Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2

Powrót na właściwe tory! Crystal Palace vs Arsenal 1-2 16.08.2015, 15:29, 5525 komentarzy

Za nami drugi mecz Arsenalu w nowym sezonie angielskiej Premier League. Spotkanie odbyło się na stadionie Selhurst Park, na którym rywalizowały ze sobą drużyny Crystal Palace oraz Arsenalu.

Przez pełne 90 minut meczu byliśmy świadkami doskonałego widowiska. Szybkie, składne akcje ze strony obu zespołów przysporzyły nam wielu emocji. Można było dostrzec, że obie drużyny są w pełni zaangażowane w poczynaniach na boisku, walcząc o każdą piłkę do ostatniego gwizdka. Lepszy w tym starciu okazał się jednak zespół Arsene'a Wengera.

Poniżej składy obu drużyn:

Arsenal: Cech - Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin(65' Chamberlain), Cazorla - Alexis(75' Arteta), Ramsey, Özil(84' Gibbs), Giroud.

Crystal Palace: McCarthy - Ward, Dann, Delaney, Souare - McArthur(80' Bamford), Cabaye - Zaha(75' Chung-Yong), Puncheon, Bolasie(46' Mutch), Wickham.

4. minuta spotkania i już dogodna okazja dla drużyny Arsene'a Wengera. Ramsey podaje w polu karnym do Oliviera Girouda, jednak Francuz zblokowany.

6. minuta meczu, kolejna świetna szansa dla gości. Po rzucie rożnym Crystal Palace doskonałą kontrę wyprowadzili Kanonierzy. Mesut Özil zagrał do Alexisa, ale ten zmarnował idealną okazję sam na sam z bramkarzem. Wynik spotkania wciąż 0-0.

Dobry strzał Cabaye'a w 16 minucie, ale piłka trafia w ręce Petra Cecha.

Mamy pierwszą bramkę! Piękne dośrodkowanie Mesuta Özila, piękne złożenie się do strzału Oliviera Girouda i jest 1-0!

Piłka trafia spod jednej bramki pod drugą. Crystal Palace stara się wyrównać, ale obrona Arsenalu jest dziś świetnie dysponowana.

23. minuta i znów w rolach głównych Alexis Sanchez, dobry groźny strzał Chilijczyka broni McCarthy. Mija parę minut, wrzutka Monreala i kolejne pudło Sancheza.

Za nami 28. minut spotkania i mamy wyrównanie. Idealnym strzałem zza pola karnego popisał się Joel Ward.

Groźna sytuacja pod bramką Kanonierów, ale niebezpieczeństwo zostało zażegnane. Dobra akcja w drugą stronę, ale wynik wciąż 1-1.

Kontra The Gunners, piłka trafia do Özila. Niemiec podaje do Ramseya. Walijczyk nieszablonowym zagraniem próbuje zaskoczyć golkipera Orłów.

Lee Mason doliczył 3 minuty, a po ich upłynięciu zakończył pierwszą część spotkania.

Rozpoczynamy drugą część spotkania. Alan Pardew decyduje się na zmianę, Jordan Mutch wejdzie za Yannicka Bolasie.

49. minuta i mamy słupek dla drużyny gospodarzy! Wydaje się, że Crystal Palace lepiej weszło w tą drugą połowę.

55. minuta i mamy drugą bramkę dla The Gunners! Samobójcza bramka Delaneya i jest 1-2.

Dobra szansa dla Puncheona, ale Petr Cech na posterunku. 65. minuta, druga zmiana w tym spotkaniu. W miejsce zagrożonego drugą żółtą kartką Coquelina wejdzie Alex Oxlade-Chamberlain.

Piękna akcja gości. Po raz kolejny Mesut zagrywa do Aarona Ramseya, ale Walijczyk strzela nad poprzeczką.

75. minuta, szansa dla gospodarzy. Strzał Wickhama, ale bardzo niecelny. Dobra szansa na zrobienie zmian w tym meczu, Mikel Arteta za Alexisa Sancheza oraz Lee Chung-Yong w miejsce Wilfrieda Zahy.

Rzut rożny dla drużyny Crystal Palace w 88. minucie i zakotłowało nam się pod bramką Kanonierów. Kolejny groźny strzał głową ze strony piłkarzy Orłów, ale piłka ląduje w rękach golkipera The Gunners.

90. minuta, świetna szansa Cazorli. Hiszpan strzela, ale doskonale broni McCarthy.

Minęło 3 minuty doliczonego czasu, więc Lee Mason gwiżdżę po raz ostatni w tym spotkaniu.

Tomassini komentarzy: 272022.08.2015, 19:22

Szczęsny gra spoko, właśnie stracił bramkę, ale to wina parodystycznej obrony Romy

pumeks komentarzy: 2080822.08.2015, 19:21

Szczęsny włąsnie puścił gola

AaronLieber27 komentarzy: 612722.08.2015, 19:20

A co z transferem Flama do Galaty. Dopoki Melo jest w Stambule raczej nic z tego

Mihex komentarzy: 2360422.08.2015, 19:19

Ponoć Szczęsny jak na razie niespodziewanie dużo pracy, ale sobie dobrze radzi. Ktoś potwierdzi lub zaprzeczy?

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9222.08.2015, 19:15

Hiszpańska MARCA informuje, iż Real Madryt nie sprowadzi w tym oknie transferowym żadnego napastnika, a co za tym idzie, transakcja Karima Benzemy do Arsenalu zostaje wstrzymana.

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52422.08.2015, 19:14

O zakupach w Anglii:
weszlo.com/2015/08/22/wielkie-zakupy-premier-league-skarbonke-rozbija-nawet-leicester-city/

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 19:13

navy, kolejność nie ważna. Dużo czasu do zamknięcia okienka.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 19:11

InArseneWeTrust123, wolisz określenie, że Matić to serbski Krychowiak? :p

Dla mnie to są piłkarze, którzy pod względem charakterystyki piłkarski są siebie najbliżej

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267222.08.2015, 19:03

Kryska nasz polski matic. Dobre

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 19:02

Do you see any incoming signings for Arsenal? Benzema? Cavani? Krychowiak?

Jason Burt[Telegrah]: Krychowiak

Szczerze to szybciej uwierzę w Kryśkę naszego polskiego Maticia niż w Benzemę.

Mihex komentarzy: 2360422.08.2015, 18:58

OptaJoe ‏@OptaJoe 2 min.2 minuty temu

5 - West Ham have been given five red cards in their nine competitive games this season, compared to three in 43 games in 2014-15. Angry.

Stawiam, że robią to, bo nie chcą znów grać w LE :D

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698222.08.2015, 18:57

Czyli tak jak zawsze .. zero konkretów, no nic. Dziękuję.

mar12301 komentarzy: 2311622.08.2015, 18:55

danielosik

Nie. Nie ma się czym, że się tak wyrażę podniecać.

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 122.08.2015, 18:51

mail*

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 122.08.2015, 18:50

danielosik

Pewnie tak wiarygodny jak daily mial i inne szmatławce

AaronLieber27 komentarzy: 612722.08.2015, 18:49

Pamietam jak rok temu było glosno o ewentualnym wypozyczeniu Costy do nas. Wielu z nas go u nas nie chcialo, w tym ja

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698222.08.2015, 18:48

Ten cały agent Alexis wiarygodne źródło?

polishbrigadesx (zawieszony) komentarzy: 1020422.08.2015, 18:45

Ten Costa z Bayernu kapitalny grajek.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 18:36

Poza tym stawianiem ultimatum, że albo podwyżka albo transfer do rywala nie wzbudza miłości wśród kibiców.

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 122.08.2015, 18:36

#Benzema announcement is expected next week. Keep Patience #Arsenal fans, It will happen. #WelcomeBenzema

Alexis

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52422.08.2015, 18:33

pumeks
No tak. On jak beniaminek - może na młodzieńczej fantazji jechać kilka kolejek. Potem będzie coraz trudniej.

Czasy się zmieniają. Kiedyś całą rodziną grało się w scrabble teraz w Fantasy Premier League.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 18:32

Kysio2607, za słabą grę i gwiazdorzenie. Nawet biegać mu się nie chciało

Kysio2607 komentarzy: 1336022.08.2015, 18:27

Za co te gwizdy na Lagazete? Słabo?

pumeks komentarzy: 2080822.08.2015, 18:27

simpllemann

Hahaha....w tym sezonie właśnie gramy w trójkę. Junior chce być lepszy od starych ale nie będzie mu tak łatwo.

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52422.08.2015, 18:25

pumeks
Jeszcze trochę i będziecie grać w trójkę.

mar12301 komentarzy: 2311622.08.2015, 18:24

Alonso

Czyli może przyjdzie do Arsenalu!

pumeks komentarzy: 2080822.08.2015, 18:23

simpllemann

Ja też :D
Liczy się zabawa. I tak wszystko skończy się w....

Bollo komentarzy: 4422.08.2015, 18:23

facebook.com/143711799131801/photos/a.143721415797506.1073741826.143711799131801/480839542085690/?type=1&theater

Alexis & Jack.

Alonso komentarzy: 1282422.08.2015, 18:23

kamilo_oo
Tak mówili komentatorzy, ja oglądam to dopiero 10 minut

pumeks komentarzy: 2080822.08.2015, 18:21

cdn.livetv.sx/webplayer2.php?t=liveall&c=oohuwutsoo63464sybyx&lang=pl&eid=334715&lid=320805&ci=57&si=1

Cardiff-Wolves :P

kamilo_oo komentarzy: 2356722.08.2015, 18:21

Alonso

Aż taki słaby mecz?

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52422.08.2015, 18:21

Już gwiżdżą na niego? Trochę słabo ze strony kibiców.

kamilo_oo komentarzy: 2356722.08.2015, 18:20

No i były zawodnik OL strzela Im bramkę na 1:2

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52422.08.2015, 18:20

pumeks
Jak tak to zmienia postać rzeczy. Wybacz - kibicuje żonie.

Alonso komentarzy: 1282422.08.2015, 18:20

ale wygwizdali Lacazette w Lyonie

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 18:20

62' Lacazette schodzi i jest wygwizdywany przez swoich kibiców. W takiej formie nie będzie naszym zbawcą.

Czeczenia komentarzy: 1248122.08.2015, 18:19

Wojakus

Jasne, mam Calciomercato na startowej.

DontCry komentarzy: 760822.08.2015, 18:17

Piłkarze Rennes pokłócili się sami ze sobą podczas ustawiania muru, jeden z nich zarobił żółtą kartkę.

pumeks komentarzy: 2080822.08.2015, 18:17

simpllemann

Oj, nie ma na to szans.
Przegrany płaci za letni, weekendowy wyjazd w przerwie sezonowej :D

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 322.08.2015, 18:17

widzieli co Calciomercato pisze nt Joela Campbela?

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 122.08.2015, 18:17

po co stream do Romy jak na eleven za darmo i bez ścin można oglądać ;p

musti komentarzy: 30922.08.2015, 18:15

@sandbead
Tak.

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 322.08.2015, 18:15

Czerwone Diabły nie sprowadzą napastnika w tym okienku transferowym. Według doniesień Guardiana, szkoleniowiec Manchesteru United jest zadowolony ze swoich snajperów i nie planuje żadnych wzmocnień na tej pozycji w najbliższym czasie.

Guardian

a to ciekawe

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.08.2015, 18:15

Lyon - Rennes 1-2

Lyon miał szansę sprzedać swoich graczy za gruby hajs. Nie będzie ani kasy ani mistrzostwa.

Vendeful komentarzy: 236622.08.2015, 18:14