Pomeczowa konferencja prasowa

Pomeczowa konferencja prasowa 15.04.2018, 20:46, Kamil Garczorz 17 komentarzy Arsenal przegrał na St James' Park z Newcastle United i tym samym przedłużył niechlubną passę meczów bez wygranej na boisku rywala.

Oto, co Arsene Wenger powiedział po tym spotkaniu.

O wyniku..
Dostrzegam różnice pomiędzy występem a wynikiem, szczególnie w pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze. W drugiej zespół grał z dobrym zaangażowaniem, ale w końcówce meczu można było dostrzec, że niektórzy zawodnicy grali w czwartek.

O formie wyjazdowej w Europie oraz kraju...
Na to mają wpływ podświadomość oraz psychologia, ponieważ rozgrywki europejskie są całkiem inne, historia nie ma tej samej wagi i to pokazuje jak trudne są mecze, ponieważ nie zawsze występuje tam racjonalność, ale w naszych głowach odgrywa to pewną rolę.

O współpracy Aubameyanga i Lacazette'a...
Stwarzali zagrożenie, ale myślę, że w pierwszej części przegapiliśmy szansę na zdobycie drugiego gola. W ofensywie byliśmy niebezpieczni.

O debiucie Willocka...
Widać u niego talent oraz brak doświadczenia w niektórych sytuacjach, ale był to obiecujący debiut.

O ręce Lascellesa po strzale Aubameyanga...
Sędzia jest sędzią. Niestety Premier League kolejny raz zdecydowała się nie wprowadzić systemu VAR i myślę, że była to bardzo zła decyzja.

O tym, czy chciałby wprowadzenia VAR...
Tak, ponieważ Premier League była tworzony przez ludzi z postępowym myśleniem, którzy chcieli być przed resztą Europy. To działało. Przez tę decyzję zostaniemy za resztą, a ważne mecze w sezonie były rozstrzygane przez błędy, których mogło nie być z pomocą tego systemu. Tak było w Lidze Mistrzów w spotkaniu Liverpoolu z Manchesterem City. Młodsza generacja korzysta z VAR-u i świat może nam uciec, ponieważ inne kraje używają go.

O tym, czy zmiany w składzie były spowodowane zmęczeniem...
Kilku było kontuzjowanych, a kilku odpoczywało. ponieważ musieli zregenerować siły po dużej liczbie spotkań w ostatnim czasie.

O tym, kto jest kontuzjowany...
Ramsey miał ranę i musiał unikać kontaktu. Reszta to drobne stłuczenia.

O Aubameyangu i Lacazette'cie rozpoczynających razem...
To, co pokazali w pierwszej połowie było bardzo obiecujące, stwarzali dobre okazje. W drugiej byli, jak reszta zespołu, mniej kreatywni.

Arsene WengerNewcastle UnitedPremier LeagueSklep kibica Arsenalu autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
notopyk komentarzy: 1304 17.04.2018, 15:21

wenger OUT !!!!!

zly_kanonier komentarzy: 3088 17.04.2018, 00:14

Oj, będzie potrzebna zaliczka przed rewanżem z Atletico, bo na Wanda będzie ciężko cokolwiek ustrzelić.

drewniane_krzeslo komentarzy: 1268 16.04.2018, 22:34

@Marioht: Jest faktem, że liga jest stracona przynajmniej w tym sezonie. Nie widzę sensu żeby eksploatować Laca, Ramseya czy nawet Welbecka który wbrew opinii coś ostatnio gra przez kilka meczy

Chcę żeby drużyna spięła się na Hiszpanów i oni muszą podkreślam muszą się na nich spiąć. Zauważ, że inaczej grają w PL, a inaczej LE.

o co mają grać w PL ?
Nie chcę mówić o mentalności to inny temat odrębny temat

@mar12301: A po za tym u Ciebie wszystko ook ?

nightgunner komentarzy: 125 16.04.2018, 16:49

Armata500
mnie tez to zastanawia, wszystkie granice które ja sobie wyobrazałem już papa przekroczył, zobaczymy, teraz obstawiam ze jak nie wygramy LE to go wyleją :D
odnośnie wypowiedzi wengera, przyjal on od pewnego czasu taktykę ze ludzie to debile i idioci, dalej plecie masło maślane, widocznie ani on ani zarząd nie zdradzają nam prawdziwych powodów czemu dalej jest na stanowisku, zero samokrytyki, czemu nikt nie zapyta się go wprost o jego błędy...

Marcel90 komentarzy: 3171 16.04.2018, 14:06

@Adi17: Widocznie jakas czesc z tej masy bledow byla odgwizdana/przeoczona umyslnie i VAR nie jest na reke

celuch1920 komentarzy: 17 16.04.2018, 10:35

A czy papcio Wenger nie byl wczesniej bardzo przeciwny VAR? :D

Adi17 komentarzy: 383 16.04.2018, 09:50

Nie rozumiem dlaczego nie chcą wprowadzić VARu od przyszłego sezonu. Akurat im powinno zależeć, ze względu na masę błędów sędziowskich w Anglii.

Krzyma6 komentarzy: 153 16.04.2018, 08:43

Ewidentnie liczą na zwycięstwa u siebie, na wyjeździe nie gryzą trawy.

Armata500 (redaktor) komentarzy: 2412 newsów: 11 16.04.2018, 07:59

Mnie zastanawia co się musi stać, by Wenger przyznał się do swoich błędów.
To co mówi jest po prostu odrażające...

Leehu komentarzy: 8726 16.04.2018, 01:16

Wenger: Premier League niedługo zostanie za Ekstraklasą bo tam VAR wprowadzili. :D

mar12301 komentarzy: 16876 15.04.2018, 23:12

@Marioht: nie pisz do tego krzesła, on jest fanatykiem Siwego.

Marioht komentarzy: 4521 15.04.2018, 22:52

@drewniane_krzeslo: Mogą przegrywać bo co?
To jest Arsenal a nie jakieś terriery, tutaj powinno się zawsze walczyć na maksa, o zwycięstwo, niezależnie od okoliczności.
Zdajesz sobie sprawę, że taka gra na pół gwizdka odbije się w kluczowych momentach, gdy trzeba będzie się maksymalnie spiąć?
Na przykład w dwumeczu z Atletico.
Drużyny Wengera od lat nie mają mentalności zwycięzców i trudno się temu dziwić czytając to co mówi ten wypalony trener wraz ze swoimi zwolennikami.

Ale już niedługo, nastąpi kolejne brutalne zderzenie z rzeczywistością.

drewniane_krzeslo komentarzy: 1268 15.04.2018, 22:21

Mogą przegrywać itp nie ma to znaczenia Arsene bardzo rzadko krytykuje zespół. Liczy się LE

metjuAFC komentarzy: 1518 15.04.2018, 22:20

@lays: mnie też to tłumaczenie rozwaliło. Najlepsze było to, że mówił o zmęczeniu bo dopiero w piątek rano wrócili z Moskwy. Brak słów.

Freo98 komentarzy: 192 15.04.2018, 21:53

Była tworzona*