Ranking najtańszych karnetów w Premier League

Ranking najtańszych karnetów w Premier League 13.03.2018, 14:30, Eryk Szczepański 30 komentarzy Smutnym faktem dla kibiców Arsenalu jest to, że bilety na mecze Kanonierów należą do najdroższych w Anglii. Zwłaszcza, że ostatnie wyniki sportowe nie współgrają w żaden sposób z cenami wejściówek. Portal Talksport przygotował ranking najtańszych biletów sezonowych wśród wszystkich klubów Premier League. Poniżej pełne zestawienie:

1. Huddersfield - 100 funtów
2. West Ham - 289 funtów
3. Stoke - 294 funty
4. Manchester City - 299 funtów
5. Burnley - 329 funtów
6. Leicester - 365 funtów
7. West Bromwich - 380 funtów
8. Watford - 403 funty
9. Swansea - 419 funtów
10. Crystal Palace - 420 funtów
10. Everton - 420 funtów
12. Newcastle - 473 funty
13. Brighton - 495 funtów
14. Manchester United - 532 funty
15. Southampton - 541 funtów
16. Bournemouth - 550 funtów
17. Tottenham - 645 funtów
18. Liverpool - 685 funtów
19. Chelsea - 750 funtów
20. Arsenal - 891 funtów

Niedługo, po oddaniu nowego stadionu, ceny karnetów na mecze Tottenhamu drastycznie wzrosną. Najtańszy bilet sezonowy będzie kosztować 795 funtów, najdroższy zaś 1995 funtów, czyli najwięcej w lidze.

Emirates StadiumSklep kibica Arsenalu autor: Eryk Szczepański źrodło: Talksport
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
dudekns komentarzy: 605015.03.2018, 11:26

Ale kroją - a pozytywnych wyników jak nie było tak nie ma w dalszym ciągu...

navy komentarzy: 154314.03.2018, 16:39

Hajs się musi zgadzać.

zly_kanonier komentarzy: 395414.03.2018, 14:09

Ostatnio sprawdzałem ile kosztują najtańsze bilety na rewanż z takimi "ogórkami" jak Ostersunds i aż się przeraziłem. Nie dziwię się kibicom, że nie przychodzą na mecze gdy jest taka padaka, szkoda mi tylko tych, którzy przyjeżdżają z biedniejszych krajów i muszą się męczyć oglądając swój ulubiony zespół.

marcin04c komentarzy: 185914.03.2018, 10:00

City jakie tanie bilety:O

daniken komentarzy: 232313.03.2018, 19:13

@Szogun: No ja właśnie dokładnie tak samo postąpiłem.

Gunnerrsaurus komentarzy: 958913.03.2018, 19:11

@Bezel3012:

Ile by nie musiał pracować, to nadal najdroższy karnet w EPL.

Woof komentarzy: 14013.03.2018, 18:39

Za Wengerowską jakość trzeba płacić :) Mistrzowskie opitalanie kluczowych graczy do innych klubów i kupowanie szrotu + kosmiczne ceny karnetów = zadowolony Kroenke.

Bezel3012 komentarzy: 3713.03.2018, 18:30

Dla Ciebie to drogo a taki Anglik sobie 2 tygodnie popracuje i ma karnet na cały sezon, gdybym mieszkał w Anglli i zarabiał z 2k na miesiąc to sam bym się skusił

Gunnerrsaurus komentarzy: 958913.03.2018, 18:17

Szacunek dla Manchesteru City, a władze Arsenalu to wiadomo, że Żydki. Co tu więcej mówić

szyszak komentarzy: 59113.03.2018, 18:04

czemu was to boli skoro nie kupujecie tych karnetów xD po za tym prawo popytu i podaży działa nie tylko czysta chciwość, elo

Furgunn komentarzy: 36113.03.2018, 17:14

Żałosne, jako wynagrodzenie swoim kibicom cierpliwości do tych baranów powinno się obniżyć ceny biletów o co najmniej połowę, ale biznes to jest biznes, żółtki na stadion i tak będą przychodzić. Szkoda tylko kibiców którzy chodzą na każdy mecz, te ceny to czysta zniewaga.

Axinus komentarzy: 35313.03.2018, 17:13

Ceny biletów moim zdaniem w 90% odzwierciedlają sposób finansowania klubu.

Arsenal i Tottenham to najlepsze przykłady klubów które budowały/budują stadion za własne pieniądze i niestety w dużej mierze utrzymują klub/piłkarzy za te pieniądze.

City może pozwolić sobie na tanie wejściówki (byle zapełnić stadion dla dobrego wizerunku) bo pieniądze z tych biletów prawie nic nie znaczą w ich budżecie. Jeszcze kilka lat temu przed erą szejków śmiano się że w Manchesterze jest tylko jeden "poważny" klub a ten "drugi" próbuje z nimi wygrać kasą. Jak wyszło widzą wszyscy, czy to dobrze dla piłki? Każdy oceni sam.

Mam kumpla zagorzałego fana Manchesteru United i on powiedział mi że tam nawet sponsorzy płacą za to żeby jedno boisko treningowe nazywało się ich imieniem, czy żeby na treningach nosić bluzy z ich logo. Gdzie jeszcze jest to możliwe? ManU jedzie na swojej globalnej marce więc wejściówki mogą być "w miarę" przystępnej cenie.

