Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2

Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 16.08.2015, 15:29, 5525 komentarzy

Za nami drugi mecz Arsenalu w nowym sezonie angielskiej Premier League. Spotkanie odbyło się na stadionie Selhurst Park, na którym rywalizowały ze sobą drużyny Crystal Palace oraz Arsenalu.

Przez pełne 90 minut meczu byliśmy świadkami doskonałego widowiska. Szybkie, składne akcje ze strony obu zespołów przysporzyły nam wielu emocji. Można było dostrzec, że obie drużyny są w pełni zaangażowane w poczynaniach na boisku, walcząc o każdą piłkę do ostatniego gwizdka. Lepszy w tym starciu okazał się jednak zespół Arsene'a Wengera.

Poniżej składy obu drużyn:

Arsenal: Cech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin(65' Chamberlain), Cazorla - Alexis(75' Arteta), Ramsey, Özil(84' Gibbs), Giroud.

Crystal Palace: McCarthy - Ward, Dann, Delaney, Souare - McArthur(80' Bamford), Cabaye - Zaha(75' Chung-Yong), Puncheon, Bolasie(46' Mutch), Wickham.

4. minuta spotkania i już dogodna okazja dla drużyny Arsene'a Wengera. Ramsey podaje w polu karnym do Oliviera Girouda, jednak Francuz zblokowany.

6. minuta meczu, kolejna świetna szansa dla gości. Po rzucie rożnym Crystal Palace doskonałą kontrę wyprowadzili Kanonierzy. Mesut Özil zagrał do Alexisa, ale ten zmarnował idealną okazję sam na sam z bramkarzem. Wynik spotkania wciąż 0-0.

Dobry strzał Cabaye'a w 16 minucie, ale piłka trafia w ręce Petra Cecha.

Mamy pierwszą bramkę! Piękne dośrodkowanie Mesuta Özila, piękne złożenie się do strzału Oliviera Girouda i jest 1-0!

Piłka trafia spod jednej bramki pod drugą. Crystal Palace stara się wyrównać, ale obrona Arsenalu jest dziś świetnie dysponowana.

23. minuta i znów w rolach głównych Alexis Sanchez, dobry groźny strzał Chilijczyka broni McCarthy. Mija parę minut, wrzutka Monreala i kolejne pudło Sancheza.

Za nami 28. minut spotkania i mamy wyrównanie. Idealnym strzałem zza pola karnego popisał się Joel Ward.

Groźna sytuacja pod bramką Kanonierów, ale niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Dobra akcja w drugą stronę, ale wynik wciąż 1-1.

Kontra The Gunners, piłka trafia do Özila. Niemiec podaje do Ramseya. Walijczyk nieszablonowym zagraniem próbuje zaskoczyć golkipera Orłów.

Lee Mason doliczył 3 minuty, a po ich upłynięciu zakończył pierwszą część spotkania.

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Alan Pardew decyduje się na zmianę, Jordan Mutch wejdzie za Yannicka Bolasie.

49. minuta i mamy słupek dla drużyny gospodarzy! Wydaje się, że Crystal Palace lepiej weszło w tą drugą połowę.

55. minuta i mamy drugą bramkę dla The Gunners! Samobójcza bramka Delaneya i jest 1-2.

Dobra szansa dla Puncheona, ale Petr Cech na posterunku. 65. minuta, druga zmiana w tym spotkaniu. W miejsce zagrożonego drugą żółtą kartką Coquelina wejdzie Alex Oxlade-Chamberlain.

Piękna akcja gości. Po raz kolejny Mesut zagrywa do Aarona Ramseya, ale Walijczyk strzela nad poprzeczką.

75. minuta, szansa dla gospodarzy. Strzał Wickhama, ale bardzo niecelny. Dobra szansa na zrobienie zmian w tym meczu, Mikel Arteta za Alexisa Sancheza oraz Lee Chung-Yong w miejsce Wilfrieda Zahy.

Rzut rożny dla drużyny Crystal Palace w 88. minucie i zakotłowało nam się pod bramką Kanonierów. Kolejny groźny strzał głową ze strony piłkarzy Orłów, ale piłka ląduje w rękach golkipera The Gunners.

90. minuta, świetna szansa Cazorli. Hiszpan strzela, ale doskonale broni McCarthy.

Minęło 3 minuty doliczonego czasu, więc Lee Mason gwiżdżę po raz ostatni w tym spotkaniu.

Crystal PalaceRaport pomeczowy autor: źrodło: własne
Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 322.08.2015, 23:19

amadeo
cricfree.sx/watch/live/bbc-match-of-the-day-live-streaming
time4tv.com/2011/06/bbc-one.php

padoks komentarzy: 33322.08.2015, 23:13

Panowie szukam filmu Nietykalni online, najlepiej z lektorem. Im lepsza jakość tym lepiej. Poratuje ktoś linkiem?

amadeo komentarzy: 514922.08.2015, 23:11

Ma ktoś link do MOTD ?

Resoviak77 komentarzy: 155322.08.2015, 23:05

Wygrac 35 melonow w totka i kupic Kucharczyka do Arsenalu.

Pytałeś o biegi.
Kobiety jutro preeliminacje i eliminacje a w poniedziałek najpierw półfinał a o 15.35 finał.

Barney
Wg programu bieg na 100 jest zaplanowany jako ostatni tego dnia - 15.15.

Barney komentarzy: 2058622.08.2015, 22:54

O ktorej godzinie gdzies beda te biegi bo to w Pekinie?

Poszedl zaklad dalem Bolta na 100m i Fraser Pryce na 100m. Za 100zł 300 zl do wyciagniecia.

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52422.08.2015, 22:47

Dancer
Właśnie trwają MŚ w lekkoatletyce i jutro jest finał 100 metrów mężczyzn.

arsenallord komentarzy: 29569 newsów: 11722.08.2015, 22:46

Dancer---> MŚ w Pekinie.

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52422.08.2015, 22:45

Barney
Zgadza się. Bolt w swoim stylu, już kilkadziesiąt metrów przed metą zaczął zwalniać. No i wiatr miał niekorzystny. Gatlinowi wiało w plecy.
Czekam jutro właśnie na 100 metrów i rzut młotem panów. Jak nic złego się nie stanie, będziemy mieć pierwszy medal w Pekinie.

Dancer komentarzy: 11210 newsów: 40022.08.2015, 22:44

A jakie są teraz zawody sprinterskie?

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 322.08.2015, 22:43

nie ma tak łatwo. Według mnie gdyby tak można było zmienić ustawienie to by nie dawali takiej możliwości i to tylko raz

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 322.08.2015, 22:42

pierre

Jak grasz np ustawieniem 3-4-3, wsadzisz do składu gościa który wiadomo, że nie zagra, a na ławce masz np ustawione tak: pomocnik, obrońca, obrońca. To wejdzie Ci Twój pierwszy obronca który jest na ławie. Czyli jak masz np Mahreza na rezerwie i przypuścmy zagra meczyk gdzie strzeli nawet 3 bramki i przy 3 bedzie miec asyste to nie wejdzie jeśli z Twojego składu nie zagra obronca przy ustawieniu na 3 obronców

arsenallord komentarzy: 29569 newsów: 11722.08.2015, 22:41

Szkoda, że Otamendi w City. Zazdroszczę im go. Idealnie pasowałby do gry u nas obok Kosy.
Co ale cóż, jeżeli marzył od dziecka o grze dla City - z tym nie wygrasz :D

Barney komentarzy: 2058622.08.2015, 22:40

simpllemann ,ale Bolt wygral dzisiaj na miekko mogl wykrecic lepszy czas ja bym na niego dawal chyba zagram ta 100

Teo70 komentarzy: 6522.08.2015, 22:39

KuBaJo,
No właśnie Benteke...

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52422.08.2015, 22:37

Barney
Ze względu na dopingowe przypadki Amerykanina nie chce by zdobył złoto. Ale przyznaję - jest w świetnej dyspozycji w tym sezonie. Tylko wciąż zachodzi obawa czy aby na pewno osiąga te wyniki w dozwolony sposób.

pierre_afc komentarzy: 1207122.08.2015, 22:36

@Kysio2607 - Tak. Na dotpayu tylko akceptujesz regulamin, przekierowuje Cię na konto bankowe, logujesz się i tam masz już wszystko wypełnione i robisz przelew, wyloguje Cię po tym i klilasz "powrót do sklepu" czy coś w ten deseń i masz kasę na koncie STS

KuBaJo komentarzy: 217422.08.2015, 22:36

Teo70,
Oglądałem ich oba mecze w tym sezonie i mimo zwycięstw gra nie wygląda dobrze. Myślę że opykamy ich bez większych problemów. A w kwestii całego sezonu, stać ich na walkę o top4 z United. Jeżeli wróci Sturridge i nie będzie łapał kontuzji to duet z Benteke może być niesamowity.

Qarol komentarzy: 1450222.08.2015, 22:35

Głosem Janusza stawiam na Bolta, choć nawet nie zapytam o jaki dystans chodzi.

Barney komentarzy: 2058622.08.2015, 22:34

jak stawiacie bolt czy gatlin?

Qarol komentarzy: 1450222.08.2015, 22:34

Chyba dobrze. Po kliknięciu "dokonaj płatnośći" zostaniesz przekierowany na stronę banku.

Teo70 komentarzy: 6522.08.2015, 22:33

Czego się spodziewacie po Liverpoolu w następnym meczu oraz w tym sezonie?

veron komentarzy: 459222.08.2015, 22:33

pierre_afc>>>
przy ustawieniu z 3 obroncami nieważne kogos masz 1 na ławce zawsze za obrońce wejdzie obrońca, więc all out attack ma sens jednak :)

Kysio2607 komentarzy: 1336022.08.2015, 22:33

Czyli po tym jak zrobie wszystko na dotpay przekieruje mnie do zalogowania na konto bankowe tak? dobrze rozumiem? :D

Qarol komentarzy: 1450222.08.2015, 22:33

Przecież jak grasz na trzech obrońców to nie wejdzie Ci za obrońce pomocnik/napastnik. Najwyżej nie wejdzie nikt, ale minimum trzech defensorów w składzie będzie.

KuBaJo komentarzy: 217422.08.2015, 22:32

pierre_afc
Zmienili coś? Dotychczas było że minimum obrońców to 3 a jeżeli jakiś nie gra to rezerwowi obrońcy a jeśli też nie grają to 0 punkty bez żadnego pomocnika czy coś...

KuBaJo komentarzy: 217422.08.2015, 22:29

kysio2607;
no swoje konto w banku w platformie internetowe

pierre_afc komentarzy: 1207122.08.2015, 22:29

W ogóle bez sensu jest ten "all out attack" - prawda jest taka że jak ktoś chce to może mieć co kolejkę "all out attack".. Wystarczy zrobić ustawienie 3-4-3 lub 3-5-2, ustawić obrońcę w pierwszym składzie który tyłka z ławki lub trybun nie podnosi i mieć na rezerwie pierwszego pomocnika/napastnika..

mitmichael komentarzy: 4924322.08.2015, 22:29

Ten co dzisiaj w duzym lotku trafił 6tke to chyba na zawał padł a tam ponad 35mln zl

Qarol komentarzy: 1450222.08.2015, 22:28

No bankowe konto, na które możesz się zalogować za pośrednictwem sieci Internet.

Kysio2607 komentarzy: 1336022.08.2015, 22:27

Qarol

swoje konto online, w sensie? :)

Qarol komentarzy: 1450222.08.2015, 22:26

@Kysio2607

Nie, musisz się zalogować na swoje konto online, na które Cię przekieruje i wykonać przelew ręcznie. Zazwyczaj jest tak, że szablon masz gotowy już po zalogowaniu na konto bankowe, ale zlecić wykonanie musisz sam. Potem czekasz jakieś dwie minuty i masz na koncie STS kasę.

Kysio2607 komentarzy: 1336022.08.2015, 22:22

Qarol

No właśnie skan już zrobiłem, konto zweryfikowane i wszystko cacy.

Teraz chciałbym dokonać jakieś wpłaty na to stsowskie konto z mojego bankowego. I tu własnie mam małą wątpliwość, bo jeszcze nigdy czegoś takiego nie robiłem i wydaje mi sie to za proste :D

Przykladowo jako sposób płatności wybieram Dotpay, wpisuję kwotę jaką chce wpłacić i jestem przekierowany na stronę dotpay. Tam tylko muszę zatwierdzić przelew, nic więcej nie muszę wpisywać. Czyli to wszystko już? zabiorą mi hajs z konta i przeleją na sts?

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 322.08.2015, 22:14

Chyba jakaś hydra, meduza czy nie wiem co, a nie puma

Qarol komentarzy: 1450222.08.2015, 22:14

@Kysio2607

Musisz im jeszcze wysłać skan dowodu osobistego, aby potwierdzić, że Ty to Ty i że masz na pewno 18 lat ukończone.

Pieniądze się przeleją, ale pierwsza wypłata z STS idzie dosyć długo, bo tam chyba wszystko weryfikują.

Kaidus komentarzy: 62622.08.2015, 22:12

MaciekGoooner
Przy Bentalebie i Masonie to nawet Flamini wygląda na piłkarza z najwyższej półki.

Fanatic komentarzy: 599122.08.2015, 22:12

Oblak to dopiero świetny bramkarz upajam się jego interwencjami już od poprzedniego sezonu.

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 322.08.2015, 22:11

Co tak kleka na kolanach i tak "raczkuje" machajac rękoma i robiąc dziwne miny. Tam to w ogóle beznadziejnie wygląda

Kysio2607 komentarzy: 1336022.08.2015, 22:10

Może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda kwestia przelewu internetowego?

Mianowicie chodzi mi o to, że założyłem konto na sts.pl, podałem tam numer swojego bankowego i wszystko cacy. Teraz, jeśli chcę dokonać płatności wystarczy że wybiorę sposób płatności, wpisze kwotę itp? Pieniądze się przeleją czy będę musiał odwiedzić bank czy cos? :)

Kaidus komentarzy: 62622.08.2015, 22:10

Ziebka
4 ostatnie wizyty Chelsea na The Hawthorns to trzy porażki i jeden remis. Do tego smerfy są teraz w beznadziejnej dyspozycji. West Brom też nie powala, ale nie ryzykowałbym na Twoim miejscu.

Kaidus komentarzy: 62622.08.2015, 22:08

Remis Swansea z Sunderlandem jest moim zdaniem największą niespodzianką kolejki jak dotąd. Utrata punktów przez United wisiała w powietrzu - nie istnieli w ofensywie w pierwszych dwóch spotkaniach. Także wpadka Mułów to dla mnie żadna sensacja.

Ziebka komentarzy: 265822.08.2015, 22:07