Postawić się Orłom: Crystal Palace vs Arsenal

Postawić się Orłom: Crystal Palace vs Arsenal 27.10.2018, 13:33, MVTI 941 komentarzy

Wiele osób obawiało się, co stanie się z Arsenalem, gdy schedę po Arsenie Wengerze przejmie Unai Emery. Kibice mieli w pamięci Manchester United, który zaliczył totalny sportowy zjazd - trwający nawet do dziś. Okazuje się jednak, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, bowiem zawodnicy z armatką na piersi wygrali, uwaga, jedenaście ostatnich spotkań z rzędu. To pierwsza tego typu seria Kanonierów od 2007 roku, co budzi podziw, a przede wszystkim respekt dla innych rywali.

Arsenal zdołał zwyciężyć w poprzednim spotkaniu ze Sportingiem, wygrywając 1:0. Podopieczni Unaia Emery'ego długo szukali drogi do bramki, ale finalnie wyszli z tego pojedynku zwycięsko. Wcześniej The Gunners mierzyli się z ekipą Leicesteru City, gdzie gra - przynajmniej po pierwszej połowie - nie mogła napawać optymizmem, ale w drugiej Arsenal rozkręcił się na dobre i zadał kilka ciosów swojemu rywalowi, posyłając go na deski i triumfując w tym pojedynku.

Crystal Palace znajduje się aktualnie na piętnastym miejscu w tabeli angielskiej ekstraklasy, z czego w ostatnich trzech spotkaniach schodzili pokonani. Orły nie są więc w wybitnej formie, co zawodnicy Unaia Emery'ego powinni umieć skrzętnie wykorzystać. W zespole Roya Hodgsona kontuzjowany jest środkowy obrońca - Scott Dan oraz środkowy napastnik - Christian Benteke.

Do pełnego treningu powrócił Petr Cech, Laurent Koscielny, Ainsley Maitland-Niles, co powoduje, że konkurencja w zespole wzbija się na wyższy poziom. Niefortunnie urazów doznali dwaj lewi obrońcy - Nacho Monreal oraz Sead Kolasinac, więc Unai Emery zmuszony był, by przetestować nowe rozwiązania, które - jak się okazało - odpowiednio zaowocowało, ponieważ Granit Xhaka spisuje się przyzwoicie na lewej stronie i, jak na razie, nie można mu niczego zarzucić.

Arsenal pozostaje niewątpliwym faworytem w tym pojedynku. Nie liczymy na to, że Crystal Palace postawi się na tyle, by móc wygrać to spotkanie. 12 zwycięstwo z rzędu we wszystkich rozgrywkach byłoby czymś niesamowitym i głęboko liczymy na to, że The Gunners powiększą swój dorobek już w ten weekend, bowiem w takich spotkaniach całkowym obowiązkiem jest, by punktować na słabszych oponentach.

Rozgrywki: 10. kolejka Premier League

Miejsce: Anglia, Londyn, Selhurst Park

Data: Niedziela, 28 października 2018 roku, godzina 14:30 czasu polskiego

Przewidywany skład: Leno - Bellerin, Mustafi, Sokratis, Xhaka - Ramsey, Torreira - Iwobi, Özil, Aubameyang - Lacazette.

Typ Kanonierzy.com: 1:2.

Zapowiedź autor: MVTI źrodło: własne
Kill_Bill (zawieszony) komentarzy: 16228.10.2018, 16:31

Z taką grą w obronie, to za tydzień na Emirates Live zrobi jesień średniowiecza.

schnor25 komentarzy: 1854628.10.2018, 16:20

Oba karne niepotrzebne, lepsi nie byliśmy, ale mogliśmy zdobyć 3 oczka.

Oldgunner3 komentarzy: 967528.10.2018, 16:19

Co jak co ,ale zimą Emery musi rozbić bank na przynajmniej 1 obrońcę

Oldgunner3 komentarzy: 967528.10.2018, 16:16

To właściwie już przepowiedziałem bo to było łatwe do przewidzenia.G....o gramy nie licząc 2 goli.Czasami wygrywa się mecze nawet kiedy się gra gorzej niż rywal - u nas to nie działa.Mnóstwo prostych błędów i to nie tylko w obronie.Sami kopiemy się po głowach no i orły wyglądają zdecydowanie lepiej fizycznie

Maziarz (zawieszony) komentarzy: 39228.10.2018, 16:12

Tylko nie strata punktów!

Miszek komentarzy: 35428.10.2018, 16:02

http:/ /f1livegp.net/wp/ultimately-ricciardo-smiled-happily/

Maziarz (zawieszony) komentarzy: 39228.10.2018, 16:02

Crystal Palace tak fajnie gra czy my tak słabo?

Kanonier95 komentarzy: 288228.10.2018, 15:58

Jakims linkiem mozecie poratowac ?

Maziarz (zawieszony) komentarzy: 39228.10.2018, 15:50

I cyk, Chelsea trójeczka.

Maziarz (zawieszony) komentarzy: 39228.10.2018, 15:49

Uważam, że niepotrzebnie narzekacie na Xhakę. Skoro wygrywamy z nim w składzie, to oznacza, że jest ważnym ogniwem. Emery wie co robi, zwłaszcza w drugiej połowie. XD

ZelGrey komentarzy: 252428.10.2018, 15:49

@imprecis: i co mowiles o tym zjezdzie dzisiaj? ;)

Mickeylo komentarzy: 272428.10.2018, 15:46

hahaha co sie nie dzieje, xhaka brama. auba zmienia korki i strzela odrazu po podaniu ręką od laki:D

simson16 komentarzy: 461428.10.2018, 15:45

Gollll!!!VAR precz:)

marcingus1 komentarzy: 117828.10.2018, 15:45

dlaczego oni tak nie moga od razu grac?!?!?!??!?!

simson16 komentarzy: 461428.10.2018, 15:41

XHAKAAAA, WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ma Chop Pie*dolniecie:)

Choina komentarzy: 211228.10.2018, 15:41

Osz ty w cara!!!

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 328.10.2018, 15:36

Mustafi po przejściu do Arsenalu stał się cieniem obrońcy. Obrona w Arsenalu kuleje od dawna i nie ma rozsądnych schematów zachowań bo to co wyprawiają nie raz Nasi środkowi to przedziwne zjawisko i nie wiem czy to brak umiejętności czy tylko koncentracji.

pumeks komentarzy: 2080828.10.2018, 15:35

Teraz to już żadnym skrzydłem nie zagramy ;D

The088 komentarzy: 62028.10.2018, 15:35

Arsenal nie wygrywał jeszcze ANI JEDNEGO meczu przed końcem pierwszej połowy.

AlexVanPersie komentarzy: 806428.10.2018, 15:34

Super się oglądało pierwszą połowę. Dynamiczna.

Brakuje nam szybkiego LO, z którym Obama mógłby zagrać w trójkąta i wypuścić do przodu na wrzutkę. Xhaka całkowicie wstrzymuje ruch na lewej stronie.

Mustafi klasycznie, czyli bezmyślnie.

mar12301 komentarzy: 2311328.10.2018, 15:34

Coś z Bellerinem

pumeks komentarzy: 2080828.10.2018, 15:33

Lichy wchodzi za......

Auba14 komentarzy: 11228.10.2018, 15:32

Mustafi jego trzeba sprzedać jak najszybciej jeśli wogule ktoś się po niego zgłosi xd

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 328.10.2018, 15:32

Pozytywem jest dobra gra Xhaki na tej pozycji i Bellerina oraz niezłe przechodzenie z defensywy do ofensywy a negatywem brak kontroli w dużej części spotkania i zbytnia pobłażliwość przed Naszym polem karnym.

Piotrek_175 komentarzy: 184428.10.2018, 15:32

Miki z Iwobiego a na ostatnie 20 minut Welbz.

Auba14 komentarzy: 11228.10.2018, 15:31

Nie możemy z nimi przegrać...

Piotrek_175 komentarzy: 184428.10.2018, 15:30

Mam dziwne przeczucie że Ayew dzisiaj wyleci z boiska, wystarczy jeden nie aż tak poważny faul

RoMbi komentarzy: 1389 newsów: 728.10.2018, 15:30

Jakby nie próbował jej wybić i by go gość prześcignął, po czym padła by bramka, to by poszła fala, że Mustafi nie ma mózgu bo nie wybił piłki która była przed nim :D

Elastico07 komentarzy: 1250828.10.2018, 15:30

@rreddevilss: A czy ja cie mowie co masz robić,widzę że duże problemy czytania ze zrozumieniem u ciebie,nie ma z czym gadać.

Barney komentarzy: 2084728.10.2018, 15:30

@Cux:

Lacazette gra dobrze w Arsnalu zgodzę się ,ale często marnuje i brakuje mu tego instynktu killera.

lays komentarzy: 3987128.10.2018, 15:29

@Alonso:

Dokladnie. Odrobimy to w drugiej!

Moim zdanirm gramy za szerokovi za daleko pilkarze sa od siebie. Miedzy pomoca a atakiem jest dxiura i pilka nie przechodzi. Ozil slabiutko

fabregas1987 komentarzy: 2577028.10.2018, 15:29

Jakieś te nasze akcje nieskładne, Lacazette bardzo słabo moim zdaniem, niedokładnie i niecelnie

ljungberg77 (zawieszony) komentarzy: 202328.10.2018, 15:29

miki niby niewidoczny ale daje stabilność i dobry balans...
nasz manager chyba za bardzo się podpalił bo ten skład jest za ofensywny żeby wygrać takie derby...
dawaj miki z księciem na boisko!!! jest w końcu czas i nie gramy tu z barceloną

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747428.10.2018, 15:29

Boli mnie ze auba w Afc jest tylko skrzydlowym. Nieowybrazalne marnotrastwo.

Cux komentarzy: 28828.10.2018, 15:29

jak można mieć problem do Laccazetta gra dobrze szkoda okazji ale jest aktywny i do przodu i tyłu Auba w ogóle nie widoczny

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 328.10.2018, 15:29

Strzał Lacazetta i wrzutka w kierunku bodajże Auby, pokazują w jakiej jest formie.

Nie ma co się pastwić. Trzeba wierzyć!

Piotrek_175 komentarzy: 184428.10.2018, 15:28

Czyli jednak tytuł newsa całkiem adekwatny :D wierzę w drugą połowę, COYG!

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268328.10.2018, 15:28

kwiatinho komentarzy: 1312628.10.2018, 15:28

Bardzo słaba pierwsza połowa. Poza sytuacją Bellerina wszystko inne do zapomnienia. Mustafi zostawił mózg w szatni

RoMbi komentarzy: 1389 newsów: 728.10.2018, 15:28

@MarkOvermars:
Ale pisanie że jest idiotą i odcięło mu mózg w tej sytuacji to przesada. Chciał wybić (w dodatku wślizgiem, bo inaczej się nie dało) BEZPAŃSKĄ piłkę, a gość mu w ostatniej chwili wybiegł i ją zastawił. No niby co miał zrobić? ;D A tutaj zaczną wypisywać, że specjalnie wjechał gościowi obróconemu tyłem :DDD

Alonso komentarzy: 1282428.10.2018, 15:27

Mustafi najlepszy obrońca Arsenalu w tym sezonie, teraz robi karnego i dzieciarnia już go wywala ze składu. Wy to nie macie szacunku do piłkarzy.

thegunners101 komentarzy: 247328.10.2018, 15:27

Guendouzi też bez polotu totalnie. Tak naprawdę normę wyrabia dziś tylko Torreira. Przez te drugie połowy jestem teraz kompletnie spokojny, ale każda passa się kiedyś kończy...

rreddevilss (zawieszony) komentarzy: 466928.10.2018, 15:26

@Diam51:

Wiem że się mecz nie skończył :) Palace miewa słabsze 2 polowy gdy prowadzi np z United z 2-0 na 2-3 zrobili

Leehu komentarzy: 1049628.10.2018, 15:26

To co w drugiej koniec "męczenia buły" i zaczynamy grać swoje, ciekawe kogo wpuści Emery, zdaje się że Ozil zgłaszał jakiś uraz w 43 minucie.

Papaciok komentarzy: 438728.10.2018, 15:26

Gunner012 i Imprecis hahaha jeszcze Diama chyba brakuje

niski93 komentarzy: 581628.10.2018, 15:26

Remis biorę w ciemno. Trzeba wrzucić kamyczek do ogródka Emery'ego, coś jest nie tak że zespół oddaje pierwsze połowy, nic się nie zmienia w tym temacie. Seria zostanie przerwana, to pewne, tylko szkoda by było z taką drużyną jak Palace.

polishbrigadesx (zawieszony) komentarzy: 1020428.10.2018, 15:26

nie srajcie żarem wygramy ten mecz

Er4s komentarzy: 308228.10.2018, 15:26

To nie chodzi o to że chorągiewki.
Chodzi o to że chłopaki potrafią grać ale tego nie robią.
Takie zespoły jak Crystal Palace to trzeba bombardować od pierwszej minuty i łoić po 3,4 do zera a nie takie macanie... Też sądzę że wygramy ale po co te nerwy. Nie umiemy zrobić szybkiej kontry po Aubameyang słabo czuję się na skrzydle, nie ma go tam, schodzi na 9 a Iwobi nie jest skrzydłowym, nie ma dynamiki ani przyspieszenia, dostal Van Anholta i Wan Bissake i nie wie co ze sobą zrobić.
Wszystkie klasowe zespoły wjeżdżają w takich rzadziakow dzięki świetnym skrzydłowym. U nas brak.

mitmichael komentarzy: 4924328.10.2018, 15:26

@lays: z tych ktorych wygralismy napisałem a z Chelsea była porazka