Ox: Ainsley i Jeff ułatwili mi zadanie

Ox: Ainsley i Jeff ułatwili mi zadanie 30.01.2017, 03:24, Kamil Garczorz 13 komentarzy

Arsene Wenger w spotkaniu z Southamptonem zaskoczył ustawieniem linii pomocy, bowiem w środku pola wystąpili Ainsley Maitland-Niles, Jeff Reine-Adelaide oraz Alex Oxlade-Chamberlain. Arsenal wygrał ten mecz, a cała trójka zyskała dobre recenzje za swoje występy.

Swoich kolegów z drużyny postanowił pochwalić Oxlade-Chamberlain, który stwierdził, że Jeff i Ainsley znacznie ułatwili mu grę swoją dobrą postawą.

- Linia pomocy została znacznie przemeblowana i ciążyła na nas duża odpowiedzialność. Southampton zawsze jest silny u siebie i myślę, że Ainsley oraz Jeff poradzili sobie bardzo dobrze.

- Narzuciliśmy własne tempo od początku meczu i kontrolowaliśmy grę. Gdy oddawaliśmy inicjatywę graliśmy konsekwentnie w obronie i utrzymywaliśmy dobrą dyspozycję, z czego jestem bardzo zadowolony.

- Lubię grać w środku pola. Częściej jestem przy piłce, co mnie cieszy. Chłopcy obok mnie sprawili, że grało mi się łatwiej, bardzo mi pomagali. Gdy twoi partnerzy grają dobrze, życie staje się prostsze.

Ainsley Maitland-NilesAlex Oxlade-ChamberlainJeff Reine-Adelaide autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
drewniane_krzeslo komentarzy: 155130.01.2017, 20:43

Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że Southampton nie grało nic. Więc nie ma co się zachwycać Oxem, można pomyśleć o graniu na środku jeśli będzie bardziej efektywny.

PawloPro komentarzy: 65530.01.2017, 11:39

Nie zdziwię się jeśli za stałe tam zagości.

Rhazzel komentarzy: 15130.01.2017, 11:35

Zdecydowanie zasługuje na szanse w środku. Ostatnim występem troche przypominał ma starego Jacka, dynamiczny, potrafił przyspieszyć gre, minąć zawodnika w środku. Oczywiście nie wystrzegł się strat, jednak często wracał w takich sytuacjach do defensywy ile miał sił, co bardzo mi się podobało.

schnor25 komentarzy: 1772130.01.2017, 10:53

Wybić tylko OX`owi wikłanie się w dryblingi na 30m i z powodzeniem może grać jako środkowy pomocnik w razie W.

Necro komentarzy: 240230.01.2017, 10:33

Rider - jedną miał na początku, zbytnio się podpalił i puścił takiego farfocla, że aż wstyd. Poza tym jednak super zagrał.

Rider komentarzy: 238430.01.2017, 10:17

przynajmniej nie miał sytuacji bramkowych, których i tak by nie wykorzystał :D

fabregas1987 komentarzy: 2068230.01.2017, 10:09

Jeśli miałby jeszcze za plecami Coquelina, który by go asekurował to moim zdaniem Chamberlain może grać jako rozgrywający, oczywiście Cazorli może czyścić buty, ale na chwilę obecną gra tam lepiej od Ramsey'a czy Xhaki.

kaman17 komentarzy: 353730.01.2017, 10:05

Nie zawsze grał w środku dobrze. Wychodziło mu to jak na skrzydle, raz lepiej raz gorzej.
Chyba zapomnieliście jak popełniał mase głupich strat i większość użytkowników chciała go mieć jak najdalej własnej bramki.
Niestety ostatniego meczu nie oglądałem, żałuję. Wenger nie raz powtarzał, że widzi go na środku pomocy.

Necro komentarzy: 240230.01.2017, 09:44

Zawsze w środku grał dobrze. Gra na skrzydle trochę wymusza na nim indywidualną grę przez co decyduje się na swoje widowiskowe, choć bezproduktywne rajdy. W środku częściej jest przy piłce, ma wsparcie kolegów, jego dryblingi bardziej posuwają akcje, a także może skuteczniej uczestniczyć w destrukcji. Choć do Rosickyego mu daleko, to jego dryblingi są równie wartościowe i stanowią spore napędzanie akcji.

BarcArsenal komentarzy: 50230.01.2017, 09:40

Nielegalny
Zagrał genialne zawody

nielegalny komentarzy: 2330.01.2017, 08:18

No właśnie, niestety nie mogłem obejrzeć meczu. Jak sobie poradził? Jak wychodziło z łączeniem obrony z pomocą?

afc4life komentarzy: 478330.01.2017, 08:14

Jestem za. Wczesniej grywajac w srodku swietnie se radzil .

pawlo12 komentarzy: 111030.01.2017, 07:40

może Ox powinien cześciej grać w środku

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
? : ?
Arsenal - Sheffield United 18.01.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool20191058
2. Man City21152447
3. Leicester20133442
4. Chelsea21123639
5. Sheffield United2187631
6. Man United2077628
7. Wolves21610528
8. Arsenal2169627
9. Tottenham2075826
10. Newcastle2075826
11. Crystal Palace2067725
12. Burnley20731024
13. Southampton20731024
14. West Ham1964922
15. Everton20641022
16. Brighton2056921
17. Bournemouth20541119
18. Aston Villa20531218
19. Watford20461018
20. Norwich20341313
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Sergio Agüero133
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Harry Kane112
Raheem Sterling111
Mohamed Salah105
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl