Piłkarze Arsenalu zażywali nielegalne substancje?

Piłkarze Arsenalu zażywali nielegalne substancje? 07.12.2018, 16:21, MVTI 63 komentarzy

Dosyć szokujące informacje na swojej witrynie internetowej opublikował niedawno brytyjski dziennik The Sun. Piłkarze Arsenalu zostali sfilmowani, gdy zażywali nielegalną substancję, czyli gaz rozweselający, którego sprzedaż w Anglii jest zabroniona.

Do całego incydentu miało dojść kilka dni przed rozpoczęciem aktualnego sezonu. Zawodnicy w jednym z londyńskich pubów zamówili ponoć 70 kobiet, które towarzyszyło im podczas tego wieczoru oraz łącznie zostawili około 30 tysięcy funtów w londyńskiej restauracji. Na imprezie nie brakowało również alkoholu, którego nie żałowali sobie zawodnicy The Gunners.

Na opublikowanym materiale widać: Henricha Mchitariana, Seada Kolasinaca, Pierre'a-Emericka Aubameyanga, Alexandre'a Lacazette'a, Matteo Guendouziego Mesuta Özila i Shkodrana Mustafiego.

Władze klubu odniosły się już do nagrania, wspominając, że jak najszybciej porozmawiają z zawodnikami i przypomną o obowiązkach, które dotyczą ich jako piłkarzy londyńskiego zespołu.

Wszystkie nagrania oraz zdjęcia można zobaczyć pod tym adresem.

Alexandre LacazetteMatteo GuendouziSead Kolasinac autor: MVTI źrodło: The Sun
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
M4RJANO komentarzy: 59311.12.2018, 07:30

Było minęło teraz to mają wielki cel utrzymać do końca sezonu miano ekipy niepokonanej

zly_kanonier komentarzy: 504409.12.2018, 14:54

Jestem zniesmaczony tym wszystkim i trochę smutny.
Nie!
To że dobrze grają wcale ich nie usprawiedliwia. Albo inaczej. Patrzycie tylko na stronę sportową tego zajścia i owszem może to nie miało wpływu na ich grę. Natomiast dają MEGA ZŁY przykład młodym adeptom piłki. Potem wyrastają takie wynalazki jak Dembele itp. albo w ogóle marnują sobie kariery zanim jeszcze na dobre zaczną grać w piłkę.

Oczywiście wiadomo, że takie sytuacje się zdarzają, ale lepiej by było gdyby nie wychodziły na jaw.

Dominik11 komentarzy: 1622508.12.2018, 14:25

Było przed sezonem , a teraz jak wygrywamy i jesteśmy niepokonani od 20 meczów . To ktoś wyciąga takie coś .

Fozzie komentarzy: 20108.12.2018, 12:01

Ktoś przedsiębiorczy pracuje (albo pracował) w tym klubie. Skasowali chłopaków 30 tys, a potem pewnie sprzedali jeszcze nagrania z CCTV jakiemuś klaunowi z The Szmatławca. Chyba że ktoś kto miał dostęp do nagrań kibicuje kurczakom z tottenhamu

Seven25 komentarzy: 19208.12.2018, 12:00

Przecież to też ludzie i to przed sezonem, nie ma to jak jakiś szmatławiec doszuka sie czegoś co jest normalne, no ale jakby połączyć z tym zawodowego sportowca to wielka zadyma. Jakby nie patrzeć to też jakoś sposób integracji.. :D

Ashmadia komentarzy: 12008.12.2018, 10:02

Hahaha. Straszne! Siedzą na sofach przed sezonem gdzie nie mają meczy i piją... Bandyci!

Henryk14 komentarzy: 83108.12.2018, 09:55

Robienie gównoburzy na siłę. Dopóki dobrze grają jak dla mnie mogą się codziennie bawić z prostytukami. To ich prywatne życie, a to nie też są tylko ludźmi. Co więcej takie wspólne balety mogą mieć dobry wpływ na integrację. Jeśli klub ich ukarze będzie to słabe.

ArsenalChampion komentarzy: 354008.12.2018, 08:43

Rozwala mnie jak ludzie tutaj wierzą we wszystkie informacje od mediów , ta szczególnie te 70 kobiet brzmi bardzo wiarygodnie

pauleta19 komentarzy: 41270 newsów: 108.12.2018, 03:42

Nagranie z sierpnia, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Piłkarzom oczywiście należy się nagana, ale fakt, że nagranie ukazuje światło dzienne, gdy Arsenal od tylu spotkań utrzymuje serię bez porażki nie jest przypadkiem.

ZielonyLiszaj komentarzy: 1359408.12.2018, 01:26

MATTEO jaki typ odcięło go hahahahhaah

D14 (zawieszony) komentarzy: 300608.12.2018, 01:21

Wengera nie ma i skończyła się dyscyplina, proste.

Nomad komentarzy: 233508.12.2018, 01:03

@Shaqal:Dmuchają jakieś balony

70 x 2 to będzie jakieś 140 nadmuchanych :D

Mizii komentarzy: 401507.12.2018, 23:35

Takie wyjścia świetnie integrują każdą grupę ludzi. Skoro było to jeszcze przed sezonem, to ja nie widzę nic w tym złego, a wręcz się cieszę, ibolepiej żebyśmy mieli grupę "niegrzecznych chłopców", niż zbieraninę ludzi bez charakteru...

Blacharz komentarzy: 46907.12.2018, 22:44

Nie żebym się czepiał, ale wydaje mi się, że zabroniona jest tylko sprzedaż osobom poniżej 18 roku życia jeżeli istnieje obawa, że będą chcieli go wdychać. Także nie zrobili niczego złego ;)

Pampiszon komentarzy: 24507.12.2018, 22:29

Historia z 70 babkami to czysta bzdura wymyślona dla sensacji. Poza tym gaz rozweselający nie jest nielegalny czyż nie?

kanapka komentarzy: 2926 newsów: 707.12.2018, 22:21

I bardzo dobrze. Niech sie bawią.

sebasz komentarzy: 4982 newsów: 52007.12.2018, 21:34

Jak tak na nich patrzę to sam bym coś zażył.

BTW. Gdzie to 70 dupe***k ???

Shaqal komentarzy: 50207.12.2018, 21:25

Dmuchają jakieś balony, pewnie świętują rozpoczęcie sezonu.

wnw46 komentarzy: 162707.12.2018, 21:14

mozna?

Serduszko komentarzy: 54407.12.2018, 21:10

Klub ukaże ich zapewne karami finansowymi. Nie wiem jednak czy FA także może ich ukarać , czy tylko zajmuje się tym co na boisku.

szlegor komentarzy: 4007.12.2018, 20:59

To mógły być po prostu balony z helem. A dziewczyny do towarzystwa, alkohol i grube imprezy to chleb powszedni w świecie piłkarskim. Po prostu najbardziej gówniana brytyjska Gazeta robi z tego pomyje dla sensacji, tyle.

Axinus komentarzy: 756 newsów: 107.12.2018, 20:42

Ozil to ma problem z Fortnite

Patriko komentarzy: 225607.12.2018, 20:42

Swoją drogą Arshavin ich w pojedynkę przebił xD

Arsenal2004 komentarzy: 101107.12.2018, 20:33

W sumie to bezsensu ten cały dym w mediach przecież Chyba Lukaku albo Pogba tak razem zabalowali że jeden do aresztu na 24 h trafił po przyjściu belga do UTD.Loris wracał po pijaku autem do domu. W porównaniu z tymi dwoma przypadkami to żaden z naszych nic złego nie zrobił.

Gryzek komentarzy: 306607.12.2018, 20:28

Mesuta chyba do dzisiaj trzyma xD Swoją drogą niezły haremik sobie zgromadzili… 70 dupeczek, fiu fiu.

swistak86 komentarzy: 14607.12.2018, 20:08

Mają rozmach...70 kobiet:D

Nomad komentarzy: 233507.12.2018, 20:07

Media. Co poradzić. Najpierw wy-żelowali wszystkich dobrze zapowiadających się piłkarzy a później zrobili z nich ofiary losu, które przewracają się od otarcia koszulek z przeciwnikiem.

https://www.youtube.com/watch?v=caGrcgZHWv4

A to tylko 1 z wielu... W najlepszych czasach Premier Ligi 80% zawodników miała kaca lub inne substancje we krwi. Taka prawda.
A grali jak z nut, nie jak dzisiejsza generacja.

AaronRambo komentarzy: 98307.12.2018, 19:54

90% piłkarzy PL w znacznie gorszym stanie było w tym roku. Sorry wódkę i balona wdychali :) Szkoda to tak naprawdę komentować, robienie hałasu o nic.

n0thing komentarzy: 4969 newsów: 36207.12.2018, 19:37

dziwne ze iwobiego nie zaprosili. a tak na poważnie to niech nawet imprezuja dzien w dzien, byleby wyniki były dobre. mnie tam osobiscie nie interesuje co kto robi poza boiskiem, moga nawet spędzać czas z iwobim na jego imprezach XD

gbn komentarzy: 69107.12.2018, 19:34

Przegięcie to jest jak pijany ojciec wraca do domu i bije całą rodzinę, a nie jak piłkarze idą w tango.

gabilondo komentarzy: 36407.12.2018, 19:31

@Adrian12543: kazdy kto gral w pilke na obojetnie jakim poziomie wie ze bez wkupnego nie bedzie zarlo, jak ma jeden walczyc za drugiego na boisku trzeba czasem przysiasc i cos dziabnac ;)

Arsenal2004 komentarzy: 101107.12.2018, 19:30

Aa to już wiem co robi Özil jak go na meczu niema.

