Ramsey: Świetnie było wrócić na boisko

Ramsey: Świetnie było wrócić na boisko 30.11.2015, 21:54, Michał Kruczkowski 18 komentarzy

Zakończone remisem starcie z Norwich, spotkało się z dużym rozczarowaniem wśród kibiców Arsenalu. Jeszcze bardziej przygnębiające okazują się być kontuzje, których nabawili się w trakcie tego meczu Laurent Koscielny i Alexis Sanchez.

Wyciągając jednak pozytywne aspekty z pojedynku z Kanarkami, warto powiedzieć, że do składu powrócili Aaron Ramsey i Alex Oxlade-Chamberlain. Walijczyk pauzował od 20 października, kiedy to z powodu urazu zszedł z boiska w trakcie meczu z Bayernem Monachium.

Po niedzielnej rywalizacji, pomocnik Kanonierów wyraził swoje zadowolenie spowodowane powrotem na boisko, a także wypowiedział się na temat samego spotkania.

- Przyjemnie było znów wybiec na murawę i dostać cenne minuty od trenera. Mam nadzieję, że rozegram jeszcze kilka takich spotkań, aby wrócić do pełni dyspozycji. Oczywiście rozczarowujące było to, że jako pierwsi zdobyliśmy gola i nie potrafiliśmy utrzymać tej przewagi, ale jeśli mam być szczery, to nasi rywale zasłużyli dzisiaj na ten jeden punkt. My po prostu będziemy musieli poprawić naszą grę w następnym spotkaniu - powiedział Ramsey.

- Nie ułatwili oni nam zadania. Sporo razy rozgrywali piłkę górą, dlatego też było nam ciężko zgarnąć ją do ziemi i stosować nasz pressing, ale tak jak już wspomniałem, spisali się oni naprawdę świetnie i remis jest prawdopodobnie sprawiedliwym wynikiem.

- W tym momencie każdy mecz jest ważny. W tabeli jest bardzo ciasno i nie chcemy już tracić punktów. Nie chcemy również gonić za innymi drużynami, ale wszystko się wyjaśni pod koniec sezonu. W najbliższą sobotę musimy z powrotem wejść na zwycięską ścieżkę.

Aaron RamseyNorwich City autor: Michał Kruczkowski źrodło: Arsenal.com
tyson880 komentarzy: 1049602.12.2015, 22:24

Limit na ten sezon się wyczerpał. Ramsey zostaje w składzie do końca.

kanonier21afc komentarzy: 225701.12.2015, 12:48

Campbell ma to coś że na Emirates potrafi grać bardzo dobrze a gdy przychodzi wyjazd to totalna klapa.

DexteR_000 komentarzy: 762501.12.2015, 10:57

Wilshare
Ja pierd**
Sry, ale widza to jak gral Joel po przegraniu 20 minut calkowicie rozumiem czemu Wenger go nie wypuszczal, Ale oczywiscie znawcy na k.com lecieli z hejtami czemu Campbell nie w pierwszym.
Nie no jak jestescie na treningach itp to rozumiem ;)

Jak by Joel byl faktycznie tak dobry to by gral regularniej.

mitmichael komentarzy: 4924301.12.2015, 07:10

Ramsey i Ox wrocili, wypada Cazorla i Sanchez czyli dalej zostajemy w takiej samej sytuacji jak było

alexis1908 komentarzy: 360301.12.2015, 04:37

Dobrze ze wrocil :) Joel formy nie lapal bo jemu sie nawet biegac nie chce asysta do Alexisa i bramka z labedziami nic tu nie zmienia to mierny zawodnik :)

WilSHARE (zawieszony) komentarzy: 17921 newsów: 801.12.2015, 03:04

Smutne jednak, że tak szybko skreślil Campbella. Jak wróci szpital to w ogóle nie będzie dla niego miejsca. To jak z Podolskim rok temu. Nie grał przez jakiśrednich czas do meczu z Galatasaray, strzelił hat-tricka i wrócił na swoją pozycję-nominalnego ławkowicza.

fabregas1987 komentarzy: 2577901.12.2015, 01:21

Ramsey pomimo, że czuje się lepiej w środku to i tak zjada Campbella. Campbell to słabsza, wolniejsza i gorzej wykańczająca wersja Theo (o matko, źle to brzmi). Moim zdaniem w tym przypadku nie ma podstaw by winić AW

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57001.12.2015, 00:16

Akurat Ramsey przed kontuzją szarpał na skrzydle i zagęszczał środek pola schodząc do środka. Ja tam wolę jego od Joela.

losnumeros komentarzy: 1318930.11.2015, 23:53

fabregas1987

A co daje Ramsey na skrzydle? Kolega powyżej dał ci inny powód

executer1 komentarzy: 260230.11.2015, 23:37

Takiego to trenera mamy,który faworyzuje zawodników.Cambell zaczynał łapać formę i wyrzucił go ze składu kosztem rekonwalescenta.Jak taki zawodnik ma uwierzyć w siebie skoro własny trener niszczy mu pewność siebie.Później gada w wywiadach,że ma szeroki skład i nie potrzebuje wzmocnień a jak przyjdzie co do czego to grają ciągle ci sami piłkarze.

losnumeros komentarzy: 1318930.11.2015, 22:37

Ledwo wraca po kontuzji i w 2 meczu gra w 1 składzie, zamiast powoli wprowadzać to jeszcze rochę będzie nawrót konuzji

patryksz komentarzy: 364830.11.2015, 22:10

Campbell

Verminator97 komentarzy: 1490030.11.2015, 22:06

Na razie Aaron nie jest gotowy na grę od pierwszych minut, ale patrząc na naszą kadrę to kto ma grać jak nie on?

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52430.11.2015, 22:02

Widać było przerwę w grze. Trzeba mieć nadzieję, że dyspozycja będzie rosła. No i oczywiście niech zdrowie dopisuje. Jeśli będzie zdrowie to i forma przyjdzie.