Przerwać złą passę i awansować do 1/16: Arsenal vs Frankfurt

Przerwać złą passę i awansować do 1/16: Arsenal vs Frankfurt 27.11.2019, 18:50, Patryk Bielski 851 komentarzy

Kanonierzy jutrzejszego wieczoru mogą zapewnić sobie awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Aby tak się stało, podopieczni Unaia Emery'ego muszą zremisować lub wygrać na własnym stadionie z ekipą Frankfurtu.

Największe emocje wśród kibiców londyńskiego klubu wzbudza jednak nie tyle jutrzejszy mecz, co coraz bardziej prawdopodobne zwolnienie szkoleniowca Arsenalu. W brytyjskiej prasie roi się od nazwisk trenerów, którzy mieliby zastąpić Hiszpana. Sam Unai Emery zaczyna rozumieć, że powoli pali mu się grunt pod nogami. Na przedmeczowej konferencji stwierdził, że jutro zależeć mu będzie wyłącznie na dobrym występie jego zespołu oraz ponownym zjednaniu sobie kibiców klubu. Faktem jest jednak, że Kanonierzy nie wygrali meczu od sześciu spotkań. Powiedzieć więc, że w klubie coś się zacięło, to tak, jakby nie powiedzieć nic.

Wracając jednak do spotkania z Frankfurtem, w kadrze Arsenalu na pewno nie zobaczymy Daniego Ceballosa, który leczy kontuzję uda. Niepewni występu są też Hector Bellerin oraz Sead Kolasinac - obaj jutro przejdą szczegółowe badania. Unai Emery zapowiedział, że do składu może wrócić Granit Xhaka. Szwajcar nie grał w zespole od czasu pamiętnego zajścia w spotkaniu z Crystal Palace, kiedy został wygwizdany przez swoich fanów.

Goście będą musieli radzić sobie bez swojego podstawowego bramkarza - Kevina Trappa - który z powodu urazu barku pauzuje od kilku spotkań. Co ciekawe, niepewny występu jest także drugi golkiper Frankfurtu - Frederik Ronnow. Duńczyk narzeka na przeziębienie. Możliwe więc, że między słupkami zobaczymy jutro 29-letniego Wiedwalda Felixa.

Poprzedni mecz obu klubów zakończył się wyjazdowym zwycięstwem Arsenalu 3-0. Kibice, którzy bacznie śledzili ten pojedynek, wiedzą jednak, że trzy punkty nie przyszły łatwo. Kanonierzy zdobyli dwie bramki w samej końcówce meczu, już grając w przewadze. Można spodziewać się, że niemiecki zespół wyjdzie jutro na murawę The Emirates bez kompleksów i nie przestraszy się gospodarzy. Frankfurt nie ma jednak dobrych wspomnień z wyjazdów do Anglii. Orły wygrały zaledwie jedno z sześciu takich spotkań, przeciwko Burnley w 1967 roku. Kibicom Arsenalu pozostaje mieć nadzieję, że goście jutro nie poprawią tego bilansu i Kanonierzy po dobrej grze awansują do kolejnej fazy rozgrywek.

Typ Kanonierzy.com: 3:1 - Kurs 2.09 - obstaw teraz w eWinner!
Więcej typów bukmacherskich znajdziecie na Zagranie.com.

Czas: 28/11/2019, 21:00 czasu polskiego
Stadion: Emirates Stadium, Londyn
Sędzia: Ruddy Buquet (Francja).

Eintracht FrankfurtLiga EuropyZapowiedź autor: Patryk Bielski źrodło: własne
lays komentarzy: 3987128.11.2019, 21:55

Martinelli fajnie presuje. W sumie to ten mecz ogladam tylko dla niego. Polubilem mocno chłopaka i liczę, że będzie grał w 1 składzie.

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52428.11.2019, 21:55

@lays napisał: "EMERY WYSZEDŁ NAJLEPSZYM SKŁADEM JAKI MA NA TEN MOMENT XD"

Jest Mustafi? Jest. Jest Luiz? Jest. Jest Xhaka? Jest.

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5028.11.2019, 21:54

polecacie jakąś gierkę na ps4 na te przeceny?

Dominik11 komentarzy: 2013428.11.2019, 21:54

To Emery zostaje nie ma takiej opcji ani siły zeby po wygranym meczu kasztan poleciał z klubu.

sebastix11 komentarzy: 599228.11.2019, 21:54

@enrique: mogę to zamówić do Polski ? Czy tylko na terenie Niemców ?

Freo98 komentarzy: 632228.11.2019, 21:53

@Mihex: MOże nie potrzebnie na przykładzie tego meczu, ale no nawet jak gralismy z Napoli w tamtym sezonie to też jakoś w miare gładko ich pokonalismy.

1D_Sentimental (zawieszony) komentarzy: 41728.11.2019, 21:53

@lays: dokładnie to samo miałem właśnie napisać XD O co chodzi? ahaha

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9228.11.2019, 21:53

@Arsenal2004 napisał: "Zasnołem"

Widzę, że sen na takim samym poziomie na jakim pierwsza połowa Arsenalu.

Mihex komentarzy: 2360428.11.2019, 21:53

Emery nie wyszedł nawet najlepszym składem jaki powołał na ten mecz, a co dopiero ogólnie xD

Arsenal2004 komentarzy: 367028.11.2019, 21:52

Zasnołem w 39 min xd

lays komentarzy: 3987128.11.2019, 21:52

Eksperci w studiu :D

EMERY WYSZEDŁ NAJLEPSZYM SKŁADEM JAKI MA NA TEN MOMENT XD

enrique komentarzy: 1905328.11.2019, 21:52

Konsola Xbox One S All Digital + 3 gry za 442 złote w Amazonie!!!

Alonso komentarzy: 1282428.11.2019, 21:51

@Fabri4: dalej gra

Freo98 komentarzy: 632228.11.2019, 21:51

@enrique: chyba to samo jest w media expert za 700 to ladna roznica

Mihex komentarzy: 2360428.11.2019, 21:51

@Fabri4: Został, prawie nawet w bramke trafił. Prawie.

noth komentarzy: 264328.11.2019, 21:51

ciekawi mnie jakby xhaka wygladal grajac obok luiza na dm, trzeba to sprawdzic XD bo luiz to nasz najlepszy w obronie DM tak na prawde :D

Kris3Tears komentarzy: 442028.11.2019, 21:51

@Kowal96: Xhaka nie zszedł hehe

Fabri4 komentarzy: 9981 newsów: 5028.11.2019, 21:51

Xhaka zszedł? na flashscore nie ma takiej informacji

@Freo98: Frankfurt to akurat ogólnie ma słaby sezon. Poza tym jednym meczem z Bayernem w sumie xD Ale tam prawdopodobnie drużyna grała na zwolnienie Kovaca.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36228.11.2019, 21:50

@Kowal96: xhaka gra dalej xd

enrique komentarzy: 1905328.11.2019, 21:50

W pompę z tym meczem obczajcie tą promocję na Black Friday

Xbox One S 1TB All Digital Edition console including Minecraft, Sea of Thieves, Fortnite Skin and 2,000 V-Bucks -

£92.99 @ Amazon DE

xhaka xdd

Kowal96 komentarzy: 1758928.11.2019, 21:50

Zszedl Xhaka i od razu strzeliliśmy bramkę.

Przypadek?

Czyli Emery zostanie

silvano95 komentarzy: 979728.11.2019, 21:49

Frankfurt jedną akcje potrafił przeprowadzić , beznadziejnie grają.

SoulStorm komentarzy: 743028.11.2019, 21:49

@Mihex: , @Kanonier204: Siwym włosem Wengera.

enrique komentarzy: 1905328.11.2019, 21:49

podczas meczów towarzyskich z byle kim były większe emocje niż dziś

majormati komentarzy: 191428.11.2019, 21:49

@SoulStorm: wnioskuje to po tym ,ze jest 80 minuta nóż na gardle a pomocnicy wózkują piłkę nie transportując jej jak najszybciej przed szesnastkę, dodaję do tego brak entuzjazmu po strzeleniu na 2:2 i również po milionach plotek, z których jest na pewno ziarno prawdy o braku chemii z Emerym.

Freo98 komentarzy: 632228.11.2019, 21:48

Nie chcę znowu na siłe krytykować chłopaczków, ale moim zdaniem to pokazuje poziom klubów w lidze niemieckiej, oprocz tych 2 wielkich. Tak samo jak dali by nam kogoś z włoskiej (bez Juve) to też myśle że byśmy ich pykneli

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 328.11.2019, 21:48

@SoulStorm napisał: "Oby się przełamali."

Kasztanem.

Redzik komentarzy: 15391 newsów: 9228.11.2019, 21:48

Nie chcę wyrokować, ale mogę się założyć, że jak Pepe wejdzie w drugiej połowie, to nawet Iworyjczyk nie pokaże połowy tego co zrobił w 45 minut Martinelli.

Placio komentarzy: 255428.11.2019, 21:48

Prosta filozofia :) Unai nie cieszyłby się z gola gdyby miał powiedziane , że odchodzi.

polishbrigadesx (zawieszony) komentarzy: 1020428.11.2019, 21:48

@Arsenal96l:

Nie jesteś sam mam podobnie i to od kilku spotkań.

Mihex komentarzy: 2360428.11.2019, 21:48

Opłatkiem na wigilie.

Kowal96 komentarzy: 1758928.11.2019, 21:48

Niestety mam podobnie.

Jack_Herrer komentarzy: 6191 newsów: 19228.11.2019, 21:47

Kroenke przyleciał z USA rozdawać banknoty pod stadionem i prosił żeby nie gwizdali

Oldgunner3 komentarzy: 967528.11.2019, 21:47

W końcu stary wilk musiał pokazac młodym jak to się robi,ale b. dobra asysta Mart.

Arsenal96l komentarzy: 501628.11.2019, 21:47

Zero emocji odczuwam ,, ktoś ma tak samo ?

enrique komentarzy: 1905328.11.2019, 21:47

spoko to tylko frankfurt, przed nami mistrzowie z norwich

Garfield_pl komentarzy: 2778128.11.2019, 21:47

Brawo Auba!!! A mimo, że Xhaka odwalił to śmianie się z kontuzji, tym bardziej że może okazać się bardzo poważna, jest bardzo słabe..... Serio kryzys kryzysem i nastroje są jakie są, ale takie zachowanie nie przystoi...

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 328.11.2019, 21:47

Taktyka Nuno pomogła. Ciekawe czy Farkego też pomoże.

DaroslaV komentarzy: 27628.11.2019, 21:46

oczywiście , zdania nie zmienie , każdy by to strzelił , lepiej policz ile takich patelni nie trafił