Postawić się Orłom: Crystal Palace vs Arsenal

Postawić się Orłom: Crystal Palace vs Arsenal 27.10.2018, 13:33, MVTI 941 komentarzy

Wiele osób obawiało się, co stanie się z Arsenalem, gdy schedę po Arsenie Wengerze przejmie Unai Emery. Kibice mieli w pamięci Manchester United, który zaliczył totalny sportowy zjazd - trwający nawet do dziś. Okazuje się jednak, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, bowiem zawodnicy z armatką na piersi wygrali, uwaga, jedenaście ostatnich spotkań z rzędu. To pierwsza tego typu seria Kanonierów od 2007 roku, co budzi podziw, a przede wszystkim respekt dla innych rywali.

Arsenal zdołał zwyciężyć w poprzednim spotkaniu ze Sportingiem, wygrywając 1:0. Podopieczni Unaia Emery'ego długo szukali drogi do bramki, ale finalnie wyszli z tego pojedynku zwycięsko. Wcześniej The Gunners mierzyli się z ekipą Leicesteru City, gdzie gra - przynajmniej po pierwszej połowie - nie mogła napawać optymizmem, ale w drugiej Arsenal rozkręcił się na dobre i zadał kilka ciosów swojemu rywalowi, posyłając go na deski i triumfując w tym pojedynku.

Crystal Palace znajduje się aktualnie na piętnastym miejscu w tabeli angielskiej ekstraklasy, z czego w ostatnich trzech spotkaniach schodzili pokonani. Orły nie są więc w wybitnej formie, co zawodnicy Unaia Emery'ego powinni umieć skrzętnie wykorzystać. W zespole Roya Hodgsona kontuzjowany jest środkowy obrońca - Scott Dan oraz środkowy napastnik - Christian Benteke.

Do pełnego treningu powrócił Petr Cech, Laurent Koscielny, Ainsley Maitland-Niles, co powoduje, że konkurencja w zespole wzbija się na wyższy poziom. Niefortunnie urazów doznali dwaj lewi obrońcy - Nacho Monreal oraz Sead Kolasinac, więc Unai Emery zmuszony był, by przetestować nowe rozwiązania, które - jak się okazało - odpowiednio zaowocowało, ponieważ Granit Xhaka spisuje się przyzwoicie na lewej stronie i, jak na razie, nie można mu niczego zarzucić.

Arsenal pozostaje niewątpliwym faworytem w tym pojedynku. Nie liczymy na to, że Crystal Palace postawi się na tyle, by móc wygrać to spotkanie. 12 zwycięstwo z rzędu we wszystkich rozgrywkach byłoby czymś niesamowitym i głęboko liczymy na to, że The Gunners powiększą swój dorobek już w ten weekend, bowiem w takich spotkaniach całkowym obowiązkiem jest, by punktować na słabszych oponentach.

Rozgrywki: 10. kolejka Premier League

Miejsce: Anglia, Londyn, Selhurst Park

Data: Niedziela, 28 października 2018 roku, godzina 14:30 czasu polskiego

Przewidywany skład: Leno - Bellerin, Mustafi, Sokratis, Xhaka - Ramsey, Torreira - Iwobi, Özil, Aubameyang - Lacazette.

Typ Kanonierzy.com: 1:2.

Zapowiedź autor: MVTI źrodło: własne
RoMbi komentarzy: 1389 newsów: 728.10.2018, 15:21

Ej znawcy, ale Mustafiego akurat tym razem nie ma co winić.

Deiigloo (zawieszony) komentarzy: 144828.10.2018, 15:20

Możesz chcieć, ale Mustafiego debilizmu nie oduczysz

michalal (zawieszony) komentarzy: 1041328.10.2018, 15:20

@imprecis:

Myślę że za godzinę albo się zamkniesz albo będziesz pisał że znowu na farcie.

kanapka komentarzy: 3033 newsów: 728.10.2018, 15:20

Myślicie ze to odrobine jeszcze?

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 628.10.2018, 15:20

My to generalnie co tydzień gramy ten sam mecz, tylko rywal inny.

Elastico07 komentarzy: 1250928.10.2018, 15:20

Mustafi kompletnie nie patrzy się na to co dzieje się dookoła tylko wzrok w piłkę i 1 punkt widzi,czy tak sie zachowuje klasowy obrońca ? Nie,tak się gra na podwórku w piłke.

Mihex komentarzy: 2360428.10.2018, 15:20

Teraz będzie problem. CP zamuruje, a my będziemy musieli tą ścianę jakoś skruszyć.
No trudno, sami nawarzyliśmy piwa, teraz musimy je wypić. Liczę na dobrą 2 połowę.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9228.10.2018, 15:20

Arsenal are the first visiting team to concede a Premier League goal against Crystal Palace at Selhurst Park this season.

Haxball komentarzy: 102128.10.2018, 15:20

Teraz widać różnicę w grze środka pola bez Xhaki a z nim ;))

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 128.10.2018, 15:20

Za bardzo pewnie się czuli nasi. Tak czułem, że będzie zlekceważenie rywala

damianARSENAL komentarzy: 851128.10.2018, 15:20

co wy chcecie od Holdinga?

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 6395 newsów: 228.10.2018, 15:20

Tragiczne są te pierwsze połowy. AFC nic nie gra, a Zaha nami kręci jak ja zakrętkami od słoików, kiedy otwieram zupę.

Szogun komentarzy: 28503 newsów: 328.10.2018, 15:19

Jeszcze gol do szatni. Nie szykuje się na 12 zwycięstwo bo wygląda to karygodnie.

Oldgunner3 komentarzy: 967528.10.2018, 15:19

Czemu ja to wiedziałem...kolejny frajerski gol.Holding i Mustafi to parodie środkowych obrońców.

Po co faulowal gosc byl ustawiony tyłem do bramki

Pomijając że nie powinno dojść do rożnego z którego padła bramka bo Holding był faulowany to ta połowa była jedno z najgorszych w tym sezonie,mimo wszystko wjeżdzam za 100 na zwycięstwo Arsenalu,wierzę w 2 połowie ale cięzko być optymistą

ArsenalChampion komentarzy: 802128.10.2018, 15:19

co ten mustafi odwalił to az nie mogę tego zrozumieć

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29728.10.2018, 15:19

Mustafiemu to często odcina prąd XD

gnabry_ komentarzy: 5704 newsów: 128.10.2018, 15:19

Mkh za Lace na druga polowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daniken komentarzy: 349428.10.2018, 15:18

Passa dziś zostanie przerwana,nic nie grają

schnor25 komentarzy: 1854628.10.2018, 15:18

Kouyate tyłem do bramki, a ten mu się wślizgiem wpier... ehh.

D_S komentarzy: 106228.10.2018, 15:18

Bramka na konto Leno.

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5028.10.2018, 15:18

Czemu ten klub od 10 lat nie ma solidnej defensywy? Kto za to odpowiada?

mallen komentarzy: 2123928.10.2018, 15:18

Mustafi aka tykająca bomba.

Er4s komentarzy: 308228.10.2018, 15:18

Wstyd.
Iwobi klasycznie po kilku dobrych występach zjazd...
Mustafi....

Kowal96 komentarzy: 1758928.10.2018, 15:18

A jednak coś się zadziało. Szkoda, że w po przeciwnej stronie ;c

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 128.10.2018, 15:18

kur.. teraz może być problem w drugiej połowie

Gunnerrsaurus komentarzy: 1187428.10.2018, 15:18

Ale tu się wszystko zmienia. Zobaczymy jakie komentarze będą po drugiej połowie, jak już ich zniszczymy

Szogun komentarzy: 28503 newsów: 328.10.2018, 15:18

Niestety za bardzo oddaliśmy inicjatywę a przeciw takiej drużynie jak Palace to nie powinno mieć miejsca i prosiliśmy się o gola więc proszę . Mamy.

mitmichael komentarzy: 4924328.10.2018, 15:18

Pierwszy ich gol u siebie, wiedziałem ze jak strzela to w meczu z nami.

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 828.10.2018, 15:17

Mustafi jest pierwszy to wy**bania w najbliższym oknie transferowym.

mitmichael komentarzy: 4924328.10.2018, 15:17

Do przewidzenia, ja nie pisze zeby grali jak City ale zeby w ogole cos grali w pierwszej polowie a tu nic, zero, null i mamy 0-1. Teraz wiem na pewno, nie ogladam za tydzien pierwszej polowy

pumeks komentarzy: 2080828.10.2018, 15:17