Ramsey: Nie wiem, dlaczego Arsenal wycofał ofertę

Ramsey: Nie wiem, dlaczego Arsenal wycofał ofertę 27.10.2018, 13:39, Patryk Bielski 42 komentarzy Aaron Ramsey w najnowszym wywiadzie dla Evening Standard przyznał, że nie wie, dlaczego włodarze Kanonierów wycofali ofertę proponowanego mu kontraktu. Walijczyk, który jest w Arsenalu od dziesięciu lat, wciąż czeka na wytłumaczenie ze strony londyńskiego klubu.

- Mam nadzieję, że ktoś powie mi, dlaczego podjęto taką decyzję. Zaakceptuję to, jeśli były ku temu powody. Kiedy nadejdzie właściwy czas, prawdopodobnie się tego dowiem, ale na ten moment nie mam o tym bladego pojęcia. W tej chwili nie ma żadnej propozycji kontraktu, więc nie mam czego rozważać. Wszyscy wiemy, że umowa została wycofana. Nie jestem pewny, dlaczego, ponieważ kilka tygodni wcześniej zgodziłem się na oferowane warunki i byłem gotowy złożyć podpis.

Ramsey w czwartkowym spotkaniu Ligi Europy ze Sportingiem pełnił funkcję kapitana, jednak we wcześniejszych meczach ligi angielskiej wchodził na boisko z ławki rezerwowych.

- Myślę, że każdy byłby rozczarowany, gdyby nie grał i siedział na ławce rezerwowych, ale jestem częścią drużyny i chcę, by zespół dobrze sobie radził. Wszyscy w tym siedzimy i wspólnie próbujemy osiągnąć zamierzony cel. Wychodzę na murawę i gram tak jak zawsze. Staram się dać z siebie wszystko dla drużyny, pomóc jej, grać jak najlepiej potrafię. Nie myślę o tych rzeczach na boisku. Staram się po prostu dobrze bawić, grając w piłkę.

- Takie rzeczy dzieją się w futbolu, a ja koncentruję się wyłącznie na grze. Naprawdę nie myślę za dużo o tych sprawach. W moim życiu jest wiele rzeczy, z których jestem zachwycony. W zeszłym tygodniu urodziły mi się bliźniaki, dlatego mogę powiedzieć, że wszystko jest w porządku. Nie mogę narzekać... Za nami bardzo udany okres.

- W wielu spotkaniach nie szło nam w pierwszej połowie, ale na drugą część wychodziliśmy silniejsi, a niektóre zespoły boleśnie to odczuły.

Ramsey był również pytany o to, gdzie mógłby grać w przyszłości i nie wykluczył przeprowadzki za granicę, ale kategorycznie odrzucił możliwość transferu do rywali Arsenalu z północnego Londynu - Tottenhamu.

Aaron Ramsey autor: Patryk Bielski źrodło: Sky Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 5503 newsów: 228.10.2018, 08:49

Pozbyliśmy się Wilshere'a, to tym bardziej trzeba się pozbyć tego ułomnego Walijczyka. Zero sentymentów.

sector komentarzy: 118028.10.2018, 08:14

Śmieszna sprawa. Wcześniej wszyscy pisali, że chce kasę i szkoda, że nie podpisał kontraktu. Teraz natomiast dobrze, że klub nie chce z nim podpisać kontraktu. Dla mnie sytuacja bardzo dziwna. IMO powinien zostać w Arsenalu. Za zawodników, styl jak jest w gazie jest na prawdę niezastąpiony. Nie jest to piłkarz idealny, ale...

JanikK komentarzy: 743728.10.2018, 01:58

Napisanie, że powiedział
„No, never”
Jeśli chodzi o dołączenie do spurs dodałoby so newsu większej dramaturgii :D

DoomSlayer komentarzy: 13828.10.2018, 01:13

- Mam nadzieję, że ktoś powie mi, dlaczego podjęto taką decyzję. Zaakceptuję to, jeśli były ku temu powody. Kiedy nadejdzie właściwy czas, prawdopodobnie się tego dowiem, ale na ten moment nie mam o tym bladego pojęcia. W tej chwili nie ma żadnej propozycji kontraktu, więc nie mam czego rozważać.

Już Ci mówię, spowalniasz akcje, czasem bywasz samolubny aby tylko strzelić bramkę, nie pilnujesz pozycji, przez co są luki w ustawieniu, formę TOP miałeś może przez rok w ciągu 10 lat, taki Torreira czy Guendouzi zjada Cię na ten moment.

Nowa era, koniec kolesiostwa. Ja tylko się modlę o to, zeby Torreira, czy każdy z kluczowych graczy kontuzji nie mieli, bo na ten moment mamy za mało graczy, którzy ogarną to wszystko. Jeżeli klub mógłby kupić brakujące pozycje to tak na bardzo serio: LO, PO, SO, ŚP, LS, PS, GK, ŚN.
Ktoś zapyta dlaczego aż tyle, LO - Nacho 33 lata, PO tylko Bellerin, zastępstwo to kończący się Licheń, ŚO, bo Kosa już w Prime nie wróci, LS i PS, to nie będę pisał bo wiadomo, w AFC nigdy tego nie było, GK, bo tylko Leno, Cecha nie liczę bo 36 lat i powoli odcinanie kuponu i SN bo Auba max 2-3 lata gry a kozaka trzeba sobie wychować.

Serduszko komentarzy: 33327.10.2018, 21:30

Może Arsenal się wycofał bo stwierdził że Aaron na tyle nie zasługuje no i dobrze. Myśli że jak gra u nas 10. lat to miejsce w pierwszym składzie ma zaklepane nie panie Ramsey tak to nie ma . Łaskę robi że nie odejdzie do Spurs...Cesc też tak mówił ale o Chelsea. W Spurs nie zagra bo nie dadzą mu tyle ile chce , ale pewnie nie będzie widział problemu w graniu w Liverpoolu, MU albo i nawet Chelsea, ale co tam wg mnie moze odejść nawet do Tottenhamu bo i tak skończy na ławce a potem w zespole z dołu tabeli. Już teraz mówię mu żegnam.

imprecis komentarzy: 17747 newsów: 2127.10.2018, 20:50

Rozumiem, że nie chcemy mu dać tyle $ ile chciał. Natomiast dziwnym jest zupełne ucięcie negocjacji. W końcu chłopak jest z nami chyba z 10 lat. Ja jednak liczę na to, że Aaron u nas zostanie i odbuduje formę.

sleyoo komentarzy: 25527.10.2018, 20:02

Lubię Rambo i przykro mi że facet nie potrafi w każdym meczu grać tak jak kiedyś to pokazywał.
Ale klub musi się rozwijać i iść do przodu.
Przeżyłem odejście Bergkampa,Vieiry,Henryka,Fabregasa to przeżyje i Ramseya.

Traitor komentarzy: 5473 newsów: 1027.10.2018, 19:51

To gwiazdorze było podpisać umowę która leżała na stole, a nie przekładać by wyżebrać więcej kasy. Szanuje Arsenal za wycofanie oferty, brawo

PietrasM komentarzy: 193627.10.2018, 19:06

Tutaj jest odpowiedź:
https://www.youtube.com/watch?v=h1Z4MR_5ahU

W skrócie, Ramsey nie jest zawodnikiem ani wybitnym w defensywie, ani wybitnym w ofensywie. Jest dobry. Bardzo dobrze, wchodzi w pole karne, ale przy tylu wejściach powinienem strzelać więcej bramek czego nie robi. Przez swoje wejścia robi dziurę z tyłu dlatego nie nadaje się na CM. Zostaje ŚPO, ale ta pozycja jest u nas dobrze obstawiona lepszymi piłkarzami. Zostaje mu granie ogonów albo puchary, ale to nie za takie pieniądze.

Nomad komentarzy: 163527.10.2018, 17:56

Po prostu się nie sprawdził jak większość 'inglisz kore' Wengera.
Po kontuzji już nigdy nie wrócił na właściwą ścieżkę.. To się zdarza. Zdarzyło się... Nie raz i nie dwa.

Wilshere,
Walcott,
Ramsey.. i wielu przed nimi, ale ten brytyjski trzonek to o dupe rozbić.
Od tego też zaczął Guardiola w City. Wychowanek Ian Hart.. itp.

Szkoda, że nie można cofnąć Ozilowi jego wypłaty bo zdecydowanie to było spapranie ostro sprawy,,,,,,,.....

Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie

Kondi komentarzy: 62227.10.2018, 16:55

miales chamie zloty rog

gnabry_ komentarzy: 274027.10.2018, 16:55

Moze to ze niedoceniony geniusz Arsene W. bedzie w pierwszej dwudziestce co w kontekscie jego domniemnych przenosin do Mediolanu a co za tym idzie sciagniecia tam swojego walijskiego pasierba bedzie potwierdzeniem na to ze dopiero 31 Unai M. (ktory domyslnie jest gorszym managerem anizeli np. Pablo Machina) pomylil sie przez swoja niekompetencje pozwalajac odejsc Aaronowi Piecie.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 5503 newsów: 227.10.2018, 16:46

@fabregas1987:
Sorry, nie tu.

fabregas1987 komentarzy: 1887627.10.2018, 15:49

@Gunner012: a co to ma do Ramseya i sprawy jego kontraktu?

metjuAFC komentarzy: 203127.10.2018, 15:44

A ja wiem dlaczego panie Ramsey. Bo stosunek jakości do żądanej kwoty kontraktu miał się nijak. Za niego nawet Banega będzie sporym skokiem jakościowym patrząc na to co ostatnimi czasy prezentuje Walijczyk. Ciągle zagubionuy na boisku nie w swoim reqirze a w dodatku straszny spowalniacz. Było to widać ostatnio gdzie podczas wyprowadzania kontr kręcił kółeczka zamiast uruchomić Aube, Mikiego czy Welbecka.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 5503 newsów: 227.10.2018, 15:37

Najlepsi trenerzy świata wg "FourFourTwo" (miejsca 50-21)
50. Brendan Rodgers (Celtic)
49. Simone Inzaghi (Lazio)
48. Ricardo Gareca (Peru)
47. Sean Dyche (Burnley)
46. Juan Carlos Osorio (Meksyk/Paragwaj)
45. Ariel Holan (Independiente)
44. Abel Ferreira (Braga)
43. Rudi Garcia (Marsylia)
42. Quique Setien (Betis)
41. Eddie Howe (Bournemouth)
40. Gareth Southgate (Anglia)
39. Luciano Spalletti (Inter)
38. Stefano Pioli (Fiorentina)
37. Abdullach Avci (Basaksehir)
36. Adi Hutter (Young Boys/Eintracht)
35. Marco Giampaolo (Sampdoria)
34. Rafael Benitez (Newcastle)
33. Sergio Conceicao (FC Porto)
32. Marcelo Gallardo (River Plate)
31. Unai Emery (PSG/Arsenal)
30. Bruno Genesio (Lyon)
29. Niko Kovac (Eintracht/Bayern)
28. Renato Gaucho (Gremio Porto Alegre)
27. Jose Bordalas (Getafe)
26. Domenico Tedesco (Schalke)
25. Jose Mourinho (Manchester United)
24. Pablo Machin (Girona/Sevilla)
23. Gian Piero Gasperini (Atalanta)
22. Paulo Fonseca (Szachtar)
21. Zlatko Dalić (Chorwacja)

Pierwszą 20-tkę magazyn FourFourTwo ma opublikować we wtorek.

Repcak komentarzy: 23627.10.2018, 15:07

Chciałbym go widzieć jeszcze w Arsenalu, ale w roli zmiennika i gracza do rotacji na słabsze zespoły. W tym momencie na nic więcej z tą grą nie zasługuje. Jeżeli zacząłby prezentować formę z roku 2013 lub chociaż zbliżoną do niej, to wtedy mógłby walczyć o pierwszy skład, czemu nie. Jedyna kwestią, której Ramsey może się nie na uczyć, to zadania taktyczne, które mu powierzono i notoryczne zapedzanie się w pole karne przeciwnika

jarod77 komentarzy: 13027.10.2018, 15:07

Chciec podpisac a zlozyc parafke to dwie rozne zeczy jak by chcial to by podpisal tylko pewnie posluchal w uszku glos jego przydupasa ktory chce zgarnac lepsza premie za podpis

Argudo komentarzy: 7421 newsów: 627.10.2018, 14:55

Ja też nie wiem, no przecież nie może chodzić o to, że nie zasłużył sobie na takowy postawą na boisku...

thide (redaktor) komentarzy: 27095 newsów: 34427.10.2018, 14:47

dziwnie patrzeć z boku na takie zmiany, ale były one potrzebne.

z klubem pożegnało się wielu zawodników, wielu pracowników klubu. duża część była związana z zespołem od dawna - Szczęsny, Walcott, Wilshere, Chamberlain, Gibbs, Coquelin, a teraz Ramsey

wreszcie można dostrzec problem, który siedział tu od dawna. Ramsey to nie jest poziom Arsenalu, pół sezonu 13/14 w kosmicznej wówczas formie to był jego szczyt. on nie potrafi ustabilizować swojej formy i to jest jego największy minus. kontuzje też go zniszczyły, ale nie ma sensu tłumaczyć jego gry kontuzjami, bo przecież to chyba jego wina, że spowalnia wiele akcji, nie potrafi często dograć łatwej piłki. po kilku minutach potrafi zacząć grać lepiej i rozdawać na lewo i prawo otwierające podania, ale obecny futbol w Anglii wymaga czegoś więcej. to zdałoby egzamin w np. Evertonie, ale Arsenal jest raczej klubem, który mierzy trochę wyżej

macc komentarzy: 336427.10.2018, 14:46

Niech spada, Ramsey zaczyna uwierać jak wrzód na dupie i tylko będzie psuł atmosferę w drużynie.

https://www.arsenal.com/sites/default/files/styles/large/public/images/775246993_DP_0597_B9B51DE4846F5797055019BF1F9461FC.jpg?itok=_WVN-U7b

piter1908 komentarzy: 399727.10.2018, 14:46

Ja osobiście nie rozumiem tych wielomiesięcznych negocjacji...
jak to kuzwa wygląda?
Normalnie powinni sie spotkać we 3 (Ramsey, i dwóch członków Arsenalu)
Chcesz zostać?
Chcę
tyle i tyle pasuje?
troche mało
no dobra dorzucamy ci premię za osiągnięcia konkretne w trakcie sezonu
- pasi, to trzy piwka żeby klepnąć umowe...

i po wszystkim a tak niby Ramsey chce zostać, a jego agent piłuje byleby zarobić siana...

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 5503 newsów: 227.10.2018, 14:39

Nawet mi go nie żal. To będzie jeden z leszych dni dla kibica AFC, kiedy Aaron wreszcie opuści północny Londyn.

mizio komentarzy: 31327.10.2018, 14:37

Miał ofertę, i akceptował warunki to dlaczego nie doszło do podpisu? Mega ściema. Ja bym mu zaproponował jeszcze raz kontrakt max 100k/tydzień. A najlepiej gdyby poszedł w zimę osłabiać np United.

Sobieski14 komentarzy: 269827.10.2018, 14:36

Myslal ze zlapie niewiadomo co, a tu zamiast przebierania w super ofertach okazalo sie ze chetni sa sami przecietniacy.
Pazerny wypina sie dwa razy czy jak to tam sie mówi

lays komentarzy: 3418927.10.2018, 14:30

Chcieli ugrać duzo, a wyjdą z niczym. Mam wrazenie po tym wywiadzie, ze Ramsey czeka na ponowny kontrakt od AFC

Elastico07 komentarzy: 510627.10.2018, 14:24

Szacunek za 10 lat i za ostatnie zdanie,ale czas się pożegnać i kupić kogoś lepszego.

mistiqueAFC komentarzy: 2524927.10.2018, 14:22

Chłopak się kompromituje tylko takim gadaniem.Chciał wyciągnąć z Arsenalu worek pieniędzy i nie wyszło.Emery szybko przejrzał na oczy i chwała mu za to.
Dograć z Aaronem do zimy i pożegnać bez żalu.

Elastico07 komentarzy: 510627.10.2018, 14:20

Przecież nie powiedzą mu że nie możemy ci dać takiego kontaktu jaki oczekujesz bo jesteś na niego za słaby,a poźniej jak zobaczyli co prezentowal na początku sezonu to wycofali się dodatkowo ze swojej oferty.

SzopenWWA komentarzy: 2527.10.2018, 14:19

@fabregas1987: Ja również od razu o tym pomyślałem i trzymam za to kciuki. Nigdy nie lubiłem Milanu, wolałem Inter :P

new_star komentarzy: 5873 newsów: 927.10.2018, 14:13

Powinni mu powiedzieć dlaczego zerwali rozmowy.

Gunnerrsaurus komentarzy: 988227.10.2018, 14:05

Znowu mała rzecz, a cieszy. Arsenal pokazał trochę twardej ręki i nagle zawodnicy zaczynają inaczej gadać. Nie ma już cwaniaczków co mogą odciągać do końca podpisanie nowego kontraktu, bo wiedzą, że Wenger i tak zmięknie i da im tyle ile chcą. Nie podoba się, to nara Ramsey, i tak w Arsenalu już za dużo byś nie pograł, bo za jakieś pół roku Guendouzi wejdzie na półkę wyżej od Ciebie.

FabsFAN komentarzy: 1481427.10.2018, 14:04

Arsenal sie wycofal, bo sprawy w swoje rece wzial Raul, ktory w przeciwienstwie do Łysego zna sie na pilce xD

Sobieski14 komentarzy: 269827.10.2018, 14:01

Teraz bedzie pajacowal xd Oby odszedł, to bedzie rownie fajne jak dobry transfer

n0thing komentarzy: 3823 newsów: 36227.10.2018, 13:57

Mogł podpisać na początku sezonu, kiedy Emery jeszcze chciał budować zespół wokół niego. A on domagał się nie wiadomo jakiej kasy. Teraz wszyscy wreszcie uświadomili sobie, że Ramsey nie jest kluczowym zawodnikiem i jest jak najbardziej do zastąpienia.

kuzguwu komentarzy: 64327.10.2018, 13:57

Chyba Emery przejrzał na oczy i nie widzi go jako zawodnika, na którym miał opierać drużynę.

Sandbead komentarzy: 78127.10.2018, 13:51

Nawet trochę mi go szkoda bo jednak czego by o jego grze nie mówić to często zostawiał zdrowie i serducho na murawie ale jednak skoro to Arsenal zerwał z nim rozmowy co do kontraktu to nie widzę innej opcji jak tej, że wymagał za wysokiego kontraktu. A przyznajmy szczerze, za sam fakt, że jest tu tak długo nie zasługuje na tygodniówkę z kosmosu bo na boisku potrafi się kilka spotkań z rzędu prezentować w najlepszym wypadku średnio, a potem jednymi zawodami albo zagraniem na poziomie world class przyćmiewa całą przeciętność jaką prezentuje przez większość czas. Jedyne co go broni to liczby, ale ciężko jest nie robić liczb gdy pomocnikiem jesteś tylko z nazwy, a tak na prawdę większość meczu siedzisz pod polem karnym przeciwnika i czekasz na piłki, nieraz wyżej od napastnika.

fabregas1987 komentarzy: 1887627.10.2018, 13:50

Mnie się wydaje i piszę całkiem serio, że to będzie wyglądało tak:
1. Gazidis do Milanu
2. Wenger do Milanu
3. Ramsey do Milanu

wielkia triada zguby Mediolanu

MVTI (redaktor) komentarzy: 799 newsów: 52627.10.2018, 13:49

"Staram się po prostu dobrze bawić, grając w piłkę".

Stara szkoła Wengera.

mitmichael komentarzy: 4483027.10.2018, 13:48

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.

Ranczomen komentarzy: 547827.10.2018, 13:47

A ja, chyba kuła jednak wiem :D

Sandbead komentarzy: 78127.10.2018, 13:45

Przejrzeli na oczy

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Bournemouth - Arsenal 25.11.2018 - godzina 14:30
? : ?
Arsenal - Wolves 11.11.2018 - godzina 17:30
1 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City12102032
2. Liverpool1293030
3. Chelsea1284028
4. Tottenham1290327
5. Arsenal1273224
6. Bournemouth1262420
7. Watford1262420
8. Man United1262420
9. Everton1254319
10. Leicester1252517
11. Wolves1244416
12. Brighton1242614
13. West Ham1233612
14. Newcastle122379
15. Burnley122379
16. Crystal Palace122288
17. Southampton121568
18. Cardiff122288
19. Huddersfield Town121477
20. Fulham121295
ZawodnikBramkiAsysty
Sergio Agüero84
Eden Hazard74
Pierre-Emerick Aubameyang71
Raheem Sterling65
Callum Wilson64
Mohamed Salah63
Harry Kane61
Anthony Martial60
Richarlison60
Glenn Murray60
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.12
Gracz listopada wybór redaktorów Lucas Torreira
Lucas Torreira
8.2
Gracz listopada wybór użytkowników Lucas Torreira
Lucas Torreira
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna