Ranieri wraca do Premier League

Ranieri wraca do Premier League 14.11.2018, 11:32, Adam Cygański 13 komentarzy

Claudio Ranieri został mianowany nowym menedżerem Fulham Football Club. Włoch zastąpił na tym stanowisku zwolnionego dziś Slavisę Jokanovicia.

Tym samym dla Ranieriego jest to powrót do Premier League po półtorarocznej przerwie, kiedy to został zwolniony z Leicesteru City, z którym w sezonie 2015/16 sensacyjnie wywalczył mistrzostwo Anglii. 67-latek w latach 2000-2004 prowadził również londyńską Chelsea.

Fulham po 12 kolejkach ma na swym koncie zaledwie 5 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Claudio RanieriFulham autor: Adam Cygański źrodło: fulhamfc.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Armata500 komentarzy: 3589 newsów: 7315.11.2018, 08:08

Lubię Ranieriego i cieszę się, że wrócił do ligi. Ma też kawał ciężkiej roboty do wykonania w Fulham, ale uważam, że podoła wyzwaniu. Skład na papierze ma solidny, trzeba poukładać tych chłopaków i do nich dotrzeć, a Ranieri to potrafi. Mam nadzieję, że Fulham nie spadnie.

kuzguwu komentarzy: 232414.11.2018, 22:59

Myślę, że dobry kandydat do poukładania defensywy, bo z tym są tam największe problemy.

Marioht komentarzy: 599514.11.2018, 18:40

Trochę szkoda tego Jokanovicia bo wykonał w poprzednim sezonie dobrą pracę dla Fulham.
No ale chyba pogubił się.
Co mecz desperacko dokonywał roszad w obronie.
Za dużo transferów w krótkim okresie według mnie.

Ranieri jest ok, fajnie, że wraca.
Nie wiedziałem, ze ma juz 67 lat!
Wygląda na młodszego.

ZelGrey komentarzy: 235414.11.2018, 16:49

@lordoftheboard: jeszcze Seri do tego.

zly_kanonier komentarzy: 506014.11.2018, 16:46

Bardzo pozytywna informacja :)

lordoftheboard komentarzy: 465614.11.2018, 14:28

@mitmichael: ligi nie wygra za rok, ale utrzymać się powinien.
Mitrovic, Sessegnon i Shurle to naprawdę spoko piłkarze.

mitmichael komentarzy: 4867214.11.2018, 14:26

No nie wiem nie wiem czy uda mu sie z Fulham to co udało sie z Lisami

fabregas1987 komentarzy: 2108914.11.2018, 14:24

Fajnie, witamy z powrotem! Bałem się, że pójdą w stronę Allardyce'a

White_Walker komentarzy: 24114.11.2018, 14:03

Wieśniaki idą po majstra 2019/2020 :D

lays komentarzy: 3981814.11.2018, 13:15

Swietny ruch. Bardzo lubie Ranieriego :D

DoomSlayer komentarzy: 342014.11.2018, 12:17

@schnor25 napisał: "To co, lecimy do buków obstawiać, że za rok Fulham mistrzem? :D"

Jeszcze wykraczesz :D

Swoją drogą Tom Hanks chyba obstawił Lester City jako mistrza.

Adi17 komentarzy: 138314.11.2018, 12:02

Fulham kadrę ma mocną, tylko kwestia poukładania wszystkiego. Myślę, że pod okiem Ranieriego spokojnie mogą w środku tabeli zakotwiczyć.

schnor25 komentarzy: 1787814.11.2018, 11:52

To co, lecimy do buków obstawiać, że za rok Fulham mistrzem? :D

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl