Pawson sędzią meczu z United, Madley ze Swansea

Pawson sędzią meczu z United, Madley ze Swansea 22.02.2016, 20:20, Dawid Wieczorek 8 komentarzy

Oficjalna strona Premier League przedstawiła nazwiska sędziów, którzy będą prowadzić mecze 27. oraz 28. kolejki walki o mistrzostwo Anglii.

Spotkanie Manchester United - Arsenal będzie sędziował Craig Pawson, a Arsenal - Swansea Robert Madley.

Sędziowie 27. kolejki Premier League:

West Ham v Sunderland

Mike Dean

Leicester v Norwich

Neil Swarbrick

Southampton v Chelsea

Martin Atkinson

Stoke v Aston Villa

Kevin Friend

Watford v Bournemouth

Anthony Taylor

West Brom v Crystal Palace

Jonathan Moss

Man Utd v Arsenal

Craig Pawson

Spurs v Swansea

Mike Jones

Mecze Arsenalu prowadzone przez Craiga Pawsona:

Sędziowie 28. kolejki Premier League:

Aston Villa v Everton

Roger East

Bournemouth v Southampton

Mike Dean

Leicester v West Brom

Mark Clattenburg

Norwich v Chelsea

Lee Mason

Sunderland v Crystal Palace

Anthony Taylor

Arsenal v Swansea

Robert Madley

Stoke v Newcastle

Neil Swarbrick

West Ham v Spurs

Andre Marriner

Liverpool v Man City

Martin Atkinson

Man Utd v Watford

Mike Jones

Mecze Arsenalu prowadzone przez Roberta Madleya:

Sędziowie autor: Dawid Wieczorek źrodło: premierleague.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
TH14 komentarzy: 51523.02.2016, 13:23

Podbijam pytanie pumeksa z jakiego to meczu ? :P

mitmichael komentarzy: 4842923.02.2016, 08:20

Na szczescie Dean i Atkinson juz nam sedziowali wiec nie mogli kolejnego swinstwa zrobic i dac ktoregos ponownie.

kamilo_oo komentarzy: 2248622.02.2016, 23:23

No to jeszcze wynik z Leicester taki sam poproszę :)

Koroniarz komentarzy: 743822.02.2016, 23:14

Pierwsze słyszę, że tacy sędziowie istnieją, jednak najważniejsze żeby gwizdali uczciwie

pumeks komentarzy: 2073322.02.2016, 22:59

Bardzo lubię tą fotkę z artykułu :P
Szybki konkurs....

Z jakiego to meczu?

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 122.02.2016, 21:00

#PawsonMusisz

WilSHARE komentarzy: 17875 newsów: 822.02.2016, 20:54

Wreszcie bez stronniczych dziadów
Chociaż jeszcze nic nie wiadomo.m

Kanonier204 komentarzy: 40205 newsów: 322.02.2016, 20:22

No to wyglada obiecujaco. Wreszcie bez slepcow czy innych Deanow.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Burnley - Arsenal 2.02.2020 - godzina 15:00
? : ?
Chelsea - Arsenal 21.01.2020 - godzina 21:15
2 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool21201061
2. Man City23163451
3. Leicester21133542
4. Chelsea23124740
5. Sheffield United2388732
6. Wolves22710531
7. Newcastle2286830
8. Arsenal23611629
9. Man United2177728
10. Tottenham2176827
11. Burnley21831027
12. Southampton22831127
13. Crystal Palace2268826
14. Everton22661024
15. West Ham2065923
16. Brighton22571022
17. Aston Villa22641222
18. Bournemouth22641222
19. Watford22471119
20. Norwich21441316
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy174
Sergio Agüero163
Marcus Rashford144
Danny Ings141
Pierre-Emerick Aubameyang141
Tammy Abraham133
Sadio Mané116
Mohamed Salah115
Harry Kane112
Raheem Sterling111
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6.33
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.02
Gracz grudnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl