Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns

Przeciętny mecz bez historii, 1-1 na The Hawthorns 06.10.2013, 17:51, Sebastian Czarnecki 2661 komentarzy

Dzisiejszy mecz na The Hawthorns nie przyniósł nam wielu emocji. Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, gra toczyła się przeważnie w środku pola, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Obie drużyny zaprezentowały się przeciętnie i żadna z nich nie zasłużyła na trzy punkty. Remis jest tutaj jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem, gdyż nikt się specjalnie nie wyróżniał.

Kanonierzy przerwali tym samym swoją serię dziewięciu wyjazdowych zwycięstw z rzędu w Premier League i zanotowali pierwszy remis w tym sezonie. Mimo to, podopieczni Arsene'a Wengera wciąż znajdują się na czele tabeli, choć mają tyle samo punktów co drugi Liverpool.

WBA: Myhill - Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell - Yacob, Mulumbu - Amalfitano (89. Brunt), Sessegnon (78. Morrison), Berahino - Anelka (69. Long)

Arsenal: Szczęsny - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Gibbs - Arteta, Flamini - Ramsey (59. Rosicky), Wilshere, Özil - Giroud (85. Bendtner)

Początek meczu był bardzo słaby w wykonaniu obu zespołów. Gra toczyła się głównie w środku pola, a żadna ze stron nie stworzyła sobie żadnej sytuacji, po której mogła zdobyć bramkę.

Na pierwszą groźną okazję musieliśmy czekać do 14. minuty, kiedy to bardzo groźny strzał zza pola karnego oddał młody Berahino. Piłka odbiła się jeszcze od Mathieu Flaminiego, czym bardzo zmyliła Szczęsnego, jednak polski golkiper popisał się ostatecznie dobrym refleksem i udanie interweniował.

Trzy minuty później to podopieczni Arsene'a Wengera stanęli przed dobrą sytuację. Mesut Özil uruchomił na lewym skrzydle Kierana Gibbsa, a młody Anglik posłał futbolówkę ponad bramką.

W 25. minucie strzał z dystansu oddał Jack Wilshere, ale i on nie potrafił znaleźć sposobu na pokonanie Boaza Myhilla - piłka nawet nie trafiła w światło bramki.

Przez kolejne minuty nie działo się nic wartego uwagi. Gra była bardzo patetyczna, ponownie skupiła się w środkowej części boiska, a kibice otrzymali minimalną ilość dobrych wrażeń.

W 42. minucie w końcu coś ruszyło, jednak bramkę zdobyła drużyna gospodarzy. Claudio Yacob wpakował piłkę głową do bramki Szczęsnego po dobrym dośrodkowaniu Amalfitano.

Do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się już nic godnego uwagi. Arsenal zszedł na przerwę przegrywając jedną bramką.

Drugą część spotkania z wysokiego C zaczęli podopieczni Steve'a Clarke'a. Już dwie minuty po wznowieniu gry, bliski strzelenia gola był Nicolas Anelka, który otrzymał dobre podanie od Berahino. Były gracz Arsenalu nie zdołał jednak opanować futbolówki, a Wojciech Szczęsny wygarnął mu ją spod nóg.

Cztery minuty później przed kolejną świetną okazją stanął Anelka. Tym razem Francuz wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak oddał strzał obok strzeżonej przez niego bramki. Brakowało naprawdę niewiele.

W 63. minucie Kanonierzy doprowadzili do wyrównania. Dobrą akcję całego zespołu wykończył Wilshere, dla którego nie było to jednak zbyt udane spotkanie.

Na następną okazję musieliśmy czekać dziesięć minut. Olivier Giroud otrzymał dobrą piłkę od Özila, jednak nie potrafił zrobić z niej użytku i strzelił ponad bramką.

Minutę później to gospodarze mogli strzelić gola. Dobrym uderzeniem z dystansu popisał się Billy Jones, ale jeszcze lepszą interwencję zaliczył Wojciech Szczęsny.

W 76. minucie Kanonierzy mieli kolejną dobrą okazję do wyjścia na prowadzenie. Jack Wilshere posłał świetną piłkę do Oliviera Girouda, jednak Francuz nie potrafił zaskoczyć dobrze ustawionego Boaza Myhilla, który popisał się kluczową interwencją.

Do końca meczu nie wydarzyło się już nic godnego uwagi, a spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Kanonierzy mimo to, wciąż znajdują się na pozycji lidera Premier League.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Bromwich Albion autor: Sebastian Czarnecki źrodło: własne
maciekbe komentarzy: 1245810.10.2013, 19:30

no pizgało się w to na PS2. Najpierw była seria Resident Evil na PSX, to też było coś

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 110.10.2013, 19:13

Mid
Racja! Zapomnialem o tej świetnej grze. Teraz gry nie maja nawet ułamka tego klimatu

lucasnoline komentarzy: 541510.10.2013, 19:10

@illpadrino

Hmm, ciężko mi powiedzieć. Przed przerwą myślę, że tak mniej więcej 2/3 lata uczyłem się projektowania stron internetowych w photoshopie, ale moje prace były wtedy gorsze od tego co teraz prezentuje. Byłem wtedy bardzo młody, a teraz pomimo sporej przerwy to jakoś nabrałem lepszego oka i wychodzi mi to lepiej, a na razie z 3 miesiące na nowo tworzę.

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41210.10.2013, 19:07

Jeśli chodzi o ścieżki dźwiękowe z gier to dla mnie ideałem i niedoścignionym wzorem jest soundtrack z gry "Silent Hill 2". Arcydzieło - zarówno gra, jak i soundtrack.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 310.10.2013, 19:04

Ile Ci zajęło opanowanie oprogramowania do tego stopnia,ze możesz spokojnie robić takie rzeczy? :)
Sam chce zacząć ale pierwsze raczej nauka HTML 5 i CSS 3, a później właśnie web design.

lucasnoline komentarzy: 541510.10.2013, 19:01

@illpadrino

Bawiłem się w to jakieś 5 lat temu, ale przerwałem na ten okres czasu swoją zajawkę. Teraz po skończeniu technikum powróciłem do tego i wraz z kolegą chcemy wykonywać zlecenia na zamówienie i być może po jakimś czasie założyć działalność. Koderem nie jestem, tylko i wyłącznie grafikiem.

Qarol komentarzy: 1450210.10.2013, 19:00

@RIVALDO700

Efekt Motyla, Siedem Dusz, Skazani na Shawshank.

Ale zaznaczam, że nie jestem jakimś wielkim widzem, także WIELU filmów nie widziałem w ogóle. Póki co to mam na swojej liście ; D

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 310.10.2013, 18:58

rozumiem, że jest z Ciebie zaawansowany Web Designer? :)

@Borek ja to robię co roku. W tym już pograłem :D
Jeśli chodzi o soundtracki z filmów i gier to zwykle się w to nie bawię, ale lubię ścieżki dźwiękowe z filmu Drive i z GTA:Vice City. Flash FM wymiata :> Do tego muza z THPS 1, 2 i 3, taki sentyment z gimbazy.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747410.10.2013, 18:54

podajcie mi swoje top 3 filmy , wasze ulubione.

Za godzine sprawdze i oblukam , wasze gusta.

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 110.10.2013, 18:52

Ja kiedyś słuchałem soundtrack z Diablo2
Btw. Jedna z lepszych gier. Pora ja ponownie zainstalować

lucasnoline komentarzy: 541510.10.2013, 18:49

Ukończyłem prawie pracę do swojego portfolio i chciałbym zapytać jak wam się widzi:

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41210.10.2013, 18:44

NBW

Bo to jeden soundtrack z filmu czy gry jest nieziemski...

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747410.10.2013, 18:42

ja lubie soundtrack z ,,Waleczne serce '' moj ulubiony fillm z reszta

Qarol komentarzy: 1450210.10.2013, 18:40

Ja może też zakupię tego Gracza, co mi szkodzi ogarnąć. Jak zachwalają to może coś ciekawego w tym jest, zobaczymy.

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 210.10.2013, 18:40

Nbw
Ja bardzo lubię soundtrack z AC 2 i woodkid-iron z trailera AC reve

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747410.10.2013, 18:35

Czytal z Was ktos ksiazke Rudzkiego ,,Gracz'' , bo sledze typa na tt , i facet co 5 minut retwittuje kolesi ,ktorzy chwala jego ksiazke...

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 310.10.2013, 18:35

Dla kanonierów, którzy czekają na następny mecz polecam film oldboy z 2003 roku... Film mocny i bardzo dobry :)

Zły nick.
Allegri gra w tym sezonie bez skrzydeł, gdzie z reguły wypuszczał Shaarawego. Milan 4-3-1-2 / 4-3-2-1. W ataku gra jeszcze Balo, Robinho, ściągnięty Matri i Niang, który też nie może dla siebie znaleźć miejsca.

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 110.10.2013, 18:14

Ale stypa od paru dni

Arsenalfcfan komentarzy: 1320710.10.2013, 17:55

Dake,
El shaarawy tak grzeje ławkę jak u nas Cazorla...
To, ze nie gra to nie znaczy, ze grzeje ławę. Po prost jest kontujowany.

dennis93 komentarzy: 107210.10.2013, 17:21

Maciek_AFC;
Cobena cokolwiek czytałeś?

Pinguite komentarzy: 1502010.10.2013, 17:11

Maciek, kryminały? O kolego, to już nie mój dział zainteresowania, bo ja gustuję głównie w fantasy i sci-fi, a ponadto czasem czytam dramaty i książki 'sportowe'.
Ale...

...polecę Ci książkę, która jak myślę powinna przypaść Ci do gustu, a nią jest "Paragraf 22" Josepha Hellera.

maciekbe komentarzy: 1245810.10.2013, 17:11

poczytaj sobie Crichtona (Państwo Strachu albo Rój) albo Ludluma (seria o Bournie, Mozaika Parsifala), dobre kryminały piszą.

Maciek_AFC komentarzy: 248610.10.2013, 16:59

Pingu

Jak już temat książek, to co byś mi polecił z kryminałów? Ja jestem zakochany w książkach PUZO i im podobnych, prawie wszystkie od Puzo mam przeczytane i właśnie szukam czegoś dobrego na wieczory :D

dennis93 komentarzy: 107210.10.2013, 16:53

Gnabry dzisiaj bramke strzelił w U19 Niemiec.

Pinguite komentarzy: 1502010.10.2013, 16:52

Ej, czytał ktoś tę książkę Rudzkiego "Gracz"? Taki hype narobił koleś, że aż się zastanawiam czy ja kupić...

Marzag komentarzy: 41183 newsów: 110.10.2013, 16:48

Śpiewać umie, barwę ma fajną, ale to chałturnik którego twórczość mnie nie porywa. Najfajniesze jego piosenki to Covery w Mam talent. Pomijając to ,że nie do końca je rozumiał(lub wcale), ale fajnie za to brzmiały.

Pinguite komentarzy: 1502010.10.2013, 16:46

Co ja sądzę o Bednarku? Na początku wydawał się gościem, prostym gościem. Z czasem media go wylansowały, młodzież zabujana w klimacie 'rasta' też go wylansowała. Teraz po prostu okazuje się gościem, który po prostu poleciał na kasę, no nacisk położył na kasę, a nie twórczość i rozwój. Nie czuję tego jego 'talentu'.

RPZLDZ komentarzy: 99010.10.2013, 16:44