Galithar komentarzy: 447 newsów: 307.12.2018, 19:21

@Marioht: gaz nie jest nielegalny posiadanie jest legalne sprzedaz jest nielegalna dla osob ponizej 18 roku zycia

Patriko komentarzy: 225607.12.2018, 19:18

i gdzieś wyskoczyć*

Patriko komentarzy: 225607.12.2018, 19:18

Guendoziego jak zabrało na koniec xD przewalone mają chłopaki, nie mogą sie nawet czasem normalnie zabawić i gdzieś, bo ktoś jeszcze jak ich nie nagra to sprzeda nagrania ze swojego lokalu, bo jakoś nie wierzę, żeby to wyszło "przypadkiem"

Marioht komentarzy: 599407.12.2018, 19:07

Substancja zakazana w Anglii, ten gaz.
Dla mnie przegięcie.

kamilo951456 komentarzy: 30107.12.2018, 18:57

Wielkie mi halo....

grzegorz1211 komentarzy: 618307.12.2018, 18:54

Przecież to wieczorek zapoznawczy w sanatorium, widać ktoś zostawił kule pod ścianą i poszedł w tango. A gdzie te dziewczyny, jeszcze nie dojechały ???

WoolwichArsenal komentarzy: 71707.12.2018, 18:41

hahaha, no czopke sobie przykręcili dla integracji, to bylo przed sezonem a teraz mamy tego efekty :P oby nie zaczesto tylko xd

Traitor komentarzy: 7174 newsów: 2307.12.2018, 18:31

A Wy co mysleliscie, ze oni sie tak zakumplowali na treningach? xD

Diam51 komentarzy: 2972 newsów: 18107.12.2018, 18:23

Ale mi impreza... Było Iwobiego zaprosić, to by dobry towar sprowadził. Nuda.

Franexator komentarzy: 4507.12.2018, 17:59

Ten gaz jest nielegalny do sprzedawania w Anglii i Walii nie do posiadania ani spożywania. Ja osobiście mam to głęboko gdzieś zwłaszcza że grają dobrze. Pamiętajmy, że są ludźmi.

Gerwazy komentarzy: 169707.12.2018, 17:58

Arsenalowi idzie jakoś to media zaczynają "ocieplanie" wizerunku.

thide (redaktor) komentarzy: 30560 newsów: 119407.12.2018, 17:43

"Władze klubu odniosły się już do nagrania, wspominając, że jak najszybciej porozmawiają z zawodnikami i przypomną o obowiązkach, które dotyczą ich jako piłkarzy londyńskiego zespołu."

xDDD

SoulStorm komentarzy: 658107.12.2018, 17:35

@Nomad: hahahaha

gbn komentarzy: 69107.12.2018, 17:29

Szalona impreza no popatrz...lipa być osobą publiczną, hieny tylko czekają by Ci uprzykrzyć życie.

domino178 komentarzy: 86007.12.2018, 17:21

Ciekawe jest to że nagranie ujrzało światło dzienne 4 m-ce po fakcie i po derbach :) Sam fakt że balowali nie jest niczym nadzwyczajnym, nawet się dobrze nie ochlali bo 30 tys za alko to w sumie drobne z ich zasobnością portfela. Na moje to wprowadzali Guendouziego do zespołu XD

Remek komentarzy: 73007.12.2018, 17:20

Oezila do dzisiaj trzyma.

Nomad komentarzy: 233507.12.2018, 17:20

Jak widać nie uzależnili się i nie zbierają drobnych pod mostem na Holloway rd

Redzik (redaktor) komentarzy: 15020 newsów: 8907.12.2018, 17:19

Nie ma futbolu bez alkoholu!

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Man City 15.12.2019 - godzina 17:30
? : ?
West Ham - Arsenal 9.12.2019 - godzina 21:00
1 : 3
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool16151046
2. Leicester16122238
3. Man City16102432
4. Chelsea1692529
5. Man United1666424
6. Wolves1659224
7. Tottenham1665523
8. Sheffield United1657422
9. Arsenal1657422
10. Crystal Palace1664622
11. Newcastle1664622
12. Brighton1654719
13. Burnley1653818
14. Everton1652917
15. Bournemouth1644816
16. West Ham1644816
17. Aston Villa1643915
18. Southampton1643915
19. Norwich16321111
20. Watford161699
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy163
Tammy Abraham113
Pierre-Emerick Aubameyang111
Marcus Rashford104
Sadio Mané94
Sergio Agüero92
Harry Kane92
Danny Ings91
Teemu Pukki83
Raheem Sterling81
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz listopada wybór redaktorów
6.21
Gracz listopada wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna