Ospina: Chcę odejśc z Arsenalu

Ospina: Chcę odejśc z Arsenalu 17.05.2017, 21:18, Eryk Szczepański 29 komentarzy Ciągnące się od ponad roku spekulacje, jakoby David Ospina miał odejść z Arsenalu, zostały potwierdzone przez samego zawodnika. Kolumbijczyk poinformował o tym w wywiadzie dla tureckiego Fanatica.

David Ospina od momentu pojawienia się w północnym Londynie, nie przebił się na stałe do pierwszego składu Kanonierów. Po 3 latach spędzonych na Emirates Stadium, postanowił opuścić klub w poszukiwaniu regularnej gry.

- Jestem szczęśliwy w Arsenalu, ale chcę grać regularnie, więc muszę odejść. Klub zna moje intencje i nie będzie robić przeszkód podczas letniego okienka transferowego.

- Jeśli przyjdzie odpowiednia oferta, to chciałbym grać w Turcji. Mój agent zajmuje się teraz kwestią ewentualnego transferu. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość - zakończył Ospina.

David Ospina Pamiątki kibica Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: Fanatic
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
AlexVanPersie komentarzy: 5738 19.05.2017, 22:31

Koleś myli skłonność do kebapów z sympatią do Turcji.

illpadrino komentarzy: 6140 newsów: 2 19.05.2017, 13:05

No to idealnie się składa.
Wenger ściąga Wojtka do pierwszego składu a Cech leci na ławkę. Ospina wypada.

Proste jak budowa cepa.

radi komentarzy: 32 19.05.2017, 07:55

Czech nie gwarantuje solidności, gdyż obrona popełnia zbyt wiele błędów. Utrata Ospiny nie poprawi tej sytuacji.

malyglod komentarzy: 5010 18.05.2017, 22:02

Dla mnie jest przynajmniej na obecnym poziomie Cecha i nie bardzo rozumiałem i rozumiem, dlaczego Czech został sprowadzony, skoro mamy Ospinę.

Przy regularnej grze nie jest gorszy od innych bramkarzy w PL.

mar12301 komentarzy: 16256 18.05.2017, 13:02

Stać go na lepszą ligę niż u kebabów.

Archiwald komentarzy: 186 18.05.2017, 10:37

Ciekawe czemu akurat w Turcji, mógłby spokojnie grać w czołowych ligach albo gdzieś indziej w premier league

ONA81 komentarzy: 817 18.05.2017, 09:24

Pewnie jeden będzie grał w lidze a drugi w pucharach, pytanie tylko kto gdzie :)

D14 komentarzy: 1446 18.05.2017, 07:41

Ciekawe jak Wenger rozwiaze sytuacje. Z jednej strony Wojtek, ktory jest w bardzo dobrej formie, a z drugiej strony Cech, ktory jest bardzo doswiadczony i utytulowany. Jeden i drugi jest bdb bramkarzem i zaden nie bedzie chcial siedziec. Ciekawe...

MarkOvermars komentarzy: 2886 18.05.2017, 00:51

Ospina jest bardzo solidny, nie jefen klub z ol by go wziął

ZielonyLisc komentarzy: 4336 17.05.2017, 23:43

Marioth

Niech sobie będzie tym niby cwaniaczkiem... najważniejsze aby świetnie bronił, a reszta mnie nie obchodzi.

ZielonyLisc komentarzy: 4336 17.05.2017, 23:42

Czyli Wojtas nr.1, a Petr nr.2 i lecim po majstra!

Castillo komentarzy: 431 17.05.2017, 23:17

Michalal

Nie wiem dlaczego, ale od razu jak zaczęły się pojawiać te plotki to w podświadomości miałem, ze jak już przyjdzie to jako zmiennik. Może dlatego, że słabo się orientuję co się tam w Portugalii dzieje.

JanikK komentarzy: 5641 17.05.2017, 23:16

Ospina zawsze się pokazywał z dobrej strony

Szewa7 komentarzy: 550 17.05.2017, 23:04

Po co Turcja...taki Everton w sam raz dla niego, dobry klub a Robles i Stekelenburg wybitni nie są ostatnimi czasy.

Marioht komentarzy: 2161 17.05.2017, 22:55

A co do Szczęsnego... jakoś mnie on nie przekonuje. To nie jest bramkarz światowej klasy. Cech również już nim nie jest, choć ostatnie kilka spotkań broni bardzo solidnie.

Poza tym... nie lubię Szczęsnego. Taki tani cwaniaczek...

michalal komentarzy: 5396 17.05.2017, 22:52

Castillo

Myślisz że Patricio zgodził by się na ławkę? No chyba jednak nie.

Marioht komentarzy: 2161 17.05.2017, 22:51

Turecka liga jest ciekawa.
Ciepły klimat, fanatyczni kibice, wysokie płace...

Argudo komentarzy: 2957 newsów: 2 17.05.2017, 22:51

Na jego miejsce Wojtek i o pozycję bramkarza możemy być spokojni.

metjuAFC komentarzy: 699 17.05.2017, 22:29

Solidny, ale nie wybitny. Dobrze o nim świadczy, że chce grać regularnie. Kasa swoją drogą, w ķońcu po to gra. Mnie zaimponował Pikford. Nie tylko wczoraj ale w przekroju całego sezonu. Szczęsny i Pikford, to byłaby idealna para bramkarzy.

Castillo komentarzy: 431 17.05.2017, 22:21

Teraz czytam, że Arsene wykluczył kupno nowego bramkarza latem, a to raczej oznacza powrót Wojtka. To zdecydowanie najlepsza opcja, bo Szczęsny wydaje się na ten moment zdecydowanie lepszy od Cecha.

Castillo komentarzy: 431 17.05.2017, 22:11

A mi najbardziej prawdopodobny wydaje się taki scenariusz: Ospina odchodzi, Szczęsny zostaje w Romie, a Arsenal kupuje jakiegoś zmiennika dla Cecha. Jakoś nie wierzę w to, że Cech usiądzie na ławie i te plotki o Rui Patricio, wydaje mi się, że nie pojawiły się przypadkowo. Mam jednak nadzieje, ze Szczęsny wróci i będzie grał w lidze.

KedzioRRz komentarzy: 3497 17.05.2017, 22:02

Ospina zrobiłby furore przechodząc do np. beniaminka BPL w nast. sezonie. Ale wiadomo, kasa

tom8203 komentarzy: 194 17.05.2017, 22:00

Ospina jeden z najnizszych bramkarzy w pl ale za to dobry ma refleks . Bramkarz nie na miare arsenalu ,

MaciekGoooner komentarzy: 24107 newsów: 5 17.05.2017, 21:51

Nie będę po nim płakał. Dobry bramkarz, choć wg mnie wielu tu zawyżało jego umiejętności. Tym niemniej spokojnie mógłby sobie znaleźć dobry klub w silnej lidze, dziwi mnie ta Turcja. Zgarnąć trochę kasy, podziękować i pożegnać się.

lordoftheboard komentarzy: 1349 17.05.2017, 21:37

Jak Wojtek wróci to niech Ospina idzie. Czołgista na ławę i puchary.

mistiqueAFC komentarzy: 17582 17.05.2017, 21:30

Serio Turcja?Kolumbijczyka to kilka klubów Premier League by w ciemno brało.Ciekawe jakie pieniążki mu Besiktas proponuje, bo to może przesadzić o tym transferze.Dodatkowo tam chłopak pogra w europejskich pucharach, a to tez jest ważne u tak klasowego zawodnika

arsenallord (redaktor) komentarzy: 13456 newsów: 100 17.05.2017, 21:24

Szkoda Ospiny na Turcję. W większości klubów Premier League spokojnie by grał. Ospina out, Szczęsny in, Cech ławka w przyszłym sezonie.

Kyrtap komentarzy: 3415 newsów: 1 17.05.2017, 21:23

Dziwaczny kierunek ta Turcja... Ospina spokojnie by mógł grać w jakimś średniaku PL.

Master10 komentarzy: 7816 newsów: 3 17.05.2017, 21:20

wziac pare milionow

Szczesny na lige, Cech na puchary i bedzie ok

poprzednia1 następna
Ostatni mecz
Następny mecz