Powraca temat transferu Pepe

Powraca temat transferu Pepe 04.12.2018, 20:02, Tomasz Kochański 32 komentarzy

Arsenal zamierza wyprzedzić FC Barcelonę i Bayern Monachium i zakontraktować Nicolasa Pepe - podaje Dailystar.

Kanonierzy posiadają dwójkę światowej klasy napastników, jednak kontuzja Welbecka zmusza londyńczyków do sprowadzenia zastępstwa na jego pozycję.

Pierre-Emerick Aubameyang jest w wyśmienitej formie, bowiem każdy z jego ostatnich celnych strzałów na bramkę został przez niego zamieniony na gola.

Skrzydłowy Lille jest jednym z zawodników, który miałby zasilić szeregi Arsenalu. Jest on od dłuższego czasu obserwowany przez Kanonierów, jednak na horyzoncie pojawiło się zainteresowanie innych klubów, w tym FC Barcelony czy Bayernu Monachium.

Zdaniem mediów, Ousmane Dembele jest na wylocie z katalońskiego klubu, przez co Ernesto Valverde rozgląda się za nowym zawodnikiem, zaś Bayern planuje odmłodzić swój skład, kiedy Arjen Robben i Franck Ribery mają zakończyć swoje długoletnie kariery na Allianz Arenie i poszukać nowych klubów.

Według Mercato365, Arsenal jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem Pepe w letnim okienku transferowym. Czynnikiem, który ma odegrać największą rolę jest to, czy Liga Mistrzów powróci na Emirates Stadium.

Nicolas Pepe w 15 spotkaniach ligi francuskiej zdobył aż 9 bramek i zanotował 7 asyst.

LilleNicolas Pepe autor: Tomasz Kochański źrodło: dailystar.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
thide (redaktor) komentarzy: 30063 newsów: 106305.12.2018, 17:58

@Ech0z: Auba grał w Saint Etienne i co?

Nomad (zawieszony) komentarzy: 232305.12.2018, 17:46

Jeśli miałby teraz w zimie dołączyć to jest w tym pozytyw aczkolwiek on akurat nie robi na mnie takiego wrażenia jakie chciałbym mieć względem skrzydłowego

@marcin04c:

(bez urazy ale muszę w tej formie). Marcin, na głowe upadłeś?

Hazard był najlepszym talentem piłki europejskiej w tamtejszym okresie. Jeśli się zastanawiałeś to w porządku. Byłeś ewenementem w tej kwestii...

Ech0z komentarzy: 249305.12.2018, 09:32

Czyli jak w lidze francuskiej 9 bramek i 7 asyst to w lidze angielskiej trzeba to na pol podzielic, takze no tragiczny nie bedzie, napewno lepszy od Iwobiego

Pawlikowy96 komentarzy: 10005.12.2018, 09:05

@arsenallord: Bardzo podobny do Malcoma albo Mahreza :)

Pawlikowy96 komentarzy: 10005.12.2018, 09:04

@bobsleyy: ja specjalnie mecz oglądałem na żywo, idealnie by pasował do układanki Emery'ego.

michalal komentarzy: 1038705.12.2018, 08:59

Dawać go zimą i myślę że do maja będą emocje. Czy to w lidze czy to pucharach.

marcin04c komentarzy: 212705.12.2018, 08:52

Ja bym go brał, pamiętam jak Hazard był w LIlle to też każdy się wahał cy warto wydać na niego kasę a każdy wie jak on ciągnie Chelsea.

zly_kanonier komentarzy: 503205.12.2018, 01:57

Skoro dla niego takim ważnym czynnikiem jest LM, to proponuję by tu przyszedł w styczniu i sam pomógł wywalczyć udział :D

kamilo951456 komentarzy: 29305.12.2018, 01:47

Śmieszą mnie te gadki o Dembele który jest na wylocie.Oglądałem ostatnio mecz barcy bo la liga wróciła na canal plus i Dembele był najlepszym zawodnikiem na boisku. Nie ma opcji żeby Ousmane odszedł więc taki Pepe jak najbardziej realna opcja.

bobsleyy komentarzy: 20 newsów: 305.12.2018, 00:06

Widział go ktoś w akcji?

kwiatinho komentarzy: 552604.12.2018, 23:11

@arsenallord:
Robben też ma jeden i nawet ten sam i od dekady szaleje. Suso oprócz szybkości i dryblingu ma potężny strzał. Chyba ma coś więcej niż jeden zwód skoro jest powoływany do reprezentacji Hiszpanii. Widziałem wszystkie mecze w tym sezonie Milanu uwierz mi że wiem co piszę

kuzguwu komentarzy: 170704.12.2018, 23:00

Trzeba zaufać naszym gościom od transferów. Latem nie zawiedli.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18898 newsów: 11704.12.2018, 22:56

@Cdarwin1: Suso pewniejszy? Nie róbmy sobie żartów. Gość ma w swoim repertuarze jeden zwòd na zamach i tyle. Sto razy lepiej Pepe.

wiolanczela1995 komentarzy: 5504.12.2018, 22:41

A może by tak Felipe Anderson?

MarkOvermars komentarzy: 592104.12.2018, 22:19

dobra dobra żeby nie było żę po dwóch sezonach słuch o nim jzaginie

Cdarwin1 komentarzy: 25904.12.2018, 22:10

Z jednej strony spoko, bo duet Lacayang szybko wprowadzi go do zespołu , z drugiej to może być jednosezonowy wystrzał. Liga francuska też mocno odstaje poziomem. Wolałbym kogoś pewniejszego, marzeniem byłby Zaha, ale za niego będzie trzeba dać fortunę. Może ten Suso z Milanu?

arsenallord (redaktor) komentarzy: 18898 newsów: 11704.12.2018, 21:22

Do jakiego TOP skrzydłowego obecnie/wcześniej można go porównać.

toure2 komentarzy: 20404.12.2018, 21:15

@kaman17: cena za Dembele 4x > cena za Pepe (kolejny gol w lidze z Montpellier)

Jacek1s komentarzy: 265304.12.2018, 21:14

Statystyka już nieaktualna bo 7 minut temu strzelił dziesiątą bramkę :)

kwiatinho komentarzy: 552604.12.2018, 21:13

Właśnie strzelił gola

kwiatinho komentarzy: 552604.12.2018, 21:09

Suso z Milanu ma chyba 8 asyst i 4 gole. Ma takie ostre wrzutki gdzie trzeba tylko dostawić nogę dla Lacazette idealnie

hot995 komentarzy: 5425 newsów: 504.12.2018, 21:06

@Kiepomen:

Spójrzmy na to z innej strony. Lille w tym sezonie miało sześć rzutów karnych. Aż pięć z nich wywalczył właśnie sam Pepe (cztery strzelał, jednego oddał koledze). Warto dodać, że we Francji jest VAR, więc symulki nie przechodzą. Kogoś takiego właśnie Arsenal potrzebuje. Piłkarza z dryblingiem, który jedną akcją jest w stanie odmienić losy spotkania - strzelić bramkę, zaliczyć asystę albo dać się sfaulować w polu karnym.

silvano95 komentarzy: 458204.12.2018, 20:58

Tylko Pepe

kaman17 komentarzy: 347404.12.2018, 20:53

Dembele>Pepe
Widziałem jego mecz z PSG. Bardzo dużo strat, chaotyczny i jak tylko wyszli do niego wyżej i szybciej to zaczął popełniać głupie błędy takie jak np przyjęcie piłki.
Z Dembele może i są problemy wychowawcze, ale jest sprawdzony.

tyson880 komentarzy: 976404.12.2018, 20:42

Nie widziałem go jeszcze w akcji. Jedyne, co widzę, to młody wiek, świetne statystyki, pochwały i zainteresowanie wielkich klubów jego osobą. Brzmi przekonująco.

Kiepomen komentarzy: 208004.12.2018, 20:39

Na spokojnie z tym Hypem na Pepe, 5 z 9 jego bramek to karne, więc trochę inaczej by go ludzie odbierali jakby widzieli statystyki 4 goli i 7 asyst, co nie zmienia faktu, że to ciekawy zawodnik jednak ja wolałbym kogoś już bardziej ogranego. Suso lub Felipe Andersona chociażby.

kwiatinho komentarzy: 552604.12.2018, 20:36

Widziałem jego raptem dwa mecze i jakoś to nie widzę w Arsenalu. Jego sposób poruszania się po boisku z piłką i bez jego kiwka wykończenie i jakoś mi nie leży. Już bardziej widział bym Depeya Draxlera nawet Suso

Rafson95 komentarzy: 496104.12.2018, 20:34

Czekamy na komentarz hota

lays komentarzy: 3874404.12.2018, 20:21

Wiadomka. Od dawien dawna 3x TAK

lays komentarzy: 3874404.12.2018, 20:20

@filo94:

Redzik (redaktor) komentarzy: 14773 newsów: 8804.12.2018, 20:11

Nie prościej sklonować parę razy Torreire?

filo94 komentarzy: 5778 newsów: 204.12.2018, 20:08

@Lays :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Crystal Palace 27.10.2019 - godzina 17:30
? : ?
Sheffield United - Arsenal 21.10.2019 - godzina 21:00
1 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool981025
2. Man City961219
3. Leicester952217
4. Chelsea952217
5. Arsenal943215
6. Crystal Palace942314
7. Tottenham933312
8. Burnley933312
9. Sheffield United933312
10. Bournemouth933312
11. West Ham933312
12. Aston Villa932411
13. Wolves925211
14. Man United924310
15. Everton931510
16. Brighton92349
17. Southampton92258
18. Newcastle92258
19. Norwich92167
20. Watford90454
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero82
Tammy Abraham80
Pierre-Emerick Aubameyang70
Teemu Pukki62
Raheem Sterling61
Jamie Vardy61
Sadio Mané51
Harry Kane51
Callum Wilson50
Mohamed Salah43
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.61
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Fortuna
Piłka nożna