Podsumowanie 24. kolejki Premier League

Podsumowanie 24. kolejki Premier League 30.01.2013, 23:31, Kamil 10 komentarzy

Za nami 24. kolejka Premier League, w której Arsenal zremisował 2-2 z drużyną Liverpoolu. Poniżej przedstawiamy Wam wszystkie wyniki, które padły w pozostałych spotkaniach.

Aston Villa 1-2 Newcastle

Wzmocnione Sroki wreszcie wygrywają. Zadanie nie było jednak zbyt trudne, mecz na Villa Park z pogrążoną w kryzysie Aston Villą. Kapitalnym gole w tym meczu popisał się Yohan Cabaye. W tabeli Aston Villa zajmuje 19. miejsce, Newcastle jest 15.

19' [0 - 1] Cisse

31' [0 - 2] Cabaye

49' [1 - 2] Benteke (k.)

QPR 0-0 Man City

Gospodarze cały czas nie poddają się i walczą o utrzymanie. Nie dali się pokonać nawet mistrzowi Anglii. Goście dominowali, ale nie zdołali zdobyć zwycięskiego gola. Remis w tym meczu to z pewnością sukces QPR. Po tej kolejce, gospodarze są na ostatniej pozycji w tabeli, City jest na 2. miejscu.

Stoke 2-2 Wigan

Bardzo ciekawy pojedynek zobaczyli kibice zgromadzeni na Britannia Stadium. Gospodarze prowadzili już 2-0, ale goście zdołali się podnieść i zdobyli cenny punkt. Stoke to 10. zespół w tabeli, Wigan jest na miejscu 18.

23' [1 - 0] Shawcross

48' [2 - 0] Crouch

50' [2 - 1] McArthur

61' [2 - 2] F.D. Santo

Sunderland 0-0 Swansea

Bezbramkowy remis na Stadium of Light. Łabędzie byli już chyba myślami na Wembley, gdzie zagrają w finale Capital One Cup. Po tej kolejce - Swansea jest na 8. pozycji, Sunderland spada na 11. miejsce.

Everton 2-1 WBA

Mecz na Goodison Park zapowiadał się bardzo ciekawie. Everton podejmował WBA - rewelację początku sezonu. Gospodarze nie rozczarowali swoich fanów i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Po tej kolejce, Everton jest na 5. pozycji w tabeli, WBA jest na 9. miejscu.

29' [1 - 0] Baines

45' [2 - 0] Baines (k.)

65' [2 - 1] Long

Norwich 1-1 Tottenham

Faworytem meczu na Carrow Road byli goście. Kanarki jednak nie przestraszyły się zespołu Spurs i dość długo prowadzili w tym meczu. Gościom punkt uratował jednak Gareth Bale. Norwich to 14. zespół w tabeli, Tottenham jest na miejscu 4.

33' [1 - 0] Hoolahan

80' [1 - 1] Bale

Fulham 3-1 WHU

Wieśniaki i Młoty to drużyny na podobnym poziomie. Na Craven Cottage to jednak gospodarze spisali się lepiej i zasłużenie wygrali. W tabeli Fulham zajmuje 12. miejsce, WHU jest 13.

10' [1 - 0] Berbatov

48' [1 - 1] Nolan

49' [2 - 1] Rodallega

90' [3 - 1] Petric

Man Utd 2-1 Southampton

Sensacyjnie mecz na Old Trafford lepiej rozpoczął zespół Świętych. Jednak Southampton nie cieszył się zbyt długo z prowadzenia, Wayne Rooney rozwiał wszelkie nadzieję na zwycięstwo gości. Podopieczni Sir Alexa Fergusona to zdecydowani liderzy tabeli, Southampton znajduje się na 16. miejscu w ligowej tabeli.

3' [0 - 1] Rodriguez

8' [1 - 1] Rooney

27' [2 - 1] Rooney

Reading 2-2 Chelsea

Na Madejski Stadium zespół Reading podejmował faworyzowaną Chelsea. Goście jednak rozczarowali, tracąc 2 gole w ostatnich kilku minutach spotkania. W tabeli Reading zajmuje 17. miejsce, Chelsea jest 3.

45' [0 - 1] Mata

66' [0 - 2] Lampard

87' [1 - 2] A.L. Fondre

90' [2 - 2] A.L. Fondre

Podsumowanie autor: Kamil źrodło: Własne
12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57031.01.2013, 16:18

Chelsea w 3 minuty straciła 2 bramki i 3 pkt, co się tam działo...

Lukiner komentarzy: 194931.01.2013, 15:58

Szkoda, że tylko zremisowaliśmy. Liczyłem na zwycięstwo. Jedyne co cieszy, to fakt że inni faworyci też tylko remisowali.

Yakub97 komentarzy: 574631.01.2013, 14:22

Dobrze mecze sie ulozyly by kilka pkt odrobic ale w sumie przegrywalismy 2-0//

mitmichael komentarzy: 4924331.01.2013, 09:06

Kurde Tottenham zremisował, moglismy ich dogonic na 2 punkty to musielismy zremisowac z Liverpoolem, ktory nic nie pokazał. Do tego jeszcze Chelsea remis ahh szkoda gadac

matek9009 komentarzy: 135531.01.2013, 08:31

z całej czołówk to MU umocnił sie na pozycji lidera i Everton zmniejszył stratę do 4 ozycji, aj trzeba ostro walczyć w kolejnych meczach!!!