Pierwszy mecz Emirates Cup dla Rangersów

Pierwszy mecz Emirates Cup dla Rangersów 01.08.2009, 16:11, Patryk Bielski 12 komentarzy

W pierwszym spotkaniu Emirates Cup rozgrywanego w północnym Londynie, Rangersi pokonali Paris Saint-Germain 1-0.

Jedyną bramkę w inauguracyjnym meczu zdobył w 76. minucie algierski obrońca Madjid Bougherra, który tym samym zapewnił swojej drużynie cztery punkty w turnieju - jak głoszą przepisy, kolejno trzy za zwycięstwo oraz jeden za bramkę.

Rangers 1 - 0 Paris S.G.

76' [1 - 0] M. Bougherra

Już za niespełna dziesięć minut Kanonierzy zagrają z hiszpańskim Atletico w drugim spotkaniu Emirates Cup.

Emirates CupParis Saint-GermainRangers FC autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Arsenalius komentarzy: 151703.08.2009, 07:07

Tylko jeden gole szkoda.

crisadus komentarzy: 850702.08.2009, 22:13

Walka z Rangersami:) Wygraliśmy ją. I to my mamy puchar. Oby nie pierwszy i ostatni w tym sezonie...

aRamsey komentarzy: 948602.08.2009, 13:17

i tak wygramy :P

buba14 komentarzy: 24901.08.2009, 18:40

no ładnie , teraz wszystko rozstrzygnie się między Arsenalem i Rangers ' ami , liczę na zwycięstwo ; ]

waldek_89 komentarzy: 573501.08.2009, 18:32

no to ciekawie;)

Igor77 komentarzy: 31901.08.2009, 16:59

Mendes zawodnik meczu, to co ma przglad pola to bajka. Najlepszy na placu zdecydowanie. dobrze gral jeszcze lewy pomocnik Szkotów na L jakos.

pietruch1234 komentarzy: 142501.08.2009, 16:26

osób sporo na ES... mam nadzieje, ze mecz wygramy::)

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3501.08.2009, 16:24

Pierwsza połowa, ok była bardzo wyrównana i nie było drużyny, która znacznie przeważała. Okazje miały obie drużyny, lepsze po stronie Francuzów, ale młody Erding (który zagrał naprawdę niezły mecz) nie potrafił ich wykorzystać.

Druga połowa też była wyrównana, jednak lepiej odnaleźli się w niej Szkoci. PSG trudno było grać przeciwko Rangersom, głównie dlatego, iż preferują oni bardzo fizyczną i kontaktową piłkę. A nie od dziś wiadomo, że Paryżanie to bardzo techniczny zespół. Rangersi mieli 3 sytuacje, wykorzystali jedną (a tak w ogóle to kto postawił niskiego Makelele do obrony słupka i poprzeczki? ;) ).

Mecz nie porywał, głównie za sprawą Power Rangersów, których taktyka opierała się na 'podanie do Mendesa, Mendes do tyłu' i tak w kółko. Mecz nie powalał, bardziej sprawiedliwy byłby remis, ale jak wiemy w piłce nożnej nie ma sprawiedliwości ;)

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 201.08.2009, 16:14

Obejrzalem meczyk na TV4 i musze przyznac ze byl nudny . lecz druzyna z Glasgow miala wyrazna przewage , taki wynik nam bardzo pasuje:)