Podolski o słabych pierwszych minutach Arsenalu

Podolski o słabych pierwszych minutach Arsenalu 31.01.2013, 17:31, Kuba Tomaszkiewicz 19 komentarzy

Napastnik Kanonierów, Lukas Podolski, przyznaje, że Arsenal nie może oddawać przeciwnikom inicjatywy na początku spotkania. W przeciwnym razie zawodnicy z The Emirates Stadium nie zakończą rozgrywek w czołowej czwórce Premier League.

Podopieczni Arsene'a Wengera przegrywali we wczorajszym spotkaniu z Liverpoolem już od szóstej minuty. Wtedy festiwal błędów w defensywnie zakończył Luis Suarez, strzelając bramkę na 1-0. W 60. minucie kolejne trafienie dla The Reds zaliczył Jordan Henderson.

Jednak Kanonierzy po raz kolejny pokazali swoją siłę w ofensywie i, po bramkach Oliviera Girouda i Theo Walcotta, doprowadzili do remisu. Co więcej, Arsenal miał mnóstwo szans na wygraną we wczorajszym spotkaniu.

- W ostatnich meczach tracimy bramkę jako pierwsi w początkowej fazie meczu, to jest nasza bolączka. Musimy zacząć agresywniej i strzelić bramkę na początku spotkania - mówi Niemiec z polskimi korzeniami.

- Jednak jeżeli z wyniku 0-2 udaje się odrobić straty, tak jak w meczu z Liverpoolem, to ten remis smakuje jak trzy punkty. Zagraliśmy bardzo dobrze w drugiej części spotkania - zakończył Podolski.

Lukas Podolski autor: Kuba Tomaszkiewicz źrodło: london24.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125102.02.2013, 01:16

Wychodzimy bardzo słabo, a potem w drugiej zawsze strzelamy i gramy lepiej.. Albo Wenger analizuje grę rywala po pierwszej połowie? :D

kaden komentarzy: 170301.02.2013, 09:09

Dobra to trzeba rozbic skarbonke Wengera i bierzemy obrone z barcy! (czy jak ktośtam woli z Realu) :P

adix1994 komentarzy: 256101.02.2013, 00:16

Poprawic gre w obronie i jazda ze wszystkimi ;P

Marcel90 komentarzy: 809631.01.2013, 23:23

Wina tylko i wylacznie obrony za te bramki, w ataku dobrze to wygladalo

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52431.01.2013, 22:04

Niech się wreszcie nauczą, że mecz zaczyna się od pierwszej minuty. Inaczej na zbyt wiele pozwalamy przeciwnikom i najczęściej musimy gonić wynik.

gruszon18 komentarzy: 62631.01.2013, 18:34

Jak dla mnie za stratę gola należy winić obrońców. Sagna wyrżnął orła.. Vermalen po raz kolejny w tym roku nie wie od czego ma nogi. Mertesacker jak blokuje piłke to wiecznie zasłania Szczęsnego. Ale uważam że najgorszy nie fart miał Ramsey bo ta piłka go ewidentnie trafiła i nie zdążył chłopina zareagować. Ale Ogólnie nasza obrona wygląda słabo. Atak idzie jak burza i to było widać wczoraj.

fabregas1987 komentarzy: 2577031.01.2013, 18:30

Jeżeli wczorajszy remis smakował jak trzy punkty to ja nie wiem skąd oni mają czerpać mobilizację ;p

michal192837465 komentarzy: 765431.01.2013, 18:27

Wczorajszy mecz był do wygrania.

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3431.01.2013, 18:26

"Jednak jeżeli z wyniku 0-2 udaje się odrobić straty, tak jak w meczu z Liverpoolem, to ten remis smakuje jak trzy punkty." - ma takie podejście, jakby Arsenal walczył o utrzymanie w lidze ;p

cesc69 komentarzy: 35831.01.2013, 18:13

Słabe początki są przez brak Artety.

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 131.01.2013, 18:02

Nie mogłem uwierzyć wczoraj ze tego nie wygraliśmy ! To miały byc 3 pkt

Namess4 komentarzy: 851 newsów: 131.01.2013, 18:01

"Jednak jeżeli z wyniku 0-2 udaje się odrobić straty, tak jak w meczu z Liverpoolem, to TEN REMIS SMAKUJE JAK TRZY PUNKTY."

Normalnie syn Wengera.

Yakub97 komentarzy: 574631.01.2013, 17:55

Lukas wczoraj miala byc bramka twoja :P

malina110xd komentarzy: 92631.01.2013, 17:52

Wszyscy wiedzą, że jest nie tak. Jednak wciąż nic się nie zmienia i znów widzieliśmy to samo.

Bartosz5 komentarzy: 21631.01.2013, 17:52

Lukas nie siedż na piłce bo będzie jajo :)

Verminator97 komentarzy: 1490031.01.2013, 17:48

No pewnie cieszcie się z remisów , a skończycie poza top 4 :(

Matti komentarzy: 278731.01.2013, 17:45

Jeśli remis u siebie z Liverpoolem, który do tego gra tylko z kontry uważa się za 3 punkty to za rok możemy przywitać LE. Jeśli nawet się uda LE.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 131.01.2013, 17:41

Jednak jeżeli z wyniku 0-2 udaje się odrobić straty, tak jak w meczu z Liverpoolem, to ten remis smakuje jak trzy punkty.