Özil i Kolasinac zaatakowani nożem

Özil i Kolasinac zaatakowani nożem 25.07.2019, 22:14, Michał Korżak 89 komentarzy

Dwóch piłkarzy Arsenalu - Mesut Ozil i Sead Kolasinac - zostało zaatakowanych nożem na ulicach Londynu. Internet obiegło nagranie, jak uzbrojony napastnik atakuje Niemca siedzącego w samochodzie, a Bośniak stara się swojego kolegę z zespołu obronić.

Ich zdrowiu i życiu nic nie zagraża - na szczęście skończyło się jedynie na strachu. Pod linkiem można zobaczyć nagranie z tego zdarzenia.

Mesut ÖzilSead Kolasinac autor: Michał Korżak źrodło: mirror.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
MartiniKS komentarzy: 39228.07.2019, 07:32

@MaciekGoooner: Prawda jest taka że nie zachował się "głupio", tylko jak prawdziwy facet. Sam bym się tak zachował, chociaż przeciwnik byłby 2 razy większy i z bazooką. To miał zostawić Ozila w tym aucie i zacząć uciekać ile sił w nogach jak p.zda?

MaciekGoooner komentarzy: 28102 newsów: 527.07.2019, 02:01

@Jsatrzab: zostaw, to są specjaliści od sztuk walki i nie wiedzą, że nawet najbardziej wyszkoleni mistrzowie zalecają uciekać przed napastnikiem z nożem.
Prawda jest taka, że Kola tak czy siak miał mnóstwo szczęścia i zachował się głupio. Ale nie wypada tego powiedzieć na łamach klubu, bądź co bądź postawa - jako bronienie kolegi - godna pochwały, a nie nagany.

Jsatrzab komentarzy: 20527.07.2019, 01:19

@Ero222 Ja bym mu odstrzelił kolano. A w szpitalu by Kola wylądował bo życie to nie film, i nawet porządnie wyszkolony specjalista miałby problem żeby w takiej sytuacji nie zostać chociaż ciętym w przedramię.

kz89boy komentarzy: 13226.07.2019, 21:17

CHCIALBYM OFICJALNIE COFNAC SWOJ GLOS NA KAPITANA ARSENALU Z LACAZETA NA KOLOSA!!

Ero222 komentarzy: 126.07.2019, 20:49

Tak Jastrząb skończył by w szpitalu bo jak już nóż tzn ze go potnie ty byś się pewnie poddał i gość by cie odjebal. Gość ma jaja po prostu nie myślał czy to nóż czy gnat szacun kolasinac.

MaciekGoooner komentarzy: 28102 newsów: 526.07.2019, 19:29

@radzio_TRN: Skąd wytrzasnąłem? Proste, z nagrania i z myślenia.

No ale jak gazety napiszą, że 'zaatakowani nożem', bo więcej kliknięć, to trzeba im przecież uwierzyć bezgranicznie :P

Jsatrzab komentarzy: 20526.07.2019, 18:52

@radzio_TRN Na nagraniu raczej wygląda to na typową pałkę teleskopową, co podpowiada również logika i fakty. Gdyby to był nóż Kolasinac skończył by w szpitalu...

Arsenal2004 komentarzy: 106326.07.2019, 18:29

@radzio_TRN: @MaciekGoooner: napiście oficjalny list do Kloasinaca i zapytajcie czy to był nóż czy śrubokręt xd

radzio_TRN komentarzy: 2242 newsów: 1326.07.2019, 18:07

@MaciekGoooner: zarówno logika, jak i to, co widzimy na nagraniu podpowiada, że jest to o wiele prędzej nóż niż jakiś... śrubokręt, czy tam inny metalowy "szpikulec" xD. Nie wiem skąd wytrzasnąłeś swoją teorię, ale nie widzi mi się ona.

MaciekGoooner komentarzy: 28102 newsów: 526.07.2019, 17:55

@radzio_TRN: lol lol lol
Spróbuj się dźgnąć takim i zobaczymy czy dalej będzie do śmiechu.
W razie przeszukania (bo wyglądali podejrzanie) znacznie lepiej mieć coś innego niż nóż jako 'narzędzie zbrodni'.
Poza tym, wcale 'ewidentnie' nic nie widać, bo nagranie jest w jakości 144i chyba ziomuś xD

radzio_TRN komentarzy: 2242 newsów: 1326.07.2019, 17:43

@MaciekGoooner: tia, przyjechali ze śrubokrętem, lol. Jak nie nóż, jak ewidentnie widać, że nóż.

Patys69 komentarzy: 10526.07.2019, 17:21

Kolasinac teraz bedzie tak walczyl z kazdym naa murawie ;]

MaciekGoooner komentarzy: 28102 newsów: 526.07.2019, 16:54

Z doniesień i zdjęć/filmu wynika, że to raczej nie był nóż, a inne narzędzie https://i.redd.it/d6qd1se71mc31.png
Wygląda jak jakiś szpikulec, śrubokręt albo coś innego ostrego.

Tak czy inaczej, Kola jest niemożliwy. 'Don't bring the "knife" to a tank fight' :D

stanyal komentarzy: 91726.07.2019, 15:35

@El_Artillero: tecnika obrony przed nozem nazywa " Sead" ;) nic no chlop wygral szacun do konca zycia.

3rdpitch komentarzy: 300826.07.2019, 14:51

Kolasinac na kapitana!

Forever4 komentarzy: 70426.07.2019, 13:27

Kola zachował się jak typowy "tanker", wziął go na klate :D To jest ta bałkańska krew :D

kcpr komentarzy: 31926.07.2019, 11:52

@radzio_TRN
chodzi o tego tweeta twitter.com/MesutOzil1088/status/1154409485072523270

Gryzek komentarzy: 311026.07.2019, 11:25

Mogło się dla Seada źle to skończyć, ale jakby nie patrzeć, to było to imponujące :D
Niezły wariat.

radzio_TRN komentarzy: 2242 newsów: 1326.07.2019, 11:04

@maniekuw: o co kaman z tym kibicem?

maniekuw komentarzy: 180426.07.2019, 10:37

Co za pamiętny dzień, dwa transfery, ozil niszczy kibica tottenhamu na twitterze, a kola niszczy dwóch kolesi z nożami na ulicy

P29LJ komentarzy: 76826.07.2019, 10:29

Może tym nożownikiem był ten kibic tott, którego Ozil zaorał na twiterze

ZebDarek komentarzy: 297 newsów: 126.07.2019, 10:24

A może to Stan nasłał bandziorów na Ozila, żeby mu Londyn wybić z głowy i zaoszczędzić 350 kŁ tygodniowo... Ot taka mroczna teoria spiskowa...

arsenalove komentarzy: 25126.07.2019, 09:56

Kola piękna postawa :) mam nadzieję, że obił go pięknie

Skotii komentarzy: 727 newsów: 826.07.2019, 09:55

@Gofer999: Na sportowych faktach pisali, że Mesut podjechał do pobliskiej restauracji do jakiś jego ziomków i pogonili razem z Seadem napastników, którzy nie zostali złapani.

macc komentarzy: 466526.07.2019, 09:49

W dawnych czasach prawdziwy Kanonier wyciągnął by broń i noźownik nie miałby nic do gadania.

Gofer999 komentarzy: 1016626.07.2019, 09:44

No dobra ale co dalej? Zlapali napastnikow? Kola pobil jednego? Jakos ich zidentyfikowali?

Piotrek_175 komentarzy: 168826.07.2019, 09:43

Może by tak sonde odnośnie kapitana przeprowadzić raz jeszcze? :P

macc komentarzy: 466526.07.2019, 09:38

Podobno Ozil jest w takim szoku, że nie chce już mieszkać w Londynie.

El_Artillero komentarzy: 23826.07.2019, 09:35

@alo:

Wiem, że te techniki nie są zbyt wiele warte, bo jestem funkcjonariuszem służb, których nazw nie ma sensu tu przytaczac bo nie o to tutaj chodzi. Może źle się wyraziłem. Istnieć, istnieją, ale zbyt wiele warte nie są. Sprawdzą się przeciwko amatorom, którzy nie umieją władać nożem jak wyszkoleni zabójcy. Prawda jest taka, że jeśli samemu nie jest się uzbrojonym to nie warto działać gołymi rękami, bo to zbyt duże ryzyko.
A to, że Kolasinac ich nie zna wywnioskowalem po sposobie poruszania się ;)

alo komentarzy: 13026.07.2019, 09:27

@El_Artillero: Skąd Ty tule wiesz? Po pierwsze, istnieją techniki obrony przed nożem i uwierz mi na słowo , bo doskonale znam knife fighting, ze względu na zajęcia krav maga. Po drugie skąd wiesz, że Kola nie znał żadnej z technik?

RamboAFC komentarzy: 4626.07.2019, 09:00

Kolasinac - (nie)skrojony do angielskiej premier league

El_Artillero komentarzy: 23826.07.2019, 08:23

jakakolwiek*

El_Artillero komentarzy: 23826.07.2019, 08:22

Co niektórzy tutaj mają w głowach to niewiadomo czy się śmiać czy płakać...
Spytajcie może najpierw swoje kobiety czy wolałyby żebyście wyskoczyli i wojowali bezmyślnie z nożownikiem czy żebyście zachowali się jak facet i zapewnili swojej żonie (narzeczonej, dziewczynie) bezpieczeństwo i odjechali.
Ozil zachował się mądrze, a Kola całkiem postradał zmysły, bo nie istnieje jaka kolejek technika obrony przed nożem, a on nie znając jakiegokolwiek sposobu zachowania się przeciwko uzbrojonemu napastnikowi pcha się pod kosę...

Pampiszon komentarzy: 27526.07.2019, 08:10

Gdy Kola walczył z napastnikami, Ozil odjechał aby skryć się w Tureckiej restauracji (sic!). Obraz Ozila - frajera który widzimy na boisku nie jest tylko pozorny. Wyjazd z tej drużyny! Najwieksza skaza dla mentalności naszych graczy.

Joliwier06 komentarzy: 268 newsów: 926.07.2019, 07:59

Nie no Sead to jest kozak :) ale będzie teraz miał szacun w drużynie

Skotii komentarzy: 727 newsów: 826.07.2019, 07:47

Nie sądzę, żeby Ozil uciekł "tak o". Wydaje mi się, że odjechał kawałek, żeby zadzwonić po policję, albo odwieźć małżonkę na bezpieczną odległość. Widzimy niecałe 10s nagrania, a większość piszę, jaka to piczka z Mesuta. Ciekawe jakbyście Wy się zachowali. Pewnie w 3 sekundy poskładalibyście tych gości. Większość z Was to takie chojraki, że to szok i żal mi się czyta te komentarze o rzekomym tchórzostwie Ozila.

polandblood komentarzy: 10982 newsów: 126.07.2019, 07:32

Teraz mnie to uderzyło, wiadomo Kola to Kola, ale Ozil odjechał i go zostawił z tymi dwoma typami?

cvp komentarzy: 13226.07.2019, 07:30

Podobno włodarze Arsenalu w ten sposób chcieli zmusić Ozila do odejścia z zespołu.

cubensis90 komentarzy: 20526.07.2019, 07:27

Part and parcel, jakby to powiedział Khan.

Codzienność Londynu, ataki kwasem, nożami i ataki złodziei na skuterach z maczetami.

MDKanonier11 komentarzy: 4926.07.2019, 07:21

Sead jest Kozak :D

Rowerinho komentarzy: 105626.07.2019, 06:36

Ozil: "Muszę chronić swoją żonę"
Sead: "Nareszcie, mogę się z kimś ponapier****ć bez przypału"

Gunerxxx komentarzy: 153626.07.2019, 06:05

Ale te podskoki widzę stosuje nie tylko na boisku.

tyson880 komentarzy: 987726.07.2019, 04:21

Sead to jest taki prawdziwy swój człowiek

stanyal komentarzy: 91726.07.2019, 03:45

No i Kola kozak oczywiscie :) co typ bedzie mial szacun w druzynie.

stanyal komentarzy: 91726.07.2019, 03:43

@tom8203: wyrok wydali, wyrok wykonali.

Podobno byly tam ich zony. Mesut za kierownica i typ ktorego sie boja zawodowi pilkarze na boisku. 5 sek na decyzje i to moim zdaniem calkowicie do zrozumienia. Poza tym Ozil moglby zmienic klub ;)

EroLDN komentarzy: 26826.07.2019, 02:41

Większość ludzi chwali Kolasanica, a paradoksalnie jego zachowanie mimo wszystko było lekkomyślne. W takich sytuacjach lepiej odpuścić i powiedzą to samo bokserzy, zawodnicy MMA i trenerzy sztuk walki. Tym razem ewidentnie napastnik nie umiał posługiwać się nożem, ale gdyby akurat los sprawił, że byłoby inaczej to ta historia mogłaby się zaskoczyć tragedią.

Forever4 komentarzy: 70426.07.2019, 01:19

Z takimi jajami trzeba się urodzić. Sead nie wymiękł i pewnie gdyby nie nóż to powycierałby nim ulice...

Mariusz28 komentarzy: 460426.07.2019, 00:29

Arsenal dał Ozilowi kontrakt i mówi że jest w porządku. Ja mówię co ty gadasz, ten Mesut wali cię na kasę. On wstal..... :D

hini komentarzy: 326.07.2019, 00:26

Na bank jeszcze dostali

Bialyx94 komentarzy: 19126.07.2019, 00:07

@ZielonyLisc: Goliat

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool21201061
2. Man City23163451
3. Leicester21133542
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves22710531
7. Newcastle2286830
8. Arsenal23611629
9. Man United2177728
10. Tottenham2176827
11. Burnley21831027
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham2065923
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich21441316
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Mohamed Salah115
Harry Kane112
Raheem Sterling111
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl