klopa. A piłkarzy typu Mane Salah może im zazdrościć każdy. Niby klub wydaje duzi płaci z rozmachem ale za swoje nie ze sprzedaży ropy. Musieli oddać Coutinho tak jak by kiedyś swoje gwiazdy ale za to zbudowali fajną drużynę. Ja trzymam za nich kciuki żeby byli pierwsi za nami

Marcinafc93 komentarzy: 1693210.07.2018, 09:44

Dokładnie, wszystko idzie w dobrym kierunku, ale nie ma co się napalać za bardzo na mecz z City bo różnie to może być, wolę się miło zaskoczyć niż napalić i rozczarować.

DanteZZ komentarzy: 106110.07.2018, 09:42

Nie przechodźmy ze skrajności w skrajność i zaczynajcie znowu kolejnej g-burzy bo spędzicie następne pół dnia na zabawie w kotka i myszkę. Ale jedno muszę mu przyznać - nie napalajcie się zbytnio na mecz z City, dużo się zmienia u nas na +, ale nie bujajcie od razu w obłokach. Lepiej być zachowawczym a później mile zaskoczonym niż napompować balonik, który szybko pęknie i będzie Was czekać tylko wielkie rozczarowanie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Watford 29.09.2018 - godzina 16:00
? : ?
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
2 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool660018
2. Man City651016
3. Chelsea651016
4. Watford641113
5. Tottenham640212
6. Arsenal640212
7. Man United631210
8. Bournemouth631210
9. Leicester63039
10. Wolves62319
11. Crystal Palace62137
12. Everton61326
13. Brighton61235
14. Southampton61235
15. Fulham61235
16. Burnley61144
17. West Ham61144
18. Newcastle60242
19. Cardiff60242
20. Huddersfield Town60242
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Aleksandar Mitrovic50
Sergio Agüero42
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Raheem Sterling31
James Maddison31
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.64
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.72
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna