Oficjalnie: Wilshere w West Hamie

Oficjalnie: Wilshere w West Hamie 09.07.2018, 16:07, Eryk Szczepański 498 komentarzy West Ham United poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Jack Wilshere został ich nowym piłkarzem. Anglik związał się z Młotami po tym, jak wygasła jego umowa z Arsenalem.

26-letni Anglik 30 czerwca zakończył swoją przygodę z Kanonierami, która trwała aż od 2001 roku. Wilshere z młodego talentu akademii, z czasem stał się zawodnikiem pierwszego zespołu, lecz liczne kontuzje i następująca po nich słabsza forma, nie pozwoliły w pełni rozwinąć jego talentu. Nowy trener Arsenalu - Unai Emery - po objęciu zespołu, stwierdził, że nie widzi Jacka w swoich planach i postanowił nie przedłużać wygasającej umowy.

Wilshere podpisał 3-letni kontrakt z West Hamem, a wszyscy w klubie życzą mu powodzenia w dalszej karierze.

Jack WilshereWest Ham UnitedSklep kibica Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: twitter
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Redzik komentarzy: 10869 newsów: 19 10.07.2018, 12:07

@Ranczomen: Harnasie. Żubry. Tatry. Nawet Radlerka kupiłem Pjoterkowi :) a moja pojechała do mamusi więc kurrła będzie, bedzie zabawa będzie się działo i znowu nocy będzie mało...

Er4s komentarzy: 181 10.07.2018, 12:06

@Topek:
Mi pachnie jeszcze jednym wzmocnieniem do srodka pola w zwiazku z odejsciem Jackiego. Nie zadna bomba, promocja typu N'Zonzi za jakies 15 mln ktore powinny sie znalezc jesli uda sie sprzedac Cambella, Welbecka i ktoregos GK bo w odroznieniu od Pereza nie wyobrazam sobie zeby Emery mial ich w planie. Mustafi zdaje sie po pierwszych treningach zapadla decyzja ze zostaje i dostanie szanse na pokazanie swojej jakosci, ktora zdecydowanie ma kiedy uzywa na boisku mozgu co pokazal w kilku przeplatanych z tragedia spotkaniach, w ktorych byl najlepszym graczem na boisku. Do wyjasnienia jest tez sprawa Holding/Mavrapanos - obaj na pewno nie zostana zeby grzac lawe nawet w pucharach bo wiadomo ze zostaje Chambers z nowym kontraktem. No i wisienka na torcie - Iwobi. Moim zdaniem jak wroci zz wakacji i Emery ktoremu ufam zobaczy tego klowna na pierwszym treningu to chlopak poleci na liste transferowa. Jakiegos frajera z ligue1 czy serieA pewnie sie za 10 - 15 baniek na niego znajdzie.

Ranczomen komentarzy: 4256 10.07.2018, 11:58

@Redzik: A somsiad na półfinał zaopatrzony? Dzisiaj kurła na krzywego ryja wbijam.

OldFashion komentarzy: 274 10.07.2018, 11:52

Mnie bardzo drażni pisanie oczywistych bzdur. Bez względu kto je pisze, gdzie i komu kibicuje. Jak widzę brednie to piszę, że się nie zgadzam i tyle. To, że są osoby, które dobierają to osobiście lub jako atak na Arsenal to ich sprawa.

Pierwsze z brzegu, ktoś pisze, że: "juz na ta chwile widac ze Torreira jest dwukrotnie ciekawszym i bardziej walecznym pilkarzem niz Fabinho czy Keita" lub "dlatego ten cały Kejta czy Fabinio mogą nie wypalić." to może powinien usłyszeć, że nie każdy zawodnik, który przychodzi do Arsenalu będzie bogiem futbolu a nie każdy kupiony przez rywala okaże się nieudacznikiem.
Żeby nie było. Torreira zagrał bardzo dobry turniej i ma papiery na granie w PL :).

pierre_afc komentarzy: 9027 10.07.2018, 11:51

@Marcinafc93: Chodzi mi o to, że pojechałeś po bandzie pisząc 'wiązane są z nim duże nadzieje' bo to brzmi jakby wszyscy tutaj tak robili, a przypomnę Ci, że gdy pojawiły się pierwsze informacje o naszym zainteresowaniu to tylko parę osób go kojarzyło/znało, a cała reszta pisała teksty w stylu:

1. Kto to?
2. Dobry jest?
3. Czemu my interesujemy się jakimś no name'em skoro rywale interesują się/ściągają głośne nazwiska.

Ale co ja w sumie się dziwie? Skoro tutaj ludzie zaczęli się jarać po obejrzeniu kompilacji na youtube (i nazywając go chociażby białym Kante) i jarali się tym, że Torreira miał mokrą koszulkę po kilkunastu minutach w meczu z Portugalią ('Ale on ciężko pracuje, zobaczcie jaką ma mokrą koszulkę! Przecież to KOT!'), a pomińmy fakt, że inni zawodnicy mieli podobnie..

Redzik komentarzy: 10869 newsów: 19 10.07.2018, 11:50

@Ranczomen: a no chyba że tak. Mądrego to i dobrze posłuchać.

Kaczaza komentarzy: 4691 10.07.2018, 11:47

@Topek: młodych na przayszłość:
youtube.com/watch?v=AFDxOIv5qTI

Topek komentarzy: 12939 newsów: 125 10.07.2018, 11:42

Torreira zakończył transfery do pierwszej drużyny, teraz szukamy młodych na przyszłość. Sytuację mogłoby zmienić odejście kogoś konkretnego.

Ranczomen komentarzy: 4256 10.07.2018, 11:41

@Marcinafc93: Przeciem ci już potwierdził. Się nie słuchaj kichś podejrzanych typów z tiltera, bo jeszcze pod mostem przez nich wylądujesz.

Nie stać go na tur po kolnej, bo Krentenke nałożył zaporowe ceny.

Dodatkowo on i jeszcze typiarz z barki są elementami mającymi wprowadzić trochę bieli w szeregi czarnoskórej akademii, bo tam sytuacja ma się tak jak w czrelsi i odwrotnie do 1 składu Arsenału.

Marcinafc93 komentarzy: 16174 10.07.2018, 11:36

@Ranczomen: Somsiad, Greenwood wstawił zdjęcie z Colney, ale żadne dobre info nie potwierdziło czy On będzie u nas. Mógł tylko zwiedzać ośrodek treningowy i nic więcej

Ranczomen komentarzy: 4256 10.07.2018, 11:33

@Redzik: Kurła Zbyszek ki pijany? Jużem mówił, czemu Anglik z podejrzanie brzmiącym nazwyskiem fraudem jest.

No ale się kurła powtorzem specjalnie dla somsiada.

Miały być kurła 2 transfery. Miał być ten przystojny Urguruwajczyk i kuzyn Elnenego. Wzięliśmy jeszcze kurła jakiegoś młodego Angola z Sunterworldu. To już są 3 nie? A gdzie mówił typiarz o nowym fizjoperateucie? Ha?

I jeszcze bezczelnie mówi, że wincyj transferów ni będzie. G prawda, bo bedo.

Fraud i tyle kurła.

Redzik komentarzy: 10869 newsów: 19 10.07.2018, 11:26

@Ranczomen: jest 11:26 a somsiad już pijany? xD

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 45762 newsów: 287 10.07.2018, 11:22

Dziś w składzie Francji ma być jedna zmiana - Matuidi za Tolisso.

Ranczomen komentarzy: 4256 10.07.2018, 11:21

Ornstein to fraud już to wczoraj mówiłem i podtrzymuje.

Wojakus komentarzy: 5078 newsów: 2 10.07.2018, 11:14

ciekawe co ten trener zrobi z reprezentacją Hiszpanii i jak długo będzie selekcjonerem

Redzik komentarzy: 10869 newsów: 19 10.07.2018, 11:11

Luis Enrique odrzucił 8 mln rocznie z Chelsea i 10 mln z Chin, by przejąć reprezentację Hiszpanii za 1,7 mln (El Periodico).

mar12301 komentarzy: 17717 10.07.2018, 11:03

Macie problem do Ornsteina??

no :D Mam nadzieje. :D

filo94 komentarzy: 3879 newsów: 1 10.07.2018, 11:03

@tidzejjj: Sorki bro :D

Wojakus komentarzy: 5078 newsów: 2 10.07.2018, 10:58

a swoją drogą jak tam wasze składy w fpl? :D już gotowe?

tidzejjj komentarzy: 1313 10.07.2018, 10:57

@filo94

obleśny komentarz :D

filo94 komentarzy: 3879 newsów: 1 10.07.2018, 10:56

Ornstein robi gale Gazidisowi to potem ma takie info xd

Wojakus komentarzy: 5078 newsów: 2 10.07.2018, 10:54

to pozostaje cierpliwie czekać. A swoją drogą Ornstein jest nieźle poinformowany nt temat transferów i tego co się wydarzy w klubie

Marcinafc93 komentarzy: 16174 10.07.2018, 10:50

@songoku95: Wiem xd

songoku95 komentarzy: 20605 10.07.2018, 10:48

@Marcinafc93: David to dziennikarz BBC.

filo94 komentarzy: 3879 newsów: 1 10.07.2018, 10:47

Małomiasteczkowy styl tralala

Marcinafc93 komentarzy: 16174 10.07.2018, 10:42

@FabsFAN

Ornstein też? xd

FabsFAN komentarzy: 13157 10.07.2018, 10:41

Żaden z twitterowych guru nie jest wiarygodny.

Marcinafc93 komentarzy: 16174 10.07.2018, 10:41

@Wojakus

Sądząc po obserwujących to ten sosa za wiarygodny chyba nie jest, trzeba czekać, ale powinien być dzisiaj bo na co mają nasi czekać

Dominik11 komentarzy: 13115 10.07.2018, 10:40

@Wojakus: Podobno coś wie, ale wiadomo że idealne źródło to to nie jest.

Wojakus komentarzy: 5078 newsów: 2 10.07.2018, 10:38

@Dominik11: dobre źródło?

Dominik11 komentarzy: 13115 10.07.2018, 10:36

Arsènic™


@MrArsenicTM
28 min.28 minut temu
Więcej Arsènic™ podał/a dalej gabriel sosa
From: Torreira will be announced as an Arsenal player today [Tuesday]

kwiatinho komentarzy: 3241 10.07.2018, 10:32

@Alonso:
Pewnie że to zabolało było aroganckie i pokazuje poziom ale nie kibiców i nie piłkarzy tylko właścicieli. Z ich transferu Carola śmiał się cały świat bez wyjątku. Czy zrobili to na trzeźwo?

FabsFAN komentarzy: 13157 10.07.2018, 10:31

@praptak:
Bober z dobrymi tekstami od rana:D

FabsFAN komentarzy: 13157 10.07.2018, 10:29

Duża kasa za zawodnika nie oznacza od razu dobrego transferu, dlatego ten cały Kejta czy Fabinio mogą nie wypalić. Jeśli chodzi o transfery Papcia, to najsłabszymi piłkarzami ostatnich lat są ci kupieni za grubą forsę ( krzaka,mustafa,lakazet ) , więc ja czekam na grę gościa a nie fajne nazwisko.

praptak komentarzy: 5896 10.07.2018, 10:29

@Master10:
A dziękuję, że pytasz. Masełko było na wykończeniu i musiałem cienko smarować :(

kwiatinho komentarzy: 3241 10.07.2018, 10:28

@michalal:
To że Auba strzeli w tym sezonie więcej niż Mo to jestem przekonany. Mam nadzieję że będzie w tym sezonie walczył o koronę króla strzelców. I to że Salah nie wykręci takich cyferek jak w tym sezonie też jestem przekonany. Nie ma takiej możliwości żeby znowu mu wszystko wpadalo. Tak jak Sterling nie powtórzy już takiego sezonu i Pep też o tym wie i stąd transfer Mahreza

Master10 komentarzy: 8787 newsów: 3 10.07.2018, 10:27

@praptak: jak tam dzisiaj smakowalo Ci sniadanko?

praptak komentarzy: 5896 10.07.2018, 10:25

Lubię Kloppa i grę jego drużyny, ale jej zarząd i kibice (poza jednym-dwoma wyjątkami) mam zwyczajnie gdzieś. Z LFC.pl nikt nie pytał mnie nigdy jak mi się spało albo czy dobrze podjadłem i nie zamierzam o tym zapominać

Marcinafc93 komentarzy: 16174 10.07.2018, 10:25

@pierre_afc: No chyba nie liczysz, że Xhaka ogarnie w środku xd

darek250s komentarzy: 4736 10.07.2018, 10:22

@mallen:

Bylo.

Dewry komentarzy: 6717 newsów: 2 10.07.2018, 10:15

@kwiatinho: No jak 100% komentarzy gościa to jest dyskredytacja Arsenalu i próba sprowokowania kogoś na tej stronie to co, mam mu piatkę przybić bo kibicuje fajnej drużynie?

michalal komentarzy: 8048 10.07.2018, 10:13

@kwiatinho:

Kloppa chciałem jak najbardziej. Salah jest mega zawodnikiem, ale chce zobaczyć w jego wykonaniu drugi taki sezon. I osobiści uważam z Abuma strzeli w tym sezonie więcej bramek od Egipcjanina :)

schnor25 komentarzy: 14493 10.07.2018, 10:11

@mar12301: No jestem ciekaw co pokażą z Cork, pewnie czeka ich ciężkie spotkanie, bo są przecież ogórami, z ogórkowej ligi (oczywiście mówię o Legii).

mar12301 komentarzy: 17717 10.07.2018, 10:06

A dziś Legia zaczyna też bój o LM.

Eurowpier..ol czas zacząć :D

pierre_afc komentarzy: 9027 10.07.2018, 10:04

@Marcinafc93: Teraz pojechałeś po bandzie z Torreirą.

Alonso komentarzy: 8825 10.07.2018, 09:58

@kwiatinho: Uszczypliwości zaczęła strona LFC i to z samej góry. Ich właściciel na oferte transferową za ich piłkarza sugerował że Ci z Arsenalu są pod wpływem narkotyków.

Wole trzymać się z City.

Marcinafc93 komentarzy: 16174 10.07.2018, 09:48

Nasz sezon będzie dużo zależał od tego jak Torreira się wkomponuje w zespół, nie oszukujmy się wiązane są z nim duże nadzieję i jak ogarnie środek pola to będzie z korzyścią dla ofensywy, Ozil będzie mógł się zająć tym co umie najlepiej asystami.

DanteZZ komentarzy: 1041 10.07.2018, 09:48

@Chopinno:
Dlatego sukces będzie smakował jeszcze lepiej;)

Chopinno komentarzy: 1248 10.07.2018, 09:45

@DanteZZ: chłopie to serwis kibiców Arsenalu. Rozczarowanie to chleb powszedni :D