Postawić się Orłom: Crystal Palace vs Arsenal

Postawić się Orłom: Crystal Palace vs Arsenal 27.10.2018, 13:33, 941 komentarzy

Wiele osób obawiało się, co stanie się z Arsenalem, gdy schedę po Arsenie Wengerze przejmie Unai Emery. Kibice mieli w pamięci Manchester United, który zaliczył totalny sportowy zjazd - trwający nawet do dziś. Okazuje się jednak, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, bowiem zawodnicy z armatką na piersi wygrali, uwaga, jedenaście ostatnich spotkań z rzędu. To pierwsza tego typu seria Kanonierów od 2007 roku, co budzi podziw, a przede wszystkim respekt dla innych rywali.

Arsenal zdołał zwyciężyć w poprzednim spotkaniu ze Sportingiem, wygrywając 1:0. Podopieczni Unaia Emery'ego długo szukali drogi do bramki, ale finalnie wyszli z tego pojedynku zwycięsko. Wcześniej The Gunners mierzyli się z ekipą Leicesteru City, gdzie gra - przynajmniej po pierwszej połowie - nie mogła napawać optymizmem, ale w drugiej Arsenal rozkręcił się na dobre i zadał kilka ciosów swojemu rywalowi, posyłając go na deski i triumfując w tym pojedynku.

Crystal Palace znajduje się aktualnie na piętnastym miejscu w tabeli angielskiej ekstraklasy, z czego w ostatnich trzech spotkaniach schodzili pokonani. Orły nie są więc w wybitnej formie, co zawodnicy Unaia Emery'ego powinni umieć skrzętnie wykorzystać. W zespole Roya Hodgsona kontuzjowany jest środkowy obrońca - Scott Dan oraz środkowy napastnik - Christian Benteke.

Do pełnego treningu powrócił Petr Cech, Laurent Koscielny, Ainsley Maitland-Niles, co powoduje, że konkurencja w zespole wzbija się na wyższy poziom. Niefortunnie urazów doznali dwaj lewi obrońcy - Nacho Monreal oraz Sead Kolasinac, więc Unai Emery zmuszony był, by przetestować nowe rozwiązania, które - jak się okazało - odpowiednio zaowocowało, ponieważ Granit Xhaka spisuje się przyzwoicie na lewej stronie i, jak na razie, nie można mu niczego zarzucić.

Arsenal pozostaje niewątpliwym faworytem w tym pojedynku. Nie liczymy na to, że Crystal Palace postawi się na tyle, by móc wygrać to spotkanie. 12 zwycięstwo z rzędu we wszystkich rozgrywkach byłoby czymś niesamowitym i głęboko liczymy na to, że The Gunners powiększą swój dorobek już w ten weekend, bowiem w takich spotkaniach całkowym obowiązkiem jest, by punktować na słabszych oponentach.

Rozgrywki: 10. kolejka Premier League

Miejsce: Anglia, Londyn, Selhurst Park

Data: Niedziela, 28 października 2018 roku, godzina 14:30 czasu polskiego

Przewidywany skład: Leno - Bellerin, Mustafi, Sokratis, Xhaka - Ramsey, Torreira - Iwobi, Özil, Aubameyang - Lacazette.

Typ Kanonierzy.com: 1:2.

Zapowiedź autor: źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia123456następna
Kill_Bill (zawieszony) komentarzy: 16228.10.2018, 16:31

Z taką grą w obronie, to za tydzień na Emirates Live zrobi jesień średniowiecza.

Adrian12543 komentarzy: 15912 newsów: 228.10.2018, 16:26

No nic, nie da się wszystkiego wygrać. Może takie lekkie sprowadzenie na ziemię nam się przyda?

schnor25 komentarzy: 1684428.10.2018, 16:20

Oba karne niepotrzebne, lepsi nie byliśmy, ale mogliśmy zdobyć 3 oczka.

Oldgunner3 komentarzy: 736728.10.2018, 16:19

Co jak co ,ale zimą Emery musi rozbić bank na przynajmniej 1 obrońcę

Oldgunner3 komentarzy: 736728.10.2018, 16:16

To właściwie już przepowiedziałem bo to było łatwe do przewidzenia.G....o gramy nie licząc 2 goli.Czasami wygrywa się mecze nawet kiedy się gra gorzej niż rywal - u nas to nie działa.Mnóstwo prostych błędów i to nie tylko w obronie.Sami kopiemy się po głowach no i orły wyglądają zdecydowanie lepiej fizycznie

Maziarz (zawieszony) komentarzy: 39228.10.2018, 16:12

Tylko nie strata punktów!

Miszek komentarzy: 34128.10.2018, 16:02

http:/ /f1livegp.net/wp/ultimately-ricciardo-smiled-happily/

Maziarz (zawieszony) komentarzy: 39228.10.2018, 16:02

Crystal Palace tak fajnie gra czy my tak słabo?

Kanonier95 komentarzy: 288128.10.2018, 15:58

Jakims linkiem mozecie poratowac ?

Maziarz (zawieszony) komentarzy: 39228.10.2018, 15:50

I cyk, Chelsea trójeczka.

Maziarz (zawieszony) komentarzy: 39228.10.2018, 15:49

Uważam, że niepotrzebnie narzekacie na Xhakę. Skoro wygrywamy z nim w składzie, to oznacza, że jest ważnym ogniwem. Emery wie co robi, zwłaszcza w drugiej połowie. XD

ZelGrey komentarzy: 221028.10.2018, 15:49

@imprecis: i co mowiles o tym zjezdzie dzisiaj? ;)

MaciekGoooner komentarzy: 27408 newsów: 528.10.2018, 15:48

Dlatego powinien być var.

Mickeylo komentarzy: 24328.10.2018, 15:46

hahaha co sie nie dzieje, xhaka brama. auba zmienia korki i strzela odrazu po podaniu ręką od laki:D

simson16 komentarzy: 294028.10.2018, 15:45

Gollll!!!VAR precz:)

marcingus1 komentarzy: 46628.10.2018, 15:45

dlaczego oni tak nie moga od razu grac?!?!?!??!?!

simson16 komentarzy: 294028.10.2018, 15:41

XHAKAAAA, WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ma Chop Pie*dolniecie:)

Choina komentarzy: 187328.10.2018, 15:41

Osz ty w cara!!!

Szogun komentarzy: 23168 newsów: 328.10.2018, 15:36

Mustafi po przejściu do Arsenalu stał się cieniem obrońcy. Obrona w Arsenalu kuleje od dawna i nie ma rozsądnych schematów zachowań bo to co wyprawiają nie raz Nasi środkowi to przedziwne zjawisko i nie wiem czy to brak umiejętności czy tylko koncentracji.

pumeks komentarzy: 1971928.10.2018, 15:35

Teraz to już żadnym skrzydłem nie zagramy ;D

The088 komentarzy: 18428.10.2018, 15:35

Arsenal nie wygrywał jeszcze ANI JEDNEGO meczu przed końcem pierwszej połowy.

A wygrał 11 pod rząd.

Wniosek?

Jedziemy z nimi.

pumeks komentarzy: 1971928.10.2018, 15:34

Bellerin na ławkę?
Kontuzja?

AlexVanPersie komentarzy: 760128.10.2018, 15:34

Super się oglądało pierwszą połowę. Dynamiczna.

Brakuje nam szybkiego LO, z którym Obama mógłby zagrać w trójkąta i wypuścić do przodu na wrzutkę. Xhaka całkowicie wstrzymuje ruch na lewej stronie.

Mustafi klasycznie, czyli bezmyślnie.

mar12301 komentarzy: 2129028.10.2018, 15:34

Coś z Bellerinem

pumeks komentarzy: 1971928.10.2018, 15:33

Lichy wchodzi za......

Auba14 komentarzy: 11128.10.2018, 15:32

Mustafi jego trzeba sprzedać jak najszybciej jeśli wogule ktoś się po niego zgłosi xd

Szogun komentarzy: 23168 newsów: 328.10.2018, 15:32

Pozytywem jest dobra gra Xhaki na tej pozycji i Bellerina oraz niezłe przechodzenie z defensywy do ofensywy a negatywem brak kontroli w dużej części spotkania i zbytnia pobłażliwość przed Naszym polem karnym.

Piotrek_175 komentarzy: 168428.10.2018, 15:32

Miki z Iwobiego a na ostatnie 20 minut Welbz.

Auba14 komentarzy: 11128.10.2018, 15:31

Nie możemy z nimi przegrać...

Sobieski14 komentarzy: 462928.10.2018, 15:30

Rudzki trochę odleciał, chyba mu Ayew naszkodził w tym całym fantasy.
Bez przesady ze tam była symulka...sędzia pomimo ze jest słaby to dobrze pokazał że była mijanka i Ayew sam zawadził o noge Mustafy.

Piotrek_175 komentarzy: 168428.10.2018, 15:30

Mam dziwne przeczucie że Ayew dzisiaj wyleci z boiska, wystarczy jeden nie aż tak poważny faul

RoMbi komentarzy: 1111 newsów: 128.10.2018, 15:30

Jakby nie próbował jej wybić i by go gość prześcignął, po czym padła by bramka, to by poszła fala, że Mustafi nie ma mózgu bo nie wybił piłki która była przed nim :D

Elastico07 komentarzy: 572028.10.2018, 15:30

@rreddevilss: A czy ja cie mowie co masz robić,widzę że duże problemy czytania ze zrozumieniem u ciebie,nie ma z czym gadać.

Barney komentarzy: 1248528.10.2018, 15:30

@Cux:

Lacazette gra dobrze w Arsnalu zgodzę się ,ale często marnuje i brakuje mu tego instynktu killera.

lays komentarzy: 3785428.10.2018, 15:29

@Alonso:

Dokladnie. Odrobimy to w drugiej!

Moim zdanirm gramy za szerokovi za daleko pilkarze sa od siebie. Miedzy pomoca a atakiem jest dxiura i pilka nie przechodzi. Ozil slabiutko

fabregas1987 komentarzy: 2024528.10.2018, 15:29

Jakieś te nasze akcje nieskładne, Lacazette bardzo słabo moim zdaniem, niedokładnie i niecelnie

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 173728.10.2018, 15:29

miki niby niewidoczny ale daje stabilność i dobry balans...
nasz manager chyba za bardzo się podpalił bo ten skład jest za ofensywny żeby wygrać takie derby...
dawaj miki z księciem na boisko!!! jest w końcu czas i nie gramy tu z barceloną

RIVALDO700 komentarzy: 3095528.10.2018, 15:29

Boli mnie ze auba w Afc jest tylko skrzydlowym. Nieowybrazalne marnotrastwo.

Cux komentarzy: 25228.10.2018, 15:29

jak można mieć problem do Laccazetta gra dobrze szkoda okazji ale jest aktywny i do przodu i tyłu Auba w ogóle nie widoczny

Kanonier204 (zawieszony) komentarzy: 39343 newsów: 328.10.2018, 15:29

Strzał Lacazetta i wrzutka w kierunku bodajże Auby, pokazują w jakiej jest formie.

Nie ma co się pastwić. Trzeba wierzyć!

Piotrek_175 komentarzy: 168428.10.2018, 15:28

Czyli jednak tytuł newsa całkiem adekwatny :D wierzę w drugą połowę, COYG!

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232328.10.2018, 15:28

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/welbeck_ma_juz_wiecej_bramek_niz_lukaku/144027

kwiatinho komentarzy: 528428.10.2018, 15:28

Bardzo słaba pierwsza połowa. Poza sytuacją Bellerina wszystko inne do zapomnienia. Mustafi zostawił mózg w szatni

RoMbi komentarzy: 1111 newsów: 128.10.2018, 15:28

@MarkOvermars:
Ale pisanie że jest idiotą i odcięło mu mózg w tej sytuacji to przesada. Chciał wybić (w dodatku wślizgiem, bo inaczej się nie dało) BEZPAŃSKĄ piłkę, a gość mu w ostatniej chwili wybiegł i ją zastawił. No niby co miał zrobić? ;D A tutaj zaczną wypisywać, że specjalnie wjechał gościowi obróconemu tyłem :DDD

Alonso komentarzy: 1052228.10.2018, 15:27

Mustafi najlepszy obrońca Arsenalu w tym sezonie, teraz robi karnego i dzieciarnia już go wywala ze składu. Wy to nie macie szacunku do piłkarzy.

Adrian12543 komentarzy: 15912 newsów: 228.10.2018, 15:27

Ja jestem jeszcze w miarę spokojny, żenujące pierwsze połowy stały się naszą małą tradycją. W drugiej zawsze jest lepiej. 1:0 do przerwy z przeciętnym CP to nie powód do płaczu.

thegunners101 komentarzy: 180628.10.2018, 15:27

Guendouzi też bez polotu totalnie. Tak naprawdę normę wyrabia dziś tylko Torreira. Przez te drugie połowy jestem teraz kompletnie spokojny, ale każda passa się kiedyś kończy...

rreddevilss komentarzy: 348228.10.2018, 15:26

@Diam51:

Wiem że się mecz nie skończył :) Palace miewa słabsze 2 polowy gdy prowadzi np z United z 2-0 na 2-3 zrobili

Leehu komentarzy: 990828.10.2018, 15:26

To co w drugiej koniec "męczenia buły" i zaczynamy grać swoje, ciekawe kogo wpuści Emery, zdaje się że Ozil zgłaszał jakiś uraz w 43 minucie.

Papaciok komentarzy: 438628.10.2018, 15:26

Gunner012 i Imprecis hahaha jeszcze Diama chyba brakuje

poprzednia123456następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Liverpool - Arsenal 24.08.2019 - godzina 18:30
? : ?
Arsenal - Burnley 17.08.2019 - godzina 13:30
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool22006
2. Arsenal22006
3. Man City21104
4. Man United21104
5. Brighton21104
6. Tottenham21104
7. Bournemouth21104
8. Sheffield United21104
9. Everton21104
10. Burnley21013
11. Norwich21013
12. Leicester20202
13. Wolves20202
14. Crystal Palace20111
15. Chelsea20111
16. West Ham20111
17. Aston Villa20020
18. Newcastle20020
19. Southampton20020
20. Watford20020
ZawodnikBramkiAsysty
Teemu Pukki40
Raheem Sterling40
Ashley Barnes30
Marcus Rashford21
Sergio Agüero20
Pierre-Emerick Aubameyang20
Harry Kane20
Anthony Martial20
Sadio Mané11
Lucas Moura11
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz lipca wybór redaktorów
0
Gracz lipca wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna