Perez wypada do końca roku?

Perez wypada do końca roku? 27.10.2016, 17:47, Adam Cygański 26 komentarzy Bardzo złą wiadomość dla wszystkich miłośników Arsenalu podało dziś IBTimes UK. Według tej brytyjskiej witryny Lucas Perez może już nie zagrać w tym roku.

Jest to konsekwencja kontuzji, jakiej Hiszpan miał nabawić się w niedawnym meczu z Reading. Perez podczas spotkania zgłosił problem z kostką, dlatego opuścił plac gry w 72. minucie, a jego miejsce zajął Chris Willock.

Według IBTimes badania, jakie następnego dnia zrobiono 28-latkowi wykazały, że doznał on uszkodzenia więzadeł w lewym stawie skokowym, przez co ma pauzować około sześciu tygodni.

KontuzjeLucas PerezSklep z gadżetami Arsenalu autor: Adam Cygański źrodło: ibtimes.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Beliar84 komentarzy: 598 28.10.2016, 14:58

Pisałem w kontekscie piłkarzy którzy gwarantują bramki. Kolega wymienił Suarez,Aguero,Lewandowski i Benzema (nie wiem skąd ten ostatni). Więc tylko piszę że Lukaku też jest gwarantem i w przeciwieństwie do powyższych był realnie do wyciągnięcia (kupiłbym go zamaist czaki, ale to na marginesie).
Co do Aubu. to się zgadzam i uważam że to ten sam poziom co Lukaku tylko inny typ. A nam pasował by silny rosły napastnik oswojony z ligą angielska. Więc w sumie dla mnie to Lukaku > Auba

Sparku komentarzy: 3010 28.10.2016, 14:38

Beliar
Lukaku nie do wyciągnięcia za normalne pieniądze w jego cenie jest Aubameyang. Kto jest lepszy to chyba pisać nie musze >D

stahustaszku komentarzy: 241 28.10.2016, 14:34

Czy ktoś powie mi co dzieje się z Akpomem? Z tego co pamiętam ma kontuzje ale kojarzy ktoś do kiedy ? :)

pumeks komentarzy: 14993 28.10.2016, 13:04

ziom

To jest nas dwóch. Tez jestem fanem Giroud ;)
Czasem jestem jednym z nielicznych, którzy go bronią.
Wg mnie w meczu z Boro wystarczyłoby mu 30 minut do strzelenia gola. Idealnie pasował na taki mecz gdzie przeciwnik czeka na swoim polu karnym.

IPiotrek komentarzy: 1381 28.10.2016, 11:19

W sumie listopad za pasem, a my nadal mamy szeroką kadrę. Tak dobrze dawno już nie było.

Lucas wracaj do zdrowia.

kanonier21afc komentarzy: 2090 28.10.2016, 10:15

No to Giroud's back

Beliar84 komentarzy: 598 28.10.2016, 10:10

ziom

Lukaku jest takim gwarantem bramek. Jak nie 20 to w okolicach.
Dziekuję, dobranoc.

ziom komentarzy: 800 28.10.2016, 08:41

Oto moja lista najlepszej piątki odnośnie umiejętności czysto piłkarskich w lidze:
1.Sturridge(gdyby nie kontuzje to jest on napastnikiem kompletnym),2.Aguerro,3.Rashford-największy talent na pozycji dziewiątki w Anglii,on może być lepszy od Rooneya za jego najlepszych czasów,jedyny zawodnik M.United którego im zazdroszczę.Ma ogromnego pecha,że na jego pozycji gra gorszy od niego piłkarz ze względu na różnicę wieku.4.Costa,5.Giroud.Zlatana celowo nie umieściłem ze względu na jego wiek,widać po nim,że nie wytrzymuje morderczego tempa gry w Anglii.Jeszcze trzy sezonu temu był lepszym piłkarzem od Aguerro i Sturridge razem wziętych.

ziom komentarzy: 800 28.10.2016, 08:30

Losnumeros,opowiadasz głupoty.Wenger kupił najlepszego napastnika w stosunku jakości do ceny na rynku.Był Lacazzete za 60 mln ale tylko dureń wydałby takie pieniądze na napastnika który nawet nie zagrał ani jednej minuty na euro.Napisałeś,że Wenger nie potrafi sprowadzić porządnego napastnika,wymień mi tych napastników którzy byliby gwarancją strzelenia ponad 20 bramek na sezon dla Arsenalu.Ja wymieniam tych grajków:Suarez,Aguero,Lewandowski i Benzema.Dziadek Zlatan przyszedł do M.United na emeryturę.Widać,że szybkościowo i wydolnościowo nie daje rady w tej lidze.Między Francuską a Angielską ligą poza PSG,Lyonem i Monaco jest sportowa przepaść.Ja się cieszę,że do składu wrócił wypoczęty Oli,ja nie jestem wielkim fanem jego talentu ale jedno muszę mu przyznać,dla mnie jest on najlepszym na świecie napastnikiem w jednym aspekcie-w graniu głową.Wystarczyć wrzucić na jego łeb dobrą piłkę a bramkarz drużny przeciwnej modli się aby ona nie wpadła do bramki.Ma świetną zastawkę,dobrze gra z pierwszej piłki,ma dobry i mocny strzał z lewej nogi.

Sparku komentarzy: 3010 28.10.2016, 06:35

Troche szacunku, Perez potrzebuje jeszcze czasu zeby sie zadomowil w Pl ale cena do jakosci to istny majsersztyk i wypatrzenie swietnego pilkarza przez naszego El Menago, napadtnik z technika szybkoscia gra zzaangazowaniem jesli wroci Welbeck i Perez to z Giroudem nasz atak wkoncu wyglada bardzo dobrze

losnumeros komentarzy: 2241 27.10.2016, 22:41

Wg mnie i tak by nie zagrzał 1 składu, Wenger go kupił żeby kibiców uciszyć, nie umie sprowadzić porządnego napastnika ale wydaje 17 mln za rezerwowego

pumeks komentarzy: 14993 27.10.2016, 22:40

Klątwa Giroud trwa.....

Welbeck, Perez....

fabregas1987 (zawieszony) komentarzy: 18454 27.10.2016, 20:31

Oli właśnie wrócił, a Alexis i Theo są w formie. Tragedii jeszcze nie ma.

thegunner4life komentarzy: 3133 27.10.2016, 20:25

No i pięknie znowu mamy tylko 1 napastnika.

schnor25 komentarzy: 12797 27.10.2016, 19:32

Oby nie okazało się to prawdą.

rayuuuu komentarzy: 3070 27.10.2016, 19:07

Szczerze? Dlatego go potrzebowaliśmy - że jakby Oli wypadł, to brak by było ŚN. Padło na niego, ale poszerzył kadrę. Szkoda a zarazem dziękuję.

bobslej22 komentarzy: 6018 27.10.2016, 19:03

Jeżeli nikt poważny tego nie napisał to dlaczego wierzyć gazecie której nazwę pierwszy raz widzimy ?

Gunnerrsaurus (zawieszony) komentarzy: 7356 27.10.2016, 18:54

Szybko. Zazwyczaj zawodnicy po dołączeniu do Arsenalu utrzymywali jednak dawne DNA, to fatalne kanonierskie wkradało się dopiero po minimum paru miesiącach

thide komentarzy: 24709 newsów: 57 27.10.2016, 18:47

co to w ogóle za strona? 1 raz o niej słyszę, a często czytam brytyjskie serwisy

Dewry komentarzy: 5548 newsów: 2 27.10.2016, 18:44

Szkoda, miał dobry początek. Liczę na niego w dalszej fazie sezonu.

smakosz2016 komentarzy: 99 27.10.2016, 18:43

zaj..ać czarnucha który go tak sfaulował

ljungberg77 komentarzy: 932 27.10.2016, 18:29

szkoda, 3 miesiące do pełnej sprawności...
to nas będzie kosztować zwłaszcza w pucharze kokakoli... :/

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39149 newsów: 1 27.10.2016, 18:15

Do końca roku brzmi dosyć dramatycznie. 6 tygodni to nie jest tragedia.

Mariusz28 komentarzy: 3742 27.10.2016, 18:11

Konkurencja dla Welbecka w szpitalu :D

mitmichael komentarzy: 41212 27.10.2016, 18:11

Wraca Giroud, wypada Perez.

enrique komentarzy: 2662 27.10.2016, 17:58

To "se" pograł.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Everton - Arsenal 22.10.2017 - godzina 14:30
? : ?