Ramsey odejdzie do Liverpoolu?

Ramsey odejdzie do Liverpoolu? 02.10.2018, 19:45, Mateusz Szyller 63 komentarzy Źródła w Anglii donoszą, iż Aaron Ramsey jest coraz baczniej obserwowany przez Liverpool FC.

The Reds pragnęliby pozyskać Walijczyka na zasadzie wolnego transferu, podpisując z nim przedwczesną umowę w styczniu. Arsenal zerwał niedawno negocjacje kontraktowe z byłym graczem Cardiff i wolałby sprzedać 27-latka do innego klubu, by zarobić jakiekolwiek pieniądze.

Ponoć Jurgen Klopp starał się o usługi Ramseya w minionym okienku transferowym, ale jego oferta została odrzucona przez włodarzy The Gunners.

Walijczyk zagrał w tym sezonie 8 meczów z armatką na piersi, zaliczając dwie asysty. Łącznie na boisku spędził 485 minut.

Aaron Ramsey autor: Mateusz Szyller źrodło: Mirror
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
kuzguwu komentarzy: 54004.10.2018, 15:54

Swoją grą w tym sezonie udowadnia, że na nowy kontrakt na lepszych warunkach nie zasługuje.

bayakus komentarzy: 98204.10.2018, 12:46

Ławka w LFC już czeka xD

latrunculus komentarzy: 39203.10.2018, 19:10

@D14: Co racja, to racja. ;)

fabregas1987 komentarzy: 1877203.10.2018, 18:01

Ten Ramsey to musi być dobry skoro Klopp go chce

Adi17 komentarzy: 66503.10.2018, 16:08

Może zgodzą się na wymianę za Mane? : D

LunaticLama komentarzy: 56703.10.2018, 15:53

A może Ramzes specjalnie odwala taką padake na boisku, żeby dostać podwyżkę...

D14 komentarzy: 208703.10.2018, 15:18

W ogole grac samymi najemnikami, a pozniej placz, ze nie ma juz takich pilkarzy jak Giggs, Gerrard, Lampard xD
@latrunculus:
Sezon niedawno sie zaczal wiec zobaczymy w polowie czy pasuje czy nie :P

Pyk233 komentarzy: 14403.10.2018, 14:55

jak On nie odejdzie :P dogada się co do kontraktu i wszyscy będą zadowoleni

Nomad komentarzy: 158203.10.2018, 14:51

Niech odchodzi bo i tak nic nie pokazał na przestrzeni wszystkich lat w Arsenalu.
Średnio mnie tez interesuje czy za darmo czy nie bo wiele na nim w ostatnim okienku nie zarobimy.. Najważniejsze by od razu pozyskiwać następców a nie jak to było za Wengorza 3-4 lata później.
On i jeszcze jest kilku w tej ekipie, którzy nie zostawili wystarczająco serca na boisku...
..i żadnych kolejnych Brytyjczyków. Z nimi to my co najwyżej ugramy pozycje 7ma. Ten zespól jest w trakcie przebudowy ale wolno to idzie z racji budżetu, chwastów w składzie i na gorze. Trzeba duzo więcej czasu ale te wypalone ikony......

...Zegnam z uśmiechem na twarzy

Ktos tutaj również mądrze zauważył iż będzie on tego tez żałował... Nie wiem czy jak Alexis ale na pewno wielu jego poprzedników

piter1908 komentarzy: 395303.10.2018, 14:43

Ja tam wolałbym żeby odszedł Oezil a Ramsey lub Miki grali na jego pozycji, z pewnością Ramsey dużo więcej biega i pracuje dla drużyny i tez ma potencjał by kreować sytuacje, myślę że u niego problemem jest głowa i tu trzeba szukać mozliwości dotarcia bo chłopak na wielki potencjał tylko trzeba go dobrze wkomponować w zespół a nie majtać nim i wystawiac na skrzydle....

latrunculus komentarzy: 39203.10.2018, 14:08

@D14: Na boisku gra drużyna i do obecnej koncepcji Ramsay słabo pasuje i dobrze by było go wymienić na innego piłkarza lub otrzymać pieniądze za niego... Ale to nie zmienia faktu, że jest jednym z najlepszych piłkarzy świata. ;)

Dobrze, że Ivan odchodzi, bo pewnie by z nim podpisał kontrakt. Szkoda, że nie odszedł przed otwarciem okienka transferowego.

Serduszko komentarzy: 31303.10.2018, 13:46

Niech odchodzi , nieważne gdzie . Potem i tak będzie żałować jak Sanchez.

patryksz komentarzy: 221703.10.2018, 13:40

@D14: nie cwaniakuj, bo lykasz ploty na pelikan

D14 komentarzy: 208703.10.2018, 13:21

Chelsea sie nim interesowala, teraz sa gloski ze Utd i Liverpool, no ale na k.com to przeciez i tak beztalencie, a ludzie pracujacy w najlepszych klubach na swiecie to tylko nieudaczniki, ktorzy nie maja pojecia o futbolu.. nie to co masa ekspertow na k.com xD

kamilo951456 komentarzy: 19703.10.2018, 12:50

Sprzedać go w zimę za granicę . Najlepsza opcja.
Marzenie wynianka za hamsika oczywiście z dopłatą.

drewniane_krzeslo komentarzy: 145003.10.2018, 12:42

Aaron od pewnego czasu nie gra na swoim poziomie nowy trener jak widać nie chce wokół niego budować składu. Zamiast oddawać go za darmo lepiej zrobić jakąś wymianę w styczniu tak jak to było z Mikim. Wtedy ta wymiana jak najbardziej się opłaciła mimo tego, że wielu myślało, że to strzał w stopę.

marcin04c komentarzy: 187403.10.2018, 12:30

Oni mają obecnie tylu pomocników ze on się tam do składu nie załapie.

Sandbead komentarzy: 69603.10.2018, 11:52

Ale co ten Ox robi lepiej u Kloppa niż to robil za Wengera? To, że na tle przeciętnego wtedy środka liverpooku wyglądał dobrze wcale nie znaczy, że wskoczył na wyższy poziom. Dalej gra to samo co u nas, a ludzie probują tu wmówić, że Klopp z niego zrobił nie wiadomo co.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 16284 newsów: 11003.10.2018, 11:46

Nie przesadzajmy z tym Oxem. Może gra trochę lepiej w LFC, ale cały czas to słabiak.

Przemysz komentarzy: 803.10.2018, 11:42

@jarek1: 100% zgody. Z Ramseya wystarczy wyciągnąć to co ma a nie szukać bez sensu gdzie indziej. Widać to wyraźnie po Chmaberleinie...
POdoba mi się Unai ale nie jestem za tym aby z Arsenalu robić jakiś nowy, inny zespół. To nie jest Fifa ultimate, gdzie można sobie dokupić Lewego czy Neymara.

michalal komentarzy: 856603.10.2018, 11:35

@imprecis:

hahahahahahahahahaha.

Sandbead komentarzy: 69603.10.2018, 11:30

A niech idzie nawet za darmo. Niby robi liczby ale nie ma chyba drugiego tak frustrujacego piłkarza jak on. Biega gdzie chce to i bramke uatrzeli skoro czesto gra wyżej od napastnika.

kruper komentarzy: 12403.10.2018, 11:16

Jak dla mnie człowiek jednego sezonu... Po za nim to bez szału, nie wyróżniająca sie postać jak dla mnie. Gdyby prezentował chociaż trochę formę zbliżoną do tej z tamtego sezonu, bylbym za jego pozostaniem. Obecnie jest mi to obojętne a nawet jestem za tym żeby odszedł. Może warto poszukać kogoś z większym potencjałem w jego miejsce ?

Skotii komentarzy: 339 newsów: 803.10.2018, 11:10

Przy naszej obecnej taktyce jest totalnie zbędny. Mamy mieć 2 przecinaków w drugiej lini i 4 wiatraki z przodu. Nie jest ani tym, ani tym. Potrzeba skrzydłowych.

f4bregas komentarzy: 61203.10.2018, 10:58

We want you to stay, Aaron Ramsey WE WANT YOU TO STAY !

rosiu71 komentarzy: 37403.10.2018, 10:52

Niech idzie za $, i kupić Zahe z Crystal Palace :)

Gorczi komentarzy: 39203.10.2018, 10:14

Obecnie mam do niego jedynie sentyment, nic więcej, jeśli kością niezgody są pieniądze, no cóż Aaron Ramsey nie zasługuje na podwyżkę od podpisania ostatniego kontraktu.

FabsFAN komentarzy: 1445003.10.2018, 10:04

Ox w LFC gra identycznie jak w Arsenalu, ale przeciwko City pilka mu raz zeszła z nogi i zrobiono z niego nie wiadomo kogo.

imprecis komentarzy: 17702 newsów: 2103.10.2018, 09:58

Tak. Niech tam idzie. Klopp zrobi z niego najlepszego ŚP ligi. Moim zdaniem puszczanie go za dree do głupota.

Glajskor komentarzy: 31203.10.2018, 09:28

@Gofer999 napisał: "@Glajskor: To Liverpool z nimi nigdy nie wiadomo. :DDD"

Podziwiam Twój hurraoptymizm :P

Gunnerrsaurus komentarzy: 971503.10.2018, 09:26

Niech odejdzie nawet do Tottenhamu, Chelsea, City czy Legii, ale Emery nie może się przed nim ugiąć i dać tak ogromnej podwyżki, to by było poniżające

Gofer999 komentarzy: 888003.10.2018, 09:19

@Glajskor: To Liverpool z nimi nigdy nie wiadomo. :DDD

ProroK komentarzy: 40503.10.2018, 09:13

@Thrall Wystrzelić to on może ale, z procy .

Thrall komentarzy: 16603.10.2018, 08:39

Sprzedać ale nie do klubu z PL. Kurde Ramsey może wystrzelić pod skrzydłami Kloppa i będzie nam robił problem. Niech idzie do jakiegoś Napoli.

Leniwiec komentarzy: 6403.10.2018, 01:34

Do liverpoolu hahaha chyba grzać ławę albo ręczniki podawać xD

AnimeFan komentarzy: 48703.10.2018, 01:29

Mam takie przeczucie, że Aaron przy Kloppie by odpalił. I to z grubej rury. Skoro AOC dał tam radę to Rambo tym bardziej.
#Ramsey #stay

kawa07 komentarzy: 39802.10.2018, 23:49

Swietnie, mam nadzieje, ze dostanie zjazd na ławe do konca sezonu albo nawet zrzut do rezerw. Po co mamy ogrywac Ramseya dla innego klubu. Poczeka sobie rok na nastepny mecz to moze pojdzie po rozum do głowy. Nie ma sensu trzymac go na boisku, jaki pozytek byl z Alexisa miedzy wrzesniem a styczniem zeszłego roku to wszyscy pamietamy. Jak zawodnik myslami jest juz po za klubem to dawanie mu szans na gre mija sie z celem. Mam nadzieje, ze nie dostanie nawet minuty w tym sezonie kosztem Torreiry czy Guendouziego.

tom8203 komentarzy: 52102.10.2018, 23:28

Kolejny Brytyjczyk na wylocie !! Kibice nie będą zadowoleni !!

Elastico07 komentarzy: 456102.10.2018, 23:20

Oby odszedł w zimę,nie mogę patrzeć na tego zawodnika na boisku,jeden z najgorszych naszych zawodników obecnie i nie podawajcie mi jego statystyk,bo i tak mnie to nie przekona.

zly_kanonier komentarzy: 408202.10.2018, 23:07

A niech już leci i to najlepiej w zimie

Theo44 komentarzy: 377302.10.2018, 23:03

Kolejny zawodnik odejdzie za czapke sliwek w grudniu...Jego akurat nie szkoda, ale trzeba bylo wypchac go razem z Wengerem...by my cos zarobili.

schnor25 komentarzy: 1513102.10.2018, 22:54

A niech podąża drogą OX`a, płakać za Nim nie będę.

Deiigloo komentarzy: 127802.10.2018, 22:08

@jarek1: tylko że tą formę to on ma raz na 3 lata

enrique komentarzy: 409402.10.2018, 22:03

A niech idzie gdzie chce, jak ma dostawać 300k tygodniowo za to co gra to niech idzie do MU i wiedzie mu się jak Sanchezowi.

n0thing komentarzy: 3793 newsów: 36202.10.2018, 21:51

a niech idzie nawet do chin, byleby dostac za niego jakas kase

Glajskor komentarzy: 31202.10.2018, 21:38

@Gofer999 napisał: "Spoko, za OXA dali grubo to moze za Aarona tez sypna. :DDD"

Czasami warto przeczytać nie tylko sam nagłówek, ale i treść artykułu.

Gofer999 komentarzy: 888002.10.2018, 21:31

Spoko, za OXA dali grubo to moze za Aarona tez sypna. :DDD

DyktatorArsene komentarzy: 39602.10.2018, 21:29

@jarek1:
Polityka klubu nie pozwala na podpisanie wysokiego kontraktu? Dobre zarty :D Wlasnie spieprzylismy sobie drabinke placowa oferujac absurdalne pieniadze Ozilowi za kadencji Wengera. Jak mozna czlowiekowi co nic nadzwyczajnego nie daje druzynie a czesto kwestionuje sie jego zaangazowanie placic takie pieniadze? Sami sie wkopalismy we wlasne gie...

jarek1 komentarzy: 55302.10.2018, 21:18

Prawda jest taka że polityka klubu nie pozwala na podpisanie kontraktu wysokiego ....dlatego raczej stracimy Arona Ramseya ...osobiście jak jest w formie to jeden z najlepszych pomocników w PL ....pomocnik , waleczny a przy tym naprawde niezła technika ..potrafi być w polu karnym ..umie grać kombinacyjnie ...jeżeli sie nie myle chyba 50 mln fun Arsenal sobie nie dawno żądał za niego ...a teraz rezygnuje polityka klubu żenująca jest ale tak będzie ...jeżeli Yankess jest (Stan K )

Moje zdanie jest takie na pierwszy rzut oka może fajnie to wygląda ale jak się bardziej ktoś przygląda Arsenalowi śledzi przez lata ...to widzi że klub stracił to coś co kiedyś było wielkie ...

Axinus komentarzy: 400 newsów: 102.10.2018, 21:12

@notopyk: Nie wiem czy przeczytałeś dokładnie to co napisałem bo zacytowałeś moją wypowiedź bez jednej, dość znaczącej literki :)

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 22.10.2018 - godzina 21:00
? : ?
Fulham - Arsenal 7.10.2018 - godzina 13:00
1 : 5
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Man City862020
2. Chelsea862020
3. Liverpool862020
4. Arsenal860218
5. Tottenham860218
6. Bournemouth851216
7. Wolves843115
8. Man United841313
9. Watford841313
10. Leicester840412
11. Everton833212
12. Burnley82248
13. Brighton82248
14. Crystal Palace82157
15. West Ham82157
16. Southampton81255
17. Fulham81255
18. Huddersfield Town80353
19. Newcastle80262
20. Cardiff80262
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard73
Sergio Agüero52
Harry Kane51
Glenn Murray50
Aleksandar Mitrovic50
Alexandre Lacazette42
Raheem Sterling42
Marko Arnautovic41
Pierre-Emerick Aubameyang41
Gylfi Sigurdsson41
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9.13
Gracz października wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
9.05
Gracz października wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna