Podsumowanie zbiórki: W tydzień udało się zebrać całą potrzebną kwotę!

Podsumowanie zbiórki: W tydzień udało się zebrać całą potrzebną kwotę! 15.07.2017, 18:49, Mateusz Kolebuk 14 komentarzy Jesteśmy niesamowicie dumni z naszej społeczności, która zmobilizowała się i w ciągu niecałych 8 dni zakończyła zbiórkę dla Piotrusia z pozytywnym efektem.

Kanonierom udało się zebrać aż 9312 zł! Przekroczyliśmy założony przez nas cel 5000 zł aż o 86%. W zbiórce zorganizowanej przez nas wzięło udział 367 osób.

Niezmiernie cieszymy się, że społeczność naszego serwisu pokazała swoją siłę w ten sposób. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć tę inicjatywę. Tak jak obiecywaliśmy, w następnym miesiącu wybierzemy kolejny cel i będziemy ponownie organizować zbiórkę i mobilizować naszych użytkowników do pomocy tym, którzy jej potrzebują. Liczymy, że będziecie wtedy razem z nami.

Dziękujemy!

https://www.siepomaga.pl/kanonierzy-com-charytatywnie

Poniżej publikujemy wiadomość od Pani Ewy, mamy Piotrusia. Otrzymaliśmy również zdjęcie Piotrusia w koszulce Arsenalu, którą mu sprezentowaliśmy.

"Kochani Kanonierzy, z całego serca DZIĘKUJEMY!!!
Za pomoc w zbiórce funduszy na turnusy rehabilitacyjne dla Piotrusia, za wsparcie, za serce...

Tyle myśli się kłębi w głowie, tyle emocji... a gdy chciałabym coś napisać to trudno ubrać to wszystko w słowa... więc jeszcze raz...za wszystko.... DZIĘKUJEMY"


Akcja charytatywnaSklep z gadżetami Arsenalu autor: Mateusz Kolebuk źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 4591 17.07.2017, 08:54

Brawo My!!

Cesc1994 komentarzy: 3094 16.07.2017, 19:27

Fantastyczna wiadomość! Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc.
Świetni z Was Ludzie Kanonierzy! :)

Maciek_AFC komentarzy: 2433 15.07.2017, 23:19

Ciesze sie, ze moglem pomoc :)

GunneralMenager komentarzy: 50 15.07.2017, 23:02

Polecamy się na przyszłość. Razem możemy więcej!

anty_pzpn_ komentarzy: 3240 15.07.2017, 20:56

Każdy z osobna zasługuje na wielkie brawa.
Ci którzy wspomogli choćby 1 groszem i Ci którzy nie mogli pozwolić sobie na pomoc ale promowali tą pomoc poprzez facebooka itp.
Razem możemy wiele kanonierzy!

dudekns komentarzy: 4591 15.07.2017, 20:17

Brawo Panowie i Panie!
Chapeau bas!
Oby więcej takich akcji.

FilipCz komentarzy: 115 15.07.2017, 20:05

Już czekamy na kolejną zbiórkę :)

Szebson komentarzy: 1253 15.07.2017, 19:53

Ciesze sie, ze jestem czescia tej spolecznosci. Ciesze sie, ze dodalem swoja cegielkie. Ciesze sie, ze nasza ekipa potrafi sie tak zmobilizowac
Licze na takie wyniki co miesiac. :)

sidtsw komentarzy: 1578 15.07.2017, 19:38

Brawo :-) trzymamy kciuki za mlodego teraz..

pawel94 komentarzy: 735 15.07.2017, 19:35

Brawo dla wszystkich, którzy wspomogli akcję. Sam też się dorzuciłem i cieszę się, że mogłem pomóc. To pokazuje, że kibice Arsenalu są najlepsi :)

Piotrek95 komentarzy: 2293 15.07.2017, 19:32

Super inicjatywa, fajnie to wyszło,

Poszukajcie kolejnej akcji bo jak niedługo przegram zakład to znowu na coś trzeba wpłacić :)

mistiqueAFC komentarzy: 20908 15.07.2017, 19:23

Szkoda, że nie udało się dobić do dyszki, ale i tak kwota ciesząca ono.Teraz tylko trzeba kciuki trzymać za to, żeby @Rahu hajsu nie zawinął dla siebie :D

Brawo, jestem z was dumny kanonierzy! ;>

mar12301 komentarzy: 16442 15.07.2017, 19:06

Dobrze, że zbiórka była jeszcze po wypłacie to wsparłem

Argudo komentarzy: 4207 newsów: 3 15.07.2017, 19:04

Brawo Kanonierzy, jesteście wielcy! Ja niestety nie miałem pieniędzy, by wesprzeć zbiórkę, ale napisałem o niej tu i ówdzie, czym, mam nadzieję, choć trochę przyczyniłem się do jej sukcesu.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - West Bromwich Albion 25.09.2017 - godzina 21:00
? : ?