Chelsea po kłopotach Abramowicza z dopływem środków finansowych z Rosyjskich firm też podniosła ceny karnetów (info od brata kibica Chelsea).

Nie wiem w jaki magiczny sposób obniżyć ceny karnetów tak aby nadal mieć pieniądze na utrzymanie:
- klubu
- infrastruktury
- piłkarzy
- transfery

kiedy ma się:
- za właściciela biznesmena ze Stanów

a nie ma się:
- na tyle silnej pozycji sportowej/marki żeby móc otrzymać gigantyczne kontrakty sponsorskie

alfa1993 komentarzy: 3713.03.2018, 17:12

Jestem pełen podziwu ze Tak drogie bilety taka słaba gra ciągle muszą patrzeć na tego samego gościa na ławce a i tak jest pełny stadion co jak co ale kibiców to my mamy wiernych i niestety zarząd to wykorzystuje i ciągle tylko ceny podwyższa

Szogun komentarzy: 21946 newsów: 313.03.2018, 17:12

@daniken: Także zrezygnowałem z członkostwa.Odnowie je jak Wenger wyleci.

Piateczek25 komentarzy: 2213.03.2018, 17:11

dlaczego tabelka z wynikiem ostatniego meczu jest zawsze o jeden mecz do tyłu ??

dominrr komentarzy: 52513.03.2018, 16:54

Niewiarygodne są ceny naszych biletów ...

Radek97 komentarzy: 130613.03.2018, 16:45

To bilety na cały sezon prawda?

daniken komentarzy: 232313.03.2018, 16:29

Hahaha ale beka ,podsumowanie konkretne,dobrze że już od trzech lat nie łoże kasy na ten ekonomiczny klub ^^

Ranczomen komentarzy: 497013.03.2018, 16:19

Musimy trzymać się razem XD

ljungberg77 komentarzy: 145413.03.2018, 16:17

ofak, wywalać tyle forsy żeby oglądać takie g#wno jak obecnie to trzeba być niezłym łosiem

n0thing komentarzy: 3736 newsów: 36213.03.2018, 15:54

Wenger powinien coś z tym zrobić, przecież mówi ze kibice mają wspierać klub ale jak mają to robić jeśli bilety najdroższe XD

emelkan99 (redaktor) komentarzy: 1337 newsów: 5613.03.2018, 15:54

@P29LJ:

Jak się nie ma prawdziwych kibiców to trzeba inaczej przyciągnąć ludzi na stadion

Adi17 komentarzy: 62013.03.2018, 15:31

Co to za ceny!? O_o
O Arsenalu nawet nie wspominam, bo to chore.

P29LJ komentarzy: 57913.03.2018, 15:23

City ma takie tanie ?! Wow ?!

maniekuw komentarzy: 165013.03.2018, 15:14

To jest jakiś żart karnety droższe o ponad 100 funtów od drugich najdroższych. Wiadomo, że i tak stadion będzie zapełniony, ale wraz z pogorszeniem wyników cena karnetów powinna spadać.

Papaciok komentarzy: 319013.03.2018, 15:04

@Papaciok: o swietnie sie napisalo :D

(City lepsze footballowo i cenowo niz my) :)

Papaciok komentarzy: 319013.03.2018, 15:03

Szkoda kasy
City>Arsenal footballowo
City

erykgunner (administrator) komentarzy: 1702 newsów: 118613.03.2018, 14:56

@PiotrCiszewski:

Masz rację, dopisałem to do newsa. Dzięki!

PiotrCiszewski komentarzy: 13813.03.2018, 14:49

Są już podane ceny biletów na stadionie tottenhamu (o ile wierzyć autorowi artykułu):
http://stadiony.net/aktualnosci/2018/03/londyn_zgodnie_z_oczekiwaniami_tottenham_potwornie_drogi_dla_kibicow

PabloCebular komentarzy: 44713.03.2018, 14:46

Ja pierdziusiam. Pracuj cały miesiąc po to by jechać na mecz i trafić np. na taki blamaż z jakimś Swansea czy remis z jakimiś innymi wieśkami.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 23.09.2018 - godzina 17:00
? : ?
Newcastle - Arsenal 15.09.2018 - godzina 16:00
1 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Chelsea550015
2. Liverpool550015
3. Man City541013
4. Watford540112
5. Bournemouth531110
6. Tottenham53029
7. Arsenal53029
8. Man United53029
9. Wolves52218
10. Everton51316
11. Leicester52036
12. Crystal Palace52036
13. Southampton51225
14. Brighton51225
15. Fulham51134
16. West Ham51043
17. Cardiff50232
18. Huddersfield Town50232
19. Newcastle50141
20. Burnley50141
ZawodnikBramkiAsysty
Eden Hazard52
Romelu Lukaku40
Sadio Mané40
Glenn Murray40
Aleksandar Mitrovic40
Sergio Agüero32
Ryan Fraser32
Marko Arnautovic31
Richarlison30
Pedro30
Sklep piłkarski Arsenal Londyn Nike
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.53
Gracz września wybór redaktorów Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
7.61
Gracz września wybór użytkowników Alexandre Lacazette
Alexandre Lacazette
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna